Módne norkové kabáty 2018-2019

Minkové plášte boli vždy považované za luxusných zástupcov vrchného ošatenia, ktoré nikdy nevyšli z módy a zostávajú relevantné v jesennej a zimnej sezóne 2019-2019. Zahrievajú sa v nepriaznivom počasí, sú praktické na nosenie a tiež dokonale zapadajú do takmer všetkých štýlov oblečenia. Preto konštruktéri neustále vytvárajú nové štýly, z ktorých najzaujímavejšie sa pozrieme neskôr v článku.

Módne norkové kabáty s golierom

Módne trendy v kožušinovom priemysle

\ t

V roku 2019, okrem klasických modelov v trende, existujú celkom nezvyčajné možnosti pre norkové kabáty, medzi ktorými by sa mala venovať osobitná pozornosť módnym ženám na produkty uvedené nižšie.

Klasické plášte s krátkymi rukávmi

 • S kučeravou srsťou.Toto je novinka, ktorá dnes už získala značnú popularitu medzi modernými dievčatami. Myšlienka je, že kožušina norka je narezaná na pásy s rôznymi smermi hromady. V dôsledku toho sú pruhy zošité a tvoria skôr originálny vzor, ​​ktorý dizajnéri často vyberajú farbením takých kožušinových kabátov v rôznych farbách.

Kožušiny s kučeravým účesom

 • S priečnymi pruhmi kožušiny.Ďalšia módna verzia norkových kabátov v tejto sezóne. Jadrom tohto dizajnu sú úzke alebo široké pásy, ktoré sú šité spoločne takým spôsobom, že sú umiestnené vodorovne v hotovom výrobku. Najčastejšie robia takéto kožušiny vo veľmi svetlých alebo tmavých odtieňoch. Existujú však aj modelys viac neštandardnými farbami, napríklad v modrej alebo zelenej farbe.

Mink "kríž"

 • S golierom.Móda so stojacimi alebo sklopnými kožušinami bola dlho dobytá svetovými lávkami. V klasických verziách sa vyrába z rovnakej norky ako samotný výrobok. Môžete však nájsť viac neobvyklých modelov, v ktorých je obojok vyrobený z úplne inej srsti, napríklad rysa alebo činčila.

Opcie pre obojky

 • Kožušiny ošetrené laserom.Ide o pomerne drahý spôsob spracovania kožušiny norky, vďaka čomu sa hotový výrobok stáva ešte viac žiaduci medzi obdivovateľmi prírodných kožušinových kabátov. Ide o to, že pomocou špeciálneho lasera na kožušine sú vyrezané rôzne vzory a ozdoby. Výsledkom je veľmi výnimočný a štýlový dizajn.

Minková vrstva s laserovým ošetrením

 • Montáž počítačov.Neobvyklá metóda, ktorou sa vyrábajú exkluzívne kožušiny. Mink kožušina je rez na tenké prúžky, a potom šité rôznymi spôsobmi. Ukazuje sa teda úplne nový dizajn, ktorý sa jednoducho nedá zopakovať. Jedinou nevýhodou takýchto povlakov sú vysoké náklady, pretože spôsob ich výroby je energeticky náročný.

Zaujímavé: Kožušiny kožušiny arktickej líšky: aktuálne modely

Neobvyklé svetlé kožušiny

 • S dlhými rukávmi.​​Nie veľmi praktické nosiť, ale podľa názoru stylistov niektoré z najmódnejších modelovnorkové kabáty. Ich zvýraznenie - je príliš dlhé rukávy, z ktorých doslova nemôžete vidieť ruky.

Kožušiny s dlhými rukávmi

 • Viacfarebný.Okrem prírodných farieb, ktoré sú charakteristické pre norkové kožušiny, sú farbené predmety tiež módne. Môžu to byť ako monofónne kožušiny, vyrobené vo svetlých paletách, tak aj gradientové stretch alebo farebné vzory.

Svetlé viacfarebné kožušiny

 • S kapucňou.Jeden z najpraktickejších modelov, ktorý je ideálny pre teplé aj veľmi chladné zimy. Kryt, v tomto prípade, keď je zložený, bude hrať úlohu objemového goliera a v prípade potreby bude schopný nahradiť klobúk.

Zaujímavý kožuch s golierom a gradientom

 • Kombinované.Mink kabáty nemenej originálny vzhľad s rôznymi kontrastnými vložkami z kože, semiš, úplet, pláštenka a dokonca aj čipky. Môžu postaviť rukávy, pás v podobe korzetu alebo pomlčky. Ďalšou možnosťou je kožušinový plášť zostavený pomocou patchwork patchwork. Môže to byť striedanie pozdĺžnych pásikov norkových kožušín a dekoratívnych materiálov a viacfarebné výrobky pozostávajúce z rôznych kusov kožušiny a kože.

Zaujímavý model kožušinového bombardéra z kombinovanej kožušiny

Máte radi svetlé kožušiny?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Dôležité! Nová sezóna sa stalaStredne dlhé norkové kožušinové vesty, ktoré dokonale dopĺňajú večerný outfit. Ale pre každodenné nosenie môžu byť nosené s koženou bundou alebo tenkou bundou, ktorá sa nosí pod dnom. Výsledkom je moderný viacvrstvový obrázok.

Minkové vrstvy svetlých odtieňov

\ t

Skutočné štýly

Čo sa týka štýlov norkových kabátov, nižšie sme uviedli najmodernejšie modely v jesennej a zimnej sezóne 2019-2019, ako aj fotografiu s príkladmi týchto produktov.

Štýlové a módne kožušiny

 • Rez v tvare písmena A.Minkové plášte v tvare siluety sú v móde už dlhú dobu, ale v tomto roku budú obzvlášť populárne možnosti s veľkým množstvom kože. Súčasne, čím viac z nich, tým objemnejšie sklady dopadnú, čo robí obraz ako celok drahším a statusom.

Kožušiny tvaru A

 • Priamy rez . To je jeden z najuniverzálnejších štýlov, ktoré možno nosiť, rovnako ako večerné šaty, rovnako ako bežné džínsy, a dokonca aj tenisky. Hlavnou vecou je vybrať si najjednoduchšie modely s vysoko kvalitnou kožušinou.

Zaujímavé: Chinchilla kožušiny: prestíž, štýl a luxus

Módne rovné kožušiny

 • Vybavený pásom.Vybavené štýly norkových kabátov sú ideálne pre obézne ženy, pretože zdôrazňujú líniu pásu a robia ho vizuálne užším. Takéto modely môžu byť absolútne ľubovoľne dlhé a majú rukávy rôzneho strihu. Hlavná vec je pás. Táto sezóna, samostatný pás na popruhy užnie v móde. Aktuálne sú výrobky so zapínacími pásmi, ktoré sú plnohodnotnými prvkami rezu. Môžu byť vyrobené z rovnakej norkovej kožušiny ako celý kožuch, alebo z iného materiálu, ako je koža alebo semiš.

Kabáty s orezanými kožami s pásom

 • Avtoledi.Krátke modely kožuchov určite oslovia dievčatá, ktoré vedú aktívny životný štýl. Koniec koncov, dĺžka dosahujúca úroveň bokov a krátkych rukávov ¾ nielenže nedrží pohyby, ale aj dodá výrobku veľmi štýlový a efektívny dizajn.

Krátke štýly vyberajú autoři

.
 • „Bat“.Dnes je čoraz bežnejšie vidieť skôr nezvyčajné modely kožuchov s netopierovým rukávom. Jeho rysom je rozšírená línia ramien a volumetrický strih, ktorý svojím vzhľadom pripomína krídla, pre ktoré dostal svoje meno. Rukávy tu sú hlavným dôrazom, takže dizajn takýchto kožuchov je čo najjednoduchší.

Srsť "netopier"

 • „Chanel“.Skutočne, luxusné kožušiny, ktoré sú vyrobené výlučne z drahých kožušín, vďaka čomu sa stali zástupcami triedy „luxe“. Vyznačujú sa úplnou neprítomnosťou obojku alebo prítomnosťou malého stojana. Rukávy sú tu často skrátené a majú dĺžku ¾. Tieto výrobky sú väčšinou prvky večerného štýlu, ale sú rovnako teplé ako ostatní zástupcovia vrchného oblečenia z kožušiny, čo im umožňuje nosiť sa v každodennom živote.

Zaujímavé: Elegantné ekokože

Kožušina Chanel

 • „Butterfly“.Univerzálny strih, ktorý vyzerá rovnako dobre na tenkých a obéznych ženách. Jeho vlastnosťou je veľmi široký rukáv a lichobežníkový rez. Všeobecne platí, že tieto kožušiny sú šité z veľkých škvŕn norkových kožušín rovnakej farby, ale pre ozdobný lem si zvolia kontrastný materiál.

Motýľový kožuch

Ako môžete vidieť, norkové kabáty v tejto sezóne plne spĺňajú módne trendy 2019-2019, takže každá dievčina má možnosť nielen získať praktický, ale aj veľmi štýlový reprezentant vrchného oblečenia. Hlavnou vecou je vždy dávať pozor na kvalitu norky a kontrolovať certifikáty výrobcu, pretože kvôli vysokým nákladom na túto kožušinu sú veľmi často falzifikáty.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/04/2018Štítky: