Leopard šaty - módny trend 2019

Zoznámte sa s hitom tejto sezóny - leopard tlač! A v súvislosti s týmto jasným trendom vzniká rozumná otázka: čo nosiť leopardové šaty, aby ste sa stali ikonou štýlu? Všetci sme pre vás prišli! Stačí si vybrať tie najštýlovejšie kombinácie, vyskúšať ich v praxi a zbierať komplimenty.


Zaujímavé : Leopard tašky sú späť v móde

Prečo každé dievča potrebuje leopardové šaty

 • Ak je vaším cieľom pritiahnuť pozornosť k sebe a preukázať sebavedomie, neexistuje lepší spôsob ako šaty s leopardími farbami.
 • Zvieracie motívy s leopardovými škvrnami zakrývajú pôsobivú schopnosť korigovať postavu, odvracajú pozornosť od malých nedostatkov a upravujú proporcie.

Módne farby robia obraz elegantnejším a elegantnejším

 • Typické sfarbenie leopardov je výsadou dievčat s výrazným typom zimných farieb. Našťastie návrhári prišli s toľkými odrodami tejto tlače, že každý fashionista vyberie perfektnú možnosť.
 • Leopard šaty sú základné pri výbere doplnkov. Vo vašom šatníku určite nájdete čiernu alebo hnedú tašku a rovnaké topánky.
 • Výtlačky zvierat sú hlavným trendom sezóny 2018-2019. Okrem toho plánujú dlhú dobu zotrvať na modernom Olympuse. S takými vyhliadkami sa leopardové šaty určite stanú rozumnou investíciou do štýlového šatníka.

Ako sa vyhnúť zlej chuti

ŠtýlovýLeopardské improvizácie nie sú také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Tento zákerný výtlačok môže premeniť akýkoľvek obraz na vulgárny a bez chuti, a naopak, môže vytvoriť štandard štýlu z jednoduchého luku. Ako byť v druhej kategórii? Dodržujte naše odporúčania!

 • Leopard a priori by mal vyzerať drahý, inak nie je potrebné používať túto tlač. Lacné syntetické alebo falošné kožušiny v kombinácii s týmto zvieracím farbivom sú zjavnými prejavmi zlej chuti. Vyberte si predmety výlučne z drahých materiálov spárovaných s leopardovými škvrnami.

 • Najviac výherné kombinácie leoparda sa vždy získajú s pevnými vecami. Akékoľvek pokusy vyhnúť sa tomuto pravidlu sú spojené s rizikom absurdného obrazu.

 • Na podporu predchádzajúcej rady existuje tiež pravidlo, že v jednej výstroji nie je možné kombinovať niekoľko vecí s leopardom.

Módny a sebestačný leopard

 • Pančuchové nohavice s leopardovým oblečením by mali byť matné, pevné a bez akýchkoľvek vzorov. Vyberte si béžovú alebo čiernu v závislosti od sezóny a príležitosti.

Obraz s pančuškami

Zaujímavé : Aké sú najmodernejšie pančuchy na jeseň roku 2018

 • Leopard šaty by mali byť vždy # 1 na obrázku. Obuv a doplnky hrajú skromnejšiu podpornú úlohu. Šperky sú prípustné, ale v minimálnom množstve a lepšie v zlate.

Zaujímavé!Zvláštnu pozornosť si zaslúži make-up, pretože je tiež potrebné, aby bol správne kombinovaný s oblečením leopard. Takáto aktívna vec si doslova vyžaduje vytvorenie akcentu na ňu, a preto by mal byť make-up prirodzený a pokojný. Jasnú rúžu zlikvidujte a namiesto toho jemne zvýraznite oči úhľadnými šípkami.

Zaujímavé : Krásny make-up na každý deň: foto

Farebné kombinácie

Už sme zistili, že leopard tlač sa chová najpohodlnejšie spolu s monofónnymi vecami. Čítajte ďalej pre najobľúbenejšie a všestranné farebné tandemy.

 • Klasika štýlového a diskrétneho vzhľadu je silným leopardým spojenectvom s čiernou farbou. Tmavá základňa robí tlač menej agresívnou a vhodnou pre každodenné luky.

 • Zvieracie farby v kombinácii s béžovými vecami vyzerajú veľmi útulne a šetrne. V takýchto obrazoch sa leopard často správa nepredvídateľne: stáva sa viac ženským a poslušným.

 • Rôzne tóny modrej farby: od tyrkysovej až po mätu vytvárajú čerstvé a netriviálne kombinácie spárované s leopardovou potlačou.

 • Kombinácia s červenou je v našom rebríčku najodvážnejšia. Od žien vyžaduje od módy jemný pocit chuti a úplné sebavedomie.

Máte šaty s leopardom?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Ak nie ste pripravení na takéto provokatívne riešenia, premiešajte leoparda s bledoružovými odtieňmi.

 • Pri vytváraní harmonického obrazu vernej služby bude hrať kombinácia s broskyňovými tónmi.

Zaujímavé : Oblečenie na šaty: Elegant Trend 2019

Štýlový ležérny vzhľad

Číslo myšlienky 1

Vezmite si kombináciu čiernej s leopardom ako základ každodenného luku a určite nemôžete pokaziť. Tesné čierne pančuchy a členkové topánky na vyváženie zvieracej tlače a zároveň na nohách vizuálne dlhšie. Flirty čierny klobúk bude druhým vrcholom obrazu okrem štýlové šaty.

Číslo myšlienky 2

Na jar môžete nosiť také šaty s jednoduchým sveterom v šedej, hnedej, béžovej alebo čiernej farbe. Kotníkové topánky s nízkym podpätkom, jednoduchým vreckom, šatkou a popruhom budú dobrým doplnkom k obrazu, hoci nie je vôbec nutné používať všetko naraz.

Idea č. 3

Praktická kombinácia sa získava kombináciou čiernej koženej bundy, čiernych topánok a hnedej kabelky.

Idea č. 4

Táto kombinácia vám môže pomôcť aj pri hľadaní štýlových kombinácií pre každý deň. Dĺžka mini bude vhodná v kombinácii s predĺženou bundou alebo bundou. Elegantný prízvuk - malá spojka a malé okuliare.

Idea č. 5

Oblečenie pre leopardie možno nosiť v lukoch v štýle safari. Pre túto úlohu, perfektný dlhý model lietania na podlahu. Béžový pás, klobúk so širokým okrajom a ploché sandále pomôžu sprostredkovať náladu horúcej Afriky.

Na zmenu môžete nosiť pletené top šaty a premeniť svoje obľúbené šaty na krásnu sukňu.

Idea č. 6

Leopard môže byť tiež vložený do vojenského štýlu. Tu sú veci o niečo zložitejšie ako s safari, ale trochu kreatívny a módny luk sa objaví sám.

Napríklad môžete nosiť leopardové šaty s khaki bundou, ktorá je zdobená atribútmi vojenského štýlu. Tonálne topánky a hnedá taška dopĺňajú tento nezabudnuteľný vzhľad.

Idea č. 7

Leopard tlač sa cíti skvele v tíme s denim - a tento obraz je tým najlepším dôkazom. Na základe tejto praktickej kombinácie budete mať štýlový vzhľad v duchu ležérnosti.

Zaujímavé : Dámske džínsy móda pre rok 2018: vytvoríme šatník z džínsoviny

Luke na osobitnú príležitosť

Číslo myšlienky 1

Oblečenie pre leoparda je vždy skvelý nápad na dátum. V takých šatách budete spájať potenciálneho princa so sebadôverou.

Leopardové šaty pre zvláštne príležitosti

Zapamätajte si tento štýlový obraz a pomôže vám to nielen vo veciach srdca. Kombinácia s ľahkou koženou bundou a tmavoutopánky vždy vyzerajú štýlovo. Počet príslušenstva na tomto luku závisí od puzdra.

Nápad číslo 2

Samostatný smer vo svete leopardových šiat - lietajúce modely z priesvitného materiálu. Taký ženský a vzdušný, sú skvelé pre dátum alebo večernú recepciu. Najviac výherná kombinácia s koženými vecami.

Idea č. 3

V zime módne trendy tiež umožňujú nosenie oblečenia na leopardie. Súčasne sa stanovuje kombinácia s plášťom alebo plášťom. Univerzálne farebné riešenie pre vrchné odevy - čierne alebo béžové. Vyberte si vysoké topánky ako topánky, a ihlové topánky sú vhodné pre svetské zásuvky. Elegantné náušnice a červená spojka sú dokonalým finálnym nádychom.

Leopard Ukrotim v kódexe pracovných odevov

Rôzne variácie na tému leopardovej tlače umožňujú, aby sa niektoré modely takýchto farieb nosili aj v kancelárii. Predtým však musí prejsť prísnou skúškou vulgárnosti. Dĺžka mini, svetlý výtlačok, dotieravý dekor a spôsobujúci strih - jednoznačné tabu pre každodennú prácu.

Možnosť Leopard šaty pre kanceláriu

Je vhodnejšie zastaviť výber oblečenia lakonického štýlu s farebným „čierno-bielym leopardom“ alebo na modeloch, kde sa predátorská potlač prezentuje ako samostatné vložky.

Zaujímavé : Teplé obchodné šaty pre kanceláriu na zimu 2018

Číslo myšlienky 1

LaconicLeopardí šaty v hlbokom pracovnom oblečení môžu byť porazené béžovou bundou, svetlými topánkami a čiernou taškou. Ak je párty alebo dátum po práci, okorenite tento obrázok elegantným náhrdelníkom a náušnicami.

Idea číslo 2

Čierna bunda alebo bunda spárovaná s monochromatickou spojkou pomôže znížiť agresivitu leoparda. Veľmi štýlový!

Idea č. 3

A táto myšlienka je ideálna pre firemné večierky. Koktejl šaty s leopard top v kombinácii s čiernou a zlatou výzdobou - a teraz máte reprezentatívne luxusné luku.

Dúfame, že naša kolekcia fotografií odpovedala na vašu otázku o tom, čo nosiť šaty s leopardom. Prajeme vám štýlové obrazy a vzrušujúce módne experimenty!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené18.12.2018Štítky: