Klobúky 2019: štýlové novinky

Máte záujem o to, aké módne klobúky budú relevantné v roku 2019? Pozrime sa spolu na hlavné tendencie, aby sme vytvorili vhodné luky pre každú príležitosť.


Základné pravidlá výberu

\ t

Klobúk je cenovo dostupný a praktický šatník, ktorý chráni pred dažďom alebo slnkom a prináša jedinečný obraz. V tomto roku sú kolekcie veľmi rôznorodé, fotografie z prehliadok zahŕňajú široko-okrúhly, úzky, s priezorom, s vysokou alebo nízkou korunou. Vyberte si najvhodnejšie možnosti pre vás, zamerajte sa na vlastné pohodlie a pohodlie. Módni návrhári vytvárajú klobúky, ktoré sa pohodlne nosia každý deň, takže sa nemusíte mučiť nepraktickými štýlmi.

Populárne materiály, ktoré nenechávajú nikoho ľahostajného, ​​sú neobvyklé PVC, filmové, transparentné prvky. Že neštandardné, oko-lov možnosti vyplniť prehliadky. Je to spôsobené tým, že každé dievča chce zdôrazniť svoju individualitu, vyjadriť svoju pozíciu prostredníctvom oblečenia. Popularita je tiež získať Panama ženy, ktoré musia byť nosené na zadnej strane ich hlavy, extravagantné doplnky, pestré farby.

Pravidlá výberu sú tiež priamo závislé od sezóny. Napríklad na zimu alebo na jeseň by ste si mali vybrať kožušiny alebo klobúky so širokým okrajom. Sú teplé, organicky vyzerajú s kožou alebo kožou. Pre letné alebo jarné luky stojí za to pozorne sa pozrieť na textilné modely, plsť alebo semiš.

Zaujímavé:Móda pre mládež 2019

Formy dámskych klobúkov môžu byťrôznorodé, ale najčastejšie existujú prísne línie a jasné hranice. Takéto modely pridávajú koncentráciu, aby sa lukom viac premýšľal. Môžete nosiť prísne klobúky v klasickom alebo obchodnom štýle, ale tiež sa zmestia do príležitostného luku.

Trendy dámske klobúky

\ t

Trendy klobúky v roku 2019, podľa módnych trendov a fotografií zo štýlových časopisov, budú v nasledujúcich štýloch:

  • Fedor

Model „Fedor“ je už mnoho rokov známym mnohým módy. Zvláštnosťou takéhoto klobúka je, že má tri depresie, vysokú korunu zdobenú širokou stuhou. Polia tohto modelu sú najčastejšie široké, vhodné na chladné počasie, neskorú jeseň alebo skoro na jar. Môžete nosiť Fedor ako v podnikaní, tak aj v každodennom luku. V druhom prípade je ešte vhodnejšie zvoliť prísne formy a rovné čiary.

Hat - Fedor

Existuje mnoho variácií takéhoto klobúka. Napríklad široké okraje môžu byť nahradené úzkymi, môžu byť ohnuté dovnútra. Táto voľba sa nazýva "Tribli", vhodná pre skromné ​​luky, dokonca aj pre koktejlové šaty. Stuha na korune môže byť vyrobená zo slamy, niekoľkých stuh pletených v copákoch, zdobených kvetmi alebo korálkami. Farba tohto prvku môže byť spojivo s ďalšími detailmi obrazu.

  • Modely so širokým okrajom

Módne letné klobúky budú klobúky so širokým okrajom. Takéto trendy okamžite dávajú luk bohémsky, luxus. Kombinujte stojany na teplý klobúk s kabátikom, krátkou srsťou, vestou alebo kožušinovou bundou. Takže obrázokVyzerá to najvyváženejšie a celé. Letné štýly sú vyberané zo slamy - to je klasický luk letného rezidenta alebo odpočinku. Tieto klobúky však nepodceňujte, v roku 2019 sa mnohí dizajnéri obrátili na prírodné farby a materiály.

Ak chcete priniesť obraz jasných tónov, potom si vyberte model nasýtených farieb. V obyčajnom luku môže byť takýto klobúk zaujímavým prízvukom, ktorý priťahuje pozornosť. Ak sú všetky veci vybrané rovnakým spôsobom, potom by ten istý klobúk bol skvelým doplnkom.

  • Klosh

Cloche Hat je módny trend pre rok 2019, ktorý osloví mnoho módnych žien. To sa líši od tribly clobish štýl v tom, že má šikmé, okrúhle koruny, malé polia. Toto je najštandardnejšia možnosť, ktorá pridáva obraz elegancie, vhodný pre ženy vo veku. Je vyrobený z hustých materiálov, doplnených saténovými alebo zamatovými stuhami pre väčšiu krásu.

Ďalšou možnosťou je clona s priezorom. Tento štýl uprednostňujú mladé dievčatá, pretože osviežuje tvár, vyzerá výstredne. Nosenie tejto možnosti je potrebné s pravou kožou, môže to byť štýlová cyklistická bunda alebo módny zipsový sveter.

  • Beret

Je to klobúk, ktorý sa hodí rovnako dobre k bežným aj klasickým štýlom. Barety môžu byť rôznej hustoty, resp. Vhodné pre rôzne ročné obdobia a počasie. Najlepšie je nosiť ich asymetricky, hádzať ich na jednej strane. Tento klobúk je vhodnejší pre neskorú jar alebozačiatkom jesene. Model takmer nepokrýva uši, niektorí ho nosia v zadnej časti hlavy.

Zaujímavé:Štýlové klobúky - jar 2019

S baretmi môžete vytvoriť zaujímavé francúzske luky, ak ich skombinujete s pruhovanými rolákmi, ľanovými nohavicami a mokasínami. Tiež nosiť barety s klasickými kabátmi, polovica topánky s podpätkami - to všetko dodáva eleganciu a závažnosť obrazu.

  • Kepi

Laconic, jednoduché čiapky - čo by ste mali mať v šatníku v roku 2019. Rozdiel tohto štýlu je vysoká obdĺžniková koruna, striktný zorník strednej dĺžky. Najobľúbenejšie odtiene takejto kepi - svetlomodrá, svetloružová, káva. Je lepšie zvoliť pokojné, nahé tóny, ktoré môžete nosiť pod akýmkoľvek vrchným oblečením.

Ak ešte nie ste pripravení na prísne formuláre, mali by ste sa bližšie pozrieť na zaoblené vrcholy a závesy. Vyzerajú menej prísne, vhodné na vytváranie romantických, ženských obrazov. Takéto modely sú lepšie kúpiť z plsti, kožušiny alebo vlny. Potom vytvorte najjemnejší, pokojný luk.

  • Klobúky so závojom

Mnohým sa môže zdať, že klobúky so závojom vyzerajú smutne, ale v skutočnosti pridávajú kúzlo a hádanky. Samozrejme, nemali by sa nosiť v každodennom živote, sú vhodnejšie na večerné východy alebo špeciálne príležitosti. V tomto prípade sa klobúk so závojom stane nepostrádateľným doplnkom, ktorý urobí luk pevným. Pretože takýto detail vykonáva iba dekoratívnefunkciu, potom by ste mali zvoliť štýl "čiapky" alebo "sud".

Formát závoja by sa mal zvoliť na základe prípadu, keď sa klobúk nosí. Najlepšia možnosť je stredná sieťka a neutrálny odtieň. Túto možnosť možno prispôsobiť každému luku, takže investovanie peňazí bude určite opodstatnené.

Módne klobúky

\ t
  • Plsť - príjemná na dotyk, a preto najobľúbenejší materiál. Plstené klobúky budú určite prirodzené, pretože sú vyrobené z zaja alebo oviec. Dokonale sa zohrieva, má akúkoľvek formu, vyzerá jemne a romanticky. Najobľúbenejší tento rok sa stáva štýlom s vlnitými poliami. V zlom počasí je ideálnym spojencom plstený klobúk. Široko lemované klobúky, elegantné tablety, modely s vysokou korunou, špicatými priezormi a mnohými ďalšími možnosťami sú vyrobené z takej vlny, z ktorých je potrebné hľadať len tie najvhodnejšie.

  • Pletené klobúky sú nečakanou novinkou nasledujúcich období. Mnohým sa to môže zdať, že ide o staromódny štýl, ale v žiadnom prípade to tak nie je. Pletené čiapky sú úspešne kombinované s ležérnym oblečením, takže dostanete neobvyklé luky. Okrem toho je to rozpočtová možnosť, ktorú možno vykonať aj samostatne. Módne klobúky pre leto 2019 by mali byť prelamované tenkými niťami a pre zimu vhodné tesné modely s podšívkou. Ak chcete, aby čelenka vyzerala štýlovo, mali by ste si vybrať tlmené tóny a diskrétne formy.
  • Kôra je dobrá alternatíva k pocitu zlého počasia. Roll môže byť iba 100%ovčej vlny, a žiadne iné, takže sa nemôžete starať o prirodzenosti výrobku. Materiál chráni pred nárazmi vetra, dažďa alebo snehu. Vlna je náladová v starostlivosti, ale je plne odôvodnená luxusnými luky, ktoré môžu byť vytvorené s jej pomocou. Môžete si urobiť žokejový klobúk, romantické barety, nezvyčajné asymetrické tvary, alebo šatky s vlnou.

  • Slama - skutočný trend pre jarno-letnú sezónu. Je to čerstvý, prírodný materiál, ktorý chráni pred priamym slnečným svetlom, dodáva obraz romantiky a nehy. Je potrebné zvoliť modely s vysokými hriadeľmi, nie širokým okrajom a pásovou podväzkou. Slamené klobúky môžu byť zdobené kvetmi, korálky, korálky, nity alebo gombíky - to všetko urobí obraz jasnejším a zaujímavejším. Môžete nosiť tento materiál s ležérne T-košele, šortky alebo šaty, ale môžete si vybrať elegantný model pre prácu.

Zaujímavé:Módne doplnky 2019

Ide o módne klobúky v roku 2019. Nasledujúce sezóny potešia rozmanitosť, bohatstvo výberu. Široké polia, úzke, vysoké alebo nízke, masívne príslušenstvo alebo nie - výber je na vás!


Máte vo svojom šatníku klobúky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované 22.3.2019Štítky: