Ako nosiť a krásne kravatu tippet - tradičné a originálne spôsoby

Ukradnutá je široká šatka, ktorá môže byť tiež klasifikovaná ako pláštenka. Je to univerzálnosť hlavnej trumfovej karty tohto príslušenstva, nosí sa nielen na krku a ramenách, ale aj na hlave, trupe alebo bokoch a môžete ju spojiť rôznymi spôsobmi.

Pred nosením kradne v roku 2019 stojí za to zistiť, že môže vykonávať funkciu šatky alebo klobúka, zahrieva ho v chladnom počasí, chráni ho pred vetrom alebo slnkom, používa sa ako šál v kombinácii s večernými šatami alebo oblekom na nohavice, ako pareo na pláži alebo ako vesta na doplnenie ležérneho vzhľadu. Tento plášť môže byť zviazaný cez srsť alebo dokonca srsť, existuje široká škála čiapiek s orezávaním kožušiny, s lemovaním, z tenkých a priehľadných materiálov, ako aj z hustších. Môžete nájsť veľa aplikácií, ako obyčajný šál a výrobky s najodvážnejšou potlačou. Poďme sa naučiť, ako krásne uviazať na hlave a krku tippet v roku 2019, ako nosiť tento široký šatku. Predstavuje tradičné a originálne spôsoby. Mnoho fotografií bolo navrhnutých ilustrujúcich rôzne spôsoby nosenia hrotovej šatky na hlave a krku:

Aké krásne je uviazať šatku na ukradnutom krku?

Predtým, ako si krásne uviazate kravatu okolo krku, premýšľajte o svojom budúcom obraze. V závislosti na spôsobe nosenia, toto príslušenstvo môže pridať tajomstvo a romantiku, a môže luku štýlové a prísne.

- 21%
Aliexpress.com
Zimaženy cravat Hudobný mačací balet Musical Note Cat Print ...
248trieť.196 rub.
Aliexpress.com
Nové zimné jeseň zimné dámske teplé šatky stole kockované šatky stole ...
422 rub.
- 39%
aliexpress.com
Dámske zimné kradnuté šatky kradené šatky značky dámske šatky ...
608 .365 rub.

Hrany šatky hodíte za krk, prekrížte a uvoľnite dopredu - elegantný, mierne frivolný obraz je pripravený. Mierne vytiahnite konce a spojte ich s brošňou, táto technika je vhodná pre šaty s hlbokým výstrihom - takto chráni exponované časti tela pred vetrom a chladom. Preložte šatku na polovicu a posuňte cez krk tak, aby boli dva konce pred jednou stranou a slučka na druhej strane. Konce zasuňte do slučky a dotiahnite - tento spôsob je vhodný pre veľmi veterné počasie, upevnenie príslušenstva okolo krku čo najbezpečnejšie. Ako uviazať šatku-ukradol, tak on hral úlohu goliera? Omotajte príslušenstvo okolo krku, ako v prvej verzii, a potom ho zložte pomocou popruhu. Okraje (ak sú ozdobené lemom) môžu byť ponechané visieť vpredu, alebo môžu byť skryté v záhyboch šatky.

Pozrite sa na fotografiu, ako nosiť hrotový šál okolo krku:

Ako uviazať šál ukradnutý na ramenách v roku 2019?

Ako uviazať šál ukradnutý tak, aby sa zohrial nielen krk, ale aj ramená? Najjednoduchším spôsobom v roku 2019 je hodiť plášť na ramená zozadu a upevniť štruktúru vpredu s brošňou, dostanete zdanie kráľového plášťa. Nemôžete použiť brošňu, a kravatu jeden uzol, umiestnenie okrajov šatku jeden na druhú, ale táto možnosť nie je vhodná pre šatku z hladkej tkaniny - uzol bude rozviazaný. Variant slučky opísaný v predchádzajúcom odseku môže tiež slúžiť ako plášť pre ramená, ak sa hmota natiahne na maximum.

Ako nosiť ukradol na hlavu ako čelenku?

Mnohé ženy módy sa zaujímajú o to, ako nosiť kravatu na hlave ako čelenku, pretože toto príslušenstvo vám umožňuje ušetriť účes a chráni pred vystavením studenému vzduchu.

Hoďte na hlavu šál na princípe kapucne a potom jeden koniec za chrbtom. Pri veternom počasí by mal byť dizajn upevnený brošňou. Hádzať oba konce za chrbtom, a potom ich priviesť späť dopredu, potom tkanina sa zmestí bližšie k hlave. Nechajte konce v chrbte, viazané, to je vhodný spôsob pre letné čiapky. Skúste na sebe šál ako turban. K tomu, hodiť ho cez krk, zdvihnúť konce, otočiť na úrovni čela a priviesť ju späť, zabezpečenie ju uzlom na zadnej strane hlavy. Najefektívnejšie je, že táto technika môže byť porazená pomocou obojstranného príslušenstva v kontrastných odtieňoch.

Aké krásne je zviazať špičku ako vestu?

Existuje aj ďalšia možnosť použitia tohto módneho doplnku. Nasledujúci text opisuje a ukazuje, ako krásne uviazať špičku ako vestu na vrchole rôznych svetrov a košele.

Módny príjem - posúvajte šál cez ramená a prechádzajte konce dopredu cez pás. Pred tým môžete jeden koniec navinúť na druhý, upevniť ich na úrovni hrudníka brošňou a naplniť dvojitý koniec do pásu. Začnite baliť plášť okolo tela tak, aby tkanina skrýva hrudník a pás. Keď je koniec prijateľnej dĺžky, upevnite ho brošňou v hornej časti výsledného vrchu a narovnajte, čím získate elegantné záhyby. Ďalšia možnosť - miesto šál ako v prvom prípade, cez konce na hrudi a chrbte, prechádzajúce pod pažami. Viazaná tkanina na úrovni pása.

- 21%
aliexpress.com
Zimný ženský klenotník Hudobný mačací balet Musical Note Cat Print ...
248trie.196 rub.
Aliexpress.com
Nové jeseň jeseň zimné dámske teplé šatky stole kockované šatky stole ...
\ t
422 rub.
- 39%
aliexpress.com
Dámske zimné ukradnuté kockované šatky ukradnuté zábaly značky dámske šatky ...
608 .365 rub.

Pozrite sa na fotografiu, kde nájdete príklady, ako zviazaťv roku 2019 vesta vo forme vesty:

Ako môžete kravatu na bokoch?

Ako nosiť ukradnuté boky? Rovnako ako na ramenách - zapnuté vpredu s brošňou alebo na boku s uzlom. To je skvelý doplnok k obleku nohavice alebo legíny, a ľahký šál môže byť použitý v lete ako pareo. Tkanina môže byť narovnaná tak, aby príslušenstvo úplne zakrývalo zadok, alebo aby jej dodalo vzhľad širokého pásu, viazanie ho nielen na bokoch, ale aj na páse.

Toto nie sú všetky spôsoby, ako zviazať špičku na bokoch na jar av lete, na jeseň av zime - na tejto fotografii sa nachádza ešte viac možností:

Ak sa vám páčia experimenty, určite by ste mali dostať túto skutočne univerzálnu vec. Keď viete, ako zviazať tippet na rôznych častiach tela, môžete vytvoriť masu zaujímavých obrázkov, meniť len pozíciu šatky.

Autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené17.06.2018