Módny make-up: hlavné trendy jesene

Na jeseň 2019 sa zavádzajú všetky nové trendy nielen v odevoch, ale aj v segmente kozmetického priemyslu, vrátane make-upu. Dnes je v móde tak úplná prirodzenosť obrazu, ako aj veľmi jasné a kreatívne riešenia pri vytváraní make-upu, s ktorým Vás pozývame, aby ste sa navzájom spoznali z nášho článku.

Krásny make-up na jeseň

Zaujímavé : Zrážky 2019: najlepšie možnosti na jeseň!

Tvár

V tejto sezóne, make-up umelci priniesol niektoré štýlové nové produkty čeliť make-up, ktorý pomôže nielen získať dokonale rovnomerný tón pleti, ale aj vytvoriť rôzne vizuálne efekty.

Štýlový a výrazný make-up na jeseň 2019

 • „Bez make-upu“. Svetlý priesvitný tón, ktorý zdôrazňuje dôstojnosť exteriéru a zároveň vytvára najprirodzenejší vzhľad. Preto by v tomto prípade mala byť koža zdravá a bez rôznych defektov vo forme pigmentácie a vyrážok.

Nude makeup

 • Účinok blikania. Krásna zdravá koža je módnym trendom roku 2019, ktorý sa na jeseň nevzdáva svojich pokročilých pozícií. Tento efekt sa dosahuje nanesením jemnozrnného zvýrazňovača, ktorý opticky zviditeľňuje pokožku. Okrem toho, ak použijete tento nástroj na určité oblasti, navyše môžete tiež ľahko tvarovať tvár.

Makeup s zvýrazňovačom

 • Matná koža. To je presný opak predchádzajúceho trendu. Účinok porcelánovej bábiky čelí obzvlášťapelovať na moderné dievčatá, ktoré sa neboja byť svetlé a vyjadrovať sa. Koniec koncov, stylisti odporúčajú nosiť taký tón v duete s jasným berry alebo červenou rúžom.

Matná koža - efekt porcelánovej tváre pre bábiku

\ t
 • Osviežujúci červeň. Hlavným hitom roku 2019 medzi jesennými trendmi v oblasti make-upu je zdravý a pokojný vzhľad, ktorého jasným znakom je prítomnosť červenania na tvári. Ružový červenať sa studeným subtone vám pomôže dosiahnuť tento efekt.

Svetlo červenať

Červenanie by sa malo aplikovať veľmi opatrne, aby výsledkom bol svetlý efekt, nie matryoshka.


Oči

Ako sa hovorí, oči sú zrkadlom duše, takže v nadchádzajúcej jesennej sezóne sa stylisti snažili dať im najvýraznejší a najsvetlejší make-up.

Čo vo svojom zložení zvyčajne zdôrazňujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Účinok očí bábik. Objemové riasy a tenké čierne šípky sú jedným z hlavných trendov jesenného make-upu. Okrem skutočnosti, že takýto make-up vizuálne zväčšuje oči, navyše sa hodí úplne na akýkoľvek typ tváre. Môže byť doplnená iba sledovanou oblasťou záhybu horného viečka so svetlohnedými alebo zlatými tieňmi.

Účinok očí bábik

Zaujímavé: Trendy nechtový dizajn - jeseň 2019

 • Farebné šípky. Letné strelce vyrobené v bielych a tyrkysových odtieňoch sú nahradené sýtejšími farbami v podobe bordovej, smaragdovej, fialovej a svetlomodrej farby. Okrem toho, make-up umelci v tejto sezóne navrhli presunúť sa od štandardných stereotypov a zdôrazňujú nielen horné, ale aj dolné viečko s farebnými vložkami.

Farebné šípky

 • Pastelové farby. Bledomodrá, mäta, zelená a bohatá žltá v zložení očí sa najčastejšie vyskytovala na svetových lávkach, preto sa tieto tóny stali hlavnými trendmi jesennej a zimnej sezóny 2019-2019. Zvláštnosťou takéhoto meyk je, že neznamená starostlivé zatienenie. Prechody medzi odtieňmi by mali byť jasné, aby sa vizuálne vytvoril efekt ťahov štetca z umelcovho štetca na hornom viečku.

Farebné ťahy

 • „Spider Cilia“. Toto je jeden z naj provokatívnejších hitov na jeseň. Riasy prilepené spolu s maskarou, ktoré boli predtým narovnané všetkými, sa teraz stali znakom ultramoderného make-upu.

Cilia "pavúčie nohy"

 • Nie je veľa lesku. Okrem svetlého oslnenia vytvoreného zvýrazňovačom na tvári sú dnes v móde hojné množstvá trblietavého žiarenia. Glitter, kamienky a trblietanie tu môže byť nielen ako malý prízvuk, ale aj hlavný dekor celého storočia.

Glitter Makeup

Zaujímavé : Módna farba na vlasy 2019 pre stredné vlasy: nové položky, foto

 • Careless Smokey. Smokey Ice v móde už nie jePrvá sezóna a tento rok je tento make-up stále relevantný. Okrem štandardného gradientu hnedej farby v roku 2019 je paleta grunge aj v móde, ktorá sa aplikuje na viečko bez jasných línií a prechodov.

Štýlový make-up „Smoky Eyes“

S cieľom ušetriť čas na vytvorenie Smoky ľadu, stylisti odporúčajú použitie krémových odtieňov, ktoré by mali byť aplikované len na končeky prstov.


Pery

V roku 2019 sa dotkol nových módnych trendov a jesenného make-upu. Dnes, v trende, ako svetlé nahé odtiene, a veľmi svetlé riešenia, ktoré môžu byť hlavným zameraním celého make-upu.

Módny make-up jeseň 2019

Zaujímavé : Denný make-up pre hnedé oči: postupná fotografia popravy

 • Scarlet pery. Červená farba je v móde nielen v oblečení, ale aj na perách. Preto sa okrem klasickej šarlátovej modernej ženy módy môžu hýčkať aj inými odtieňmi červenej, od svetlejších tónov až po hnedé.

Alai rúž

 • Hnedá rúž. Tmavo hnedá gama na perách, rovnako ako červená, je módnym favoritom medzi poprednými umelcami. Make-up umelci odporúčajú venovať osobitnú pozornosť tejto sezóne na čokoládové odtiene, ktoré dodajú celému obrazu dotyk pikantnosti a šik.

Hnedá čokoládová rúž

Majitelia tenkých pier a výrazné nasolabiálne záhyby z použitia čokoládyodtiene v make-upu pier je lepšie odmietnuť, pretože len zdôrazňujú tieto nedokonalosti vzhľadu.

 • Dvojfarebný tón. Neobvyklý a originálny make-up, ktorý ocenia milovníci kreatívnych riešení. Je povolené, ako kombinácia dvoch úzko tónovaných rúžov ​​a absolútne kontrastných farieb. Nemenej pôsobivé bude vyzerať a miešať textúry, v ktorých horná pera je namaľovaná matnou rúžom a spodný lesklý lesk.

Dvojfarebná rúž

Ako vidíte, jesenné módne trendy z roku 2019 v segmente líčidiel sú veľmi rôznorodé a extravagantné, čo možno vidieť aj pri pohľade na fotografické príklady uvedené v našom výbere. Preto moderné ženy módy, aby zdvihli presne svoju verziu jesenného make-upu, nebudú ťažké. Hlavná vec je nezabudnúť, že make-up bol vytvorený s cieľom zdôrazniť dôstojnosť ženského vzhľadu, a nie skryť je za vrstvy kozmetiky!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané09/24/2018Štítky: