Základná šatníková skriňa pre ženy na leto 2019

Nech sa ešte nerozhodlo počasie a teší sa nám dažďom, potom horiacemu slnku - ale vieme, že už čoskoro v lete roku 2018 príde na svoje. Najjasnejší, teplý a dlho očakávaný ... Určite v mojej hlave stovky myšlienok, myšlienok ponáhľa. V prvom rade odporúčame začať od vášho šatníka a potom sa svetlom srdcom môžete stretnúť s letom v celej jeho sláve.

Pozrime sa na základnú skriňu pre ženu na leto 2019 - čo do nej musia byť zahrnuté. Prezentujú sa rôzne fotografie, v ktorých sú prezentované najúspešnejšie mašle a obrázky pre letné dni:

Čo je zahrnuté v základnej šatníku na leto 2018?

Určite všetky ženy módy si už dlho uvedomujú, že každá dievčenská šatníková skriňa by mala pozostávať z niekoľkých základných vecí: čierne šaty, ceruzka, džínsy, nohavice atď. Takýto základný šatník by mal byť tiež k dispozícii pre každú sezónu, takže pre vás bude jednoduchšie robiť kombinácie a zakaždým vyzerať svetlé a jedinečné. Možno nebudete musieť aktualizovať tento rok v lete, čo, vidíte, môže výrazne ušetriť peniaze, napríklad na výlet. Ale pre to musíte zistiť, čo je zahrnuté v základnej šatníku na leto pre dievča a ženu v rokoch.

Leto 2019 je časom jemných a romantických odtieňov, preto vám odporúčame venovať osobitnú pozornosť pastelovým farbám. Pár základných vecí, ako sú šaty alebo ceruzka sukne, alebo slnečná sukňa bude vynikajúcou voľbou pre kanceláriu, romantický deň alebo ľahkú prechádzku s priateľmi. naKombinácia šaty z jemného ružového odtieňa s kvetinovou potlačou s jasnejšími topánkami a spojkou vám poskytne svieži a jasný obraz pre každú príležitosť. A v kombinácii s inými farbami, ako aj veci v inom štýle (napríklad s koženými bundami) získate zaujímavý a jedinečný obraz pre chladnejšie dni.

Aliexpress.com
oodji 2017 Viskózová blúzka s nastaviteľnou dĺžkou rukávu Doručenie zdarma ...
899 rub.
- 34%
Aliexpress.com
Dioufond mačka s dlhými rukávmi dámske blúzky a košele biele modré ...
1 000trenie.650 rub.
aliexpress.com
Oodji 2017 Šaty pletené s pruhmi Doručenie zdarma v Rusku ...
, 299 rub.

Povinnou položkou každej základnej skrine na leto sú džínsy. V súčasnej dobe, bez módy môže robiť bez nich, a niektorí získajú 2 alebo 3 páry naraz: iný strih, štýl, atď \ t podrobnosti. V lete budú veľmi obľúbené už známe roztrhané džínsy a milenci džínsov, nezabudnite si ich zahnúť na dno - vyzerá veľmi štýlovo a sviežo, najmä v kombinácii s jasnými letnými sandálmi na kline.

V tomto ročnom období nemôžeme bez krátkeho pracovného času. Uistite sa, že si kúpite jeden pár džínsoviny a jeden z akéhokoľvek iného materiálu. Právo vybrať si modelstylisti sú pre nás, aj keď stále dávajú prednosť veľkej kvetinovej potlači a jemným pastelovým odtieňom. A najlepšia kombinácia pre nich je ľahké a voľné tričká s jasnými potlačami (kvety, čísla, nápisy, atď.), Vzory a rôzne farebné kombinácie.

Letná skriňa ženy a mladého dievčaťa s príkladmi na fotografii

Na leto by sa mala šatníková skriňa vyberať obzvlášť opatrne, pretože v tomto čase sa najčastejšie aktívne pohybujeme, veľmi sa potíme a často sme na slnku. Preto je také dôležité, že ženský letný šatník pozostáva prevažne z prírodných materiálov, ktoré umožnia telu dýchať a nedrží pohyby. A pre mladé dievča by šatník na leto 2018 mal byť demokratickejší a pohodlnejší pre aktívny životný štýl.

Ak chcete pracovať, odporúčame ženám, aby si vybrali ľahké ľanové sukne lichobežníkového tvaru, a aby ste pridali špeciálne kúzlo, môžete si vybrať model s čipkou na vrchole, ktorý môžete voliteľne urobiť sami. Pozrime sa na hlavné trendy s príkladmi na fotografii.

Nie je možné predstaviť si letný šatník ženy a mladšieho dievčaťa bez plaviek a pareo, bez ktorého by sme sa určite nemohli urobiť. Nemusí to byť robené podľa najnovšej módy, ale musí byť 100% vhodné pre vás a váš typ postavy. Na každej pláži sa budete cítiť štýlovo a sebavedomo. Pareo, zvolený tak, aby zodpovedal tón, skryje chyby postavy a zdôrazní všetky vaše zásluhyNeodporúčame odmietnuť tento módny trend. Odporúčame vymeniť predtým populárne žabky za pohodlnejšie (a užitočné) sandále s dvoma koženými remienkami, ktoré sú dnes v kolekciách svetových dizajnérov a na pultoch našich predajní bežné.

Ak chcete ušetriť peniaze, ale nechcete chodiť každý deň v rovnakých šatách - je čas, aby sme si obliekli šaty. Toto je štýlové a neobvyklé riešenie vášho problému. Teraz nie je problém: „Čo sa dnes deje?“. Teraz sa môžete takmer každý deň objaviť v novom oblečení a nechať svojich priateľov závidieť a obdivovať. Niektoré moderné modely majú až 20 variantov, takže tu určite nestratíte.

Pozri príklady základného letného šatníka na rok 2019 pre dievča a ženu na fotografii, ktoré zobrazujú rôzne obrazy a mašle:

Doplňte kapsulárny šatník na leto bez ozdôbok

Keď premýšľate o kapsulárnom šatníku na leto, nezabudnite na vrchol - ale leto nám nedáva teplo každý deň, počasie je často premenlivé. Monochromatická bunda alebo jej úplný opak je ideálny pre kanceláriu - svetlé, kombinujúce maximálny počet farieb (len nezabudnite vybrať zvyšok oblečenia v stlmených farbách, a najlepšie jeden odtieň). Na fotografii dole môžete vidieť zaujímavé a nezvyčajné kombinácie pre leto pre každú príležitosť. Zvyčajne tvoríme kapsulárny šatník na leto bez nádherných ozdôbok a veľapríslušenstvo. V roku 2019 stojí tento trend za malý ústup.

A samozrejme v žiadnom prípade by sme nemali zabudnúť na topánky. Musia byť prítomné modely ako vysokomocné a nie priemerné, rovnako ako baletné byty a tenisky (alebo modernejšie slipona). Balet byty sú lepšie vybrať dva alebo tri páry - jeden pár klasickej čiernej alebo bielej, a ďalšie dva podľa svojho vkusu, rovnako ako hlavná paleta vášho šatníka. Viac párov nie je zakázaných.

Odporúčame vám však vybrať si svetlé tenisky. Najmä štýlové, vyzerajú s klasickými džínsy v hlbokej modrej farbe a jednoduchým bielym tričkom. Takáto štandardná kombinácia bude vždy klasikou každodenného štýlu a zároveň nikdy neprestane vyzerať štýlovo a sviežo.

Slovo "kapsulárny" znamená, že všetky veci vo vašom šatníku sú niečo ako jednotný a nedeliteľný systém. Vďaka tomu môžete z niekoľkých základných vecí vytvoriť jasné a rozmanité obrázky, takže ani nikto nebude hádať. Je pravda, že trochu skúseností tu ešte nebolí, takže najprv odporúčame, aby ste venovali pozornosť názorom expertov a prezerali si fotografie, a časom si nevšimnete, ako sa stanete profesionálom v základnom šatníku nielen pre leto, ale pre iné situácie. Mimochodom, skúsené ženy módnych vecí si vyberú tak, aby sa v budúcnosti mohli stať základom nielen pre jednu sezónu, ale aj pre ďalšie.

aliexpress.com
oodji 2017 Viskózová blúzka s nastaviteľnou dĺžkou rukávu Doručenie zdarma ...
899 rub.
- 34%
aliexpress.com
Dioufond mačka výšivka s dlhým rukávom ženy blúzky a košele biele modré ...
1 000 .650 rub.
aliexpress.com
Oodji 2017 Šaty pletené s pruhmi Doručenie zdarma v Rusku ...
, 299 rub.

A posledná vec, ktorú je potrebné si uvedomiť, je, že musíte vybrať presne tie veci, ktoré po mnoho rokov nestratili svoj význam, takzvané „večné klasiky“.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené05.22.2018