Čo môžem nosiť s dámskou módnou obuvou na jeseň a na jar roku 2019? (s fotografiou)

Dámske módne nízke topánky sa líšia od topánok tým, že nemajú topy - dosahujú len členok a nechávajú ho otvorené. Najčastejšie ide o topánky s funkčným šnurovaním na malej päte. Moderné dizajnérky, samozrejme, vytvárajú modely s vyššími podpätkami, kliny, s prackami namiesto šnúriek, ale pri menovaní takýchto topánok sa tieto detaily takmer neodrážajú - sú nosené hlavne s nohavicami, keď je príliš horúca v tradičných topánkach.

Mnohé dámy si myslia, že nízke topánky pripomínajú pánske topánky. To je čiastočne pravda, ale elegantné ženské členky, koketne pozerané medzi nohavicami a topánkami, dávajú obrazu nepopierateľnú eleganciu a sofistikovanosť. Takéto topánky sú klepanie na dvere a duše fashionistas pre ktoré sezóny, ale mnohí stále nerozhodujú o takom experimente. Poďme sa zoznámiť s rôznymi štýlmi dámskej obuvi v roku 2019 a zistiť, aký druh oblečenia sú najlepšie kombinované s. Čo nosia na jar a na jeseň v roku 2019, hovoria stylistom zapojeným do tvorby štýlových obrazov. Pozrite sa na fotografické štýly pre jeseň a jar, ako aj letné modely:

Typy dámskej obuvi a ich fotografie

Hlavným štrukturálnym rozdielom v topánkach so šnúrkami na rok 2019 je typ šnurovania. Nezamieňajte sa s metódami viazania tkanín! Ak chcete určiť typ šnurovania, starostlivo preskúmajte šev, ktorý prebieha z vonkajšej strany chodidla do vnútra, podmienečne rozdeľte nohu na prednú a zadnú časť. Ak existujú dve stranyspojené šnúrkami, šité pod prednou časťou topánky, takéto šnurovanie sa nazýva uzavreté. Aj keď vytiahnete šnúru, strany zostanú na mieste, pevne pripevnené švom. Nízke topánky s uzavretým šnurovaním zvaným oxfords.

- 21%
Aliexpress.com
dámske topánky Dámske motocyklové kotníkové topánky Originálna kožená jarná jeseň 2016 ...
1 630 .1,287 rub.
Aliexpress.com
Rozmery 34-43 dámske zimné topánky na voľný čas dámske topánky ...
2 238 rub.
- 50%
aliexpress.com
Hee Grand /Dámske zips topánky hrubé podpätky topánky spony ...
\ t
2 356 .1 178 rub.

Ak sú bočné steny (ich profesionálny názov barety) prišité cez prednú časť topánky, toto šnurovanie sa nazýva otvorené. Ak vytiahnete šnúru, barety sa budú môcť voľne rozvinúť, doslova ukazovať jazyk. Jazyk v takýchto topánkach je často pokračovaním vamp. Podobné móda v módnych kruhoch nazývaných derby. Typ šnurovania ovplyvňuje nielen vzhľad páru, ale aj úroveň pohodlia. Ak máte vysoký výťah, dávajte prednosť koženým derby topánkam v roku 2019 - budú sa v procese nosenia trochu pretiahnuť. Oxfordov kvôli nepretržitému švusa nerozťahuje, aj keď je vyrobený z elastického materiálu.

Ďalším typom obuvi, ktorý nie je typický, je nízka obuv nazývaná mnísi. Nemajú šnurovanie, ale sú vybavené jednou alebo dvoma prackami. Spony musia byť nevyhnutne funkčné, nie dekoratívne, inak to bude už uzavretá obuv. Mnísi vyzerajú elegantnejšie ako derby a oxfords, takže ak nemáte radi unisex štýl, začnite s týmto modelom. Ale buďte pripravení pozornejšie pristupovať k výberu veľkosti, pretože na rozdiel od šnurovacích topánok majú mnísi len niekoľko pozícií v závislosti od počtu dier - zvyčajne až tri.

Pozrite sa na fotografie rôznych typov tejto elegantnej a módnej obuvi pre rok 2019:

Aký je rozdiel medzi letnou obuvou a modelmi na jeseň a na jar

\ t

V sezóne sú tieto topánky veľmi nápomocné, ale tí, ktorí majú radi nízke topánky, majú možnosť nosiť ich aj v lete - v nie príliš horúcom počasí. Treba si však uvedomiť, aký je rozdiel medzi letnými štýlmi a modelmi, ktoré sú väčšinou určené na jar a jeseň roku 2019.

Letné topánky sa nazývajú brogues - vyznačujú sa bohatou perforáciou, zvyčajne sú diery umiestnené pozdĺž švov, ktoré sú niekoľko v brogues, pretože brogues majú často odnímateľné časti - päty a päty.

Na jar sa dámske topánky nosia buď bez ponožky alebo na tenkej ponožke alebo nylonovej pančuške. Na jeseň sa dámske topánky často nosia na pevnom ponožke.ale v lete sa perforované modely nosia len na holej nohe, v extrémnych prípadoch nosia ochranné známky s kožou. Modely na leto sú zvyčajne svetlé alebo svetlé a demi-sezóna je čierna alebo hnedá. Pre ľahké brože používajte tenké kožené alebo husté textílie, možnosti jeseň-jar sú vyrobené z kože, koženky, nubuk, semiš.

Čo nosiť nízku obuv - najštýlovejšie obrázky na fotografii

Neexistuje jediná odpoveď na otázku, čo je štýlové nosiť nízke topánky v rôznych obdobiach roka. Najviac všestranná možnosť - nohavice a nízke topánky, fotografie ukazujú, že tieto sú veľmi jednoduché hrať luky. Lakované oxfordy s oblekom na nohavice a šifónovou blúzkou vyzerajú skvele a na rozdiel od lodí na vysokom podpätku je veľmi pohodlné chodiť v takých topánkach. Chudé nohavice a oxfords sú menej sofistikovanou kombináciou, za teplého počasia môžete nosiť oxfords a nohavice 7/8 dlhé s módnymi detailmi - úzke manžety. Derby sú dokonale kombinované s džínsy, koženými a zamatovými nohavicami a derbies, v ktorých majú vampa a barety kontrastné odtiene, sú dokonale vhodné na vytvorenie kovbojského vzhľadu.

Čo nosiť nízku obuv v lete 2019? S voľnými tečúcimi nohavicami, širokými šortkami, tričkami, topmi, svetlými vestami a cashmere svetre, skrátenými bundami. Brogues sú vhodné pre vytvorenie obrazu v štýle safari, ležérne, sú nepostrádateľné pre štýl preppy. Ale s sukňou alebo šaty oxfords, derby a mnísiMôžete kombinovať, ale nie v horúčave, ale len ak máte pančuchy alebo pančuchy na nohách.

Pozrite sa na najštýlovejšie obrázky na fotografii, ktoré ilustrujú rozmanitosť lukov:

Ak sa vám na prvom mieste zdá, že je ťažké vytvoriť harmonické oblečenie s oxfordmi, ktoré sa vám páčia, skúste ich nahradiť bežnými topánkami a vyhodnotiť výsledok. Tiež neváhajte zmeniť topánky pre mníchov, ale začať s možnosťami nohavíc. Iba experimentovaním a montážou môžete nájsť obrázok, ktorý sa vám páči a zdá sa, že je celkom slušný.

- 21%
aliexpress.com
dámske topánky Dámske motocyklové kotníkové topánky Pravá koža Jarná jeseň 2016 ...
1 630 .1 287 rub.
aliexpress.com
Veľkosť 34-43 dámske zimné a zimné topánky dámske topánky ...
\ t
2 238 rub.
- 50%
aliexpress.com
Hee Grand /Dámske topánky na zips - Topánky na podpätku Platforma ...
\ t
2 356tr.1 178 rub.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené06/22/2018