Ako si vybrať sukňu pre široké boky

Módne dámy s neprimeranou postavou by nemali byť oblečené v anonymných overaly, aby vyzerali atraktívne. Módni návrhári vysvetľujú, ktorý štýl sukne je vhodný pre široké boky pre každého na stránkach v sociálnych sieťach a na mnohých televíznych reláciách. To sú vždy aktuálne, módne modely, ktoré ukazujú štýlovosť a šikovnosť žien s ladným, tak milovaným mužom všetkých vekových kategórií.


Sukňa na ceruzky

Vynikajúca cesta pre majiteľov nádherných foriem, ktorí sú nútení nosiť klasické kostýmy. Tkanina pre tento typ oblečenia by mala byť jednotná, pokojná, mäkká. Je výhodné zdôrazniť dôstojnosť hruškovitého tvaru, zvislé lakonické pruhy vo výzdobe a dĺžku do stredu kolena - vizuálne predlžuje nohy.

Stylisti ceruzkových sukní s vreckami a priečnymi vzormi nedoporučujú tento cieľ, aby sa problémové boky stali ešte mohutnejšími a širšími.

Dno takejto sukne by malo byť zúžené - takýto trik by dával hruške sexy a zdôrazňoval zvodné formy, namiesto ich vkladania do posmechu.

Klasické kópie takýchto typov odevov majú vždy mierne vysoký pás, ktorý vizuálne odstraňuje "záchranný pás" na bruchu, predlžuje nohy a vystavuje problémové oblasti v najvýhodnejšom svetle.

Sukne s trsy

\ t

Všetky ženy a dievčatá s neštandardnými proporciami, nevedia, aký štýl sukneVhodné pre široké boky, stylisti odporúčajú tento typ oblečenia. Hlavná vec je, že dokončovacia časť by mala mať voľný spodný okraj a mala by byť umiestnená nad najširšou časťou problémovej oblasti. To dodá pásu špeciálnu štíhlosť, pomôže vizuálne odstrániť záhyby v bruchu a zníži pozornosť na bacuľaté nohy.

Sukne s trapézami

Musí mať vysoký pás strednej šírky. Model, voľný až na dno, nevenuje pozornosť problematickým oblastiam a ponecháva priestor pre fantáziu pre externého pozorovateľa. Štýl zároveň kladie dôraz na pás, aj keď ho sama žena nemôže nájsť. Dĺžka modelu je zvolená s prihliadnutím na výšku - čím vyššia žena, tým dlhšie sa oplatí vybrať takéto modely.

Je dôležité vybrať si dobrú obuv - čerpadlá s vysokými podpätokmi budú schopné zmierniť vizuálne ťažkú ​​postavu. Nosiť takýto štýl je najlepšie s montážou top - to dá celý vzhľad ženskosť a sexualitu.

Sukne

Hit módnych trendov v roku 2019 tuk krásnych žien často obísť. A je to úplne márne - tečúci lem luxusne skrýva problémové oblasti a „pomarančovú kôru“ na stehnách z vonkajšieho pohľadu. Ženy s veľkou spodnou fotografiou modelov tohto typu povedia, ktorý štýl sukne je vhodný pre široké boky. V tomto prípade je potrebné venovať pozornosť dĺžke produktu - mal by byť až do stredu kolena a pod. Neexistujú žiadne obmedzenia na farbu a kvalitu látky, hlavná vec je vysoká poloha sedenia a absencia veľkého vzoru.

Veľká dáma vo večerných šatách s sukňou tohto typu vyzerá elegantne, ako „cigánka“, veľmi ženská a svetlá. Ak je takýto štýl zdobený veľkými, mäkkými záhybmi, je dôležité si uvedomiť, že ich rozšírenie by malo spadnúť na plochu pod najširšou časťou bokov. Stylisti neodporúčajú nosiť skladané sukne dámam s Rubensian postavou - povrch natiahnutý cez veľké boky vyzerá škaredo a priťahuje pozornosť na ne.

Sarong alebo zábalové sukne

Veľmi zaujímavý model, ktorý vám umožní zakryť všetky chyby postavy v záhyboch strun. Hlavnou vecou pre veľké dievčatá nie je zapojiť sa do veľkej tlače pri šití alebo kúpe takýchto výrobkov. Je lepšie vybrať si monochromatické tkaniny z upokojujúcich odtieňov - tlmené tóny vizuálne skrývajú zväzky. Ľahký top alebo svetlá romantická blúzka pastelového odtieňa bude dobrým doplnkom sarongy.

Dĺžka takéhoto modelu sa môže líšiť v závislosti od budúcej destinácie - pre kancelársku verziu bude stačiť až do stredu kolena, ak sa opotrebovaná sukňa vykonáva ako doplnok k šatníku na dovolenke, dá sa to urobiť na podlahe. Topánky tiež závisia od veľkosti produktu - masívne boky a nohy uľahčia topánky s podpätkami pre kanceláriu, ploché sandále alebo nohavice sa zmestia na plážovú dovolenku - cez sarong vyrobený v maximálnej dĺžke, tieto kílky sú neviditeľné.

Sukne s vložkami

\ t

Pozoruhodný vynález modernéhomódni návrhári sú ideálne pre ženy, ktoré sú komplexné s obsahom tuku v dolnej časti obrázku. Pri nákupe takejto sukne by ste mali venovať pozornosť farbe vložiek - mali by byť kontrastné, tmavé. Takéto riešenie bude výhodne zdôrazňovať ženské formy a jedia vizuálne tieto kilá navyše. Dodatky by nemali byť nevyhnutne rovné - kučeravé vložky, ktoré opakujú tvar tela, vyzerajú dobre.

Takéto modely sa najčastejšie vyrábajú v klasickom štýle hustých tkanín s nadhodnoteným vrchom, z ktorých sa celulitída sprísňuje a bruško je skryté. Mali by sa nosiť s voľnými, ľahko prehodenými blúzkami, aby sa zachovali proporcie a dávali siluete presýpacie hodiny - ženský a ústny zalievanie.

Výšivka, nášivka, bočné vrásky, náplasťové vrecká - všetky tieto typy povrchových úprav v krajčírskych sukniach pre modely so širokými tvarmi nemôžu v žiadnom prípade.

Mali by ste tiež zabudnúť na hrach, veľké geometrické vzory, lesklú tkaninu, početné spony, postroje a výtlačky leopardov - všetky vizuálne zdôrazňujú objem a sú vhodné len pre štíhle ženy športového typu.

Nie je možné nosiť všetky tieto modely s veľmi tenkými alebo príliš širokými pásmi - zvyšujú masívnosť siluety. Pochybovať, aký štýl sukne je vhodný pre široké boky, mali by ste venovať pozornosť fotografiám na webe - dobrý príklad vám povie správne rozhodnutie.Materiálpripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Publikované08.19.2018