Módne trendy pre rok 2019

Je to hneď za rohom v roku 2019, a je čas, aby sa milovníci lesku a štýlu zaujímali o aktuálne módne trendy. Z sezóny do sezóny sa menia preferencie dizajnu a je takmer nemožné sledovať nenápadnú zmenu módnych nápadov. Ale pochopiť hlavné smery - je to celkom možné!

Módne oblečenie 2019

Zaujímavé : Jeseň-Zima 2018-2019 Móda: Trendy Nové Položky

Denim

Trendy v móde ulíc na jeseň av zime 2018-2019 oslovia milovníkov príležitostného štýlu. Koniec koncov, "každodenný lesk" nie je len nestráca svoju dôležitosť, ale tiež sa stáva mimoriadne módne.

Módny džíns pre príležitostný vzhľad

Vážené šaty od slávnych dizajnérov možno bezpečne opustiť na veľkolepé recepcie, ktoré sú len niekoľkokrát ročne. Po zvyšok času je celkom možné stráviť v džínsoch pohodlného strihu, modernej módnej blúzke alebo košeli a na plochej podrážke - a zároveň nebudete považovaní za elegantný a štýlový.

V novej sezóne bude džínsové oblečenie kráľovnou pouličného štýlu. Prakticky každý potrebný prvok šatníka dnes môže byť vyrobený z džínsov, či už ide o košeľu, šaty, sukňu alebo kombinézu.

Nadrozmerné džínsové bundy

Súčasne je móda 2019 opäť lojálna k zámorským veciam: a to sa dá povedať nielen o trendoch týkajúcich sa džínsových bund, ale aj o hlavných trendoch v dámskom odeve všeobecne. Stručne povedané, čokoľvek si vyberiete, pozrite sa na model v zámorí - najmä ak je to džínsová bunda alebomidi denim sukne.


Kožený luxus

Kožené oblečenie prichádza na päty hyper-populárnej džínsoviny. Prírodné a umelé, oficiálne a každodenné, drahé a rozpočet ... Dnes môžete nájsť koženú sukňu v každom slušnom obchode.

Módna pleť - najlepšie riešenie na jar a na jeseň

Kožené výrobky majú napriek mnohým výhodám významnú nevýhodu - nemali by sa nosiť v horúcich dňoch. Dokonca aj vo veciach vyrobených z pravej kože bude nepohodlné, takže veľkolepé šaty a pevné nohavice by mali byť odložené až na jeseň.

Máte radi kožené oblečenie?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Na príklade kožených vecí je možno najlepšie vidieť, aké sú nekonzistentné módne trendy. V 90-tych rokoch je to znak spolupatričnosti k spoločenským kruhom, s ktorými je nebezpečné zaobchádzať nula - buď so symbolom bez chuti, alebo so znamením rockerovej strany. A teraz, v predvečer nového desaťročia, kožené šatníkové predmety sú hlavným trendom ženskej módy. Nemajú jedinú koženú položku vo vašom šatníku na jeseň av zime v rokoch 2018-2019 je prinajmenšom pohyb, ak nie zločin.

Celebrity v kožených šatách

Novice fashionistasje potrebné získať aspoň koženú sukňu - možno ju perfektne vložiť do obrazu kancelárie (pokiaľ samozrejme vaša spoločnosť nemá striktné oblečenie) a večernú toaletu.

A kožený dlhý kabát sa vôbec nestane nevhodným odkazom na „matrice“. Práve naopak, je to znak vysokého štýlu. Ak máte sklon k šokujúcej a extravagančnej skúške, pokúste sa kombinovať takúto pláštenku s jasným doplnkom - napríklad bordová obuv a červená kabelka. To bude dopadnúť ultra-módne. A nezabudnite na drahé okuliare v štýle Neo!

Kožený plášť Penelope Cruz's

Zaujímavé : Top 10: Módne kabáty 2018-2019

Obuv

Obuv je vždy indikátorom stavu a zmyslu pre štýl. Hlavné trendy vo svete obuvi, čižiem a členkových topánok zostanú takmer rovnaké ako v roku 2018, ale stále existuje niekoľko dôvodov na vylepšenie regálov s topánkami.

Absolútnym trendom jesennej sezóny sú teda hrubé topánky zdobené veľkými kovovými prackami a posiate agresívnymi hrotmi.

Hrubé topánky s ľahkými šatami

Ešte zmätenejšia je skutočnosť, že na modeloch lávok kombinujú tieto topánky s jemnými, vzdušnými šatami - a dokonca aj veci v „ľanovom štýle“. A ľudová múdrosť hovorí, že to, čo sa objavilo na pódiu, potom čakať na ľudí.

Módne topánky

Zaujímavé : Topánky z jesene 2018: módne trendy a novinky

Druhým jasným trendom, ktorý nebude môcť obdivovateľ obuvi preniesť, sú transparentné vložky. Hovoríme nielen o sandáloch, ale aj o čižmách, členkových topánkacha dokonca aj tenisky - doslova všetky modely.

Priehľadné topánky

\ t

Samozrejme, ak sú topánky určené na chladné obdobie, materiál pre priehľadnú vložku by mal zodpovedať očakávanej teplote mimo okna. Často tomu tak nie je. Nič vám však nebráni, aby ste sa v teplej sezóne tešili z módneho trendu - jeseň nám takúto príležitosť poskytne.

Faktúry za miešanie

Skutočnosť, že eklekticizmus je teraz v móde, sa hovorí od začiatku desiatych rokov tohto storočia. Počuli ste však často, že miešanie textúr, štýlov a farieb je hlavným trendom nielen vo svete žien, ale aj v pánskej móde? Ale na jeseň av zime 2018-2019 je to presne ten prípad!

Eklekticizmus v dámskom a pánskom odeve

Kombinácia nezlučiteľnosti už dávno nie je nová. Súhlasím, že svet už dlho vie, že aj na svadbe, ak to nie je príliš klasické, dnes môžete nosiť polokošele - a zároveň vyzerať úplne primerane.

Zápas s neporovnateľnými!

Skutočným trendom roku 2019 je však zmes textúr, materiálov a tkanín. Koža môže byť kombinovaná so zamatom, úpletom - s tvídom. Tento trend sa prejavuje aj v doplnkoch - tento rok budú špeciálne vrecia vyrobené z niekoľkých druhov tkanín a materiálov. Napríklad v trende bude kombinácia kože a kožušiny - popularita efektnej kombinácie sa dá vidieť už z fotografií západných modelov v instagrame.


Zaujímavé : 15 módnych trendov pre jeseň a zimu

Klasika

V snahe pokrývať hlavné módne trendy diskutovaťklasiky sú príliš nudné. Ale pre milovníkov striktného štýlu zdôrazňujeme: všetky klasické veci zostávajú relevantné, ale neuskutočnili sa žiadne malé zmeny. Môžu byť buď prijaté alebo odmietnuté, ale musia byť o nich informované:

  • Malé čierne šaty budú na jeseň mimoriadne krátke. Nie je potrebné sa holiť - je možné ju kombinovať s hrubými pančuchami, dlhou srsťou a nadmernými bundami.

Krátke šaty s pevnými pančuškami

  • Klasické čerpadlá dostanú šperky vo forme veľkých kameňov rôznych farieb. Najdôležitejšou vecou tu nie je vybrať si lacné modely s nekvalitnými kameňmi. V tomto prípade riskujete, že nebudete ikonou štýlu, ale jeho protikladom.

Chic topánky zdobené kameňmi

  • Biele, čierne a iné klasické odtiene sú stále módne, ale musia byť doplnené jasnými a bohatými farbami. Napríklad, tvídový kabát klasického strihu môže byť na jeseň výnimočne svetlý, takmer žiarivý - žltá, červená alebo dokonca fuchsia.

Tieto pravidlá urobia staromódnu klasiku trochu modernejšou a zaujímavejšou.

Farby

Farba vína sa začína postupne uvoľňovať do šarlátu. Prechod z hlbokých, mierne „ťažkých“ farieb na svetlejší, ľahší a takpovediac „frivolný“ je typický pre celú jesennú a zimnú sezónu.

Trendy svetlé a svetlé odtiene

Tmavo zelená farba tiež stráca pôdu, nahrádza ju nasýtenásmaragd.

Ak zistíte, že je ťažké dramaticky zapracovať do svojho šatníka, začnite s maličkosťami. Pridajte napríklad k svojmu obrázku smaragdovú šatku alebo kabelku - nech je to jasné a príjemné detaily, ktoré vám postupne pomôžu milovať farby, ktoré priťahujú pozornosť okoloidúcich.

Zaujímavé : 7 módnych farieb tejto jesene

Ďalšia farba sezóny, ktorá jednoducho nemôže byť zbavená pozornosti - zlato. A vo všetkých variáciách: od ponuky až po horčicu. Získať zlato-farebné topánky, nohavice alebo kabát tento rok na jeseň - nový cieľ pre každého, kto nasleduje najnovšie vo svete módy.

Zlaté oblečenie - módny príklad celebrít

Aké módne novinky nám prinesie budúca jeseň? Zostáva len prechádzať lesklými časopismi a hádať, pozorne nahliadnuť do nových kolekcií. Ale hlavná vec na zapamätanie: je dôležitejšie nežiť podľa zákonov módy a trendov, ale podľa vlastnej intuície. Iba vy viete, čo je skutočne pohodlné a dobré pre vás - a preto môžete byť hlavným dizajnérom a módnym kritikom len pre vás. Úspešné módne rozhodnutia!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.8.2018Štítky: