10 štýlových účesov pre dievčatá

Keď je nová aktovka zostavená a školské šaty sú vyžehlené, je čas premýšľať o účese na 1. september. V skutočnosti, pre dievča, Deň poznania je sviatkom, na ktorý sa začína dobre pripravovať pred stanoveným dátumom a nezáleží na tom, či školačka ide do prvej, siedmej alebo jedenástej triedy.

Najobľúbenejším účesom sú dva chvosty s luky

.

Styling možnosti oplývajú. Hlavným pravidlom, ktoré sa musí dodržiavať pri vytváraní krásneho účesu pre dievčatá 1. septembra, nie je preháňať ho. Koniec koncov, možnosti, ktoré sú ideálne pre promócie, na prvý hovor bude vyzerať smiešne a príliš extravagantné.

Zaujímavé: Detská móda 2019 pre dievčatá novinky, trendy a fotografie

Mnohí uprednostňujú klasický účes na 1. septembra - dva chvosty s luky. Samozrejme, táto možnosť bude vždy vhodná, ale je nepravdepodobné, že by dievča mohlo vyzerať originálne.

Pripravené na letnú sezónu

Ponúkame Vám, aby ste sa zoznámili s Top 10 najštýlovejšími účesmi, pozrite sa na fotografie a študujte vzory tkania.

Budete nosiť luk 1. septembra?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Účesy na krátke vlasy

\ t

Nápady na krátke vlasy

Školáčky majú dnes veľmi populárne krátke účesy, ako je škriatok, námestie, bob. Sú pohodlné apraktické, zmierniť komplikovanú starostlivosť o vlasy. Možnosti v tomto prípade sú však veľmi obmedzené.

Zaujímavé: Účesy pre krátke vlasy na plese: foto 2019

Čelenka s kvetmi na krátke vlasy

Na nižšie uvedenej fotografii je niekoľko nápadov, ktoré zmenia každodenný obraz a dodajú mu sviatočnú náladu. Môžete napríklad použiť biely alebo béžový rám s kvetom, sponky na vlasy s kamienkami, malé luky a ďalšie doplnky.

Pomocou špeciálnych nástrojov na styling môžete vytvoriť zaujímavý a nezabudnuteľný obraz, napríklad pridaním štýlu kučier.

Krásne účesy na krátke vlasy

Pre stredné a dlhé vlasy

\ t

Oveľa zaujímavejšie a módne účesy pre dievčatá je možné robiť na stredných a dlhých vlasoch.


Tu je výber obmedzený len predstavou samotného študenta, jej matky alebo kaderníka. Vlasy môžu:

 • vložené do zväzkov alebo škrupín;
 • vyzdvihnutie;
 • bodnutý nabok;
 • prámik v prameňoch;
 • nechať nepotiahnutú, atď.

Asymetrické chvostové oko

Výber najvhodnejšieho účesu pre dievča 1. septembra, vyskúšajte možnosti s luky. Dokonale dopĺňajú slávnostné účesy školákov akéhokoľvek veku.

Zaujímavé: Detské letné oblečenie pre dievčatá a chlapcov 2019 (s fotografiami)

Módne a štýlové tkanie

\ t

Dnes, tak v prípade detí, ako aj dospelýchPigtaily sú obzvlášť populárne v účesoch. Tkanie možnosti natoľko, že dievča môže ľahko vybrať právo na slávnostné pravítko.

Metóda tkania Fishtail

Veľmi zaujímavý pohľad sú tenké vrkôčiky, zozbierané v chvoste, trojrozmerné tkanie po celom obvode hlavy, trendový rybí chvost a tiež francúzsky prámik.

Štýlové možnosti tkania

 • Vodopád Spit

Ide o pomerne jednoduchú väzbu, ktorá vám umožňuje získať zaujímavý a atraktívny účes, ktorý je ideálny pre špeciálne príležitosti. Existuje mnoho variácií takejto kosy: môžete robiť tkanie z rôznych strán a ťahať spolu s gumičkou uprostred, alebo vytvoriť „vodopád“ len na jednej strane.

Vodopád Spit

 • Prámik s lukom

Všetky vlasy zaplette do špičky, nechajúc „cikcak“ na zadnej strane hlavy, zakryjúc okraj copu pod účesom. Aby sa slávnosť obrazu, doplňte štýl s krásnym lukom, ktorý vo farbe a štýle bude v súlade so zvyškom šaty.

Prámik s lukom

Ak je to žiaduce, vrkoč môže byť ozdobený vlásenkami s korálkami alebo kvetmi, čo dodá obraz dodatočnej nehy a romantizmu.

Zaujímavé: Batohy 2019 alebo úplne módne

 • Luk vlastných vlasov

Luk vlastných vlasov je originálnym riešením, ktoré vám umožní nielen vytvoriť zaujímavý slávnostný účes, ale aj ušetriť na kúpe príslušenstva. S pomocouTakýto luk je obyčajný „Malvinka“, banda alebo chvost sa stávajú neuveriteľne módnym a krásnym štýlom, ktorý bude relevantný nielen na slávnostnej línii, ale aj na každodenné výlety do školy.

Malvinka s lukom vlastných vlasov

Aby sa vytvorila slávnostnejšia verzia, vytvorte luk na voľných vlasoch po ich zvlnení kulmou alebo natáčky.
 • Flagella na sypkých vlasoch

Zaujímavý a jednoduchý spôsob úpravy vlasov, ktorý vám umožní vytvoriť jemný, elegantný a zároveň slávnostný obraz, dokonale kombinovaný s prísnou školskou uniformou. Flagella sú vytvorené na pre-zvlnené vlasy, takže štýl bude mať hotový a slávnostný vzhľad.

Strihač bradavičnatý

Odoberajú sa dve malé pramene vlasov, ktoré sú skrútené v smere zadnej časti hlavy, kde sú pripevnené vlásenkami alebo neviditeľnými vlasmi.

Vlasový model Flagella - tkanie vzorov

 • Pigtaily na sypkých vlasoch

Nikto by netvrdil, že luxusné dlhé vlasy samy vyzerajú krásne. Niekedy stačí len ozdobiť vlasy zaujímavým tkaním v hornej časti hlavy a pridať kučery do obrazu, ak sú vlasy rovné.

Pigtaily na sypkých vlasoch

 • Přeslička

Klasický vysoký chvost by bol vhodný aj na zostave venovanej sviatku 1. septembra. Obzvlášť účinná bude voľba s "uzavretou gumou", stranašikmo na hlave, ako aj asymetrický chvost. Podľa aktuálnych trendov môžete vlasy doplniť vlasom.

Ocas pre 1. september

 • Nosník

Rôzne typy nosníkov sú tiež ideálne pre slávnostného vládcu. Koniec koncov, krásne a úhľadne zozbierané vlasy boli vždy spojené s obrazom vzorného študenta.

Zaujímavý lúč s copánkami a kvetmi

Moderné buchty sa vyrábajú pomocou špeciálnych zariadení, vďaka ktorým účes vyzerá bezchybne.

Hotový styling môže byť doplnený vlásenkami s korálkami alebo kvetmi, gumičkou, stuhou alebo lukom vlastných vlasov.
 • "Veniec vrkôčikov"

Veniec vrkôčikov

"Veniec" vrkôčikov bude určite apelovať na každého mladého módy, a tiež nebude bez povšimnutia jej spolužiakmi. Nie je to len originálny, ale aj praktický účes. Koniec koncov, tento štýl nestratí svoju príťažlivosť po celý deň, dokonca ani na hlavu aktívneho a nepokojného dievčaťa.

Veniec tkaného pletiva

Zaujímavé: Módne účesy na dlhé vlasy 2019

 • Strih založený na francúzskom vrkoči

Na základe francúzskeho vrkoča si môžete vytvoriť mnoho nezvyčajných, ale zároveň praktických účesov, napríklad na pletenie mnohých malých vrkočov po celej hlave v podobe krásnych vzorov alebo dvoch vrkôčkov, ktoré ich zdobia stuhami alebo luky.

Štýlový a originálny prámiks luky

Tento účes nie je hrozné hodiny telesnej výchovy, ale zachováva si atraktívnosť počas celého dňa bez toho, aby sa vyžadovali ďalšie manipulácie.

Zmeny vo francúzskom spit

Ak chcete pridať objem a nie veľa kreatívneho zmätku, po dokončení tkania môže byť vrkoč mierne natiahnutá a uvoľní niekoľko prameňov.

Štýlové varianty s francúzskym opletením

Je ľahké nájsť zaujímavý a originálny účes pre slávnostného vládcu 1. septembra. Hlavná vec je precvičiť si vopred, aby na dovolenke vyzerala neodolateľne.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované08/07/2018Štítky: