Čo môžem nosiť tylu sukňu

Tyl sukne šiel do masy potom, čo Carrie Bradshaw sa objavil na jej televíznych obrazovkách, ale s tým, čo nosiť a či je to dôležité, aby to dnes, veľa dievčat stále nevie. Pozrime sa, aké modely budú módne v rôznych ročných obdobiach roku 2019 a ako ich skombinovať tak, aby obraz vyzeral štýlovo a nebol vyčerpaný.


Rôzne modely

Klasická sukňa tutu je už zastaraná, ale stále má miesto. Základný model postupne vytesňuje výrobky rôznych dĺžok s vrstvami okovníkov rozširujúcich sa smerom dole. Midi a maxi s asymetrickými klinmi nie sú o nič menej populárne.

Carrie Bradshaw a jej módny vzhľad

S nástupom teplej sezóny bývajú vrstvy sukne menšie. To platí najmä pre modely, ktoré môžu ženy bezpečne používať pri vytváraní večerných plášťov.

Módne ženy si požičali sukne z tylu od tanečníkov

Samotná tylová sukňa je jasným a zreteľným prvkom. Spočiatku to nebolo zdobené ničím, potom sa objavili saténové stuhy. Už sa im podarilo vypadnúť z módneho toku, a namiesto toho dizajnéri ponúkajú modely so strapcami alebo kameňmi prišitými k hornej vrstve sukne.

Zaujímavý model posledných ročných období bol vyrobený z tylu prešitého v jednej vrstve. Sú úplne transparentné av kombinácii s bielizeň vyzerajú príliš vzdorne. Ak chcete byť zaujímaví kombinovať ich s inými vecami, musíte mať vynikajúci zmysel pre štýl. To je dôvod, prečo sa v bežnom živote môžu stretnúť mimoriadnevzácne.

sukňa tylu s spodnou spodnou časťou

Pohodlné v každodennom živote sú modely so spodničkami. Pravidlom je, že táto je šitá z hustej nepriehľadnej textílie a vrstvy tylu sú umiestnené na vrchole, čím dávajú obrazu požadovanú pompézu. Dĺžka spodničky môže byť kratšia alebo úplne zhodná s hornou vrstvou.

Pokiaľ ide o dĺžku mini, malo by sa ponechať na dievčatá, ako aj na mládež. Dospelé ženy a dievčatá vyzerajú príliš detinské.

Typické obrazy dospievajúcich dievčat

Módne farby

\ t

Pokiaľ ide o farby, najčastejšie si dievčatá vyberajú sukne čierneho tylu pre seba. Vytvárajú potrebnú pompézu, vizuálne skrývajú objemy a vizuálne znižujú objem pásu. Rovnakú funkciu vykonávajú modely iných odtieňov: tmavo modrá, zelená, atď.

Veľký výber farieb

Pokiaľ ide o svetlé odtiene, v každom prípade pridávajú objem, preto sa odporúčajú len veľmi štíhlym dievčatám.

Ak stále chcete ľahkú sukňu, ale vidíte, že robí vaše dno ťažším, vyberte model s menším počtom vrstiev tylu.

Kosuha a podlahové modely

Zaujímavou alternatívou k svetlým tutu sú sukne z pastelových a dymových farieb. Vďaka mnohým vrstvám priesvitnej tkaniny je farba hlboká s hladkými prechodmi.

Čo sa nosí v zime

\ t

Nosenie tylu sukne v zime je možné, ak žijete v regióne s miernym podnebím. nateplota pod bodom mrazu.

V chladnom období však sukne z tylu môžu vyzerať primerane. Na to musia byť doplnené pančuchami. Najzaujímavejšie na obrázkoch vyzerajú husté kapronki v tóne dole.

Zaujímavé: Maroon pančuchy: 12 módnych obrázkov

Toto je prípad, keď budú farebné pančuchy užitočné a budú relevantné ako nikdy predtým.

Sukne a pančuchy v čiernej, námorníckej, smaragdovej a bordovej farbe sú vhodné na vytvorenie dokonalého zimného vzhľadu. Všetky svetlé odtiene stojí za to vyhnúť sa. Pre ženy bude ťažké vyrobiť cibuľu s bielym alebo béžovým kapronom. Okrem toho sú veci podobnej farby v zime nepraktické kvôli poveternostným podmienkam.

Sveter a podlahová sukňa

Pokiaľ ide o vrchol, voľba je jasná - je to sveter a pulóver. Vzor môže byť ktorýkoľvek z etno ornamentov, vhodný na vytvorenie eklektických obrazov, na klasické pletené copánky. Je dôležité, aby pletenina bola dobre prekrytá.

Hrubý sveter rovný alebo rozšírený silueta, spolu s tylu sukne vám extra objem. To je jasne vidieť na fotografii.

Príklady neúspešných snímok

Zvolený sveter alebo pulóver musí byť zastrčený do sukne. Tak budete zdôrazňovať líniu pásu.

Ako vrchný odev si vyberte teplý skrátený plášť z ovčej kože alebo kožušinu z umelej kožušiny. Dávajte pozor, s podobnými sukňami, výrobky vyzerajú dobre, spodná časť ktorej dosahuje do pása.

Inak sú porušené proporcie siluety a namiesto ženskej dámy dostanete obraz „žien v samovare“.

Monoluk v prípade sukne tylu robí obraz dômyselným

Mimo sezóny

Na jar a na jeseň existuje viac ako dosť možností na výrobu módneho luku s tylovou sukňou. Ako vrch môžete vyzdvihnúť:

 • blúzka;
 • rolák na roláky;
 • longslive;
 • tenkú pletenú bundu, vrátane pruhovaného;
 • Bolo by pekné pozrieť sa na kombináciu košele a svetre.

Sukne a blúzky

Tenké matné pančuchy bez lycry dokonale dopĺňajú tieto obrazy.

Pre mimosezóny si môžete vybrať:

 • bunda s krátkym strihom;
 • bunda s rovným strihom;
 • predĺžená vesta z ovčej kože;
 • poťah.

Sukňa A-line

Zaujímavé: Dámske bundy: jar 2019

Ak je lepšie zdvihnúť kratšie bundy, v prípade kabátov a kabátov z ovčej kože je potrebné venovať pozornosť sukni. Nemalo by to byť bujné. V opačnom prípade sa obraz ukáže ako komický.

Chvost a tylová sukňa s volánkom

Pri nasadení vesty môžete zdôrazniť líniu pásu pásom.

Sukne a nohavice

Ide o veľmi nezvyčajnú kombináciu, ktorá sa nachádza na mólach alebo na uliciach miest, kde sa konajú týždne módy. Zostavenie takého luku, dievčatá vybrať orezané džínsy alebo nohavice a dať ich našaty alebo sukne z jednovrstvového tylu.

Neobvyklá kombinácia sukní a nohavíc

Skúsená žena módy alebo osoba žijúca vo veľkých mestách, ktorá je pripravená na takéto experimenty a prípadné zmätky iných, sa môžu pokúsiť o takéto obrazy na sebe.

Letné obrázky

V horúcom období je najjednoduchšie vytvárať štýlové obrazy s tylovou sukňou. Najzaujímavejšou možnosťou pre módne luky je plodina top. Hodí sa pre mladé dievčatá a staršie ženy, ktoré majú dobrú postavu.

Choďte dobre so sukňou:

 • blúzky bez rukávov;
 • vrcholy na tenkých pásoch;
 • uviazané v páse alebo zastrčené do sukne.

Letné obrázky

Večerné obrázky

S tylu sukne môžete ľahko vytvoriť elegantný večerný vzhľad. Na tento účel stačí doplniť svieži dno o krásny vrchol plodín. Elegantné luku dostanete, ak si vyzdvihnete veci z kvalitných materiálov zodpovedajúcich odtieňov bez akéhokoľvek dekoru.

Elegantné luky

Veľkolepý a slávnostný vzhľad vám pomôže vytvoriť vrch, vyšívaný kamienkami, kameňmi alebo ozdobený výšivkou, ako aj čipkou.

Obrazy s tylu sukne sú veľmi jasné v ich vlastnej pravý, ale ak potrebujete pridať nejaké ďalšie šperky, skúste nájsť náušnice pre nich. V tomto roku to budú veľké a asymetrické šperky.

Obrázky, pre ktorésezóny sa vám najviac páčili?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vyberáme obuv

\ t

V zime, pod sukňou tylu, ak to nie je maxi dĺžka, je dosť ťažké zdvihnúť topánky. Pravidlom je, že dievčatá dopĺňajú dlhé modely s topánkami s semišom a pätami nubuck so širokým hriadeľom.

Svetlé topánky a béžová obuv

So strednou dĺžkou tylu sukne, je najlepšie nosiť polnohé topánky a členkové topánky.

Pred niekoľkými rokmi boli obrázky s hrubými koženými topánkami populárne, ale dnes sa vytratili na pozadí a môžete ich nechať vytvárať ďalšie obrázky.

Na jar a na jeseň sukne tylu najlepšie dopĺňajú čerpadlá. Ak si vyberiete tmavú farbu dna, klasické čierne topánky bude vyhovovať, pre sukne iných farieb, vyberte topánky béžovej odtieň. Spájajú sa s nohou, čím vizuálne ťahajú celú siluetu.

Je to topánky s podpätkami, ktoré najlepšie zapadajú do bujného dna. Tenisky, topánky s nízkym podpätkom a baletné byty môžu byť poskytnuté len tým, ktorí sú vysoko.

Pokiaľ ide o tenisky, väčšina dievčat sa nemôže obťažovať a dávať prednosť klasickým bielym modelom. Tiež povolené sú aktuálne svetlé tenisky v roku 2019. Hlavnou vecou je byť schopnývyberte správne prvky obrázka vo farbe.

Zaujímavé: Módne tenisky 2019

V lete sú hlavnou obuvou sukne z tylu. Snažte sa vybrať ľahké, pohodlné modely na tenkých popruhoch. Vyzerajú elegantne.

Keď sme sa pozreli na módne snímky, ktoré nám poskytli na fotografii, ľahko sa rozhodnete, čo budete nosiť v tylovej sukni, a môžete si vytvoriť svoj vlastný jedinečný luk.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/22/2019Štítky: