Módne kabáty jeseň-zima 2018-2019

Jesenný ženský kabát je dôležitou vlastnosťou šatníka každej ženy. Skutočne, s nástupom chladného počasia je jeho praktické využitie veľmi ťažké preceňovať. Hlavnou úlohou jesenného kabátu je zachrániť nás pred chladným a dunkovým vetrom. To však neznamená, že by mal byť anonymný a pozoruhodný. Naopak, srsť je veľkou príležitosťou na preukázanie vašej individuality, zdôraznenie štýlu a prítomnosti chuti. A modely, ktoré budú relevantné v roku 2019-2019, budete v tom dokonale pomáhať.

Našou dnešnou úlohou je vykonávať čo najviac podrobnú exkurziu o najmodernejších módnych trendoch a vybrať tie najpozoruhodnejšie novinky, ktoré si určite zaslúžia vašu pozornosť.

Z ktorého materiálu si vyberiete kabát?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Materiál na nátery

Ale predtým, ako sa budeme rozprávať o najaktuálnejších štýloch jesennej srsti, prejdeme cez tkaniny. Koniec koncov, tkanina je "tvár" akejkoľvek veci. Takže v tejto sezóne venujte pozornosť nasledujúcim módnym trendom.

Zaujímavé : Čo nosiť s bielou srsťou: módne obrazy!

  • Cashmere Coat . Táto drahá tkanina z vás urobí štandard štýlu. Aký druh ženy po tom všetkom nesníva o ohromujúcom kašmírovom kabáte? Vyzerá to neuveriteľne bohato a pritomveľké opotrebované.

  • Krycí plášť . Áno, rúško je menej luxusné ako kašmír, ale v praktickom prípade táto tkanina nie je nižšia. Modely s potiahnutými kabátmi môžu tiež vyzerať veľmi elegantne. Zvlášť ak je to čistá vlna. A tak, že dokonale udrží teplo, môžete si byť istí.

  • Tweed.Táto škótska tkanina je považovaná za veľmi vysokú kvalitu. Je tiež založený na vlne, iba na ovciach, čo znamená, že akýkoľvek vietor v tvídovom plášti nebude nič pre vás.

  • Kabátový kabát.Táto tkanina je veľmi hustá a kvôli tomu často srsť boucle vyzerá masívne. Ale to je klamný dojem. V skutočnosti je dosť teplá a svetlá, absolútne nie je vrásčitá a veľmi praktická. Nie je to to, čo každá moderná žena potrebuje?

  • Koža . Áno, kožený kabát nie je na zimu, ale je to presne to, čo nás môže dokonale chrániť pred náhlym dažďom a vytvoriť neuveriteľne odvážny a štýlový vzhľad.

Dôležité! Nielen všetky kožené kabáty sú veľmi populárne u módy, ale aj combo, kde niektoré veci sú tkaniny.

Teraz sa obraciame k najzákladnejším a hovoríme o súčasných štýloch jesennej srsti.


Kabáty s kožušinou

V hlbokom jeseň a na začiatku zimy, keď vzduch nie je obmedzený mrazom, nie je nič dôležitejšie ako teplý kabát s kožušinou. O tomto modeli môžete povedať len jednu vec: naozaj to nevyšlo z módyvôbec. A aj keď sa znížil dopyt po vrchnom ošatení zdobenom kožušinou, srsť s kožušinovým golierom mala vždy svojich obdivovateľov. Teraz je to opäť skutočný módny trend.

Zaujímavé : Kožené bundy s kožušinou - tento zimný stožiar!

Súčasná sezóna bola veľmi priaznivá z hľadiska výberu kožušiny na ozdobu. Tu nájdete takmer akýkoľvek z jeho druhov, od najdrahších astrakhan a končí s luxusným a našuchorený líška polárna. A pre tie ženy módy, ktoré sa naozaj starajú o život zvierat, dizajnéri pripravili obrovský výber krásnych kabátov na jeseň a zimu s umelou kožušinou. Okrem toho tu bude paleta farieb oveľa širšia, pretože neprirodzená kožušina je ľahko vystavená farbe v akomkoľvek tieni.

Srsť s kožušinou

Najžiadanejším doplnkom k srsti je samozrejme boa. Jeho dĺžka môže niekedy dosiahnuť polovicu stehna alebo lemu. Špeciálnym trendom v móde bol viazanie tenkého pásu priamo na neho. Okrem boa, kabáty sú často doplnené kožušiny manžety, vrecká, alebo jednoducho vložky.

Módne kožušiny na srsti

Dôležité! Extrémne krátke kabátové modely so sviežimi goliermi a rukávmi sú veľmi obľúbené u mladých žien módy.

Prešívaná srsť

Dámske prešívané kabáty sa stali obzvlášť populárnymi v roku 2019. Sú vysoko kvalitné, neuveriteľne pohodlné na nosenie, dokonale teplé achrániť pred vetrom. Farebná paleta prešívaného kabátu je tiež veľmi rozsiahla, takže nájsť niečo pre každého by bolo jednoduché.

Voľba prešívaných kabátov je spravidla praktická. To nie je prekvapujúce, pretože je ľahké sa pohybovať po meste, bez strachu z poškodenia tkaniny. Pokiaľ ide o dekor, potom, najčastejšie, dekorácie tu sú len gombíky alebo zámky. Prešívaný kabát je minimalizmus a nič viac tu neuvidíte.

Dôležité! Ak uvažujete o prešívanej srsti ako o nákupe, ale nemôžete sa rozhodnúť pre veľkosť klietky, určite si vyberte v prospech veľkého. Tento dizajn je teraz neuveriteľne populárny.

Kabáty nadrozmerné

Už sme hovorili viac ako raz a sme pripravení to znova zopakovať: dnes je veľmi žiadaný vrchný odev v nadrozmernom štýle. Ochotne si vyberie ženy všetkých vekových kategórií a buduje. Je univerzálny, veľmi pohodlný a ideálny pre akýkoľvek účel. Tento módny trend sa neobišiel a kabát.

Zaujímavé : Kolekcia Max Mara jeseň-zima 2019-2019

Takže kabát v zámorí je synonymom pohodlia. Je to čo najbližšie k štýlu ležérneho, čo ho robí nevyhnutným v modernom živote. Je pozoruhodné, ale nielen plné alebo tehotné dievčatá ochotne kúpiť objemný kabát. Krehké a štíhle osoby mu často dávajú prednosť, keď chcú zdôrazniť eleganciu svojej postavy.

Dôležité! Pri výbere oblečenia v zámorí sa nesnažítak, že je pre vás príliš veľký, bude vyzerať nedbalý. Stačí si vybrať vec 1-2 veľkosti väčšie, aby plne v súlade s módou.


Bunka

Keď hovoríme o módnych dámskych plášťoch na jeseň-zima2018-2019, nie je možné ignorovať kockované modely. A s najväčšou pravdepodobnosťou pochopíte prečo. Klietka je skutočným trendom v tejto sezóne, čo znamená, že stojí za to venovať jej pozornosť.

Môže byť malé a veľké, ako aj rôzne farby. Zvlášť dôležité sú: klasická šedá, čierna, hnedá, tmavo modrá. Ale ak chcete vyniknúť tento rok na jeseň, potom neváhajte obrátiť oči na zelené, vínové a žlté bunky.

Krátky rukáv

Dámsky kabát s krátkymi rukávmi je skvelá príležitosť vyniknúť v dave. A nebojte sa zmraziť! Vysoké rukavice, vlnené svetre, tesné roláky s dlhými rukávmi - to všetko vám umožní vytvoriť originálny a veľmi zaujímavý vzhľad, ktorý je relevantný pre jesenný čas.

Dlhá srsť

Pre tých, ktorí sa chcú zabaliť do niečoho teplého na päty, dizajnéri prišli s praktickým a zároveň štýlovým kabátovým modelom, ktorý umožňuje každej módnej žene, aby sa cítila chránená. Ide o kabát s maximálnou dĺžkou. Spravidla sa jej lem končí niekde na úrovni členkov, ale niektoré vzorky doslova dosadnú na zem.

Dlhá srsť vyzerá skvele s šaty a džínsy (pozri foto). Najčastejšiemá rovný klasický strih a príjemnú farbu očí v pastelových farbách. Existujú však výnimky vo forme rozšíreného lemu a zvieracej tlače.

Dôležité! Najefektívnejšia dlhá srsť vyzerá samozrejme s pätou. Ale móda, ako viete, nestojí na mieste a teraz klasický kabát efektívne kombinuje aj s teniskami.

Kabáty vojenského štýlu

Tento módny trend sa v poslednej dobe opäť dostal do módneho Olympus. Vojenský štýl je teraz neuveriteľne populárny vo všetkom, vrátane srsti. Módne ženy ako vojenské oblečenie pre stručnosť, prísnosť, zdržanlivosť a eleganciu, ktoré sú jej vlastné.

Štýlový kabát vo vojenskom štýle

A čo kabát v tomto štýle? Začnime tým, že to ide ďaleko od každého. A ak má dievča dosť široké ramená, potom je pre ňu lepšie opustiť tento model s ramennými popruhmi, aby neprichádzala zbytočná pozornosť k niektorým rysom jej postavy.

Kabáty vojenského štýlu môžu byť viac ako len khaki, ako si mnohí ľudia myslia. V roku 2019 sa stal aj vlastným fialovým a modrým odtieňom. Často, "vojenské" veci môžu byť videné v čiernej farbe.

Dôležité! Vojenské plášte vyzerajú skvele s jednoduchým bežným oblečením, napríklad: tričká, džínsy, šaty s rovným orezaním. A ako topánka, určite si vyberte hrubé topánky. Obraz sa ukáže ako brutálny a veľmi nezvyčajný .

Jeseňženský kabát je trendom súčasnej sezóny. Pozrite sa na fotografiu, ktorú sme pre vás umiestnili v našej zbierke - rôzne štýly, tkaniny, modely a výtlačky sú jednoducho obrovské. A to znamená, že výber originálnej veci je veľmi jednoduchý. A nezáleží na tom, koľko máte rokov a aký typ je vaša postava - moderná móda môže potešiť každého.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12.11.2018Štítky: