Základná skriňa na leto 2019: trendy

Chcete vedieť, aké základné veci sú vhodné pre dámsky šatník v sezóne leto 2019? A tiež za pár minút, aby sa štýlové luky pre slnečné dni? Potom, skôr, čítať, ktoré položky trendu sú ideálne v kombinácii s ostatnými a vytvoriť veľmi základňu, ktorá vám umožní vyzerať atraktívne bez akéhokoľvek ďalšieho úsilia!


Čo je základná skriňa

Pri navrhovaní základného šatníka by sme si mali uvedomiť, že to nebude zahŕňať módne predmety bláznivých farieb a mimoriadny strih. Ide skôr o pokojné možnosti hornej a dolnej časti, ktoré sú v dokonalej harmónii. Kompetentne zložená základná skriňa je úspora času, času a nervov.

Taktiež sme sa uistili, že je v súlade s módnymi trendmi!

Kancelárska verzia letného šatníka

Farebná paleta

 • Hoci spoločnosť Pantone oznámila hlavnú farbu sezóny 2019, očarujúce koralov, základom základného letného šatníka je stále univerzálna béžová farba. Oblečenie a doplnky v tejto verzii boli prezentované na svojich vystúpeniach absolútne všetkými módnymi módami. Medzi obľúbené boli všetky odtiene: od mliečne až po svetlohnedú.

 • Pokračuje v myšlienke bielej farby svetlej palety - nepostrádateľnej súčasti základnej skrine. V lete, oblečenie tejto farby vyzerať obzvlášť svieži a harmonický, a tiež úžasne zdôrazňuje krásne opálenie.

 • V skrini kapsuly je miesto pre svetléodtiene: tyrkysová, modrá, ružová, žltá, oranžová a zelená.

 • Štýlová červená môže zohrávať úlohu akcenta v lete.

Top možnosti

Biele tričko

Každý letný luk sa môže začať s čistým bridlicou, alebo skôr so základným bielym tričkom. Hlavnou požiadavkou je vynikajúca kvalita a pohodlný materiál. Najmodernejší model bude mať rukávy na rukávoch, rovnako ako mierne voľné nosenie. Je možná prítomnosť nápisu, štítku alebo stručnej tlače.

Zaujímavé:Jeans - 2019: hlavné trendy sezóny

Aká je zmes bieleho trička? Áno, s čímkoľvek! Jeho všestrannosť umožňuje vytvárať štýlové súbory so šortkami, džínsami, sukňami, vestami a blejzre každý deň.

Prúžkované tričko

Ak chcete na obrázku vytvoriť morskú náladu, vyberte si pruhovanú košeľu. Takáto vec vyzerá skvele v páre s rôznymi šortkami, džínsy a sukňami. A ak k tomu pridáte príslušenstvo v námornom štýle, vzhľad bude nezabudnuteľný.

Košele

V sezóne 2019 sú obzvlášť populárne pruhované košele, tričká s kvetmi, džínsové modely alebo biele košele lakonické. Stručne povedané, budete mať na výber!

Varianty dna

Rifle

Je veľmi pravdepodobné, že v teplej sezóne nebudete musieť kupovať nové džínsy, pretože v tomto trende sú štýly známe všetkým módnym ženám: mama, chudá,milenci, modely a džínsy.

Príliš veľa už bolo povedané o všestrannosti kombinácií džínsov: vy úplne dobre viete, že sa dajú zmiešať s takmer akýmkoľvek základným alebo zdôrazneným prvkom.

džínsy priateľ

Zaujímavé! Pre teplé obdobie vhodnejšie svetlo a modré odtiene denim.

Biele nohavice

Ponechajte čierne nohavice na chladné obdobie av lete si nechajte luxusné biele nohavice. V tomto prípade môže byť štýl: predĺžený alebo skrátený, rovný alebo rozšírený. Jediné, na čom záleží, je dokonalý strih a pohodlie.

Zaujímavé:Nohavice - módny trend 2019

Midi sukňa

Tento rok v lete, dĺžka mini ide do pozadia, dávať cestu k obľúbené rafinované midi sukne. Táto dĺžka vyzerá elegantnejšie a zároveň neuveriteľne pohodlne. Vyberte si akýkoľvek štýl, ktorý vyhovuje vášmu typu tela. Naznačme, že skladanie je stále jedným z kľúčových trendov.

Šortky

Ústredným prvkom plážových a príležitostných lukov sú šortky.

Kombinézy

Poznáte najistejší spôsob, ako vytvoriť veľkolepý a nie porazený letný vzhľad? Celé tajomstvo je len jedna vec - kombinéza. Pridaním príslušenstva v správnej nálade budete zbierať štýlové luky behom niekoľkých sekúnd.

V trende v sezóne 2019 bolikombinézy s holým ramenom alebo ramenami, vysoko nasadené dno, v kvetinových, geometrických alebo monochromatických farbách.

Samozrejme, nikdy nebudete ľutovať o takejto investícii do základnej skrine, pretože kombinéza je sebestačné oblečenie, ktoré eliminuje zdĺhavú voľbu v hornej a dolnej časti.

Šaty

Šaty na košele

Tento štýl nemá žiadne kontraindikácie vo forme vlastností postavy a veku. Oblečenie na košele ide úplne každému a vytvára ľahký a ležérny vzhľad s nádychom elegancie. V lete sa tam môžete ísť kdekoľvek - na pláži, v kaviarni, do práce alebo na večernú prechádzku.

Maxi šaty

Štýl a pohodlie sú v lete ľahko kompatibilné a lietajúce maxi šaty sú toho výborným dôkazom. Na obzvlášť horúci deň prinesie tesné oblečenie veľa nepríjemností, takže len pre takéto prípady vám odporúčame, aby ste mali aspoň jeden voľný šatník v šatníku.

Šaty alebo kvetinové šaty alebo polka dot

Víťazstvo štýlu v horúcom počasí je šaty alebo letné šaty v aktuálnom kvetinovom výtlačku alebo polka dot. V ňom budete vyzerať leto, ako je ľahké, romantické a ženské.

Vrchné odevy

Bunda na džínsy

Džínsová bunda je štýlové vrchné oblečenie, ktoré sa s istotou presúva zo sezóny na sezónu. Vrcholom v roku 2019 je džínsová bunda s „vareným“ efektom. Nie je to len v súlade s hlavnými trendmi, ale aj dobres takmer všetky letné šatník - šaty, sundresses, tričká a orezané topy s dnom.

Ako vypočítať perfektné džínsy? Poznáte ju z tisíca za dobré zapadnutie do ramien a voľný štýl.

Béžový trenčkot

Moderné rady od Eveliny Khromtchenko: na chladných augustových večeroch navrhuje požičať si béžový plášť z jarného šatníka. Ak ešte nemáte takýto vrchný odev, odporúčame neodkladne napraviť toto nedorozumenie. Elegantnejšia, všestranná a módna voľba jednoducho neprichádza!

Cardigan

V lete sa trend viacvrstvových obrázkov nevzdáva svojich pozícií. Tento trend vám pomôže pri vytváraní lukov pre chladnejšie počasie. Neváhajte hrať na kontrast a dopĺňať romantické šaty v kvete alebo modely v plátne štýl s sveter z veľkých pletenie alebo hrubé textúry.

Aké topánky sa nedajú robiť bez

Ak je všetko jasné s módnymi základnými vecami pre dámsky šatník 2019, ako sa to deje s topánkami? Aj tu je všetko veľmi jednoduché: v letnej sezóne sa môžete obmedziť na pár párov, čo vám umožní vytvárať obrázky v rôznych štýloch.

 • Klasické lode (dobre, kde by mohli ísť bez nich?!) Je možnosť pre špeciálne príležitosti. Tento elegantný model vám pomôže pri stretnutí na romantický deň alebo slávnostnú akciu. Lode majú magickú vlastnosť, aby sa nohy stali štíhlejšie a dlhšie, a tento efekt sa výrazne zvýši, ak sa zvolí dokonalé leto.jasný pár.
 • Chápeme, že v lete sa všetky dievčatá necítia dobre na lodiach, takže ponúkame štýlovú alternatívu - sandále s popruhmi.

 • Je úplne bezvýznamné, či máte športový životný štýl, bez módnych tenisiek, je stále nepravdepodobné, že sa vám podarí urobiť v novej sezóne. Určite sa nestratíte, ak si vyberiete model svetlej farby.
 • Sandále sú niečo, čo takmer žiadna plážová mašinka nemôže robiť.
 • Povinným atribútom praktickej základnej skrine je obuv, ktorá sa rovnako dobre hodí pre pracovné aj každodenné luky. Je žiaduce, aby to bolo celkom minimalistické. Napríklad biele tenisky dokonale padnú!

Zaujímavé:Bicykle - módny trend 2019

 • Baletné byty budú tiež skvelou voľbou. Táto topánka je skvelá vo firme džínsy, šortky, nohavice, šaty a sukne.

  O výbere príslušenstva

 • S najväčšou pravdepodobnosťou, že s nástupom letnej sezóny budete chcieť vytvoriť letecké, svetlé a jasné obrazy. Ak sme to uhádli, choďte nakupovať na tašku s koralovou farbou. Áno, nemôže sa pochváliť vynikajúcou všestrannosťou, ale ľahko sa stane akcentom v obraze s neutrálnou paletou. Takýto doplnok vyzerá obzvlášť štýlovo v oblasti denimu alebo celkovej béžovej farby.

 • Slama alebo tkané vrecko je absolútne nevyhnutné, ktoré si zaslúži čestné miesto v základnej skrini.

 • Klobúky v teplej sezóne nie sú luxusom, ale nevyhnutnosťou. Pre leto 2019, stylisti odporúčajú nákup slaměných čiapok, čelenky a čiapky.

 • Slnečné okuliare sú pomerne praktické. Vo svojom výbere módnych trendov rozhodujú, že nie sú rozhodujúce. Je oveľa dôležitejšie, aby príslušenstvo zodpovedalo tvaru tváre.

Náš výber fotografií vám pomôže, aby ste sa nestratili v sortimente obchodov, ale aby ste získali naozaj praktické základné veci pre dámsky šatník na leto 2019. Tento rámec vám umožní vytvoriť veľa štýlových lukov bez toho, aby ste utratili šťastie. Sme pre rozumnú spotrebu, praktické kombinácie a módne leto!


Aký druh oblečenia sa cítite príjemne v lete?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované21.3.2019Štítky: