Módne náramky 2019

Správne zvolené príslušenstvo môže urobiť obraz zaujímavejším a štýlovým a módne náramky v roku 2019 nie sú výnimkou. Zvlášť ak vezmete do úvahy ich rôznorodosť. Vďaka tomu si každá žena módy môže ľahko vyzdvihnúť svoj ideálny šperk a uľahčiť výber, aby sme spoločne videli, čo moderné módne trendy pripravili.


Čo nám poradia renomovaní dizajnéri?

Moderné trendy ponúkajú veľmi široký sortiment, a preto nikto nezostane bez módnych šperkov. Medzi všetkými modelmi náramkov, ktoré boli prezentované na módnych pódiách, stojí za to zdôrazniť nasledovné:

 • Mäkké - toto príslušenstvo poskytuje široký priestor pre predstavivosť. Okrem toho sú tieto náramky elegantnejšie a elegantnejšie. Je zaujímavé pozrieť sa na možnosti so všetkými druhmi reťazí, väzieb.

 • Široké modely (do 20 cm) môžu byť buď jednoduché hladké alebo s rôznymi ozdobnými vzormi, ako aj vykladané drahými kameňmi. Takéto náramky nosia dievčatá, ktoré sú pripravené byť v centre pozornosti.

Keď zastavíte svoj výber na širokých a masívnych výrobkoch, mali by ste pamätať na ich sebestačnosť a nie na preťaženie vzhľad s inými dekoráciami.

 • Tuhé náramky môžu mať rôzne šírky. V moderných zbierkach tieto modely prevažovali - kov vo forme krúžkov, s alebo bez spony, ráfiky a tiež hadové náramky.

Okrem tvaru náramkov by ste mali venovať pozornosť aj materiálu, z ktorého sú vyrobené. Tak, tento rok, produkty vytvorené z:

 • Strom.Možno sú to najneobvyklejšie náramky, ktoré nikoho nenechajú ľahostajným. Koniec koncov, vyzerajú naozaj veľmi štýlovo a neobvykle. Takéto náramky môžu byť jednoduché a hladké, rovnako ako textúry s dekorom vo forme drahých a polodrahokamov.

 • Kov.Tieto náramky inšpirujú pocit bezpečia. Môžu to byť buď špeciálne hrubé (napríklad tuhé kovové výrobky) alebo viac elegantné s rôznymi vzormi a líniami, ktoré sú opatrne natiahnuté na hrubom kovu.

 • Koža.Modely, ktoré zostávajú relevantné pre niekoľko sezón v rade, a preto má zmysel kupovať aspoň jednu takúto dekoráciu. Pre jemné a sofistikované dievčatá odporúčajú stylisti vybrať tie isté sofistikované tkané popruhy.

 • Plastso zaujímavými a viacfarebnými vzormi. Tieto náramky sú perfektnou dekoráciou pre teplú sezónu. Dokonale zvýrazňujú vašu hravú náladu a ak je to potrebné, stanú sa jasným akcentom v obraze.

Ako si vybrať náramok?

Medzi nimi je niekoľko základných výberových kritérií:

 • Štýlové dievčatá.
 • Veľkosť kefy.
 • Materiál, z ktorého sa náramok zhotovuje.

Pri výbereŠperky musia nevyhnutne venovať pozornosť plnosti rúk. Na veľkom šteteku by sa nemal kupovať miniatúrny náramok, pretože len zdôrazňuje objem. Najlepšie je dávať prednosť masívnym produktom.

Venujte pozornosť materiálu náramku. Napríklad, ak hľadáte produkt pre slávnostný obraz, potom je najlepšie kúpiť niečo zlaté alebo strieborné. Pre každodenné použitie cibule - koža, plast, kov.

Zaujímavé: Ako si vybrať tvar rámu okuliarov - vyberte si štýlový doplnok

Štýlové možnosti

V roku 2019 sú módne náramky prezentované v obrovskej rozmanitosti a preto, aby sme sa v nich nestali zmätenými, odporúčame vám pozrieť sa na náš výber fotografií. Dúfame, že vám pomôže vybrať si dokonalú dekoráciu, ktorá bude vaším verným asistentom pri vytváraní štýlového luku.

Náramky z manžety

Tento typ výrobku by sa mal dostať na prvé miesto na vrchole popularity, pretože tieto náramky boli najčastejšie prítomné v zbierkach slávnych dizajnérov.

Náramky musia mať nadchádzajúcej sezóny.

Spravidla ide o tuhé šperky, ktoré sa nasadzujú na holú ruku aj na manžety oblečenia. Novinkou v roku 2019 bolo nosenie takýchto náramkov tesne nad zápästím. Vyzerá menej zaujímavo a obraz, v ktorom je dekorácia na ramene.

Tento spôsob opotrebenia môže dokonca tvoriť štýl rukávu.

Módne náramky skamene

Ozdoby s masívnou výzdobou nie sú horšie ako ktokoľvek v ich vedúcich pozíciách, a preto by sa na ne mali bližšie pozrieť. V trende budú náramky vyrobené v monochromatickej verzii a výrobky s viacfarebnými kameňmi, ktoré vytvárajú jasný kontrast.

Náramky s podobným dekorom - veľmi efektívne šperky, ktoré by boli vhodné v každom večernom oblečení.

Produkty s logami

Tento rok je na módnom Olympuse stále prítomná logománia. A ona našla svoj odraz nielen v oblečení, ale aj v doplnkoch. Na módnych pódiách boli prítomné náramky s množstvom kaligrafie.

Podobné výrobky môžu byť vyrobené z kože, kovu, plastu, textilu.

Nie vždy je pre tvorbu šperkov s logom použité drahé materiály. Vo väčšine prípadov sú nahradené rozpočtovými surovinami. Ale zároveň náramok sám môže stáť veľa peňazí, a to všetko kvôli použitému logu.

Zaujímavé: Trendy Prstene 2019

Briliantové náramky

Ak chcete svietiť a byť neodolateľný, potom by ste mali určite venovať pozornosť náramkom vykladaným kryštálmi alebo voľným drahokamom. Táto možnosť by mala byť v každom z nich. Niekedy všetci chceme veľa brilancie a elegancie.

Náramky s príveskom

Šperky, ktoré sa s každou sezónou stávajú čoraz populárnejšími a žiadanejšími medzi modernými módy. A vôbec to nie je prekvapujúcepretože tieto štýlové náramky umožňujú zakaždým získať nový produkt, jednoducho vymeniť prívesok.

Ako prívesky môžu pôsobiť rôzne písmená, postavy zvierat, kvety, balóny a oveľa viac.

Krúžky náramkov

Kombinácia viacerých náramkov sa už dlho považuje za štýlové riešenie a tento rok sa nič nezmenilo. Náramky-prstene vám umožňujú vytvoriť zaujímavé a niekedy aj nezvyčajné kombinácie, ktoré zdôrazňujú dobrý vkus jeho majiteľa.

Ktoré náramky sa vám páčili viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Náramky na retiazky

Toto je možnosť, ktorá je mimo módy, a preto, ak chcete mať nový náramok, ale obávate sa, že čoskoro vyjde z módy, potom odporúčame zakúpiť si takýto personalizovaný produkt. Koniec koncov, reťazec náramok je vždy v móde a vždy relevantné.

Výrobky zo zlata vyzerajú obzvlášť štýlovo.

Novinkami tejto sezóny sú náramky s rôznou veľkosťou a tvarom spojov. Prezentované boli aj dekorácie s množstvom kameňov (nie nevyhnutne drahých).

Náramky na plece

Šperky, ktoré pomôžu dievčaťu cítiť sa ako bohyňa antického sveta. Ich hlavnou črtou je, že sú univerzálne a vhodné pre každéhooslavu. Hlavnou vecou je vybrať správne príslušenstvo. Napríklad:

 • Na svadbu by ste mali uprednostňovať náramky s kamienkami, perlami alebo drahými kameňmi. Ale samotný výrobok môže byť ako prelamované tak aj okrúhle.

 • V prípade akýchkoľvek iných sviatkov by boli vhodné strieborné alebo zlaté šperky s kryštálmi Swarovski. Zlaté náramky s postriekaním z granátového jablka sú luxusné.

 • Pre príležitostný vzhľad si môžete vybrať možnosti z kože, kovu, plastu alebo korálkov. Motívy môžu byť veľmi rôznorodé od rastlín až po zvieracie.

Šperky Náramky

Zlaté alebo strieborné náramky sú večnou klasikou, ktorá pravdepodobne nikdy nestratí svoju popularitu. Úhľadná čelenka je ideálna pre každodenné nosenie, ktoré zdôrazňuje nehu a eleganciu svojho majiteľa. Ale pre viac špeciálnych príležitostí je výrobok bohato zdobený drahými kameňmi.

Na fotografii nižšie nájdete niekoľko zaujímavých možností, a to ako pre každodenný život, tak pre špeciálne príležitosti.

Náramky na nohe

Takéto dekorácie sú skvelou možnosťou pre letný vzhľad. V tomto roku návrhári ponúkli na nohu len obrovský výber náramkov, a preto si každý môže nájsť niečo vlastné.

Vedeli ste, že náramok na zápästie sa nazýva anklet?

V roku 2019 môžu byť takéto dekorácie z:

 • Zlato.
 • Korálek.
 • Silver.
 • Mušle.
 • Plast.

Moderné trendy v móde dôrazne odporúčajú venovať pozornosť boko štýlovým ponožkám. Sú ideálne pre letné topánky.

Krásna letná verzia

Zaujímavé: Módne doplnky Jeseň-Zima 2018-2019

Tu sa skončila naša fotogaléria módnych dámskych náramkov v roku 2019. Dúfame, že sme vám pomohli rozhodnúť sa o štýlovom príslušenstve a už ste s ním dokázali vymyslieť nejaké zaujímavé obrázky.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované1/24/2019Štítky: