Čierne džínsy: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Prakticky každá žena módy v šatníku nájde obľúbený pár čiernych džínsov. A ak ste tiež jedným z nich, pravdepodobne budete mať záujem vedieť, čo na sebe v novej sezóne nosiť túto univerzálnu vec, aby ste vyzerali štýlovo. Pozrite sa na najrelevantnejšie a praktické nápady v tomto článku!


Aké sú trendy

 • Nezáleží na tom, aké rezané džínsy dávate prednosť, pokiaľ majú vysoký strih. Tento trend má okrem štýlového vzhľadu mnoho výhod - je štíhly, zvýrazňuje pás a ohyb bokov a tiež vizuálne predlžuje siluetu.

 • Udržiava svoju polohu skrátenú na dĺžku 7/8 alebo ¾. Dvojitý hit v módnych trendoch je zaručený, ak sú tieto džínsy doplnené surovým lemom.

 • S cieľom diverzifikovať klasický výkon džínsov, dizajnéri ich doplnili o rôzne módne detaily - najmodernejšie modely budú s pruhmi, výšivkami, náplasťami s flitrami a odrezkami.

V sezóne 2019 si módy zaslúžia chudé, rúry, zvončeky, milenci a mama džínsy.

Ako urobiť štýlový každodenný život

Myšlienka číslo 1

Ukázalo sa, že obraz na základe takejto palety je úplne francúzsky - rafinovaný a koketný. Druhý luk na úkor voľnej vesty a viac celkovej tašky vyzerá uvoľnenejšie, ale nie menej krásne. Aj vy môžete ľahko zopakovať túto štýlovú kombináciu - stačí pridať čierne džínsy s pruhovaným vrchom a červenú kabelku.

Zaujímavé : Džínové nohavice s oblečením v roku 2019

Idea číslo 2

Tieto fotografie môžu byť použité ako vizuálna pomôcka, s ktorou sa môžu nosiť čierne džínsy a svetlé džínsy. Mnoho dievčat s absolútnou istotou vyhlasuje, že je ťažké prísť s praktickejšou a zároveň módnou kombináciou. Úspešne si vezme na seba športovú obuv a pôvabné päty. A ako vrchol, experiment s akýmkoľvek pleteniny.

Idea č. 3

V sezóne 2019 na vrchole popularity, tričká s nápismi, ktoré so závideniahodnou univerzálnosťou zapadajú do športových aj príležitostných obrázkov s elegantnejšou náladou. Môžete napríklad hrať v kontraste a nosiť tričko s čiernymi džínsy, modré džínsy a elegantné lode.

Idea č. 4

Kombinácia s plodinou a džínsy dáva zaujímavý obraz mládeže, v ktorom môžete svojvoľne demonštrovať svoju harmóniu.

Idea č. 5

Všestranný a pohodlný outfit je vytvorený pomocou bielej blúzky alebo trička a predĺženého sveteru.

Zaujímavé : S čím a ako sa nosí sveter

Idea č. 6

Slim čierne džínsy sú krásne v kombinácii s sveter v etnickej tlače - módne novinkou sezóny. Doplňte ju ženskou béžovou košeľou, hnedou taškou, lemovanými topánkami a lakonickými doplnkami. Podľa tohto vzorca sa získa veľmi praktická a módna kombinácia.

Idea číslo 7

Vysoký čierny džínsy nie sú vôbec náročné na kombináciu s pletené top, takže skúste kombinovať s akýmkoľvek sveter z vášho šatníka. Ak sa rozhodnete pre voľný model strednej dĺžky, doplňte ho stručným náhrdelníkom, taškou spojky a elegantnými topánkami s podpätkami.

Idea č. 8

Čierne džínsy môžu nosiť ženy akéhokoľvek veku v tejto kombinácii - béžová paleta vždy vyzerá sviežo a štýlovo.

Idea č. 9

Ohromujúci výtlačok hrachu pripravuje svoj triumfálny vzhľad v jarnom období. S najväčšou pravdepodobnosťou aj vy neodoláte svojmu šarmu a získate blúzku v takých farbách. Potom Vám poradíme, aby ste ju skombinovali s vašimi obľúbenými čiernymi džínsy.

Idea č. 10

Ďalší jarný trend - trvá. Pozrite sa na to, aký elegantný a vkusný bol tento zdanlivo jednoduchý obraz. Všimnite si túto kombináciu s orezaným sveter a najviac francúzsky čelenku.

Myšlienka číslo 11

Ak chcete vytvoriť teplejší vzhľad, zmiešajte tmavé džínsy s rôznymi košilkami a kreatívnym krajčírstvom. Konzervatívne a lakonické dno je veľmi priaznivé pre takéto experimenty!

Idea č. 12

Štýlové otepľovanie s čiernymi džínsy je veľmi jednoduché. Postačuje na doplnenie praktického dna ľahkým rolákom a chladnou čiernou bombardovacou bundou. Čerešničkou na torte je lakovaná burgundská členková obuv, ktorá zachráni obraz od obyčajného.

Idea č. 13

Hrdinovia Streetstyle sa mnohokrát dohadovali o tom, že čierne džínsy sa dobre hodia k koženým bundám. Ak sa vám toto combo zdá byť ponuré a trochu agresívne, doplňte ho o bielu voľnú blúzku s čipkovými vložkami a ženskými loďkami. Sme si istí, že výsledok takéhoto štýlového experimentu vás poteší.

Idea č. 14

V našej zbierke fotografií existuje tendencia nosiť čierne džínsy s leopardou. Na jar tento štýlový ťah vyzerá obzvlášť sviežo. Môžete ho doplniť ľahkým tričkom s nápisom a výkopom, aby ste získali pohodlný a štýlový luk.

Zaujímavé : Topánky s nízkym podpätkom: Nové 2019

Pravidlá kombinácie s košeľou

Čierne džínsy sú úžasne kombinované s rôznymi tričkami. Vyskúšajte si to sami - vyskúšajte si ich so všetkými modelmi zo svojho šatníka a zapamätajte si najštýlovejšie obrázky, aby ste ich zopakovali všetkými prostriedkami. Avšak aj v takejto jednoduchej kombinácii má svoje vlastné nuansy. Teraz vám povieme všetko!

 • Ak máte džínsy pre priateľa, vyberte si ich s kockovaným alebo monochromatickým skráteným tričkom.
 • Základné alebo potlačené košele, ako aj modely s lukom alebo asymetrickým lemom, dokonale zapadajú do rozšíreného lemu.
 • Neformálny vzhľad, ktorý nemá ženskosť, sa získava z predĺženej košele a úzkych džínsov.
 • Ak máte plnú postavu, vytvorte luku z mierne rozšírených džínsov v duete s voľným obdĺžnikomkošeľu.
 • Moderná móda narušila stereotyp, že 2 veci z džínsov sú nekompatibilné v jednom luku, takže môžete bezpečne kombinovať džínsy s košeľu podobného materiálu.
 • Podnikateľský imidž naznačuje, že košeľa je buď zastrčená do džínsov alebo opotrebovaná, ale má naj stručnejší štýl strednej dĺžky.
 • Určite stojí za to naplniť model v štýle minimalizmu alebo romantickými zápletkami.
 • Košele, ktoré sa odporúčajú nosiť, zahŕňajú tuniku, midi alebo maxi štýl, možnosť s asymetrickým lemom.

Štýlové obrazy čiernych džínsov s košeľou

Zaujímavé : Červené tričko: čo nosiť v roku 2019

Čo nosiť na prácu

Idea č. 1

Ako ukazuje prax, najzaujímavejšie kancelárske balíčky sa získavajú s vytlačeným vrchom a sú stručnejšie a prísnejšie s monofónnymi.

Idea č. 2

Čiernobiela paleta je ideálnym základom pre zostavenie pracovných odevov. Určite nemôžete pokaziť, ak nosíte pruhovanú čierno-bielu blúzku, čiernu bundu a biele čerpadlá na tmavé džínsy. Nádherná brošňa a okuliare dokonale dotvárajú tento štýlový luk.

Idea č. 3

Rafinovaný obraz všetkých kánonov ženskosti sa získava s bielymi košeľami a čiernymi člnmi. Áno, úžasné luky môžu byť tak jednoduché!

Venujte pozornosť! Monochromatický obraz dokonale zapadne do podnikového obrazukošele sú nielen biele, ale aj perlové, čierne, béžové, sivé alebo modré.

Myšlienka №4

Ak je oblečenie vo vašej práci lojálnejšie k zamestnancom, môžete zopakovať myšlienku tohto luku z džínsov, bielej košele, voľného pulóvera a tenisiek. Čo potrebujete pre štýlovú prácu každý deň!

Idea č. 5

V žiadnom prípade nie je potrebné doplniť prísny pracovný oblúk košeľou - v chladnom období je to prinajmenšom nepraktické. Najlepšou alternatívou by bol základný čierny rolák a bunda s popruhom v páse.

Idea č. 6

Uložte tento obrázok - určite sa vám bude hodiť, keď sa opäť rozhodnete, čo budete nosiť. V sezóne 2019, môžete a mali by ste nosiť čierne džínsy s pruhovanými košele ako na fotografii - to je nielen veľmi štýlové, ale aj univerzálne.

Aké džínsy sa vám páčia viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Niekoľko slov o topánkach

Čierne džínsy sú naozaj univerzálnou vecou, ​​takže sa dajú úspešne kombinovať s rôznymi topánkami. Tak, topánky s podpätkami v spoločnosti s džínsy vám bude štíhlejší a ženský. V chladnom období, vhodné kombinácie s čižmami a topánkami. Milovníci športu dávajú prečUprednostňuje sa kombinovať s klzákmi, teniskami a teniskami.

všetky podrobnosti rozhodovať

Štýlové doplnky doplnia Váš štýlový outfit čiernymi džínsami. Ich výber závisí od vášho štýlu. Ale dáme vám malý náznak toho, ako tento obraz doplniť:

 • masívne alebo lakonické náramky zo zlata alebo striebra;
 • obuv, spojka, vrecko na opasok alebo taška strednej veľkosti;
 • módny pás s chladnou prackou;
 • viečko, viečko alebo šiltovka;
 • slnečné okuliare;
 • klobúk;
 • obklopujúca šatka.

Teraz už viete, čo máte na sebe s čiernymi džínsami, ktoré sú v dôsledku najnovších trendov. Neexistuje žiadna taká farba alebo štýl, ktorý nemožno poraziť v kombinácii s takýmto dnom. Je veľmi všestranný a dokáže vytvoriť obraz akejkoľvek nálady. Použite ho pre vaše módne účely a vytvorte si vlastný štýl!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané08.02.2019Štítky: