Najkrajšie letné luky pre dievčatá na leto 2019

Módne a štýlové kožušinové bundy v nedávnej dobe neopúšťajú móla na výstavách, nadchádzajúca zima 2018 nie je výnimkou z tohto pravidla. Veľmi vysoká výška leta, na ulici teplo a príjemné slnko. Zdá sa, že ešte pred zimou stále žije a žije, ale dizajnéri už s námahou a hlavnou váhou venujú pozornosť módnym novinkám nadchádzajúcej sezóny a starajú sa o vybavenie pre zimnú sezónu čo najskôr. Vlastné, môžeme dodať, že hľadanie módnej bundy teraz vám uľahčí výber v budúcnosti, a budete okamžite vedieť, ktorý model je pre vás lepší a s ktorým ho skombinujete.

Pozrite sa na fotografie ženských modelov z prírodnej a umelej kožušiny - rôzne štýly a farby pre rok 20188:

Kožušinové zimné bundy pre rok 2018 - trendy a trendy v štýle

\ t

Skôr, ako sa budeme zaoberať materiálom, z ktorého sa vyrábajú zimné kožušiny z roku 2018, je potrebné spomenúť ďalšie podrobnosti o módnych gizmách. V prvom rade by ste mali venovať pozornosť bombardérom, ktoré sa výrazne odlišujú od ich predchodcov. Napríklad predchádzajúce modely boli vyrobené výlučne z nylonu a boli určené pre pilotov amerického letectva - z ktorého prišlo meno pre tak veľa populárnych šatníkových skríň. Trendy a trendy v štýle zimy 2017-2018 rok diktujú mierne odlišné pravidlá hry.

- 34%
Aliexpress.com
LET-SETTING 10 farieb módne sexy pštros vlny morské kožušiny dámske vlnené ...
3 373trie. 2 226 rub.
Aliexpress.com
Značka CP Short Wool Coats Zimná móda Ženy Faux Fox Fur ...
4 635 rub.
- 9%
aliexpress.com
​​2017 umelé kožušiny krátke srsti plávajúce srsť ...
\ t
1 521 .1 384 rub.

Jeden z popredných domov navrhol v nadchádzajúcej sezóne vybrať si bundu s jasne červeným kožušinovým golierom a meandrovou výšivkou. Napriek všetkým hrám dizajnérov s tkaninami a dekoratívnymi detailmi zostáva štýl v roku 2018 rovnaký - stále je to rovnaká orezaná bunda s manžetami a elastickými gumičkami.

Vracia sa opäť na svetové pódiá, takže v zahraničí milujeme toľko. Podobné modely kožušiny (či už prirodzené alebo umelé) vyzerajú elegantne a štýlovo, za žiadnych okolností by neboli oblečené. Pokiaľ ide o dĺžku kožušinovej bundy, dizajnéri nenašli spoločné riešenie, takže môžete nájsť veľmi krátke a skôr dlhé modely na módnych lávkach a stránkach časopisov. Tam sú niektorí dizajnéri, ktorí sa rozhodli, že v nadchádzajúcej sezóne kožušiny bude vyzerať najlepšie ako sekundárny hrdina - napríklad dokončovacie na kožu alebo sinteponovoy bunda. Obrovské plus tohto materiálu je, že to vyzerá dôležité v roku 2018 za každého počasia atak zostane niekoľko sezón v rade.

Farebná paleta kožušinových bund v nadchádzajúcej sezóne 2018 nie je veľmi rôznorodá - čierna, modrá, modrošedá, tmavo modrá a červená. Tam sú zaujímavé modely, ktoré kombinujú niekoľko kusov rôznych farieb a rôznych kožušín naraz.

Módna dámska bunda z kožušiny v roku 2018 sú prešívané tkaniny a svetlé farby

V tejto sezóne vám odporúčame, aby ste venovali pozornosť prešívanej kožušinovej bunde - to je pokus dizajnérov spojiť každodenný život a eleganciu pod jednou strechou. Tiež sa vracia na módne umelé kožušiny s multi-farebné farby, ktorá poteší oči, a to aj na šedý, dank deň. Vyberte si tie isté svetlé šaty kontrastnej farby (skvelá voľba červená a oranžová) na módne dámske kožušinové bundy pre rok 2018 - a na žiadnej párty nebudete mať žiadnu rovnosť.

Súčasným trendom sú svetlé farby a prešívané tkaniny, ktoré zdôrazňujú milosť nadýchaného materiálu. Ale môžete dávať prednosť a nadčasovú klasiku, rovnako ako mnoho známych značiek. Napríklad stojí za to vyskúšať kombináciu snehobielej orezanej bundy so ženskou skladanou sukňou a svetlým vrchom. Ďalšou veľkou možnosťou pre kanceláriu je kombinácia kožušinovej bundy s krátkymi rukávmi (vyzerá skôr ako vesta) a skrátené nohavice a blúzky, ktoré zodpovedajú farbe vrchného oblečenia. Mimochodom, monochromatické zostavy budú veľmi populárne v priebehu roku 2018 a pravdepodobne sa k nám vrátia v roku 2019.

Dievčatá,kto nikdy nezabudne na retro štýl, ponúkame Vám skvelú možnosť pre prvé zimné dni - džínsy so širokým závojom, svetlý pletený rolák a kožušinovú bundu z farebnej kožušiny. Obraz je inšpirovaný štýlovými 70. rokmi, takže je veľmi ťažké prejsť okolo. Ak chcete zdôrazniť štýl, môžete nahradiť džínsy s zamatovými nohavicami z tmavomodrých alebo bordových odtieňov.

Bundy z umelej a prírodnej kožušiny: modely a štýly na fotografii

\ t

Podobne ako v minulej sezóne sa dizajnéri nezameriavajú na to, z čoho je vaša bunda vyrobená. Chcel by som však hovoriť o samotnom materiáli - napríklad v tejto sezóne sú populárne chlpaté a našuchorené bundy z prírodnej lamy alebo mývalej srsti. Vyzerajú detinsky vrúcne, najmä ak sú svetlé farby, a zároveň ženský a elegantný, najmä s riadne podobným strihom. Vo formálnom obchodnom štýle sa bunda určite zmestí do strihu pripomínajúceho sako a odporúča sa, aby bol obraz doplnený o plášť a semišové topánky. Pozrite sa na aktuálne modely a štýly na fotografii nižšie na stránke:

- 34%
aliexpress.com
LET-SETTING 10 farieb móda sexy pštros vlny vlny kožušiny dámska vlna ...
3 373 .2 226 rub.
aliexpress.com
CP Brand Winter Short Wool CoatMódne ženy Faux Fox kožušiny ...
4 635 rub.
- 9%
aliexpress.com
2017 umelé kožušiny krátke srsti plávajúce ...
1 521 . .

Ponúkame aj krátke kožušiny pre dievčatá, ktoré sú zvyknuté na aktívnu prácu v ktoromkoľvek ročnom období, ktorí sa riadia sami ... Je veľmi vhodné riadiť sa v nich, nie je desivé zmraziť a Vyzerajú skvele s oblečením v akomkoľvek štýle.

Ak vás viac priťahuje elegancia a luxus, určite si vyberiete kožušiny z moutonu alebo norky klasického strihu s kapucňou a bohatou líniou ramien. Existujú aj ďalšie zaujímavé modely, napríklad s okrúhlymi ramenami a bez goliera, alebo čiapka, ktorá nemá rukávy, ale len sloty na ruky.

Bunda s leopardovou potlačou z umelej kožušiny bude vyzerať luxusne v roku 2018 s pravidelnými čiernymi koženými nohavicami a bielym vrcholom. Jasným akcentom obrazu bude pletená šatka zo žltej alebo oranžovej farby.

Autor - Sysoeva Irina


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené03.07.2018[2 ]