Módny kabát zima 2019: hlavné trendy, farby, štýly, štýly (foto)

Pri kúpe zimného dámskeho kabátu je dôležité dozvedieť sa o najnovších módnych trendoch, fotografie ukazujú nový model 2019. Výberom vhodného modelu by sa malo pristupovať opatrne. Srsť by mala byť nielen štýlová, ale aj univerzálna.


Aké sú modely v ponuke nových dizajnérov sezóny

Zimná sezóna je bohatá na novinky. Dizajnéri vyvinuli zaujímavé modely. Módne prehliadky sú úžasné. Rôzne štýly, svetlé farby, originálne verzie - to všetko bolo prezentované na mólach.

Pri výbere srsti je dôležité venovať pozornosť látke. Materiál by mal byť mäkký a teplý. Takéto výrobky sa v zime zahrejú a zdôraznia atraktívnosť postavy.
 1. Kožušina. Z tohto materiálu je vyrobených mnoho modelov. Okrem toho je umelá kožušina tak populárna ako prírodná. Návrhári sa rozhodli odkloniť sa od klasiky, ponúkali kožušinové výrobky svetlých farieb. S pomocou kožušiny chlopní sa podarilo vytvoriť úžasné modely.
 2. Koža. Ak chcete byť módne v tejto sezóne, mali by ste venovať pozornosť možnosti s neobvyklým povrchom. Môže to byť čokoľvek: lakované, metalizované, vyrobené pod plazom. Hladký povrch sa často používa na vkladanie rôznych prvkov, hrany, ktoré sa nachádzajú na rukávoch.
 3. Zámorské krajiny. Model stále nestráca popularitu. Návrhári však ponúkali menej rozsiahle možnosti. Srsť pohodlná, umožňuje pod spodkom nosiť svetre. V tomto prípade číslo zostáva ženské a krehké. To, čo veľa dievčat preferujetohto modelu.
 4. Povlak v klietke. Medzi obrovskými množstvami výtlačkov sa stále vyníma bunka. Pre zimné obdobie boli prezentované rôzne výrobky. Bunka môže byť veľká aj malá. Fanúšikovia jasných farieb si môžu vybrať farebnú možnosť.
 5. Dafclot. Neobvyklý model, ktorý je tak zamilovaný do módy. Voľný strih, zaujímavé vrecká, kapucňa - hlavné vlastnosti kabátu. Niektoré položky môžu byť zvýraznené. Pôvodný vzhľad obrovské gombíky, kožené slučky.
 6. Samček hrachu. Stále módne rôzne verzie modelu. Na šitie bude srsť vyžadovať hrubú tkaninu. Dĺžka výrobku do polovice stehna, dole môže byť rozšírená. Ako ďalšie detaily sú ramenné popruhy, gombíky v niekoľkých radoch, hlyastiki.
 7. Cape. Má prísne línie, jasný strih. Spona môže byť na konci alebo hraničiť. Rezy sú vyrobené namiesto rukávov. Model zdobia nevšedné vrecká, vložky z kože a objemná kapucňa.

Prešívané kabáty

\ t
Trendy zimné kabáty, ktoré sú v roku 2019 také dôležité. Na výrobku sú vzory, takže model by nemal byť preťažený inými prvkami.

Prešívané kabáty majú niekoľko variantov:

 • bez goliera;
 • s kapucňou;
 • na tlačidlách;
 • so zipsom.

Štýlový model sa čoskoro stane obľúbeným. Mnoho žien módy jej venovalo pozornosť.

Vojenský na vrchole popularity

Variant sa podobá plášťu. Napriek tomu dizajnéritvrdia, že model v novej sezóne bude hit. Neobvyklé detaily robia kabát módnym a štýlovým. S pomocou koženého opasku bude možné zdôrazniť štíhlu postavu módnej ženy.

Existuje niekoľko verzií výrobku. Eklektický je veľmi módny - miešanie niekoľkých smerov.

Crombie: Nová sezóna

Štýl je požičiavaný z pánskej šatníkovej skrine. Dievčatá sa tomuto modelu už dlho venovali.

Jeho hlavné charakteristiky sú:

 • orezané rovné klopy;
 • dĺžka kolena;
 • Spona môže byť iná: priechodná alebo tajná.

Z farieb, ktoré treba venovať pozornosť šedej, čiernej, indigo farbe.

Klasická možnosť

Najobľúbenejší v tejto kategórii je dlhá srsť jednoduchého strihu. Má otočný golier, rovnú siluetu. Ak chcete byť módne, mal by sa srsť nosiť bez pásu. Varianty tohto modelu sa nachádzajú v známych dizajnéroch.

S pomocou pôvodného výrobku bude možné vytvoriť elegantný a ležérny vzhľad. Klasický plášť je prezentovaný nielen rovnou siluetou. Sú vybavené modelmi alebo v tvare A-silueta. Takéto produkty pomôžu zdôrazniť ženskosť a vytvoriť dokonalý obraz.

Luxusné rukávy

Trendom sezóny sú módne kabáty na zimu 2019 s rukávmi z kožušín. Rukávy sú vyrobené výlučne z kožušinových záplat. Najčastejšie sa vyskytujú v umelej kožušine v rôznych odtieňoch. Srsť vyzerá luxusne. Prednosť pred týmto modelom bude možné demonštrovaťvšade okolo ich dokonalého zmyslu pre štýl. V takých šatách ísť bez povšimnutia len nebude úspešný.

Plášte s originálnymi rukávmi tiež vyzerajú skvele. V tejto sezóne dizajnéri venovali osobitnú pozornosť rukávom, ich tvaru a strihu. Predstavuje zaujímavé možnosti. Vo väčšine prípadov sú rukávy objemné, línia ramien je predĺžená.

Plášť s krátkymi rukávmi je neobvyklým variantom. Zdá sa, že výrobok môžete nosiť v zime. Nie je nič jednoduchšie. Srsť vyzerá pôsobivo s rolákmi alebo vysokými rukavicami. Tento model sa vyznačuje eleganciou a eleganciou. Každé dievča bude schopné obrátiť sa na seba a zaujať stanovisko iných.

Na módnych prehliadkach boli prezentované mnohé varianty tohto modelu. Každý fashionista si bude môcť vybrať ten, ktorý sa vám páči, as jeho pomocou vytvorí dokonalý obraz.

Kabáty pre župany

Univerzálny model, ktorý sa hodí do každého tvaru. Môžete nosiť kabát rôznymi spôsobmi. V závislosti od zvolenej možnosti môžete jednoducho vytvárať rôzne obrázky.
Obzvlášť atraktívny výrobok vyzerá s pásom. Pre zmenu, môžete nosiť kabát rozopnuté, v vôni. Každá z týchto možností si zaslúži osobitnú pozornosť. V každom prípade bude móda vyzerať úžasne.

Odborníci odviedli skvelú prácu. Každé dievča bude môcť nájsť najobľúbenejší dizajn.

Rozsah farieb

Po rozhodnutí o štýle a štýle srsti je potrebnézoznámte sa s módnymi farbami zimy 2019. Ako viete, každá sezóna je individuálna. Oblečenie by sa malo vyberať opatrne. Zimné obdobie je zvláštne. Chcem vyniknúť, ukázať všetkým ich neodolateľnosť. S pomocou jasných farieb bude možné vidieť viac.

Medzi mnohými odtieňmi dizajnérov v roku 2019 boli identifikované tieto farby:

 1. Klasika: čiernobiela. Odtiene vyzerajú skvele samostatne. Okrem toho môžu byť navzájom kombinované. Pásy, bunky, výtlačky vyzerajú originálne.
 2. Červená. Vedúci zimnej sezóny. Nasýtená farba priťahuje zvláštnu pozornosť. V takých šatách ísť bez povšimnutia nebude úspešný. Dievča bude môcť ukázať svoju vášnivú povahu, aby preukázala dokonalý zmysel pre štýl. Šarlátovú farbu vyberajú odvážni jedinci, ktorí sa neboja zmeny.
  Červená môže byť zastúpená v niekoľkých tónoch: grenadine, scarlet, alizarin, madeira, solferino.
 3. Baklažán. Odtieň vyzerá veľkolepý. Farba môže byť zmiešaná s bordó. Táto paleta farieb je prezentovaná v nasledujúcich tónoch: rezačky, levanduľa, ametyst.
 4. Jemné odtiene ružovej farby. Tieto tóny vyzerajú úžasne. Produkty získavajú nehu a ľahkosť. Dievča vyzerá oveľa mladšie ako jej roky. Môžete venovať pozornosť nasledujúcim tónom: broskyňa, losos, karmín.
 5. Matná oranžová. Odtieň mierne tlmený. Pre zimné obdobie je ideálne. Šťavnatá farba, ktorá robí obraz atraktívnejším.
  Stojí za to vyhnúť sa jasným farbám. Najlepšie je uprednostniť pokojné tóny.: okrové, javor jeseň, bronz, terakota.
 6. Zelená. Zelená farebná schéma robí obraz čerstvým, dodáva mu individualitu. Tam môže byť niekoľko zelených možností, nasledujúce farby sú populárne: šťavnaté vápno, olivový, zimné jedľa.
 7. Modrá. Námorná paleta je obzvlášť dôležitá v zime. Zdôrazňuje kúzlo dievčatá, robí obraz viac nápadný. V zime je tak ťažké vystúpiť z davu. Preto by ste mali venovať osobitnú pozornosť nasledovným farbám: azúrová, nevädza modrá, denim.
 8. Sivá. Hue je tiež populárny, veľa dievčat preferuje. Srsť v šedej farbe vyzerá originálne a zaujímavá. Farebnú schému možno prezentovať v nasledovných odtieňoch: oceľ, mokrý kameň, grafit, dymové.

Zimnú srsť 2019 si môžete prezrieť na fotografii. Dizajnéri poskytli obrovský výber modelov. Zohľadnili sa chute každej ženy módy. Vyberte si najobľúbenejšiu možnosť nie je ťažké.
Mnohé dievčatá chcú byť štýlové. Po preskúmaní najnovšej módy môžete vytvoriť dokonalý obraz a ukázať všetkým jeho atraktivitu.Materiál vypracovali redaktori webovej stránky outletvoderady.sk


Vydané11/27/2018Štítky: