Sundresses z roku 2019: módne trendy

Súdiac podľa fotografie módnych trendov z výstav v roku 2019, sundresses by mali byť prítomné v šatníku každej módnej ženy, ktorá sa rešpektuje. Je to neuveriteľne ženské a zároveň praktické oblečenie. V závislosti na štýle, môže byť šaty základom pre obraz pre kanceláriu, výlet na pláž, nákupy a romantické rande.

Štýly

Na fotografii z jari-leto 2019 ukazuje niekoľko módnych trendov:

 1. Nový vzhľad.
 2. A-line silueta.
 3. Zámorské krajiny.
 4. Priamy rez.
 5. Dlho k podlahe.

Módne ženy by mali poďakovať Christianovi Diorovi za výnimočne ženský „nový vzhľad“. Bol to on, kto ho raz urobil trendom. V nadchádzajúcej sezóne bude opäť relevantné vybavenie oblečenia s dôrazom na výstrih a rozšírenú sukňu. Sundresses v tomto štýle budú vhodným základom pre vytvorenie romantického, ženského obrazu.

Oblečenie siluety A sa vyznačuje univerzálnosťou. Bez ohľadu na typ postavy je dievča odmenené prírodou, šaty takéhoto strihu zdôraznia dôstojnosť, skryjú chyby a urobia obrysy ženskejším. V závislosti od farby, doplnkov, obuvi a ďalších prvkov šatníkovej skriňa je letná bielizeň A-line vhodná ako pre kanceláriu (ak to umožňuje obliekanie), tak aj pre prechádzky alebo dátum.

Zámorské krajiny sú trendom, ktorý neopustil dráhy na niekoľko sezón. Najvýhodnejšími modelmi sú krehké, tenké, vysoké dievčatá. Pre stranu alebo dátum, tento štýl nie je obzvlášť vhodný, ale pre nákupy alebo prechádzku s priateľmi - to je vec.

V roku 2019 sa objavil nový módny trend medzi plážovými plážami - na fotografii z lávok môžete vidieť modely v krátkych svetlých šatách jednoduchého strihu. Takéto oblečenie nebráni pohybu, ale musí byť nevyhnutne vyrobené z prírodných materiálov. Syntetiká, najmä v horúcom období, spôsobujú nepríjemné pocity a môžu spôsobiť podráždenie pokožky.

Priame rezanie sa používa na prispôsobenie nielen plážových modelov - je nevyhnutné pre šaty v obchodnom štýle a používa sa na vytvorenie niektorých každodenných modelov.

Tip: Odporúča sa doplniť oblečenie jednoduchého priameho strihu o svetlé doplnky (neobvyklého tvaru alebo farby).

Dlhé šaty v roku 2019 budú zodpovedať niekoľkým módnym trendom - modely na podlahe sú zobrazené na fotografii z prehliadok slávnych dizajnérov:

 • v štýle ľanu;
 • viacvrstvové;
 • s volánkami, záhybmi a volánkami.

Takéto oblečenie je vhodné na romantický večer a dokonca na výlet na spoločenské podujatie (so správnym príslušenstvom, make-upom a účesom). Zvláštnym miestom v zbierkach slávnych dizajnérov sú dlhé šaty v gréckom štýle (rovná sukňa lietajúcich látok padajúcich na päty a vrch na jednom ramene alebo úplne uzavretá).

Látky

Pre každodenné modely používali dizajnéri bavlnu, ľan, pleteniny a džínsoviny. Sú veľmi praktické a umožňujú pokožke dýchať.

Elegantnejšie modely sú vyrobené z hodvábu, guipure, organzy, šifónu,Tieto materiály sú menej praktické, ale vyzerajú drahšie a umožňujú vytvoriť veľkolepý obraz.

Poradenstvo:Bez ohľadu na to, akú tkaninu žena módy uprednostňuje - textílie by mali byť prírodné alebo s malou frakciou syntetických látok v kompozícii. Syntetické nie je tak príjemné na dotyk, nedovoľuje pokožke dýchať (preto môže vyvolať nadmerné potenie a podráždenie) a vo väčšine prípadov vyzerá lacno.

Osobitnú pozornosť si zasluhuje koža. Takéto šaty vyzerajú štýlovo a niektorí dizajnéri dopĺňajú svoje vložky z iných materiálov (kožušiny, pletené prvky, šifón atď.).

Nech je farba!

Najobľúbenejšími v nasledujúcom roku budú:

 • biela;
 • všetky odtiene žltej;
 • ružová;
 • červená;
 • koraly;
 • modrá;
 • zelená;
 • ayvori;
 • čokoláda;
 • béžová;
 • tyrkysová.

Tip:Biele modely pôsobia na opálenú pokožku obzvlášť pôsobivo. Majitelia nádherných foriem si musia starostlivo vybrať snehobiely oblek (táto farba vizuálne robí postavu ešte objemnejšou).

Žltohnedá stupnica bude relevantná po celý rok (pretože žltý hlinený pes prichádza podľa vlastného čínskeho horoskopu do vlastných rúk).

Modro-zelený gamut dodá obrazu jarnú sviežosť a diskrétne pastelové odtiene sú dobrou voľbou pre kanceláriu.

Samotné červené a oranžové tóny sú jasné, takže musíte použiť odmerané príslušenstvo.

V móde budú výtlačky:

 • kvetinové;
 • etnické;
 • geometrické (tu je možné označiť bunku);
 • hrášok;
 • zvieracie;
 • abstrakt.

Kvetinová téma zahŕňala pódiá na jar 2019 a v roku 2019 sa na fotografii z letných prehliadok objavuje módny trend - šaty zdobené kvetinovým motívom s rozmazaným, fuzzy obrysom.

Etnické a zvieracie výtlačky dodávajú obraz záhadný pohľad. Pomocou geometrických vzorov môžete vizuálne upraviť tvar a abstraktná maľba na tkanine núti ostatných uhádnuť, čo je tam zobrazené.

Tip: Čím ťažšie je tlač, tým jednoduchší by mal byť štýl slnečných hodín. Modely jednoduchého strihu v novej farebnej schéme môžu byť doplnené jasným masívnym doplnkom.

Módne detaily

Na fotografii z výstav medzi módnymi trendmi pre jeseň-zima a jaro-leto 2019 vynikali šaty:

 • s hlbokými zárezmi;
 • s luky;
 • s vysokým pásom;
 • v štýle minimalizmu;
 • bez ramienok a rukávov (bando);
 • v štýle ľanu;
 • pletené;
 • denim;
 • Stitched Patchwork.

Hlboký výstrih vám umožní zdôrazniť ženskosť a vytvoriť efektívny obraz. Je potrebné dodržiavať pravidlo: otvorený vrch - zatvorené dno a naopak. Inak žena riskuje, že vytvorí vzdorný, vulgárny obraz. Modely s hlbokými zárezmi sú určené na návštevu zábavných podujatí a termínov. Pre každodenné alebo obchodné image je žiaducevybrať niečo viac diskrétne.

Luky dávajú obraz hravosti a romantiky. Môžete doplniť tieto oblečenie s dôrazne ženské prvky (topánky s podpätkami, elegantné šperky, spojky tašky) alebo hrať na kontrast (kožené biker bunda, hrubé topánky, atď).

Rada:harmonickejšie v šatách s luky (či už ide o veľký dekor okolo pása lietajúcich tkanín alebo malých lukov na rukávoch alebo na leme) vyzerajú mladé dievčatá. Ženy vo veku 35+ by si mali vybrať elegantnejšie modely.

Vysoký pás umožňuje vizuálne predĺžiť nohy a robí obraz ženskejším. Šaty v štýle minimalizmu (jednoduchý strih a stlmené odtiene) sú vhodnou voľbou pre základnú šatníkovú skriňu. Vďaka použitiu rôznych doplnkov a doplnkových skriňových prvkov môžete na základe toho vytvoriť skvelý romantický alebo štýlový obchodný vzhľad.

Bandana sundresses sú vhodné na chodenie na pláž a na prechádzky v horúcom počasí. Zdôrazňujú hrudník, takže ak nie je dokonalý, je potrebné použiť podprsenky bez popruhov alebo korzetov.

Modely z ľanového, saténového alebo priesvitného materiálu s prelamovanými vložkami v ľanovom štýle vyzerajú zvodne a budú vhodné na stretnutie. Zvlášť impozantný vzhľad dlhé sundresses v štýle spodnej bielizne. Niektoré vyzerajú tak luxusne, že sú vhodné na slávnostnú príležitosť (vždy s elegantnými topánkami na vysokom podpätku a spojkou).

Inchladné obdobie roka pomôže pletiť sarafany a dodať milosti a ženskosti (výrobok môže byť úplne pletený alebo môže byť vyrobený z úpletu s pletenými prvkami). Milovníci šokovať publikum bude páčiť úplne možnosti s veľkým voľné viskózne.

Na fotografii z výstav z roku 2019, najmä veľa džínsových sundresses - tento módny trend je diktovaný praktickosťou denimu. Je potrebné pozorne sledovať dodatočné prvky obrazu na základe džínsovej šaty a opustiť bundy a tašky z toho istého materiálu.

Oblečenie Patchwork vyzerá nezvyčajne. Môžu to byť záplaty s rôznymi odtlačkami, rôznymi farbami, niekoľkými odtieňmi rovnakej farby alebo z rôznych materiálov.

Čo nosiť?

Na každodenné nosenie sú vhodné džínsoviny, úplety a bavlna. Tieto materiály sú praktické a príjemné na dotyk. Vhodný štýl - rovný strih strednej dĺžky, vybavené modelmi s našuchorenou alebo rovnou sukňou.

Na doplnenie obrázku pomôže:

 • trapézové alebo malé vrecká na retiazke alebo popruhu k strednej časti stehna;
  pohodlná obuv (baletné byty, sandále, sandále na stabilnej platforme, demižónové topánky bez päty alebo na stabilnej päte, tenisky, tenisky „tenisky“);
 • džínsová bunda, kožená krátka bunda, bolero, tenká srsť alebo pláštenka.

Na nákupy a objavovanie mesta sú vhodné nadrozmerné modely z ľanu, bavlny alebo pleteniny. Doplnok obrázku pomôžeshopper, členkové topánky alebo čižmy nie sú tesne priliehajúce k nohe.

Na fotografii z módnych prehliadok v roku 2019 sú vhodné šaty vhodné pre kancelársky štýl. Tieto odevy sa vyrábajú v novinách (ayvor, béžová, bledá práškovo-ružová) alebo tlmené (sivomodré, čokoládové, sivé, horčičné) tóny. Obuv, bunda (vybavená alebo rovný strih) a taška s lichobežníkovým alebo štvorcovým tvarom pomôžu doplniť obraz.

Tip:Ak nie je oblečenie veľmi tesné, vzhľad kancelárie možno riediť svetlým pásom v páse, výbavou na tlač a jasným masívnym doplnkom.

Vybavené modely s volánikmi, prelamovanými vložkami, našuchorenými sukňami a dôrazom na výstrih vhodný na dátum. Farba môže byť ľubovoľná, ale výber topánok a doplnkov sa musí pristupovať zodpovedne. Odporúča sa doplniť romantický vzhľad topánkami na päte alebo platforme a malou kabelkou (na retiazke alebo spojke).

Upozorniť na výstrih pomôže prívesok alebo prívesok (veľké, svetlé farby alebo neobvyklý tvar).

Formuláre sviežosti

Majitelia veľkolepých foriem by mali byť obzvlášť opatrní pri výbere prvkov svojho šatníka. Oblečenie by malo zdôrazňovať ženské zvodné krivky, ale skryť chyby vo forme záhybov, brucha a nadbytočného objemu.

Šaty pre obézne ženy by mali zodpovedať módnym trendom z roku 2019, takže na fotografii av živote každá dievčina „v tele“ nepozerala horšie ako model z móla.

Tukové ženy chcú venovať pozornosť modelom strednej dĺžky:

 • v zámorskom štýle;
 • s vysokým pásom;
 • s V-krkom;
 • s 3/4 rukávmi;
 • s vertikálnymi záhybmi, závesmi a výtlačkami (zvislý pás);
 • s pásom v páse.

Vzhľadom k tomu, že modely veľkosti plus prichádzajú do módy a bolestivá tenkosť prestáva byť štandardom, dizajnéri vyrábajú oblečenie, vďaka ktorému sa šišky cítia pohodlne a atraktívne.

Užitočné tipy

Je žiaduce, aby šatníková skriňa mala aspoň 2 šaty v rôznych štýloch. Jedna - elegantnejšia, vhodná pre slávnostnú príležitosť alebo dátum a druhá - jednoduchšia, všestranná, každodenná možnosť. V prípade, že existuje možnosť nakúpiť ďalšiu dvojicu oblečenia v súlade s najnovšími trendmi - je potrebné ju použiť.

Ak nechcete, aby sa s prijatými údajmi zle vypočítal a vec sa kupuje nie na jednu sezónu - je žiaduce uprednostniť monochromatické modely žiarivo červenej, modrej alebo smaragdovej farby. Nestrácajú význam a podľa odtieňa sú vhodné pre dievčatá s akýmkoľvek typom farieb. Šaty by mali byť šité z prírodnej tkaniny.

V snahe o ideálne formy neodporúčajú stylisti stylizovanie oblečenia, ktoré sedia v jednej rovine s obrázkom, nedovoľujú normálne dýchanie alebo obmedzujú pohyb. Takže možné nedokonalosti budú ešte výraznejšie.

Pri nákupe oblečenia zvážteexistujúca skriňa (s ktorou bude možné skombinovať novú vec, ktorá prevláda v šatníku, sú tam vhodné topánky, atď.).


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané10.25.2018