Štýlové dámske bundy 2019

Bunda nie je len základným prvkom dámskeho šatníka, ale plnohodnotným módnym trendom z roku 2019, ktorý stylistom odporúča nosiť s takmer všetkými vecami. Preto dizajnéri vo svojich kolekciách súťažili, aby predstavili najrozmanitejšie modely sak, z ktorých najvýznamnejšie z nich budeme diskutovať neskôr v článku.


Trendové modely

Rozsah bundy je dnes taký veľký, že každá dievčina si bude môcť vybrať presne svoj model. Ak sa však spoliehate na najnovšie trendy v modernej móde, v tejto sezóne budú na „hrebeni vlny“ tieto produkty.

Blejzre sú vhodné na vytváranie obchodných pohľadov a príležitostných lukov

.

Model univerzálnej sivej farby

 • Vytlačené.Bez viacfarebného oblečenia, zdobeného obyčajnými vzormi, sa v poslednej dobe neuskutočnila jediná módna mašlička. Všetci, ktorí už poznajú bunkové, živočíšne alebo kvetinové motívy, abstrakcie a geometrické vzory, sa nielen úspešne zmestia do dizajnu bundy, ale tiež zriedia aj tie najpohyblivejšie štýly, vďaka ktorým sú živšie a nezvyčajné.

 • V mužskom štýle. V tomto roku budú obzvlášť dôležité bundy s nadrozmerným strihom as rozšírenými líniami ramien, ktoré vyzerajú ako muži. Okrem faktu, že tieto výrobky harmonicky zapadajú nielen do každodenného, ​​ale aj kancelárskeho štýlu oblečenia, podľa dizajnérov zdôrazňujú aj sebestačnosť a nezávislosť žien od mužov.

Bundy pre mužovštýl

Zaujímavé: Dámska bunda v klietke: 20 štýlových obrázkov

 • Kovové farby.Bunda, vyrobená z lesklej tkaniny, s textúrou, ktorá sa podobá kovovému povrchu, je nepoškvrneným trendom, ktorý sa bude držať vrcholu módy v nadchádzajúcom jarnom a letnom období. Pokiaľ ide o farebnú paletu, rovnako ako v minulom roku, strieborné výrobky sú stále relevantné. Ale tu sú najobľúbenejšie bundy vo farbe ružovej, svetlej alebo tmavej zlato a bronz.

Lesklé bundy

Štýlové obrázky

 • Brilliant.Bundy, ktoré sú úplne vyšívané flitrami alebo kamienkami, sa tiež nevzdávajú svojich pozícií. V každodennom živote sa tieto výrobky samozrejme nebudú nosiť, ale pre stranu budú mať pravdu.

 • Koža.Klasický sako z upraveného strihu, vyrobený z ekologickej kože alebo prírodného pôvodu, vytvára zároveň elegantný a odvážny obraz. V podstate sú tieto modely prezentované v minimalistickom dizajne, ale môžete tiež nájsť originálne verzie, zdobené nitmi, výšivkami a ozdobnými zipsami.

Saténové bundy

 • Velvet.Ale výrobky z „kráľovskej“ látky nielenže nevychádzajú z módy, ale stávajú sa ešte populárnejšími. Modely zamatového alebo nadrozmerného strihu v minimalistickom dizajne alebo bohato zdobené doplnkami budú skutočne luxusným doplnkom každej sady.

Velvet Blazers

Zaujímavé: Šedá sako: čo sa nosí v roku 2019

Výšivka

Dôležité! Novinkou sezóny boli krátke zamatové bundy z poloprilepeného strihu s kontrastnými čiernymi saténovými alebo hodvábnymi klopami.

 • Satén.Ďalšie nemenej veľkolepé modely, ktoré doslova vtrhli do modernej módy. Samozrejme, že nie sú vhodné pre každodenné oblečenie, ale pre vytvorenie nezabudnuteľného večerného luku budú saténové bundy len perfektnou voľbou.

Atlas

 • Denim . Dámske bundy z džínsoviny v roku 2019 budú obzvlášť módne. Krátke alebo dlhé, rovné alebo vybavené modely v minimálnom dizajne alebo s bohatým dizajnom dekorácie dnes zaplavili svetové móla sveta.

Džínsová bunda a bunda s uvoľnenou siluetou

Čo si myslíte o džínsových bundách?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

 • S výšivkou . Farebné kresby na bundách môžu byť prítomné nielen vo forme výtlačkov, ale aj vynikajúcou výšivkou. Ako súčasť výrobku môže byť napríklad vo forme vzoru na zadnej alebo prednej doske výrobku a kompletne ozdobí celý plášť.

Luxusné modely s výšivkou

\ t

Dôležité! Nezabudnite na modely s čipkou. V móde budú výrobky, v ktorých je čipka prítomná na manžetách rukávov alebo je dekoratívnym lemovaním vreciek alebo spodnej časti bundy.

Blejzre sú dokonale kombinované s obuvi a športovou obuvou

 • S pásom.Plášte s priamym strihom strednej dĺžky alebo predĺžené, v súlade s plášťom, táto sezóna by sa mala nosiť výlučne s pásom v páse z rovnakého materiálu ako samotný výrobok. Ich dizajn môže byť zároveň najrozmanitejší, od klasických možností až po otvorené a dokonca náročné produkty.

 • S hypertrofovanými ramenami . Módne trendy 70. rokov sú opäť normálne. Objemné alebo osadené blejzre na podšívke as mohutnými ramennými vypchávkami nielen nedeformujú postavu, ale aj zdôrazňujú jej ženskú siluetu.

Blejzre s grotesknými ramenami

Dôležité! Bundy s hypertrofiou top kategoricky nevyhovujú majiteľom širokých ramien, pretože tieto výrobky sa ešte viac zameriavajú na tento nedostatok.

 • Kožušina.Ďalšia nová sezóna, ktorá už dokázala zachytiť fantáziu moderných žien módy. Tento trend nie je len bundy, zdobené kožušinovými vložkami, a výrobky, ktoré sú úplne šité z tohto materiálu. Pokiaľ ide o paletu farieb, v móde budemožnosti, ako svetlé a svetlé tlmené farby, ako je béžová, šampanské alebo ayvori.

 • S neštandardnými objímkami . Fotografie takýchto modelov bundy dnes zdobia okná moderných módnych domov. Po tom všetkom, strihy vyrobené z línie ramien, premieňajú aj najjednoduchší a diskrétny štýl na veľmi nezvyčajný a originálny produkt. Konštrukcia takýchto bundy je prevažne minimalistická. Jediným dekorom tu môžu byť gombíky alebo kontrastný pás.

Štýlová čiapka a model z velvetu

Jasné farby

Skutočné štýly

V roku 2019 budú módne nielen modely s nízkym profilom pre dámske bundy, ale aj skôr nezvyčajné možnosti, ktoré sa stanú jasným bodom luku. Ale stále medzi nimi existuje niekoľko štýlov, ktoré budú v tejto sezóne najobľúbenejšie.

Cape a etno-výzdoba sú stále populárne

Bavlnený model s mäkkým pásom

 • Klasické . Jednovrstvové alebo dvojradové bundy z polotovaru nikdy nevyjde z módy. Takýto dopyt dostali kvôli svojej univerzálnosti. Naozaj, v klasickej bunde, môžete sa objaviť ako šéf, a na sebe s džínsy a pohodlné topánky ísť na prechádzku. Ako dekorácia sa tu používajú hlavne tlačidlá, ako aj vrecká, ktoré môžu byť vnútorné alebo režijné.

 • Peplum.MimoriadnePôvodný štýl, ktorý stylisti odporúčajú nosiť, ako tenké dievčatá, a majitelia svieži proporcie. Zvláštnosť tejto bundy je pod pásom v rozkroku, ku ktorému je lem prišitý. Môže byť vyrobený z rovnakej tkaniny ako vrchná časť bundy alebo z úplne iného materiálu. Pokiaľ ide o dekor, v tomto prípade je minimalistický a prezentovaný vo forme gombíkov alebo pásu v páse.

Bundy s baskami

 • Skrátené.Ale krátke modely bundy, ktoré sú tesne pod dĺžkou pásu pomôžu nielen vizuálne upraviť postavu, ale tiež vytvoriť veľmi jemný a ženský luk. Tieto bundy môžete nosiť kedykoľvek počas roka, ale najobľúbenejšie budú v nadchádzajúcom jari.

Zaujímavé: S tým, čo nosiť čiernu bundu: recenzia fotky

 • Bez rukávov.Laconic bundy bez rukávov a tento rok budú o nič menej populárne. Pozdĺž dĺžky, môžu dosiahnuť až do stredu bokov, a oveľa nižšie. Väčšinou sú tieto vesty prezentované vo forme dvojradových alebo jednodielnych výrobkov, ale môžete tiež nájsť možnosti so stojacím golierom a dokonca aj vôňou.

Neoprénová bunda a model bez rukávov

Jemné pastelové farby sú ideálne na jar av lete

 • Predĺžené.Blejzre, ktoré sú ďaleko pod dĺžkou bedra, sa stanú nielen módne, ale aj veľmi praktickým doplnkom základne.šatník. Napríklad v období demi-sezóny sa kašmírové, zamatové alebo tvídové výrobky zmestia do denného alebo kancelárskeho luku. Ale v lete bavlna možnosti budú hrať úlohu druhu zákopu, ktorý možno nosiť s krátkymi šortkami a tričká alebo šaty.

Na fotografii prezentovanej v článku je jasné, že v roku 2019 budú najrozmanitejšie modely dámskych bundy módne, medzi ktorými sú aj výrobky s nízkymi kľúčmi a varianty, ktoré oslňujú svetlými vzormi. Vzhľadom k tomu bude každé dievča môcť ľahko vybrať štýl, ktorý bude vizuálne korigovať tvar a stane sa veľkolepým doplnkom štýlového oblečenia.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02/05/2019Štítky: