Módne šperky 2019

Šperky v nadchádzajúcom roku 2019 stále zostávajú módnym doplnkom štýlového setu. Preto, stylisti odporúčajú nosiť takéto šperky nielen s večerné oblečenie, ale aj každodenné alebo dokonca kancelárske. Preto, ak chcete, aby sa vaše obrázky zhodovali s najnovšími módnymi trendmi, v tomto roku naozaj nemôžete urobiť bez skutočného príslušenstva, o ktorom budeme diskutovať neskôr v našom článku.


Súčasné trendy

V tejto sezóne, rezanie-hrana módne domy predstavili širokú škálu možností šperky, medzi ktorými budú nasledujúce výrobky budú najobľúbenejšie.

 • Stupeň odstupňovania.Hlavným trendom v roku 2019 sú náušnice, náhrdelníky a náramky pozostávajúce z niekoľkých úrovní naraz. Ozdoby sa môžu vyrábať v rovnakom štýle alebo sa môžu skladať z niekoľkých rôznych výrobkov, napríklad náhrdelník, v ktorom je škrtidlo, šnúrka z perál a kovová reťaz.

Jedným z trendov v roku 2019 je viacvrstvový

.
 • Vo forme koruny.Pre milovníkov rôznych vlasových doplnkov vás budú čelenky vo forme korunky určite oslovovať. Môžu byť malé a stručne zapadajú do ležérneho vzhľadu, takže sú dosť masívne s množstvom farebných kameňov.

 • Podhrievače.Aj keď v minulom roku tieto dekorácie obsadili najvyššie pozície v hodnotení s anti-trendmi, tento rok sa opäť stali popredným doplnkom. Objemné výrobky vo forme tkaniny, kovu alebo otvoreného plastunáhrdelníky s rôznymi príveskami a hodvábnymi luky sú dnes doslova zaplavené módnymi pódiami.

 • V orientálnom štýle.Najnovšou novinkou tejto sezóny sú dekorácie v orientálnom štýle. Veľké náušnice, lesklé kovové náhrdelníky a samozrejme opasky s farebnými príveskami, ktoré sa nosia na stehnách, prinesú obraz trochu tajomnosti.

 • S kameňmi.Bižutéria zdobená rozptylom kameňov stále zostáva na vrchole popularity. V trende budú šperky, ako u umelých kryštálov, a polodrahokamy, ako sú zafíry, kubické zirkóny, topazes a ametyst.

 • Z perál.Retro motívy tiež neponáhľajú opustiť svetové lávky. Umelo starnúce šperky s dekorom bielych alebo čiernych perál pomôžu vytvoriť skutočne elegantný a ženský luk. Zvlášť populárny tento rok, okrem náušníc a prstencov, bude dlhá šnúrka z perál, ktorá môže byť niekoľkokrát obalená okolo krku.

Zaujímavé! Doteraz široko zastávaný názor, že doplnky z perál by sa mali nosiť výlučne ženy vo veku - dizajnéri s týmto kameňom úplne vyvrátili a vydali zbierky šperkov.

 • Geometrické tvary.​​Štvorcové, trojuholníkové, oválne, diamantové a okrúhle výrobky sa nevzdávajú svojich pozícií. Preto, aby sa nejaký čas dlhodobo diverzifikoval existujúci trend, dizajnéri vytvorili niejednoduchých geometrických foriem dekorácie, ale aj zdobia ich kresbami z tej istej témy.

Zaujímavé : Módne doplnky 2019

 • Vo forme vtákov.Ozdoby, ktoré napodobňujú vzhľad vtákov, budú v tejto sezóne obzvlášť módne. Na krúžkoch, náramkoch a náušniciach môžu byť vtáky prítomné vo forme kresieb alebo objemných kovových figúr zdobených farebnými kamienkami.

 • Brošne.Tieto výrobky sa nám vrátili nielen zo vzdialenej minulosti, ale obsadili aj dôstojný výklenok v segmente dámskeho príslušenstva. Tento rok sú v móde takmer všetky modely brošne, ale oceňujú sa najmä opcie na kov vo forme mincí a medailí, zvierat alebo abstrakcií.

 • Etnické. Ozdoby napodobujúce totem talismans alebo amulety budú vynikajúcim doplnkovým prvkom každodenného luku. Môžu to byť kovové prívesky s retiazkou a koženým opletením alebo vysoko kvalitné výrobky z drevených viacfarebných korálkov.

Nosíte šperky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Z koralov.Šperky vyrobené z morských rastlín v roku 2019 budú opäť považované za trend, najmä v letnej sezóne. Koniec koncov, štýlové brošne,ozdobné náhrdelníky, náramky a koralové krúžky so zlatým alebo strieborným rámovaním prispejú k diverzifikácii a tým aj k tomu, aby boli tie najtajnejšie a tupé sady účinné.

Dôležité! Tí, ktorí si nemôžu dovoliť výrobky z koralov - návrhári ponúkali šperky z umelých materiálov, ktoré úplne napodobňujú prírodné korálky.

 • Dekorácie loga.Príslušenstvo, pozostávajúce z korálkov s písmenami, ktoré v celkovom zložení tvoria rôzne nápisy, obchodné značky a slogany, všetko zostáva v móde. Samotné listy môžu byť nielen napísané na korálku, ale aj plnohodnotným dekoračným prvkom pozostávajúcim z kamienkov a kameňov, čo je možné vidieť na príkladoch fotografií prezentovaných v článku.

Zaujímavé : Trendy krúžky 2019

Módne náramky

Pokiaľ ide o náramky, v roku 2019 budú relevantné dva skôr odlišné trendy. Podľa prvého by malo byť toto príslušenstvo tenké a elegantné. Nemali by sa však nosiť samostatne. Tam by malo byť niekoľko náramkov na ruke, vyrobené v rovnakom alebo v rôznych štýloch.

V druhom prípade by náramky mali byť čo najviac objemné a zdobené veľkým množstvom kamenné výzdoby.

Zaujímavé : Módne náramky 2019

Trendové krúžky

Prstene sú v každodennom živote v moderných ženách tak zvyknutézdá sa, že nemá čo prekvapiť. Ale dizajnéri dokázali opak. V roku 2019, okrem už známych masívnych krúžkov, prezentovali aj výrobky pozostávajúce z dvoch častí: jedna je na spodnej strane prsta, ako vždy, a druhá na hornej falangy. V podstate sú tieto prstence vyrobené z kovu, ale môžete tiež nájsť plastové výrobky. Pokiaľ ide o výzdobu, tieto doplnky môžu byť zdobené v minimalistickom dizajne alebo môžu byť silne zdobené všetkými druhmi tkania kovov, kameňov a dokonca aj reťazí.

Zaujímavé : Korálky Náramky: fotografia, schéma

Štýlové náušnice

Moderné módne trendy a trendy v roku 2019 v segmente šperkov úplne vylúčili malé modely náušníc v prospech skutočne obrovských výrobkov. Môžu byť tkané z kovu, korálkov, textílií alebo pozostávať výlučne z kamienkov. Tieto náušnice môžu dosiahnuť dĺžku ramien alebo oveľa nižšie. Stylisti odporúčajú nosiť tieto výrobky nielen ako súpravu, ale aj jednotlivo, napríklad kombinovať ju s náušnicou z inej sady alebo dokonca ponechať jedno ucho bez príslušenstva.

Dôležité! Ak nie je možné nosiť masívne náušnice, v tomto prípade budú manžety s kamienkami a malými kovovými reťazami tým najlepším riešením.

Prívesky a náhrdelníky

Táto sezóna na vrchole módy bude celkom jednoduché šperky, ktoré môžete nosiť aspoň každý deň.Väčšinou ide o tenké reťaze, zriedené miniatúrnymi príveskami, vo forme písmen, srdiečok, motýľov alebo obchodných značiek.

To však neznamená, že sa treba vyhnúť objemnejším výrobkom. Nakoniec, náhrdelník so všetkými druhmi kovových kučier, ako aj náhrdelníky z perál a korálkov dokonale zapadnú do každého večerného oblečenia.

Fotografie uvedené v tomto článku ukazujú, že v roku 2019 budú módne módne šperky, ktoré majú neobvyklé a kreatívne prevedenie. Preto si vybrať svetlý doplnok, ktorý bude pôvodným doplnkom k luku, každý fashionista môže.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01.02.2019Štítky: