Roztrhané námestie na strednej vlasy

Kare - toto je jeden z najrôznorodejších a najrôznejších účesov, ktorý vyzerá perfektne na vlasy akejkoľvek dĺžky a najmä na strednej úrovni. Preto, stylisti ponúkli veľa modelov tohto účesu, medzi ktorými obľúbený bol otrhaný štvorec na priemernej dĺžke vlasov. Je to o ňom ďalej a bude sa o ňom diskutovať v našom článku.


Vlastnosti účesu

Na rozdiel od štandardného s hladkým rezom sú charakteristické znaky roztrhaného štvorca, ako aj špicaté špičky prameňov, ktoré sa dosahujú vďaka špeciálnej technike strihania chĺpkov. Zmenou uhla rezu hrotov môžete nastaviť vzor a tvar účesu ako celku. To vám umožní urobiť taký účes úplne všetky dievčatá, bez ohľadu na vlastnosti ich vzhľadu a typu tváre.

Roztrhané auto má aj iné nemenej významné výhody.

 • Nevyžaduje styling, pretože v dôsledku vrstvenia ostrihania vlasov sú samotné vlasy mierne prekrútené do ľahkých vírov, čo umožňuje minimalizovať používanie sušičov vlasov a kučier.

Krásny účes, ktorý nevyžaduje zložitý štýl

 • Pridáva chýbajúci objem súloží.

 • Nevyžaduje neustálu opravu v kaderníctve, pretože časom rast prameňov vôbec nepokazí obraz.
  • Je „spasenie“ pre majiteľov kučeravých vlasov, ako „upokojuje“ neposlušné prameňov a vlasy vo všeobecnosti preberajú dobre upravený vzhľad.

  Zaujímavé : Zrážky po 40 rokoch, ktoré sú mladé

  Dôležité! Hoci roztrhané námestie je považované za univerzálny účes, napriek tomu vyzerá najpôsobivejšie na rovnomerných vlasoch, pretože na nich sú viditeľné prechody dĺžky, typické pre tento účes, ako aj špeciálny tvar hrotov. Môžete si to pozrieť sami, ak si prezeráte našu zbierku fotografií.

  • Na základe otrhaného štvorca môžete vytvoriť širokú škálu štýlových a celkom zložitých večerných účesov.

  Možnosť večerného dizajnu

  • Pridáva k obrazu ľahkosť a dynamiku, v súvislosti s ktorou stylisti odporúčajú, aby sa takéto strihanie vlasov poskytovalo aj ženám vo veku.

  Zaujímavé : Štyri z Kare s predĺženým treskom

  Druhy otrhaného štvorca

  Roztrhané námestie vyrobené na vlasoch strednej dĺžky bolo jedným z najmodernejších účesov v roku 2019. Preto sa dnes už vytvorilo niekoľko rôznych foriem tohto účesu, medzi ktorými sú nižšie uvedené modely považované za najrelevantnejšie.

  • Klasické.Jedna z najjednoduchších, ale nie menej veľkolepých odrôd roztrhaného námestia.

  Zvláštnosťou tohto strihu je dokonca strih s jemne tvarovanými roztrhnutými špičkami. Takže účes je menej odvážny a veľmi podobný štandardnému tvaru námestia. Pokiaľ ide o prechody medzi vrstvami, v tomto prípade nie sú príliš výrazné.

  Dôležité! Aby roztrhané námestie vždy vyzeralo úhľadne, malo byUistite sa, že vlasy navlhčite klimatizáciou a špeciálnym sérom, ktoré zabraňujú tvorbe rozrezaných končatín.

  • Dvojlôžková izba.Ideálne pre majiteľov tenkých vlasov, pretože vďaka skrátenej týlnej a hornej zóne koruny, hlava vlasov dostane chýbajúci objem. Najčastejšie sa takýto účes robí so šikmým alebo hladkým treskom, ale existujú aj asymetrické varianty s predĺženými časovými zámkami.

  • S rebríkovými prvkami.Toto je skôr mimoriadny zostrih, ktorý dnes získava čoraz väčšiu popularitu medzi modernými módy. Je charakterizovaná skrátenými postrannými reťazcami, ktoré idú do predĺženia dozadu. Rovnaký prechod v dĺžke sa uskutočňuje v mäkkom uhle a je vytvorený vo forme krokov.

  Zaujímavé : Zrážky na dlhé vlasy 2019: nové položky

  • Predĺžené.Vrcholom tejto formy roztrhaného štvorca na stredných vlasoch je pretiahnuté časové a bočné pramene. Preto je tento účes vyrobený väčšinou bez rán. Za bobom je hladký prechod na dĺžku a nie príliš profilované hroty.

  Chceli by ste, aby ste sa stali „roztrhnutými“ štyrmi vlasmi?

  Zobraziť výsledky

  Načítava sa ...

  Avšak viac kreatívnych možností s asymetrickými rany apramene s ostrým a rovnomerným uhlom rezu.

  • Asymetrické. Dnes sú futuristické účesy tiež v móde, napríklad roztrhané námestie s asymetriou. Môže to byť skôr náhly prechod dĺžky od chrbta k prameňom blízko tváre a možnosť, v ktorej sú pramene na jednej strane oveľa kratšie ako na druhej strane.

  Pokiaľ ide o prechody priamo medzi vrstvami ostrihania, môžu byť mierne a pomerne kontrastné.

  Takéto účesy sú často doplnené krátkymi, rovnými, asymetrickými alebo šikmými pretiahnutými rany, ktoré sa nosia nabok.

  • S prvkami fazule.Jedna z najvýnosnejších možností, ktorá v kombinácii s roztrhnutými prvkami vyzerá veľmi pôsobivo.

  Zvláštnosťou ostrihania je skrátená plocha korunky a zosilnené riedenie hrotov, vďaka čomu sa hlava vlasov stáva objemnejšou a hotový obraz je trochu spurný.

  Okrem toho je tento účes často doplnený rovnými alebo roztrhnutými rany. Nemenej zaujímavý je otrhaný štvorec s prvkami fazule, ktorý tiež vyzerá s dlhým šikmým treskom, ktorý sa nosí s bočným delením.

  Dôležité! S cieľom zdôrazniť textúru otrhané námestie a robiť to ešte viac nezvyčajné, stylisti odporúčajú doplniť tento účes s farebnosťou.

  Módne sfarbenie

  Zaujímavé : Najštýlovejšie účesy bob cut

  Ako je vidieť na fotografii,prezentované v našom článku, roztrhané námestie vyrobené na stredne dlhé vlasy - je nielen univerzálne, ale aj veľmi efektívne účes, ktorý nemá žiadne vekové obmedzenia. Najdôležitejšie je nájsť skúseného kaderníka, ktorý pri zohľadnení vlastností vášho vzhľadu vyberie najvhodnejšiu formu.  Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


  Vydané01/11/2019Štítky: