Módny dizajn pedikúra 2019 - moderné obrazy

More, večerné prechádzky a pocit detskej neopatrnosti - k tomu všetkému sa netrpezlivo pripravujeme, vyberáme si nový letný vzhľad pre seba, vrátane štúdia fotografií s novými návrhmi krásnej pedikúry 2019. obrázky jednoduchých tvarov a jednoduchých vzorov. Tiež vám však povieme o rôznych technikách pedikúry, doplnkoch a farbách.

Typy hlavnej pedikúry

Pred rozprávaním o krásnom letnom pedikúrach a aktualizáciách v roku 2019, aby sme sa mohli pozrieť na fotografie, budeme hovoriť o tom, aké typy pedikúry existujú.


Existuje teda sedem hlavných techník:

  1. Klasika. To je považované za najobľúbenejší typ, pretože vytvoriť to nemusí nutne ísť do salónu. Budete potrebovať nádobu s teplou vodou a soľou na nohy, kliešte a pilník na mletie kureniec. Aj keď je táto metóda populárna, mala by byť zvolená s veľkou opatrnosťou. Ak je kutikula poškodená kliešťami, môžete si narezať a dokonca spôsobiť infekciu (ak bol prístroj nesterilný).
  2. Európsky. Tento typ pedikúry je benígnejší, pretože nezahŕňa rezanie kutikuly. Pre jeho odstránenie a tiež odstránenie natoptyshy, použite špeciálne prostriedky, ktoré zjemňuje pokožku. Po odstránení kutikuly a kureniec oranžovou tyčinkou. Následne, pri pravidelnom používaní tejto techniky, kožička rastie pomalšie.
  3. Hardvér. Považuje sa iba za pedikúru typu salón. Ťažkosť držať ho doma je spôsobená tým, že vyBudete potrebovať špeciálne zariadenie s rôznymi tryskami (v závislosti od štruktúry chodidla a nechtov). Pri výbere tejto pedikúry nepotrebujete vodu. Pred použitím zariadenia master spracuje nohy špeciálnym gélom.
  4. Kombinované. Na jeho držanie sa chodidlá ošetrujú prístrojom a kožička sa odstráni pomocou klieští.
  5. Kyselina. Spočíva v tom, že na odstránenie nadržanej kože, ktorá ju koroduje, sa používa špeciálne riešenie. Pri jeho používaní nie sú potrebné žiadne ďalšie finančné prostriedky.
  6. Expres. Je to najrýchlejšia verzia pedikúry, pretože nepoužíva špeciálne predmety v práci na odstránenie kureniec, kutikuly, kureniec. Expresná pedikúra zahŕňa ošetrenie nechtov a ich pokrytie.
  7. SPA. Je to novinka nechtová guľa. Spočíva v tom, že pred prácou priamo s klincami sa používajú špeciálne masky, ponožky, masáže a iné metódy zmäkčovania chodidla. Táto manikúra, aj keď to trvá dlhšie, než je obvyklé, ale veľké uvoľňuje celé telo.

Zaujímavé nápady na letnú pedikúru

Zaujímavé: Shellac: módny dizajn pre leto 2019

Monochromatická pedikúra

\ t

Z roka na rok nie je jednofarebná pedikúra popularita iných možností. Napríklad na fotografii je dizajn pedikúry v roku 2019 prezentovaný v krásnom zlatom, modrom, červenom, oranžovom a modrom.

Aby módna pedikúra trvala dlhšie, odporúčame používať gél na leštenie. To vám ušetrí čas a bude vyzerať lepšie.akryl.

Všimnite si, že gélový lesk trvá trikrát dlhšie a neodlúpne sa ako bežný lesk. Proces sušenia je rýchlejší, pretože sa používa LED lampa. Vyzerá tiež prirodzenejšie a bezpečnejšie.

Ktorú módnu pedikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pedikúra so vzorom

Ak sa vám monofónna pedikúra zdá príliš nudná, aby ste si užili leto, potom ju rozrieďte niekoľkými obrázkami. Môžu to byť nielen jednoduché tvary, kučery, ale aj rôzne kreslené postavičky, vlny, bobule a mnoho ďalších kresieb.

Zaujímavé: Jeseň-Zima 2019-2019 Móda: Trendy Nové Položky

Najčastejšie sa kresba vykonáva s bielym alebo čiernym lakom na monochromatickej farebnej nechtovej platni.

Pedikúra na vytvorenie letnej nálady

Pedikúra na Mesiaci

Popri manikúre je populárna lunárna verzia. V poslednej dobe v móde mesačná pedikúra. A na rozdiel od manikúry je otvorenejšia experimentovaniu. Diera môže byť nielen natretá v rôznych farbách, ale aj v rôznych tvaroch. Ide o tradičný trojuholníkový a dvojitý oválny otvor.

Lunárny a klasický francúzsky tandem

Pedikúra s kamienkami

\ t

Kamienky, ako sú trblietky alebo fólie, sa riedia monofónnou pedikúrou. Samozrejme, kamienky možno aplikovať vo veľkom, ale je lepšie ich používať minimálne. Takže niekoľko kamienkov na palci bude vyzerať lepšie ako všetky prsty naraz.

Aby sa zabránilo strate kameňov, je lepšie vybrať tie, ktoré sú menšie. Vydržia dlhšie a v prípade straty nevytvoria nápadný prázdny priestor.

Glitrové a zlaté pruhy

Neobvyklý servisný plášť

\ t

Neobvyklá francúzska manikúra sa stala najnovším módnym trendom, ktorý sa neobmedzuje na jediný prúžok na špičke klinca, ale ponúka rôzne verzie dizajnu. Francúzsky už nie je prísnou klasickou verziou, ktorá používa len biely a transparentný lak. V lete je otvorený pokusom. Preto môžete vidieť možnosti modrej aj červenej a zelenej farby.


Pedikúra gradientu

Súdiac podľa fotografie, je navrhnutá krásna verzia nechtového dizajnu s použitím techniky ombre. Pedikúra s plynulým prechodom od základne k inej farbe už v minulom roku získala srdcia dievčat. A v roku 2019 je to všeobecne najobľúbenejšia možnosť. Prechodové prechody vždy vyzerali ako výhodné, a to ako na vlasoch, tak na manikúre (a teraz v pedikúre).

Ozdobený Ombre

Zaujímavé: nechtový dizajn s kamienkami: foto novinka v roku 2019

Ako vidíte, možnosti letnej pedikúry sú mnohé. Od klasického francúzskeho až po gradient. Moderný dizajn nechtovej gule nestojí v pokoji aponúka originálne novinky. A leto, ako viete, je najlepší čas na experiment.

Už ste si vybrali, aká bude vaša obľúbená letná pedikúra?


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané29.7.2018Štítky: