Teenage móda 2019 pre dievčatá

Je tiež veľmi dôležité, aby bolo dospievajúce dievča vždy svetlé a krásne. Vzhľadom na to, v najnovších módnych kolekciách v roku 2019, dizajnéri predstavili množstvo originálnych produktov, na základe ktorých sa mladé módne ženy budú môcť vyjadriť a vytvoriť skutočne originálne obrazy. Preto neskôr v článku budeme hovoriť len o súčasných trendoch v segmente dospievajúcej módy, s ktorými odporúčame, aby ste sa zoznámili.


Zaujímavé : Detské bundy pre deti a dorast (s fotkou)

Súčasné trendy v móde mládeže

Táto sezóna bude módna, ako už stanovené trendy, ako aj absolútne novinky. Všetky však spĺňajú rovnaké kritérium - je praktické a pohodlné na nosenie.

 • Viacvrstvové.Tento trend sa z roka na rok potuluje nielen v dospelosti, ale aj v dospievajúcej móde. Okrem toho, že takýto obraz ako celok je celkom pohodlný, vyzerá tiež veľmi pôsobivo. Je len potrebné starostlivo premýšľať o luku a správne kombinovať všetky jeho prvky.

 • Dohľad nad oblečením.Bezrozmerné veci sa už dlho stali obľúbenými prvkami dnešnej mládeže. V tejto sezóne obsadia vedúcu pozíciu uniformy a svetre, bundy s hyper objemom a kabáty.

Dôležité! Produkty prekrývajú vzhľad nielen štýlovo, ale tiež pomáhajú skryť nadmernú plnosť a iné chyby v postavách.

 • Denim Things.Ide o plnohodnotnú klasiku, ktorá nemusí byť prítomná.len vo forme zvyčajných pre všetky džínsy, ale aj vesty, saká, šaty a sukne. Takéto oblečenie je zároveň vhodné pre veľmi mladé módne ženy a dievčatá vo veku od 14 do 15 rokov.

Vždy aktualizovaná denimová móda

Môžete však nosiť denimové výrobky v dnešnom modernom úplnom luku alebo ich kombinovať s inými vecami, ako sú svetre, kabáty alebo mikiny. Neexistujú tiež žiadne špeciálne požiadavky na obuv. Môže to byť športová alebo klasická verzia vo forme topánok alebo močiarov.

 • Klobúky.Napriek tomu, že tento trend sa nezohľadnil v ženskej móde, už dlho sa fixoval ako teenager. Klobúky môžu byť malé aj široké. Hlavná vec je tu dizajn, ktorý musí byť minimalistický.

Návrhári odporúčajú nosiť taký klobúk, ako veci, ktoré sú držané v obvyklom klasickom a módnom štýle mládeže medzi glam-chic.

 • Tenisky + šaty.V tejto sezóne v segmente dospievajúcej módy sa stylisti rozhodli opustiť obvyklé päty v prospech športovej obuvi, najmä obuvi a tenisiek.

Nosia sa nielen džínsy, ale aj svetlými šifónovými alebo hodvábnymi šatami. Samotné oblečenie sa dá udržať v každodennom i klasickom štýle.

 • Kovová farba. Zvlášť dôležité sú látky, ktoré napodobňujú metalizovaný lesk v roku 2019. Môžu byť prítomné v dizajne vrchného ošatenia, večerného a príležitostného nosenia atiež príslušenstvo.

Mala by móda pre tínedžerov mať svoje vlastné charakteristické črty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Priateľské džínsy.Androgynný štýl je dnes čoraz populárnejší medzi módou mládeže. Džíny, mierne zúžené na vysoký strih, možno nosiť s takmer všetky veci zo základného šatníka. A s dobrým výberom vrchu a príslušenstva je takéto dno vhodné aj na vytvorenie večerného oblečenia.

 • Culottes.Tieto nohavice sú štýlové nielen pre dospelé ženy, ale aj pre mladé dievčatá. Zdôrazňujú postavu, nebránia pohybu vôbec a sú ideálne kombinované s akoukoľvek obuvou. Pokiaľ ide o sfarbenie, to môže byť aj obyčajné a tlačené.

 • Krátke bundy.Toto je jeden z najmodernejších trendov v roku 2019, ktorý návrhári navrhli pre dospievajúce dievčatá. Okrem toho, že krátke bundy vyzerajú veľkolepé a harmonicky kombinované s nohavicami, džínsami alebo šatami, môžu tiež chrániť pred chladom a stať sa vynikajúcou náhradou vetroviek.

 • Komplexné palety.Okrem jednobarevných položiek budú tlačené položky s pomerne zložitými farebnými kombináciami tiež módne. Napríklad na vrchu pastelky sú kresby jasných a nasýtených farieb, ktoré kontrastujúsám.

Téma výtlačkov môže byť veľmi rôznorodá, od čiar alebo iných prvkov geometrie až po kvetinové motívy a abstrakciu.

 • Čipky a volánky.V dospievajúcej móde môžu byť prítomní takmer vo všetkých veciach. To môže byť ako plnohodnotný koktail guipure šaty v tvare silueta, alebo malý dizajn manžety rukávov na pletený sveter.

Tiež kombinácia čipky a džínsoviny bude vyzerať skvele. Guipure sa tu používa ako ozdobné náplasti alebo hrany spodnej časti výrobku.

Zaujímavé : Mládežnícka móda 2019

Aký by mal byť základný šatník mladistvého dievčaťa

Na to, aby moderná dievčenská šatníková skriňa reagovala na módne trendy z roku 2019, je veľmi dôležité, aby sme to správne zvládli. Veci by mali byť nielen štýlové, ale aj univerzálne. Toto sú len možnosti uvedené nižšie.

 • Šaty.Toto je základ, ktorý musí mať každé dievča v skrini. Táto sezóna šaty v vybavené alebo semi-cut bude v móde. Obzvlášť dôležité sú produkty s miernou asymetriou alebo našuchoreným dnom.

Pokiaľ ide o materiály, v chladnom období môžu byť šaty zošité z ťažkej pleteniny, džínsových alebo kostýmových tkanín. Ale na jar alebo v lete, dievčatá by mali dostať oblečenie z bavlny, hodvábu alebo šifón.

 • Džíny.Ďalší povinný atribút základného dospievajúceho šatníka. Odporúča sa zakúpiť si dva modely džínsov naraz: tmavo modrú a svetlomodrú s minimalistickým dizajnom.

Čo sa týka štýlov, môžu to byť MOM, americké ženy, rozšírené alebo priame strihy.

Zaujímavé : Módne čiapky pre mládež 2018-2019

 • Sukne.A tu nie sú žiadne zvláštne obmedzenia. Sukne môžu byť vybavené alebo nafúknuté, krátke alebo dlhé. Hlavná vec je sfarbenie. Musí byť svetlý a chytľavý.

 • Tričká.Rovnako ako u dospelých, aj v mládeneckom móde je vítané aj jednoduché biele tričko, pretože vyzerá perfektne s absolútne bez dna. Tiež nie obísť a tlačiť farebné výrobky s dekorom vo forme výšivky, pruhy alebo asymetrické rez.

 • Svetre.Toto je základný prvok zimného šatníka. V dospievaní by mali byť nevyhnutne objemné a mierne skrátené. Nosenie takýchto výrobkov by malo byť s dnom výhradne na vysokom pristátí.

Dôležité! Hitom tejto zimy je kombinácia objemného sveter s tenkou šifónovou alebo hodvábnou sukňou. Teplé pančuchy, opotrebované cez béžové pančuchy a hypertrofované tenisky vám pomôžu doplniť toto oblečenie.

Zaujímavé : Módne trendy jari 2019

 • Košele a blúzky.Táto sezóna bude v módnych pomerne objemných výrobkoch.z ľahkých tkanín. Dievčatám sa odporúča venovať pozornosť ľahkým blúzkam a košele, zdobeným volánikmi, všelijakými kravatami a ozdobami. Môžete ich nosiť s chudé džínsy a krátke šortky.

 • Tepláky.Títo predstavitelia základného šatníka dnes vykonávajú dekoratívnejšiu funkciu. Preto je dizajn takýchto šiat dnes veľmi rôznorodý. Farebné výrobky zdobené výšivkou, pruhmi, kamienkami a flitrami budú vynikajúcou voľbou nielen pre šport, ale aj pre každodenné nosenie.

Ako vidíte, hlavné trendy v móde teenagerov v roku 2019, ktoré navrhujú dizajnéri pre dievčatá, sú veľmi rôznorodé, nezvyčajné a čo je najdôležitejšie, sú univerzálne, čo je veľmi dôležité pre moderných tínedžerov.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/14/2019Štítky: