Nádherná manikúra so vzorom

Dizajn nechtov so vzormi je apogee ženskosti a rafinovanosti. Na každom nechte taký Nail-Art vyzerá primerane a zároveň luxusne. A nepredpokladajme, že jednoduché ozdobné vzory už nie sú originálne a už dávno zmizli z módy - to tak nie je. Okrem nich v priemysle nechtov nájdete veľa zaujímavých nápadov na manikúru so vzormi. Toto všetko teraz budeme hovoriť.


Zaujímavé : Krásne kresby na nechtoch

Typy modelov

Vzory na nechtoch sa preto veľmi ťažko delia na podskupiny. Jediná vec, ktorá je tu prítomná, ako aj všade inde, je: jednoduchšie a zložitejšie kresby, trojrozmerné a klasické, sezónne a univerzálne. A bez toho, aby sme ich skryli, budeme teraz hovoriť o väčšine z nich.

  • Kvetinové vzory . Možno toto nail art možno nazvať najobľúbenejším zo všetkých žien. Je to obzvlášť dôležité, samozrejme, na jar av lete. Krásny dizajn, v ktorom sú jemné farby, hladké línie a rôzne možnosti nezanechajú ľahostajnú ženu.

Ak nemáte vážne skúsenosti s vytváraním vzorov na nechtoch, potom sa obmedzte na jednoduché obrysy kvetu na monochromatickom povrchu nechtu. A nebojte sa, rustikálne vaša manikúra nebude vyzerať. Naopak, stručnosť dnes v móde.

Dôležité! Najčastejšie zobrazované farby v podobe vzorov sú: maky, tulipány, sedmokrásky, zabudnutia. To je vysvetlené tým, že ich môžete kresliť s pomocou väčšinyjednoduché čiary. Ruže nie sú menej populárne, ale určité zručnosti sú potrebné tu.

Krásna a jednoduchá manikúra s ružami

Zaujímavé : Zimné vzory nechtov

  • Zvieratá.Nehovoríme tu o zvieracích výtlačkoch, ako si možno myslíte, konkrétne o vzoroch vo forme obrysov zvierat. Mnoho dievčat takto prejavuje lásku svojim miláčikom. Ak chcete zobraziť na nechty môžete absolútne žiadne zviera.

Ako sme už povedali, môže to byť tvar alebo dobre nakreslená tvár zvieraťa. Tu bude všetko záležať na vašej zručnosti, pretože druhá bude zjavne ťažšia. Je však povolené používať šablónu.

Dôležité! Vzory vo forme zvierat, aplikované pomocou airbrushingu
, budú vyzerať najpôsobivejšie a realistické.

Krásny vzor sova s ​​airbrushingom

Zaujímavé : Pekná manikúra s mačkami

  • Čipka.Dizajn nechtov s čipkovými vzormi - čo by mohlo byť viac ženské a viac citlivé. Venujte pozornosť fotografiám, ktoré sa nachádzajú v našej zbierke.

Pozrite sa, ako sú sofistikované nechty zdobené prelamovanou sieťovinou. Samozrejme, že paleta farieb by mala byť zvolená v nude alebo pastelových farbách.

Manikúra s čipkou v nahej palete

Vynikajúce krajkové vzory budú vyzerať aj na bunde. Ak je to žiaduce, môžu byť doplnené malým množstvom kamienkov.

Robíte kresby na nechtoch?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Mehendi.Mehendi vzory na tele sú dobre známe módy už dávno. Mladé dievčatá, ktoré sa neboja vyniknúť, ochotne s nimi ozdobia kúsky pokožky, najmä v lete. Ale teraz tento trend sa sťahoval do nechtov pomerne nedávno, takže to môže byť považovaná za novinku v priemysle nechtov.

Mehendi vyzerá veľmi originálne a chytľavé. A to všetko preto, že tento dizajn ešte nie je rozbitý. Najväčšiu popularitu získa v roku 2019. Ale to vám nebráni, aby ste to urobili práve teraz, ak máte takúto túžbu, pretože mehendi na nechtoch sú relevantné pre akúkoľvek ročnú dobu.

Dôležité! Mehendi môžete vykonávať tromi spôsobmi: aplikujte vzor pomocou šablóny, nalepte samolepky na nechtovú platňu alebo nakreslite vzor s najlepšími kefami a ihlami. Táto metóda je však neuveriteľne zložitá a vyžaduje veľkú zručnosť. Preto to sotva zvládnete sami.

  • Lineárne vzory.Toto je pravdepodobne najjednoduchší typ dizajnu z nášho súčasného výberu. Čo sú lineárne vzory? Zjednodušene povedané, ide o čiary a krivky, ktoré sú kreslené obyčajným lakom. A umiestnené na nechtovej platni, sú chaotické.

Na vytvorenie týchto vzorov nebude potrebné veľa materiálu a času. Jednoducho prikryjeme klinec lakom požadovanej farby, a keď zaschne, naneste akékoľvek prúžky a kučery, ktoré vám prídu na myseľ.

  • Etnické motívy.V roku 2018 etnické vzorce v manikúre a pedikúre porušili všetky záznamy popularity. Fashionista všetkých vekových kategórií ochotne aplikuje zložité a nie vždy zmysluplné kresby na nechty, ktoré však dobre zapadajú do okolitého okolia.

Najlepší čas na toto umenie nechtov je leto. A je možné vytvoriť kvalitatívny etnický vzor rovnakým spôsobom ako mehendi (opísali sme ich vyššie).

Krásna etnická manikúra

Dôležité! Najlepšie etnické vzory vyzerajú v týchto farbách: čierna a biela, biela s modrou, červenou a čiernou. Často remeselníci vytvárajú hlbšie ozdoby troch alebo viacerých odtieňov.

  • Tematické vzory.Napríklad pavučina pre ponuré jesenné umenie. Po prvé, vytvoriť taký dizajn je pomerne jednoduchý, a po druhé, bude to vyzerať neuveriteľne pôsobivé. Skúste to skúsiť!

  • Zimné modely . Zložité vzory na nechtoch, určené pre chladné obdobie, vyzerajú veľmi krásne. A samozrejme na prvom mieste je potrebné poznamenať, prekvapivo tenké nail-art, ktorý vyzerá ako mrazivý vzor na skle. Táto manikúra sa vykonáva v najjemnejšej podobeModro-modrá, a zvonku vyzerá, ako keby nám mráz skutočne nechal svoje vzory na nechtoch.

  • Zlato na čiernom . Manikúra so zlatými vzormi na čiernom pozadí bude vyzerať veľmi nezvyčajné, bohaté a efektívne. Nehovoriac, že ​​toto je každodenné nail-art. Skôr je vhodnejšie pre strany a ísť von.

Kvôli dúhovému ušľachtilému zlatu to však bude vhodné v zime. Koniec koncov, ako už viete, striebro a zlato sú v oblečení, v manikúre /pedikúre - je to lepšie, ako sa môžete v nasledujúcich mesiacoch potešiť.

Dôležité! Priaznivo odkazuje na zlato a symbol nadchádzajúceho 2019, Zemského ošípaného. Preto, ak nemáte čas alebo príležitosť na vytvorenie drahej manikúry, potom použite toto jednoduché riešenie: zakryte nechty čiernou farbou a aplikujte na ne zlaté vzory. Účinok je úžasný.

Zaujímavé : Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

  • Vianočné vzory.Manikúra so vzorom pre Nový rok - čo by mohlo byť jednoduchšie a zaujímavejšie?

Okrem toho je v tejto kategórii naozaj čo vybrať: vzor v podobe snehuliaka, vo forme jednoduchého vianočného stromčeka, vo forme klobúku Santa Clausa, jedľových vetiev, krajiny, serpentínu, rožkov jeleňov - tu môžete úplne všetko. Áno, a kresliť tieto vzory ľahko dosť, hlavná vec je cvičiť trochu.

Zaujímavé : Krásna manikúraNový rok 2019

Dôležité! Ďalšia myšlienka pre vynikajúcu manikúru so vzormi - striedanie matných a lesklých lakov. Ak chcete získať naozaj neobvyklý a krásny obraz, aplikujte svoje obľúbené kučery s matným lakom na lesklý povrch
.

Týmto sa končí preskúmanie pôvodných vzorov nechtov so vzormi. Tiež sa uistite, že sa pozrite na fotografie, ktoré sme pre vás pripravili, aby sme presne určili, čo presne sa vám z tejto hojnosti páči.



Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/14/2018Štítky: