Ako si vybrať norkový kabát

Nie každý z nás vie, ako si pri nákupe vybrať norkový kabát tak, aby mal vysokú kvalitu a priniesol len potešenie pri nosení. Dnes sa naučíte spoločne, čo hľadať pri výbere takéhoto vrchného oblečenia a aké možnosti nám ponúkajú moderné módne trendy.

Prečo si vybrať norku?

V priebehu rokov mnohé módne ženy dávajú prednosť norke. Prečo? Na to existuje niekoľko dôvodov, konkrétne.

Mink vyzerá veľmi drahý

 • Norková srsť sa môže nosiť veľmi dlho, ale pod podmienkou, že ide o skutočne originálnu kožušinu. S náležitou starostlivosťou môže slúžiť viac ako 10 rokov.
 • Prírodné norky vyzerajú veľmi drahé, a preto ľahko zdobia akýkoľvek ženský obraz. Okrem toho, moderné dizajnéri ponúkajú obrovský výber možností pre takéto vrchné oblečenie: svetlo, hnedé prechody, čierne a mnoho ďalších.

Kožušinové výrobky z farebného norka

\ t
 • Praktickosť. Mink vhodný na špeciálne príležitosti a na nosenie v každodennom živote. Navyše je schopný zahriať aj v mraze. Nosenie norka kabát nemôže obťažovať, pokiaľ ide o topánky, doplnky a pokrývky hlavy, pretože s ňou všetko vyzerá správne.

Klasické modely: kožuch s rovným strihom a A-silueta

 • Obrovský výber štýlov. Koniec koncov, norka je kožušina, ktorá umožňuje módnym návrhárom realizovať aj tie odvážnejšie rozhodnutia. Každý fashionista si bude môcť vybrať presneČo bude chcieť od klasických modelov až po super trendy? V tomto ohľade nikto nebude musieť obmedziť výber.

Umelé farbivo a kombinovaná kožušina

 • Mink je veľmi teplá srsť napriek tomu, že vyzerá veľmi tenko. Recenzie dievčat, ktoré ho nosia po celý čas v zime, hovoria, že nikdy nezmrzli. Hlavnou vecou je vybrať správny štýl a dĺžku srsti. Potom sa nebudete báť žiadneho mrazu.

Zaujímavé: Vyberáme si na zimu 2019 muton kožušiny

Kvalitné norkové oblečenie: ako určiť?

Samozrejme, norková srsť nie je lacná, a preto pri jej nákupe chceme získať naozaj kvalitný kožušinový kabát. Ale ako si vybrať správne, ak ste predtým nenarazili na jeho nákup?

Minková srsť so šablónovou technikou farbenia kožušiny + klasický "kríž"

V skutočnosti výber dobrej a kvalitnej kožušiny nie je náročný, stačí vziať do úvahy niekoľko tipov, ktoré si môžete prečítať nižšie.

Luxusný norkový kabát a teplý kožušinový pončo

Po prvé, musíte starostlivo zvážiť kožušinový kabát, cítiť jeho kožušinu a, ak je to možné, pozrieť sa do vnútra kožušiny.

Akú kožušinu preferujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Venujte pozornosť! Ak chcete kúpiť naozajdobré vrchné oblečenie, potom hľadať nie je na trhu, av špecializovaných predajniach. Takže pravdepodobnosť, že výrobok bude vysoko kvalitný a originálny, je oveľa vyššia.

Tenké a teplé norkové výrobky

Zaujímavé: Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

Pri výbere výrobcu si uvedomte, že kožušiny vyrobené v Rusku nie sú zlé, ale zahraničné spoločnosti venujú väčšiu pozornosť kvalite svojich výrobkov. Hoci náklady na kožušiny sú o niečo vyššie ako náklady domácich výrobcov.

Umelý norok

Pri výbere norkovej srsti venujte pozornosť:

 • Kvalita kožušiny. Aby ste sa uistili, že je dobrý, pohnite rukou proti smeru klkov. Ak je kvalita produktu, potom kožušina rýchlo prevezme svoju pôvodnú pozíciu.
 • Ak sa na šitie používala stará koža, bude to znamenať nerovnomernosť farby a tmavú kožušinu.
 • Na rukách by nemali byť žiadne vlákna a chmýří.
 • Venujte pozornosť počtu švov na nesprávnej strane, čím menšie sú, tým dlhšie bude trvať norková srsť.

Štýlové plášte pre užívateľov automobilov

 • Je možné kontrolovať kvalitu kožušiny nasledovne: vezmite bielu šatku a sfarbenú kožušinu potrite, šál by mal zostať čistý.
 • Kožušina by mala byť hrubá a príjemná na dotyk.
 • Pri kúpe výrobku v sklade je nevyhnutné preskúmať osvedčenie o kvalite. Nezabudnite, že menovky a všetky menovky sa musia zhodovať.
 • Dobrá zadná strana je mäkká, bez prasklín a záhybov.jadro. Pri stlačení sa vytvárajú charakteristické vrzavé zvuky.

Klasické skrátené modely kožichov z kože Mink

\ t

Zaujímavé: Módne norkové kabáty 2019-2019

Ako rozlíšiť pôvodnú norku od falošného?

Mink kožušina je pomerne drahá, a preto je dosť často možné, že nespoľahliví výrobcovia ju nahradia kožušinou králika alebo drevorubača. Aby váš nákup priniesol len radosť, nie sklamanie, musíte tomu venovať pozornosť. Koniec koncov, nie je ťažké odlíšiť norku od inej.

Je lepšie kúpiť norku v salónoch špecializovaných na kožušiny

Králik je mäkký na dotyk a má menšie klky ako norky, ale naopak, svišť je viac pichlavý. Okrem toho je norka kožušina pružná a rýchlo sa vracia do svojej pôvodnej formy, na rozdiel od iných kožušín.

Odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže vybrať správny otvor

Tip # 1 Štýl

Výber kožušiny by ste nemali sledovať módne trendy, pretože nemôžu vždy vyhovovať vášmu typu postavy. Okrem toho budete nosiť toto oblečenie niekoľko rokov, a preto má zmysel vybrať si klasické modely, ktoré sú z módy a vždy relevantné.


Návrhári odporúčajú vybrať štýl založený na vlastnostiach ich postavy a ich preferenciách.

Mnohé ženy dávajú prednosť skrátenému rukávu na dlhý rukáv, takže kožušina stráca menej.

Rada č. 2 Región bydliska

Kožušiny sú odlišné a preto by sa mali vyberať na základe umiestnenia.životného prostredia. Napríklad teplejšie kožušiny a dlhé modely sú vhodné pre sibírske regióny, takže za každého počasia sa cítite chránení pred chladom.

V kvalitnom kožušine je vlas rovnomerný a mäkký

Rada №3 Životný štýl

V skutočnosti je to veľmi dôležitý bod, ktorý jednoducho nemožno ignorovať. Koniec koncov, ak budete viesť aktívny životný štýl a často jazdíte počas jazdy, potom dlhý kožuch rýchlo stratí svoj vzhľad. V tomto prípade je najlepšie zvoliť skrátenú verziu.

Mink tmavých odtieňov

Nuž, a ak často využívate služby verejnej dopravy, potom sú tu určité zvláštnosti, pretože svetelné modely vám zjavne nebudú vyhovovať.

Svetlé farby norky

Dúfame, že vám poradenstvo odborníkov pomohlo, a teraz viete, ako si vybrať správny norkový kabát a čo je potrebné venovať pozornosť pri nákupe. Prajeme Vám dobré nákupy!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/05/2018Štítky: