Nízke topánky na podpätku: Nové 2019

Dámske topánky s nízkym podpätkom sú najlepším stelesnením pohodlia a štýlu, ktorý nám môže móda poskytnúť. Súčasné trendy radikálne zmenili smer. Ako sa liečiť, rozhodnúť sami. Ale aby sme vedeli o nových produktoch vo svete topánok, je každý rešpektujúci módny mód povinný. Dobre, osviette!


Farby a materiály trendu

Farebnú paletu módnych topánok vedie klasický čierny výkon. Biele topánky sú na rovnakej úrovni s ním - zdá sa, že je v nej aj konzervativizmus, ale vyzerá netriviálnejšie a sviežejšie.

Animalism už dlho zaberá svoje miesto v módnom svete - topánky pod plazmi alebo leopardmi sú stále v trende.

Módne topánky pre zvieratá

\ t

Pre štýlové oblečenie podľa všetkých módnych pravidiel sa návrhárom odporúča, aby si vybrali topánky v strieborných, zlatých alebo kovových farbách.

Svetlé topánky z novej sezóny, ako keby boli vytvorené tak, aby boli luky zaujímavejšie a štýlové. Na vrchole popularity sú koralové, oranžové, fialové, zelené, červené, žlté, pieskové a béžové.

Modely v pastelových paletách vyzerajú obzvlášť žensky - obloha modrá, mäta, svetlo žltá a sivá.

Pokiaľ ide o miestne materiály, semiš, zamat, plastové topánky dostali vedenie. Trendom sú aj modely rôznej kože: hladké, metalizované, prútené a plazové. A tie štýlové topánky kombinujú niekoľko textúr naraz.

Pozor na detaily

Existuje názor, že v každej žene žije bohyňa alebo aspoň kráľovná. Módne elegantné topánky, aby bolo tak ľahké skontrolovať! Prečítajte si nižšie, aké štýlové detaily vyzdvihnú najmodernejšie modely.

 • Trendy topánky s nízkym podpätkom sa dajú ľahko vypočítať prítomnosťou popruhu. Ako to bude - široký v rockerovom štýle alebo jemný rafinovaný - závisí od vášho štýlu. Počet týchto popruhov tiež nie je špecifikovaný dizajnérmi, rovnako ako ich šírka - v trende existuje množstvo možností.

 • Módne trendy vybavili moderné dámske topánky štýlovým šnurovaním a nešpecifikovali jej umiestnenie a vzhľad. Na záver - v trendových topánkach na šnúrkach!

 • Môžete oceniť úsilie konštruktérov o zmenu päty - v novej sezóne to môže byť nezvyčajný geometrický tvar, transparentný, zdobený farbami alebo kovom.

 • Módne topánky sa tiež dajú ľahko vypočítať na otvorených častiach - päte, päte alebo bokoch. Každá z týchto možností vyzerá štýlovo a koketne - najviac to je pre jarnú letnú sezónu!

 • Ostré ponožky sú výsadou klasickej obuvi, ale v sezóne 2019 vyzerá ďaleko od konzervatívnych, ale veľmi módnych a netriviálnych.

 • Fringe a strapce sú ďalším módnym detailom, ktorý sa zameriava na krásne ženské nohy a jej povedomie o trendoch.

 • Večerné topánky v sezóne 2019 sú zdobené elegantnými stuhami a ohromujúcimiluky. Tento dekor vždy robí obraz ženskejším a romantickejším a dodáva mu jedinečný retro dotyk.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť béžové topánky: foto

Transparentné modely

Dizajnéri sa zjavne rozhodli vážne zmeniť smer svojich myšlienok a rehabilitovať sa pre stručnosť a minimalizmus minulých období. Ako inak vysvetliť význam najkreatívnejších a neobvyklých modelov?

Pamätajte, 2017 kolekcie Chanel a Balmain predstavili novinku - PVC obuv? Trend módy sa páčil čerstvý trend natoľko, že plastové topánky stále zaberajú slušnú pozíciu vo svete módy.

Na vrchole sú takmer priehľadné topánky, ktoré vyzerali veľmi cool. Budú tiež relevantné v každodennom živote? Ak nie ste pripravený na takéto originálne topánky, môžete sa obmedziť na pár s priehľadnými vložkami - popruhy, zdvíhanie alebo päty. Takýto kompromis bude mať aj stopercentný hit v trendoch.

Zaujímavé : Módna obuv 2019: Trendy sezóny

Topánky na podpätku

Snáď najcennejšie miesto v šatníku modernej ženy patrí klasickým lodiam. Sezóna 2019 sa rozhodla znížiť výšku päty tohto modelu a prispôsobiť sa úplne pod všetkými luky - od šiat a minisukní až po tepláky a džínsy. Nechajte lode a stratili svoju výšku, ale nestratili svoju eleganciu a krásu.

Páry s nízkou hodnotoupodpätky

Neuveriteľné 12-palcové podpätky môžu byť odstránené na zaslúžený odpočinok v skrini - v novej sezóne budete potrebovať ich absolútny opak s nízkym studom. „Kotníková päta“ má mnoho výhod, ktoré môžete naplno zažiť pri pokuse o tento elegantný pár. Máme len náznak, že takéto topánky sú neuveriteľne pohodlné, štýlové a univerzálne.

Zaujímavé : Čo nosiť s čiernou sukňou: štýlové luky

Štvorcový podpätok

Nielen elegantné vlásenky, ale aj sebestačná a pevná štvorcová päta sa stala módnym favoritom. Ak hľadáte najpohodlnejšiu a praktickejšiu obuv, potom sa určite pozrite na tento model.

V štýle Márie Jane

Pozrite sa na fotografiu, ako úžasne módne dámske topánky s nízkymi podpätkami v štýle Mary Jane. Tento pár sa vyznačuje zaobleným nosom spárovaným s popruhom v hornej časti. Napriek svojej originalite, topánky v štýle Mary Jane sú známe svojou úžasnou kompatibilitou s obrázkami v rôznych štýloch.

Topánky Mary Jane Style

Mriežka a retro nálada

Ako ste možno uhádli, dámske topánky v novej sezóne by sa nemali odlišovať frázami a nudou. Ďalším trendom v tomto potvrdení je prítomnosť siete a rôznych tkaní na topánkach. Každý návrhár videl tento módny trend svojím vlastným spôsobom - niekto pridal k topánkam tkaný pásik a niekto ich popravil v tkaní koša ako na tejto fotografii.

Venujte pozornosť! Pletená obuv musí byť nevyhnutne vybavená stabilnou pätou, aby sa vyrovnala ľahkosť a tvorivosť.

Kovové pokusy

Kovové topánky si zaslúžia osobitnú pozornosť v našom módnom hodnotení, pretože neopustili módu Olympus na sezónu. Módny priemysel je potešený tým, ako štýlové topánky vyzerajú ako striebro alebo zlato a náznak - najlepšia voľba pre špeciálne príležitosti sa jednoducho nenachádza.

Ktorá päta sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Odporúčame, aby ste si osobne overili schopnosť takýchto topánok umiestniť akcenty a otočiť akýkoľvek luk do módneho.

Päty riešia

Neštandardné päty sú zodpovedné za originalitu a štýl šatníka v sezóne 2019, hoci tieto formy sú dobre známe vášnivým fashionistas. Ešte nestrácajú svoju relevanciu päty, okuliare, stĺpy, zvončeky a kužele.

Modely na nástupišti

Módne topánky na platforme vás dovedú do novej výšky. Takýto detail v novej sezóne sa veľmi znovu stal relevantným, pretože je dokonale kombinovaný so štýlovým hrubým podpätkom.

Nízke topánky, doplnené perfektne prispôsobiteľnou platformoupod akýmkoľvek štýlom a rovnako dobre kombinované so sukňami, džínsy a nohavicami. Okrem všestrannosti kombinácií, táto topánka má ďalšiu trumfovú kartu - je veľmi pohodlná a neumožňuje ľahké unavenie nôh.

V pánskom štýle

Ženy často šikovne požičiavajú zaujímavé detaily pánskeho šatníka a prispôsobujú ich tak, aby vyhovovali ich obrazom. Takže s topánkami - mnohé z najnovších kožených modelov sú vyrobené v zámerne hrubom štýle, ale zároveň dokonale zapustia korene v každodennom živote, pevných a dokonca romantických obrazoch.

Ideálna kancelárska obuv

Prísny úradný kódex oblečenia stanovuje množstvo požiadaviek na obuv. Musia byť nielen stručné a diskrétne, ale majú vynikajúci komfort.

Dámske topánky s nízkymi podpätkami z pravej kože sú považované za najobľúbenejšie - možnosť, ktorá dokonale zapadá do pracovných obrazov a hovorí o dobrom vkusu majiteľa. Výberom výhry sú čierne topánky, ale aj béžové modely, ktoré mimochodom vytvárajú ilúziu dlhých nôh.

Hotový vzorec štýlového obrazu

Skvelé správy! Stylisti pre vás prišli, ako a čo kombinovať topánky s nízkymi podpätkami. Použite tieto nápady pre zdravie!

 • Rafinované sukne na podlahe sú ideálne kombinované s topánkami s nízkymi podpätkami. Mini tiež potrebuje len také topánky.

 • Ak chcete vytvoriť štýlový luk s oblekom z nohavíc, musíte si vybrať model v štýle Oxford.

 • Skvelá voľba pre kombináciu s nízkymi podpätkami - nohavice so zúženým strihom.
 • ​​

 • Módny pár strieborných odtieňov sa hodí pri zostavovaní obrazu so svetlými šatami na koleno.

 • Duet kabát, objemový šál a orezané nohavice budú vyzerať výhodnejšie, ak ho doplníte topánkami na nízkej, ale mohutnej päte.

Módne trendy v sezóne 2019 dopĺňali pohodlie nízko podpätkových topánok s exkluzívnym dizajnom a štýlovou výzdobou, takže viete, ako štýlovo môžete svoje luky diverzifikovať. S vo vašom šatníku skriňa niekoľko takýchto párov, môžete vždy vytvoriť nové unikátne kombinácie a byť v trende!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07.02.2019Štítky: