Módne vysoké sukne sukne 2019

Sukne s vysokým pásom sa prvýkrát objavili v roku 1940. Potom prišli do módy tak, že sa stali základným prvkom šatníka každej ženy. Dnes sa tieto modely nielenže nestratia svoj význam, ale aj hlavný trend z roku 2019. V tomto ohľade, neskôr v našom článku hovoríme o práve teraz módne sukne na vysoké pristátie, vlastnosti ich dizajn a strih.


Výhody štýlu

Sukne s vysokým pásom sa vyznačujú veľmi vysokým nasadením, ktoré úplne pokrýva brucho. Tak zdôrazňujú všetku pozornosť priamo na páse, natiahnu siluetu a vizuálne štíhlejší. Preto je možné tieto sukne nosiť nielen tenké, ale aj dievčatá s mierne vydutým bruškom.

Zaujímavé! Aby bolo možné ďalej zdôrazňovať úzky pás, dizajnéri často zdobia modely na pásoch s vysokou priľnavosťou, rôznych väzbách a dokonca aj vrch výrobku je zdobený vo forme korzetu.

Okrem toho, takéto štýly sukní môžu byť skutočnou spásou pre ženy s krátkym vzrastom, pretože vysoký strih vizuálne pridáva niekoľko chýbajúcich centimetrov.

Ďalšou významnou výhodou je ich univerzálnosť, pretože takéto sukne sa dajú nosiť doslova s ​​čímkoľvek, vrátane vecí vyrobených v športovom štýle.

Dôležité! Napriek tomu, že sukne s vysokým pásom môžu vizuálne upraviť proporcie, to všetkotakéto štýly nie sú vhodné pre plnohodnotné dievčatá, pretože v tomto prípade sústreďujú pozornosť na chyby postavy a zvyšujú objem.

Módne trendy

Sukne pre vysoké pristátie v tomto roku sa stali tak populárne, že dizajnéri vo svojich zbierkach prezentovali rôzne originálne modely, medzi ktorými budú nasledujúce výrobky najmodernejšie.

 • So štrbinou.Sukne s bočnou alebo stredovou štrbinou v hotovom luku vždy vyzerajú veľkolepé a dokonca úchvatné. V súčasnej sezóne je tento prvok rezu tiež prítomný na modeloch s vysokou priľnavosťou. Pokiaľ ide o strih, môže byť vyrobený na výrobku absolútne akejkoľvek dĺžky, vrátane mini. Hlavná vec je, že by nemala byť príliš hlboká a len mierne otvoriť nohu.

Jednoduchý, ale elegantný obrázok

 • Priehľadné.Ďalším trendom súčasného roka sú transparentné materiály, ktoré sa používajú aj na šitie sukní. Krajkou, modernou módou sa stali čipky, guipure, mäkký tyl alebo čipky. Tieto sukne dopĺňajú hodváb alebo bavlnené spodničky v tóne na vrchol. Avšak, odvážnejší jednotlivci nosia tieto modely s uzavretými nohavičkami-sklz na vysokej pristátie.

 • S plisovaním.Nádherné skladané sukne s vysokým pasom doslova vtrhli do modernej módy. Stylisti odporúčajú nosiť sametové, bavlnené, hodvábne a dokonca šifónové výrobky kedykoľvek počas roka. Jeden má len vyzdvihnúť objemný a hrubý vrchol.

Zaujímavé: Skladaná sukňa: čo nosiť, módne nápady, fotografie

 • Na zápach.Jasné farby a neobvyklý strih urobili z týchto sukní hit roku 2019. Modely budú v móde, a to ako s jednoduchým dizajnom, tak aj s rôznymi kravatami, strapcami a popruhmi.

 • Z Baskicka.Tento prvok rezu je už niekoľko rokov na vrchole módy. Baška v tomto prípade môže byť malá aj veľmi zahalená, čo vytvára efekt druhej sukne. Je šitá hlavne z rovnakej tkaniny ako základ, ale môžete tiež nájsť kombinované možnosti. Napríklad, keď je sukňa vyrobená z bavlny a Basque z perforovanej kože.

 • Denim.Sukne vyrobené z džínsoviny sú právom považované za najviac nositeľné, a to nielen medzi mladými ľuďmi, ale aj medzi staršími ženami. V podstate sú takéto výrobky prezentované v priamom, osadenom, ako aj lichobežníkovom reze. Ale v lete bude v kurze opuchnuté modely, vyrobené z džínsoviny zmiešanej s bavlnou. Dizajnové sukne s vysokým pásom sú minimalistické a ako dekorácia sa používajú len náplasťové vrecká, kovové zipsy, nity alebo opasok.

Zaujímavé: Módne džínsové sukne 2019

 • Vytlačené.Hoci základné čierne sukne sú považované za rovnakú klasiku žánru, modely zdobené rôznymi odtlačkami sú dodnes v móde. Koniec koncov, klietky, prúžky, pop art kresby alebo kvetinové vzory pomôže, aby sa luku jasné a nezvyčajné.

Strméluk mládeže

 • Asymetrické. Módne ženy v tejto sezóne musia zabudnúť na symetriu a obrátiť svoju pozornosť na kreatívne produkty s asymetrickým strihom. Kratšie na jednej strane a dlhšie na druhej strane s externými rezmi alebo zakrivenými lemovými produktmi dodá hotovému obrazu poznámky o určitej nedbanlivosti a originalite.

 • Koža.Fotografie s obrázkami sukní vyrobených z kože prírodného alebo umelého pôvodu, doslova zaplavili stránky módnych časopisov. Krátke mini alebo midi dĺžka, priame alebo vybavené rezané možnosti dokonale zapadnú do vášho ležérneho, večerného alebo dokonca biznis setu.

Skutočné štýly

Vysoký pás je strih, ktorý možno aplikovať na takmer každý štýl. Preto, ak sa spoliehate na najnovšie trendy v móde, tento rok budú trendom produkty uvedené nižšie.

 • Ceruzka . Základnou súčasťou základnej dámskej šatníkovej skrine je sukňa na ceruzky so štíhlym strihom a vysokým pásom. Predtým sa tento štýl považoval len za reprezentanta obchodného imidžu, ale dnes sa nosí v každodennom živote s vecami navrhnutými v športovom alebo ležérnom štýle. Pokiaľ ide o dizajn, v tomto prípade je minimalistický. Materiály však môžu byť veľmi odlišné, od štandardných tkanín až po hodváb. To isté platí pre farby výrobku.

 • Slnková sukňa.Tento štýl je ideálnypre majiteľov príliš úzkych bokov, pretože na úkor rozšíreného dna dodáva siluetu chýbajúceho objemu. Vhodné pre sukňu-slnko, pre každodenný život, ako aj pre obchodné rokovania. Je len potrebné vybrať produkt so správnou dĺžkou.

 • Zvonček.Tieto nadýchané sukne sa stali pre moderné dievčatá nevyhnutnosťou, pretože práve tento štýl najlepšie demonštruje krehkosť a eleganciu ženskej postavy. Dnes nájdete zvonové sukne absolútne akejkoľvek dĺžky, ale midi modely sú najobľúbenejšie.

 • Úzke.Táto možnosť je však vhodná len pre majiteľov ideálnych rozmerov, pretože úzka sukňa tesne prilieha k telu a tým zdôrazňuje výhody alebo nevýhody obrázku. Šiť tieto modely z hustých pletenín, napríklad potápanie, bavlna alebo džínsy s prímesou elastanu. Dĺžka úzkych sukní s vysokým pásom okolo kolien, ale môže byť nižšia. Ale mini-modely sú už považované za príliš otvorené a vulgárne.

 • Šortky.Toto je štýlový a veľmi pohodlný štýl, ktorý kombinuje šortky a sukňu naraz. Keď dievča jednoducho stojí, zdá sa, že má na sebe sukňu a v pohybe už môžete vidieť šortky. Šiť také modely ľahkých tkanín, ktoré vyzerajú krásne v závesy. Konštrukcia týchto výrobkov je jednoduchá a ako dekoráciu možno použiť len čipky alebo strapce.

Aký štýl sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • A la surafan . Namiesto slnečnice sa môže nosiť sukňa na vysokom pristátí. Dnes existuje veľa hotových modelov-transformátorov, v ktorých sú popruhy pripojené k tlačidlám z vnútornej strany výrobku. Môžete tak meniť svoje luky denne, odstraňovať alebo nasadzovať popruhy. Čo sa týka vlastností rezu, ide väčšinou o priame štýly, ale môžete tiež nájsť svieže možnosti. Dĺžka sa tu tiež môže líšiť od krátkej mini až po dlhú maxi.

 • Tulipán.Hlavným rysom tohto štýlu je malý objem na úrovni bokov a užší strih. Vďaka tomu sukňa údajne zapadá do postavy, ale zároveň nebráni pohybu vôbec. Dizajn tulipánovej sukne môže byť úplne iný, ale najobľúbenejšou možnosťou je asymetrický strih, v ktorom je o niečo kratší ako chrbát.

 • A-silueta.Táto sukňa je populárne nazývaná hrazda, pretože má rozšírený strih. V podstate šijú tento model z hustých tkanín, ako sú džínsy, tvíd, kašmír, bavlna alebo koža. Ako dekorácia sa používajú vrecká, zipsy, kožené ozdobné opasky alebo opasky z rovnakého materiálu ako sukňa.

Zaujímavé: Módne sukne 2019: novinky, trendy

Ako je vidieť na fotografii prezentovanej v tomto článku, sortiment módnych sukní 2019 s vysokým pásom sa len prevráti. Výrobky s vynikajúcim chytľavým alebo jednoduchým minimalistickým dizajnom, ultrakrátkým alebo dlhým v podlahe sa určite zmestia do šatníka každej modernej ženy módy. Hlavná vec je nájsť svoj vlastný štýl!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/10/2019Štítky: