Manikúra v pastelových farbách

Dizajn nechtov v pastelových farbách je univerzálnym riešením pre akýkoľvek obraz, ktorý vždy vyzerá elegantne a elegantne. Túto manikúru vyberajú ženy módy s vynikajúcou chuťou, ktorí vedia, ako vyzerať žensky a nežne. V tomto článku Vám predstavujeme tie najkrajšie nápady na pastelové nail art, s ktorými budete určite v trende sezóny 2018-2019!

5 dôvodov prečo si vybrať pastelový dizajn

 • Pastelové farby vždy robia rukoväte dobre upravené a upravené, a to je najlepšia dekorácia modernej dámy.
 • Predátorské bodce a neuveriteľný dekor postupne vyblednú do pozadia, čím sa uberá cesta k umiernenejšiemu a uvoľnenejšiemu dizajnu. Módne trendy tejto sezóny si zachovávajú istotu v prirodzenosti a prirodzenosti. S pastelovou manikúrou je veľmi ľahké byť v trende.

 • Možno si ani neviete predstaviť, aká odlišná môže byť manikúra v pastelových farbách. Priateľsky prijíma akýkoľvek spôsob dekorácie a úspešne spolupracuje s jasnými farbami.

Pastelové odtiene dobre ladia s rôznymi textúrami a jasnými farbami

 • Predstavte si, že do jedného týždňa, okrem vašej práce, budete musieť prísť na dovolenku a cez víkendy sa plánuje odchod do prírody a stretnutie s príbuznými. Tam je zvyčajne bolesť hlavy pre dievčatá s názvom "aký druh manikúra vybrať, takže sa hodí každý obrázok." Preferujem pastelové odtiene, a určite nemôžete pokaziť.

 • Ďalšou nespornou výhodou takéhoto režimu je mimo sezónymanikúra. Dobre zapadá do letnej aj zimnej nálady.

Svetlá a zároveň jemná verzia pastelových manikúr

Súčasná paleta

Pastelská farebná schéma nie je vôbec monotónna, ako sa zdá na prvý pohľad. Posúďte sami, aké odtiene získali čestné miesto medzi hlavnými trendmi nail art.

 • levanduľa;
 • nebesky modrá;
 • oceľová modrá;
 • piškótové koláče;
 • béžová hnedá;
 • mäta;
 • citrón;
 • lila;
 • prašne ružová;
 • mlieko;
 • svetlozelená.

Techniky manikúry "rozbité sklo" v pastelových farbách

Zaujímavé! Pastelové odtiene sú navzájom perfektne kombinované, ale tiež vyzerajú menej krásne v tandeme s jasnejšími farbami. Stručne povedané, máte obrovský priestor pre experimenty!

Tvar a dĺžka klincov

\ t

Krása pastelového sortimentu spočíva v tom, že dokonale zapadá do akejkoľvek dĺžky nechtíka lekárskeho. Pre majiteľov krátkych nechtov má delikátny dizajn ďalšiu výhodu - robí prsty elegantnejšími a dlhšími nechtami.

Venujte pozornosť! Ak máte široké prsty, mali by ste uprednostniť teplé pastelové odtiene.

Pokiaľ ide o skutočný tvar nechtov, mandle a ovál sú absolútnymi vodcami tejto sezóny. Tento trend je dokonale kombinovaný s jemným pastelovým dizajnom a vytvára skutočne ženskú a elegantnú manikúru.

vlastníkomobdĺžnikové a štvorcové nechty môžu byť tiež experimentované s neutrálnymi odtieňmi nail art.

Idea №1

Kombinácia viacerých pastelov v jednom dizajne je vždy skvelý nápad. V prípade jasných farieb existuje vždy riziko, že manikúra sa stane bez chuti. Našťastie, s jemnými pokojnými odtieňmi sa to nestane presne.

Môžete tiež použiť efekt gradientu od nechtu k nechtu. Takéto krásne nechtové umenie sa ukáže, ak použijete gradáciu od tmavej po svetlý odtieň jednej farby alebo vytvoríte úžasnú manikúru s ombrom z jednej farby do druhej.

Výkresy na gradientnom pozadí v pastelových odtieňoch

Idea číslo 2

Univerzálny krok k vytvoreniu najženskejšej a jemnejšej manikúry na svete - použitie farebných vzorov v kombinácii s pastelovými odtieňmi.

Ak sa môžete pochváliť umeleckým talentom, vyzbrojte sa jemným štetcom, lakami rôznych farieb a začnite vytvárať majstrovské diela na svojich nechtiach. Možnosti jednoduchšie - razenie alebo samolepky.

Tieto ruže sa vyrábajú pomocou polotovarov

.
Akékoľvek kvetinové motívy - to je súčasný trend umenia nail. Navyše nie je potrebné čakať na teplé obdobie, aby sa táto myšlienka stelesnila. Manikúra kvety môžu kvitnúť aj v zime!

Zaujímavé: Manikúra s pruhmi: štýlový dizajn

Idea č. 3

Pozrite sa na fotografiu, ako vyzerá dizajn nechtov v pastelových farbách slávnostne a elegantnek nemu sa pridávajú len monogramy alebo motívy čipky. Na rozdiel od zavedeného štandardu môžu byť také dekoratívne prvky nielen biele. Extravagantná a originálna manikúra bude fungovať, ak sa rozhodnete pre tmavé alebo svetlé farby.

Idea č. 4

Skvelý nápad na útulné a štýlové manikúrové motívy. Mnoho módnych žien sa teší na chladné obdobie, aby stelesnilo tento roztomilý dizajn. Okrem inšpirácie pre krásnu manikúru, pletené nechty umenie bude vyžadovať lak na nechty, akrylový prášok a niekoľko štetcov. To je naozaj všetko, čo potrebujete na vytvorenie pletených motívov! Dnes v trende sú rôzne volumetrické copánky, diamanty a postroje.

Kresby s textúrou sa získavajú akrylovým práškom

.
Alternatívna možnosť pre vzory pletených vzorov - ťahané vzory. Klasické zimné nail art - škandinávske motívy so stopovým viskóznym.

Idea č. 5

Jemný pastelový dizajn sa dá ľahko premeniť na odvážnejší a odvážnejší, ak je ozdobený kamienkom. Tento efekt sa zvyšuje medzi majiteľmi ostrých nechtov.

Módny nechtový tvar „balerína“

Ak hľadáte novoročný dizajn, pozrite sa na výzdobu s kamienkami, pretože to je možnosť výhry, ktorá umožňuje vytvoriť sviatočnú náladu v manikúre. Na hlavnú noc v roku sú vítaní najšikovnejší a najvýraznejší nail art. A jeho odolnosť zaručuje šelakový povlak, ktorý vyzerá bezchybne aspoň 2 týždne.

Módny dizajn nechtov vpastelové farby s kamienkami možno vyrobiť v mnohých rôznych variantoch:

 • úplné vloženie 1-2 nechtík;
 • zdobenie otvoru alebo usmievavá francúzska manikúra;
 • ozdoba s brilantným dekorom;
 • kamienky v kombinácii so vzorom.

Alternatívou k veľkým kamienkom môže byť módny lesk alebo kamifubuki. Hlavné pravidlo, ktoré by sa malo riadiť pri vytváraní pastelových manikúr s jiskrami - zmysel pre proporcie a stručné akcenty.

Idea # 6

Ak chcete pridať pastelovú manikúru, ale zároveň neplánujete vyniknúť hranicami stručnosti, vyberte si matný vrch. Tento náter dodáva farbe hĺbku a eleganciu a manikúra sa stáva luxusnejšou.

Veľkolepý slávnostný dizajn sa získa kombináciou matného topu s lesklou alebo s kamienkovou dekoráciou. Veľmi štýlový!

Zaujímavé: Zimná manikúra 2019

Idea č. 7

Osobitné miesto medzi trendmi patrí geometrickému dizajnu. On je tak drahocenný módy, že on zostáva na vlne módnych trendov pre niekoľko sezón v rade. Povedzte, že tajné - geometrické motívy sa nevzdajú svojej sebavedomej pozície. Iba ts-ss!

Vyvolanie lekcií školskej geometrie a nakreslenie tvarov na nechty. Najviac stručná možnosť - jednoduché kapely. Takáto manikúra vyzerá veľmi štýlovo s kovovými akcentmi, ktoré sa ľahko vytvárajú pomocou lepiacej pásky.

Elementárny v prevedení vhrášok bude vyzerať neuveriteľne roztomilý a určite vás povzbudí.

Možnosť pre moderné módy - abstrakciu v štýle „farebného bloku“, ktorá sa skladá z rôznych tvarov.

Možnosť návrhu pre záporný priestor

Môžete tiež použiť štýlovú geometriu v súčasnej negatívnej priestorovej technike. Jeho podstata spočíva v tom, že dizajn zostáva priehľadnými plochami, ktoré nie sú natreté farebným lakom.

Akú pastelnú manikúru preferujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Myšlienka №8

Ďalšou štýlovou črtou modernej manikúry je trenie. Tento dekor je pigment vo forme prášku, ktorého účelom je vytvoriť luxusnú a fascinujúcu manikúru. Pozrite sa na fotografiu, ako tento dekor úspešne harmonizuje s pastelovými odtieňmi.

Glitter v pastelových farbách

Pre dievčatá, ktoré chcú v manikúre vytvoriť pár akcentov, odporúčame, aby ste si vybrali zlatý alebo strieborný rub - kovový dekor je teraz na vrchole popularity.

Rub v detaile

Môžete tiež vytvoriť stručnejší dizajn s vložkou, ktorá sa nachádza v blízkosti tieňa hlavného krytu.

Zaujímavé: Lunárna manikúra: originálne nápady

Manikúra s perlovými textúrami v pastelovom prevedení s efektom ombré

Stelesnením luxusu je perleťový rub. Častice s ušľachtilými jiskrami sa nedávno používali len pri svadobnom dizajne. Našťastie dnes bude elegantný perlový dekor vhodný aj v týždennej manikúre.

Novinky z roku 2018 robia z pastelových farieb nechtový dizajn tak krásny a ženský, že je ťažké odolať jeho vytvoreniu! Odporúčame vám, aby ste sa neudržiavali a nestotožňovali sa s najelegantnejším a najmodernejším dizajnom na nechtoch!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/11/2018Štítky: