Módne polovičné topánky v roku 2019 a fotografie súčasných modelov

Tradičné modely vysokých topánok nie sú vhodné pre žiadne módy a nie pre akékoľvek oblečenie. Ak máte veľké teliatka v kombinácii s malou veľkosťou nohy, je pre vás dosť ťažké vyzdvihnúť topánky. Príďte na pomoc módnych topánok s výškou stredného lýtka alebo mierne nižšou. V roku 2019, môžu byť nosené s midi sukne alebo tesné legíny, pevné nohavice môžu byť zastrčené vo vnútri topánky, a široké nohavice môžu byť uvoľnené na vrchole - v akejkoľvek kombinácii, semi-topánky budú vyzerať harmonicky a budete v nich pohodlný. Pre tých, ktorým takéto modely topánok idú, dizajnéri tiež vytvárajú letné možnosti z tenkých perforovaných materiálov. V roku 2019 pochopíme, čo ženy napodobňujú polovicu.

Medzitým sa pozrite na fotografie zimných a letných modelov, existujú aj súčasné štýly pre nadchádzajúcu jeseň a jar:

Ktoré dámske topánky na jar 2019 budú najmódnejšie?

Tradičné farby topánok - čierna a hnedá sa nedajú jednoducho odobrať a odstrániť zo šatníka módy. Prichádzajú na záchranu, dopĺňajúc mnohé z obrazov, ako v klasických farbách, a viac extravagantné. Tí, ktorí majú radi starostlivo premýšľať o oblečenie a hrať s odtieňmi bude vo výške budúceho jari 2019, keď jasné polovice topánky všetkých odtieňov modrej, rovnako ako karmínové, oranžové a fuchsie farby budú v móde. Na jar roku 2019 budú dámske topánky zdobené šnurovaním, výšivkou a falošnou perforáciou. Ako trendový materiál sa použila pravá koža a to nie je prekvapujúce, pretože kožaštýly sú najpraktickejšie. Relevantné budú aj nubukové a semišové topánky, ale na mólach prakticky neexistujú žiadne modely lakov.

- 25%
aliexpress.com
Dámska obuv s polstrovanou špičkou a ostrými topánkami ...
\ t
2 805trieť.2 104 rub.
Aliexpress.com
Dámske veľké topánky veľkého rozmeru 43 Fashion 2017 bočné topánky ...
2 013 rub.
- 49%
Aliexpress.com
Hee Grand /Dámska obuv so zipsom, topánky na podpätku, spona ...
\ t
2 352 .1 176 rub.
​​

Stabilný široký päty sa aktívne používa, ale žrebec sa konečne nemohol vzdať svojich pozícií, a milovníci pohodlia tiež nezaostávali za módou, keď získali 2019 polovičných topánok na nízkom behu. Vrcholy nebudú o nič menej rozmanité ako podrážka - to sú tzv. "Pančuchy" a širšie štýly a variácie na tému "akordeón". Ktorí návrhári sa pripravujú v nadchádzajúcich obdobiach - rovnaká sloboda konania alebo niečo konkrétne a úzko zamerané? Pozrite sa na fotografiu, ktorej modely a štýly budú najmódnejšie v budúcej sezóne - je možné vždy zostať v trende:

Otvorené a svetlé letné poltopánky v diere s perforáciou

Už dlho sa teší štýluDámske pohodlné letné topánky - napoly topánky v dierke s perforáciou, umožňujúce nohy v doslovnom zmysle slova "hlboko dýchať". Kto prišiel s nápadom previesť topánky z kategórie zimných topánok na výrobky pre horúce počasie?

Faktom je, že mnoho letných outfitov vyzerá najviac harmonicky s topánkami, takže dizajnéri a výrobcovia revidovali svoje názory a začali vyrábať ľahké verzie modelov so špičkou. Otvorené letné topánky v diere okamžite zachytili srdcia dievčat - nie sú teplé, pohodlné a vyzerajú nezvyčajné a elegantné. Toto leto, najviac otvorené modely, ktoré vyzerajú skôr ako sandále alebo sandále s hriadeľom k nim sú v móde.

Otvorené a svetlé polovičné topánky s otvoreným nosom a perforáciou nedovolia, aby vaše nohy ochromili z tepla a vy - aby ste sa dostali za módu. Novým prúdom sú žabky, to sú topánky s otvorenou špičkou a membránou medzi prstami. Membrána vám umožňuje holé prsty čo najviac a demonštrovať luxusnú pedikúru, hrá úlohu „brzdy“ pre nohu a nedovoľuje, aby sa chodidlo posúvalo dopredu, aj keď je vysoký podpätok. Najviac otvorené polovičky topánky vyzerajú skvele na štíhlych nohách - fotografia ukazuje, že vyzerajú skôr ako gladiátorské sandále, ich členok je sada popruhov. Okrem otvorenej špičky sú vítané aj päty a iné neštandardné riešenia.

Pokiaľ ide o návrhárov materiálov a textílií jedným hlasomuvedené - pravá koža. Ak boli prvé letné možnosti priviazané, potom tento rok by ste mali venovať pozornosť koženým výrobkom. Mäkká tenká koža s bohatými perforáciami sa postará o pohodlie vašich nôh z hľadiska hygieny.

Pre mestské krásy, ktoré nepredstavujú svoj šatník bez džínsoviny, trendoví ľudia zostali medzi trendmi denimových topánok s klinmi a pätami. Džínové topánky podliehajú rovnakým módnym zákonom ako džínsové oblečenie, preto džínsové topánky s aplikáciami, odieraním a vadami, ozdobnými zipsami a nitmi, ako aj kombinovanými modelmi džínsov a kože by sa mali stať populárnymi.

Nemáte čas ponoriť sa do zabudnutia a saténové polobotky - to sú elegantné možnosti na vlásenke v jasných sýtych farbách a päty v športovom štýle s potlačou pre mládež. Textilné modely môžu byť buď úplne uzavreté, alebo len prelínané prúžky tkaniny. Farby letných semi-topánok v roku 2019 sú prevažne ľahké, rovnako ako svetlé a šťavnaté, sú tu aj nasýtené výtlačky. Ak potrebujete čierne topánky, čierne semi-topánky vo formáte gladiátorov a ok modely sú považované za módne v tejto sezóne.

Poltopánky z jesene a zimy - nálady žien a denná rutina

\ t

Hlavným trendom obuvi pre sezónu 2019 sú tmavé farby. To je, samozrejme, čierne, hnedá gama nie je o nič menej žiadaná, ale už nie je vidieť červené páry - iba hlboké tmavé tóny.Zdá sa, že ženské rozmary v kombinácii a praktický každodenný život už našli svoju rovnováhu. Ak vezmeme do úvahy jesenné a zimné dámske poltopánky, potom vidíme, že existujú burgundské možnosti, pokojné modré a matné sivé odtiene. Ale nad tým, čo dizajnéri pracovali na sláve, tak to je na pätách. Existuje veľa elegantných párov na ihle a ihlové nohavice v niektorých modeloch sú mierne posunuté od okraja päty, čo dáva topánke určitú originalitu.

Polovičné topánky s podpätkami sú vždy ukážkou luxusného chôdze a štíhlych ženských nôh. Ak zistíte, že je ťažké nosiť päty, vyberte si topánky so stabilným širokým podpätkom - takéto polo-topánky sú ešte dôležitejšie. Topánky vôbec nevyzerajú ťažké, štýly sú skôr elegantné a päta z času na čas pôsobí ako dizajnový prvok - na dráhach sa objavili transparentné podpätky, päty zdobené štukom a odtlačkami, štylizované drevo a iné textúry.

Polovica topánky bez päty je neoddeliteľnou súčasťou každej jesennej zimnej kolekcie a ide o celkom elegantné modely, ktoré vám umožnia vyzerať štýlovo bez poškodenia zdravia. Pre vysoké dievčatá sú polo-topánky ponúkané pri nízkej rýchlosti so stredne drážkovanými podrážkami, zatiaľ čo ženy malého vzrastu si môžu vybrať zo sortimentu tanierov - sú rovnako rozmanité a originálne v tejto sezóne ako päty.

Na vrchole módy, dámske jesenné topánky so šnurovaním - takéto detaily nie sú na lávkach nové.a na uliciach av minulom roku väčšinou zdobila topánky vojenského štýlu a teraz atribút najsofistikovanejších a ženských modelov. Okrem šnurovania, pozorujeme množstvo popruhov, pracky, kovové nity, kožené šnúry omotané okolo členku.

Kombinácia farieb a materiálov je tiež dôležitá, ide o kožené topánky s látkovým vrchom, odnímateľnými semišovými detailami v koženej obuvi, hladkej a reliéfnej koži a dokonca aj čipkové prvky, ktorými je základný materiál viditeľný. Ponožka je buď zaoblená, na ktorú sme si zvykli v priebehu niekoľkých rokov, alebo trojuholníková, ktorá sa stala doslova klasickou v tandeme s pinom. Takže, nová sezóna 2019 diktuje jasnejšie pravidlá, ako odišiel jar, ale stále poskytuje módy s možnosťou vybrať si, čo sa im páči a sú pohodlné.

S čím nosiť topánky v roku 2018?

Polovica topánok je univerzálna vec, ale existuje niekoľko módnych obmedzení na takéto topánky. Štíhle rovné nohavice a chudé nohavice vyzerajú harmonicky s krátkym hriadeľom. Ak je bootleg pripojený k nohe, rovné nohavice ho skryjú a široký bootleg znamená, že nohavice idú dovnútra. Trendy priateľské džínsy možno kombinovať aj s polo-topánkami, pokiaľ je medzi topánkami a džínsami úsek bosých nôh.

Skvelá kombinácia polovičných topánok a krátkych šortiek nosených cez legíny alebo tesné pančuchy. Ale pre minisukňu je lepšie nosiť topánky alebo tradičnévysoké topánky - s párom topánok, taká sukňa nebude vyzerať veľmi harmonicky. Fanúšikovia sukní a šiat by si mali zvoliť dĺžku midi, sukňa môže byť úzka a rozšírená, a topánky sú lepšie si vybrať s úzkymi špičkami, aj keď našuchorená sukňa, poltopánky, harmonika a skrátená bunda sú dokonale prijateľnou kombináciou.

Čo nosiť s topánkami v zime v roku 2019? Sú rovnako v súlade s dlhými kabátmi, kabátmi, spodnými bundami a krátkymi kožušinami, bundami a krátkymi kabátmi. Ak máte na sebe sukňu, položte si krátku srsť, pridajte džínsy s krátkou bundou a klasickým nohavičkovým oblekom s dlhým plášťom. Zimné poltopánky teplé nohy v zime nie je horšie ako plné topánky, ale obraz v dôsledku skrátenej bootleg vyzerá ľahší a ženský.

Ak viete, ako si vybrať správne topánky pre outfit, nájdete použitie polovičných topánok v každom ročnom období a štýle. Nákup najmódnejšieho páru neznamená, že by ste mali vyzerať skvele - študovať fotografie úspešných obrázkov a experimentovať s novými možnosťami. Veľa šťastia!


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené06/22/2018