Mramorová manikúra: krásne možnosti

Manikúra so vzorom napodobňujúcim povrch mramoru je skutočným nálezom moderného umenia nail. Koniec koncov, svetlo a zároveň veľkolepý dizajn je harmonicky kombinovaný s takmer všetkými prvkami skrine a nemá absolútne žiadne vekové obmedzenia. Preto odporúčame, aby ste sa bližšie pozreli na mramorovú manikúru, jej vlastnosti, ako aj originálne nápady dizajnu takéhoto dizajnu na nechtoch z nášho článku.


Marble nail design - vyskúšali ste to?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Novoročná manikúra so snehovými vločkami

Vlastnosti mramorovej manikúry

\ t

Dizajn manikúry s mramorom je stvorením na povrchu nechtíkového vzoru, ktorý napodobňuje povrch prírodného kameňa. Najčastejšie sa vykonáva v neutrálnej palete, ale to neznamená, že táto manikúra nemôže byť kombinovaná s jasnejšími farbami, ako je červená, modrá, zelená, horúca ružová, káva atď.

Je absolútne ľahké znovu vytvoriť taký vzor na nechtoch, ako teraz existuje niekoľko techník mramorového dizajnu. Len buďte trpezliví a príslušenstvo nižšie.

 • Polyetylénová fólia . Jedná sa o druh hacku života, ktorý často používajú profesionálni majstrovi nechtov. Stojí len za toNaneste farebný gél na leštenie s chaotickými škvrnami na už vysušený dekoratívny podklad a na vrchu naneste plastový film. Výsledkom je veľmi realistická imitácia kameňa, čo je pomerne ťažké získať štetcom.

Zaujímavé! Aby bolo kreslenie viac nasýtené a vyšperkované, plastové vrecko by malo byť vopred zmačkané, aby sa vytvorilo čo najviac záhybov.

 • Tenká kefa . Základná technika, ktorá je založená na ťahaní hlavnej nesušenej dekoračnej vrstvy štetcom farebných pruhov. Takto sa kresba začne rozprestierať po povrchu dosky, čím sa vytvorí klin z mramoru.

 • Voda + špáradlo . Vzhľadom k vrstveniu lakov rôznych farieb na povrchu vody, výsledkom je originálny vzor, ​​trochu pripomínajúci kamenný povrch. Je len potrebné striedavo kvapkať lak do nádoby s vodou a potom pomocou špáradla vytvoriť požadovaný vzor. Na konci by mal byť necht ponorený do vody a nie je pripravený presunúť dekor.

Dôležité! Dnes bola vytvorená séria gélových leštidiel, ktoré tiež napodobňujú mramorový vzor na nechtoch v dôsledku špeciálneho rozptýlenia v kompozícii. Nanešťastie, tento povlak nie je podobný dizajnu, ktorý sa získa štetcom, ale stále existuje nejaký druh imitácie prírodného povrchu.

Mramorový lak

Zaujímavé : Návrh manikúry v štýle minimalizmu

Módne nápady na dizajn mramoru

Dizajn manikúry s imitáciou mramorového povlaku na nechtoch sa dnes stal jedným z najvyhľadávanejších, takže na internete nájdete mnoho príkladov takéhoto dizajnu nechtov. Dali sme tie najoriginálnejšie z nich nižšie.


 • Klasika.Štandardné vyhotovenie, ktorého významom je, že na biely podklad sa aplikujú čierne tenké čiary, ktoré maximálne napodobňujú mramorový vzor. Výsledkom je dokonalá manikúra, ktorú môžete dokonca nosiť na prácu s prísnym oblečením.

 • „Studený kameň“.Napriek pôvodne očividnej neistote je to skôr svetlý a moderný dizajn. Je založený na tmavosivom substráte s líniami svetlosivej farby. Na doplnenie takejto manikúry pomôžu rovnaké línie tekutej sľudy, iskier alebo drahokamu.

 • Manikúra Moonstone . Pomerne nezvyčajný a charizmatický dizajn, ktorý je založený na dvoch súčasných neil-art technikách, ktoré sú v súčasnosti relevantné. V tomto prípade je nutné dodržať minimalistické riešenia a nechať mesiac, aby bol transparentný, pričom samotná nechtová platňa je ozdobená dekoratívnym povlakom vo forme mramorového povrchu.

Zaujímavé : Francúzsky na nechtoch - módne novinky

Dôležité! Manikúra z mramorového mesiaca je považovaná za jeden z najpraktickejších a nositeľných vzorov, pretože vyzerá krásne nielen na dlhých nechtoch, ale aj nakrátka.

 • „Pink jade “. A tu je práve miesto pre rôzne experimenty. Môže to byť svetloružová základňa a biele, svetlošedé alebo strieborné čiary obložené na vrchole. Ďalšou možnosťou sú jasne ružové čiary na sivom, čiernom alebo béžovom substráte. Malé roztrhanie kamienkov alebo malých iskier dopĺňa toto besnenie.

 • Obal na mramor . Úžasná manikúra, ktorej podstatou je kombinácia mramorového základu a francúzskeho úsmevu v jednom dizajne. Samotný úsmev môže mať nielen klasický polkruhový tvar, ale aj rovný alebo V-tvar. Túto manikúru doplňte tenkou lepiacou páskou striebornej alebo zlatej farby umiestnenou priamo na deliacom okraji.

 • „Čierny mramor“.Ideálna voľba pre slávnostnú akciu, ktorá bude veľmi užitočná na zdôraznenie večerných šiat v čiernej farbe. Jeho rysom je tenká biela a strieborná čiara napodobňujúca povrch kameňa na povrchu modro-čierneho substrátu.

 • „Dark Sapphire “. Fascinujúci dizajn, ktorý mnoho ľudí spája s tmavými morskými hĺbkami. Vďaka bielej základni a tmavomodrým líniám, ktoré sú prepletané chaoticky, sú navzájom prepletené, s mierne rozmazanými okrajmi, tento efekt sa dosahuje.

 • Matte.Manikúra s mramorovým a zamatovým povrchom vyzerá veľmi elegantne. NajčastejšieMatný vrch sa používa hlavne na pokrytie všetkých nechtov, ale sú tu aj vzory, v ktorých sa zamatový náter strieda s lesklým vrchom.

Kombinovaná manikúra - matná a lesklá

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

 • „Lapis Lazuli“.Ďalší dizajn, ktorý identifikuje morskú tému a je originálnym riešením pre návrh letnej manikúry. Kombinácia ľahkého mätového substrátu s tmavomodrými rozvodmi v dôsledku toho vytvára veľmi jasnú a reprezentatívnu manikúru.

 • S fóliou . Hitom jesennej a zimnej sezóny 2019-2019 bola mramorová manikúra s metalizovaným zlatým substrátom. Ozdobte s týmto dekorom môže byť jeden alebo dva prsty pre každodenné nosenie a úplne celá ruka pre zvláštne príležitosti. Pokiaľ ide o mramorové škvrny sami, v tomto prípade môžu mať absolútne akúkoľvek farbu.

 • S kamienkami.V kamennej manikúre je veľmi dôležité nepreťažiť celkový dizajn, takže kamienky sa tu používajú len ako malý prízvuk. Mali by byť nevyhnutne malé a pokiaľ ide o farby, aby sa presne zmestili do celkového dizajnu a zároveň s ním neboli v kontraste. Je lepšie položiť kamienky pozdĺž jednej čiary alebo prideliť niekoľko prúžkov naraz s jedným akcentom vo forme šumivých bodiek.

 • S trením . Kombinácia perlového poťahu a mramorového dekoru v jednom dizajne má za následok veľmi ženský ajemná manikúra. Preto stylisti odporúčajú nepreťažiť taký dizajn svetlými paletami, ale rozhodnúť sa pre jemné pastelové odtiene.

Dizajn mramorovej manikúry s vložkou

Zaujímavé : Krásne a všestranné trenie nechtov

 • Priehľadné.Ideálne pre milovníkov jemných a diskrétnych rozhodnutí. Základom tohto dizajnu je použitie svetloružovej kamuflážnej vrstvy a transparentného gélu. Kreslenie vo forme žíl sa tiež vykonáva v jasných farbách.

 • S jiskrami.Mimoriadne účinná kombinácia založená na kombinácii mramoru a flitrov v jednej manikúre. Najčastejšie, majstri v tejto výzdobe budú vyberať jeden prst, zatiaľ čo ostatné sú pokryté ľahkou základňou. Môžete tiež nájsť možnosti, keď sa leskne, ako sú kamienky a tenký prúžok, umiestnené pozdĺž jednej z línií mramorového vzoru.

Manikúra z mramoru - symbióza s trblietkami

Zaujímavé : Hlavné správy o manikúre jeseň-zima

Dizajn manikúry s účinkom mramoru na nechty je jedným z najfascinujúcich a elegantných variantov nechtov, ktorých príklady sa najčastejšie vyskytujú na fotografii na internete. Napriek svojej jednoduchosti je to veľmi lakonická manikúra, ktorá čo najviac zdôrazňuje krásu a presnosť ženských rúk.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané15.11.2018Štítky: