Jaro-leto 2019 zbierok na Parížskom týždni módy

Módna prehliadka v Paríži, kolekcia jar-leto 2019, vytvorila skutočný pocit. Podľa módnych kritikov je francúzsky týždeň najjasnejší, najzaujímavejší a tiež „rôznorodý“. Niekoľko slávnych dizajnérov dokázalo svoje zbierky predviesť. Medzi nimi boli Saint Laurent (Anthony Vakkarelo), ako aj nový režisér, svetoznáma značka Lanvin, Olivier Lapidus, Liselore Frowijn, Valentin Yudashkin a ďalší.


Samozrejme, módna prehliadka v Paríži (jar-leto 2019) bez Diora nemohla prejsť. Túto značku predstavil riaditeľ domu Maria Grazia Curie.

Tento týždeň sa stal nezabudnuteľným. Prečo? Je to veľmi jednoduché, návštevníci tejto akcie chcú vytvoriť celkové oblečenie rovnakej značky. Tentoraz dostal Dior takú česť. Dievčatá sa snažili o ľahké šaty z priesvitnej tkaniny. Všetky boli prezentované v štýle nového vzhľadu, maxi a midi šaty, malé a elegantné kabelky, ako aj bundy, ktoré boli „požičané“ od priateľa.

Zábery v týždni 2019 jarnej a letnej módy v Paríži boli odvážne a zaujímavé

.

V zbierke boli zahrnuté aj barety, ktoré sú tak charakteristické pre francúzsku módu.

Výsledky módnej prehliadky v Paríži jar-leto 2019

Týždeň módy už uplynul, ale hovoriť o ňom stále nezmizne. Koniec koncov, dizajnéri boli skutočne schopní prekvapiť nás a prezentovať na všetky nezvyčajné novinky, ktoré zasiahli všetky módy.

Zbierky dizajnérov boli úplne odlišné, ale niečo, čo toto všetko skombinovalo do jedného zloženia. Tvorcovia chceli ukázať prirodzenosť, spontánnosť, protestmládež. A aby ste sa o tom presvedčili, môžete si pozrieť video z relácií. Nájdete ho nižšie.

Zaujímavé: Móda pre tehotné ženy: jar a leto 2019

Na pochopenie francúzskeho týždňa módy, môžete starostlivo preskúmať iba návrhárov, ktorí sa na ňom zúčastnili.

Christian Dior

Možno je to značka, ktorá po mnoho rokov ukazuje svoj vývoj vo svete. V tomto roku mohla Maria Curie Grazia vytvoriť príbeh, ktorý podrobne popisuje všetky možnosti žien, ako aj ich mladú výstrednosť. Ale ako vždy, táto značka je základom pre eleganciu. Veď to je základ všetkých zbierok z tohto módneho domu.

Christian Dior. Jar-leto 2019

Svätý Laurent

Tiež nie menej známa značka, ktorá by príjemne prekvapila všetkých svojich fanúšikov. Ich módnu kolekciu možno opísať len dvoma slovami - horúcou a sexy. Dedičstvo módneho domova vo forme sexy otvorených šiat inšpirovalo hlavného dizajnéra Anthonyho Vaccarela k vytvoreniu jedinečnej línie oblečenia. Brilantné a očarujúce mužské luky sa na nás pozerali z pódia.

Saint Laurent. Jar-leto 2019

Valentin Yudashkin

Nepodarilo sa prejsť módnou prehliadkou v Paríži so zbierkami jaro-leto 2019 bez Yudashkina. Spoliehal sa na eleganciu. Slávny dizajnér sa snažil maximalizovať ideálnu ženu s nádherným zmyslom pre štýl. Inšpirácia Valentin Yudashkina čerpal z avantgardného umenia, presnejšie zo suprematizmu, ktorý založil KazemyrMalevich.

Valentin Yudashkin. Jar-leto 2019

Liselore Frowijn

Tento módny dom oslávil ódu na slobodu všeobecne, a najmä Mexiko. K tomu použili vo svojich zbierkových prvkoch kultúrnej histórie, ako aj ich nádeje na jasnú a lepšiu budúcnosť.

Liselore Frowijn. Jar-leto 2019

Chanel

Ako by sme nemohli spomenúť tento módny dom, z ktorého máme obrovské množstvo krásnych oblečenia. Žiadna vysoká módna prehliadka nemôže robiť bez zbierky od Chanel. Tentoraz inšpirácia Karla Lagerfelda pochádzala z vody.

Vystavenie nových výrobkov od spoločnosti Chanel bolo na prvom mieste. Prešiel vo Veľkom paláci a aby na začiatku naladil hostí na vhodnú náladu, v miestnosti sa stretli s obrovským okrajom útesu so skutočným vodopádom. A to všetko sa odráža v zbierke. Na pódiu boli prezentované modely priesvitných vecí: klobúky so širokým okrajom, pláštenky, ako aj topánky, plastové topánky a kabelky.

Chanel. Jar-leto 2019

Ale keďže sa Chanel vyznačuje používaním ľanu, šifónu, úpletu, džínsoviny, tvídových textúr, nie je to bez týchto tkanín. To nám umožnilo vytvoriť skutočne unikátny rad oblečenia, ktorý sa zamiloval do všetkých fanúšikov tejto značky.

Junko Shimada

Je zaujímavé prezerať fotografie z prehliadky tohto dizajnéra, pretože existuje mnoho zaujímavých detailov, ktoré vás môžu skutočne prekvapiť.

Zaujímavé: Dámske bundy na rok 2019, módne trendy (foto)

Hlavným znakom tohto javuZbierka je čarovný strom, ktorý sa zdal byť maľovaný detskou rukou. Výhodou tejto kolekcie je aj nezvyčajná výšivka, ako aj nezvyčajné výtlačky.

Junko Shimada. Jar-leto 2019

Vďaka svojej pozitívnej a večnej energii bol Junko Shimada schopný zachovať rebelskú šik, ako aj alternatívnu eleganciu.

Manish Arora

Kolekcia dizajnérov harmonicky kombinuje čipky, indický brokát, nezvyčajné arabské výtlačky, svetlý lesk a indickú výšivku. Manish Arora vytvoril obrovské množstvo zaujímavých kresieb.

Manish Arora. Jar-leto 2019

Ralph a Russo

Ďalší z dizajnérov, ktorí prezentovali svoju zbierku vo francúzskom týždni módy. A treba povedať, že Ralph a Russo zachytili srdcia mnohých módy a módy s jasnými farbami. Vrcholom jeho show bolo, že nevesta vyšla na konci. Jej úlohu zohrala jedna z najznámejších video bloggerov v Brazílii.

Ralph a Russo. Jar-leto 2019

Treba tiež poznamenať, že toto je jediný britský módny dom, ktorý bol pozvaný na francúzsky týždeň módy za posledných 100 rokov.

TOP - 5 módnych predmetov z francúzskeho týždňa módy, ktoré chcete nosiť

  • Piate miesto obsadili tvídové tvary z Chanelu

Tento módny dom už dokázal darovať jeden módny trend, ktorý bol relevantný už mnoho rokov a tento malý čierny odev. Ale teraz je to tvídové obleky. Orezané bunda, A-silueta sukne a pastelové farby sú to, čo potrebujú módy.

  • Štvrté miesto - košeľa od Alexis Mabille

Napriek jednoduchosti strihu a ležérnemu oblečeniu sa tieto šaty stávajú štýlovým haute couture.

  • Tretie miesto - baggy Valentino pants

Vyzerajú veľmi štýlovo a pomáhajú vytvoriť ženský, sofistikovaný vzhľad.

  • Druhé miesto - obleky Jean Paul nohavice

Napriek tomu, že ide o výlučne mužský prvok šatníka, na krehkých dievčatách vyzerá veľmi štýlovo a módne.

  • Prvé miesto obsadili mini šaty od Giambattiata Valli
.

Jeho luxusné šaty sú umeleckým dielom. V tejto dobe, na vrchole popularity, modely sú veľmi podobné tým, ktoré keď Twiggy nosil v 60. rokoch. Až teraz boli doplnené rôznymi výšivkami, aplikáciami a tiež volánikmi.

Tweed Deuces Chanel

Paríž a jeho posledná módna prehliadka dali veľa príjemných emócií a dojmov. Dizajnéri urobili všetko, čo bolo v ich silách, a preto boli schopní potešiť a dokonca prekvapiť. Teraz je na nás, aby sme preskúmali fotografie z výstav a tešíme sa na ďalší týždeň módy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené16.4.2018Štítky: