Módne snubné prstene 2019

Snubný prsteň nie je len hlavným symbolom lásky a lojality, ale aj ozdobou, ktorú novomanželia budú nosiť celý život. Preto sa v roku 2019 dizajnéri rozhodli odkloniť sa od produktov, ktoré sú nám známe a vytvorili skutočne jedinečné prstene. Je to o nich ďalej a bude sa o nich diskutovať v našom článku.


Nové trendy v svadobnej móde

Novomanželia pri výbere snubné prstene čelia neuveriteľnej rade širokej škály modelov. Medzi nimi sú klasické aj skôr výnimočné produkty. Avšak, tento rok klenotníci odporúčajú osobitnú pozornosť na možnosti uvedené nižšie.

 • Biele zlato.Hladké tenké žlté zlaté čelenky už nie sú v móde. Ale podobné výrobky, len biele zlato, sa dobre zmestia do svadobného luku, a to ako ženícha a nevesty, a bude vyzerať neobvyklé a rafinované na rukách.

 • S farebnými kameňmi.Snubné prstene s kameňmi v trende nie sú prvým rokom, ale v tejto sezóne budú obzvlášť populárne výrobky s farebnými kryštálmi. Rubíny, diamanty, zafíry a smaragdy prídu nahradiť obvyklé pre všetky kubické zirkóny a diamanty. S ohľadom na možnosti umiestnenia to môže byť chaotický rozptyl a celá kompozícia vo forme kresieb alebo ozdôb z kameňov. Ďalšou možnosťou je jeden veľký kameň umiestnený v strede výrobku, zatiaľ čo menšie sú druhom pokračovania kompozície.

Dôležité! Napriek tomu, žeČierna farba nie je považovaná za celkom svadbu, ale v roku 2019 budú v ponuke módne výrobky, vyrobené z čierneho zlata alebo zdobené tmavými kameňmi, napríklad čiernymi diamantmi.

 • V retro štýle.Fanúšikovia originality budú mať radi výrobky vyrobené v štýle 60. rokov. Prelamované kovanie so špeciálne starnúcim povrchom a jedným alebo viacerými kameňmi určite pritiahne pozornosť iných.

 • S rytím.Prsteňov s rôznymi nápismi vo forme sobáša, mieneného mena alebo deklarácie lásky sú ďalším trendom tejto sezóny. Samotné nápisy môžu byť umiestnené nielen na vnútornej strane výrobku, ako bolo predtým akceptované, ale aj na vonkajšej strane.

Zaujímavé! Predpokladá sa, že prstene s rytím slúžia nielen ako dekorácia, ale aj ako druh talizmanu novovzniknutej rodiny.

 • Matte.Snubné prstene s matným povrchom môžu najlepšie zdôrazniť rafinovaný a elegantný vkus páru v láske. Prstene súčasne, môžu byť hladké a textúrované, napríklad s prelamovaným tkaním. Také dekorácie sú zdobené kameňmi a vložkami z iného kovu.
 • ​​

 • So smaltom.Veľkolepé a skutočne luxusné výrobky, ktoré sa doslova nazývajú umeleckými dielami. Takéto dekorácie nie sú lacné, pretože proces ich tvorby je veľmipracné. Klenotníci sú zároveň vystavení veľmi vysokým teplotám drahého kovu a farebného skla, čoho výsledkom sú krúžky s hladkým smaltovaným povrchom. V podstate tieto modely majú minimalistický dizajn, ale môžete nájsť drahšie výrobky s kamennou vložkou alebo prelamovaným tkaním.

Zaujímavé: Módne doplnky 2019

 • Mokumeh Gane.Ide o veľmi nezvyčajné prstene, ktorých vrcholom je vzor na povrchu, ktorý napodobňuje rez stromu. Šperky v štýle Mokume Gane sa vyrábajú špeciálnou japonskou technikou, ktorá je založená na súčasnom tavení a vrstvení niekoľkých rôznych kovov naraz.

 • Pearl + diamanty.Zlaté prstene zdobené perlami a rozptyl diamantov vyzerajú žensky a majestátne na ruke. Perly v tomto prípade sú hlavným prvkom kompozície, pretože sú umiestnené v strede produktu. Ale diamanty môžu byť zdobené, ako samotný kruhový rámček, ktorý sa nachádza priamo okolo perly.

 • Z rôznych kovov.Pre tých, ktorí nemohli rozhodnúť o tom, aký kov by mali byť snubné prstene, vedúci šperky ponúkajú kombinované produkty. Napríklad kombinácia červeného alebo žltého zlata s bielym alebo platinovým. Pokiaľ ide o modely, takéto prstence je dnes neuveriteľný set. Hlavná vec je vybrať si šperky s kontrastnými kombináciami.

 • Rybárska sieť.Tkanie z tenkých zlatých nití vo forme nekomplikovaných vzorov ako výsledok vytvára veľmi krásne šperky. Podľa tradície sú to prelamované prstene, ktoré symbolizujú prelínanie pocitov a osudov manželov.

 • S dekoratívnym rezom.Tieto výrobky sú určené pre tých, ktorí nájdu obyčajné hladké krúžky matné a nenápadné. Ich hlavnou črtou sú zárezy rôznych dĺžok a umiestnení, ktoré v konečnom zložení na povrchu prstenca vytvárajú rôzne vzory. A vďaka prídavnému diamantovému povlaku vytvárajú zárezy aj efekt blikania drahých kameňov.

Zaujímavé: Trendy prsteňov 2019

Určujeme tvar a veľkosť

V roku 2019 už príliš tenké krúžky už nie sú tak dôležité a ako sa ukázalo v praxi, sú nepraktické a rýchlo sa rozpadajú. Preto v tejto sezóne klenotníci prezentovali skôr objemné výrobky so šírkou 5 milimetrov a výškou najmenej 1,5. Okrem toho by krúžky nemali byť čisté. V móde budú hrubé a masívne modely so zle spracovanými hranami. Pokiaľ ide o formuláre, tento rok novomanželia dávajú prednosť dávať prednosť produkty nižšie.

 • Klasika.Okrúhle prstence s hladkým alebo fazetovaným povrchom sú neuveriteľne populárne už niekoľko desaťročí. Koniec koncov, klasické modely sú vždy relevantné, pohodlné na nosenie, nevyžadujú starostlivosť a vždy vyzerajú veľkolepé. Čo sú kovy vVäčšinou klasické snubné prstene sú vyrobené zo žltého zlata. Dnes je však už možné stretnúť sa s možnosťami platinového, bieleho alebo čierneho zlata.

 • Otvorené.Bezrozmerné snubné prstene sa stali novinkou pre rok 2019 a fotografie s príkladmi takýchto modelov doslova zaplavili stránky katalógov šperkov. Túto popularitu získali vďaka svojmu neobvyklému vzhľadu, ako aj absencii problémov s výberom veľkosti. Tieto krúžky sa často vyrábajú vo forme prelamovaných vetiev, hadov alebo špirál.

 • Kvet.Výrobky, ktoré napodobňujú kvitnutie jednotlivých pukov alebo aranžovanie kvetov na ruke, sú veľmi jemné a ženské. Kvety samotné môžu byť z čistého zlata alebo navyše zdobené kamienkami, smaltom alebo vložkami z iných kovov.

 • Európania.Tieto krúžky majú klasický kruhový tvar s polkruhovým prierezom. Sú vyrobené hlavne z bieleho zlata alebo platiny, ale sú tu aj kombinované možnosti. Pokiaľ ide o výzdobu, európske krúžky majú jednoduchý dizajn, ale môžete tiež nájsť modely zdobené malými kameňmi v podobe horizontálnych pruhov.

 • Viacradové.Štýlové prstence, ktoré sa skladajú z niekoľkých prelínajúcich sa línií na prstoch súčasne, sú obzvlášť elegantné. Súčasne je konštrukcia takýchto výrobkov jednoduchá a stručná a ako dekor môže byť použitý len malý rozptyl kubických zirkónov.

 • Podložky.Toto sú snubné prstene, ktoré sú tvarované ako puk kvôli rovným hranám a plochému povrchu. Ozdobte tieto krúžky kameňmi alebo horizontálnymi drážkami.

 • Námestie.Snubné prstene neštandardného štvorcového tvaru oslovia pár, ktorý chce vyniknúť a zdôrazniť svoju individualitu. Vo vnútri sú rovnaké okraje, takže sa pri nosení nevyskytnú problémy.

Ktoré krúžky sa vám páčili viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité! Štvorcové prstence sa považujú za najvhodnejšie, pretože ich kontakt s prstom je omnoho menší ako štandardné okrúhle.

Ako vidíte, trendy roku 2019 v segmente snubných prsteňov sú veľmi rozmanité, čo umožňuje každému páru novomanželov vybrať si šperky, ktoré im potom pripomínajú najšťastnejší deň ich života.Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/29/2019Štítky: