Módne dámske účesy v roku 2019: najnovšie trendy, fotografie nových produktov

Pred opätovným návštevou salónu krásy je vhodné preskúmať módne trendy v účesoch v roku 2019 (pozri foto v článku). Štýlové dotyky, moderné nuansy, kombinovaná kombinácia tvaru a dĺžky vlasov - to všetko prispeje k diverzifikácii obvyklého účesu, aby bol obraz jedinečný a elegantný.


Dámske účesy

Strihanie vzorov pre krásnu polovicu ľudstva sa neustále mení. Faktom je, že mladé dámy sú veľmi vrtošivé a náročné na svoj vlastný vzhľad, takže stylisti nemajú inú možnosť, ako robiť nové poznámky v etablovaných klasických účesoch.

Štýlové krátke účesy

Cesson

Medzi krátkymi zostrihmi patrí Cesson, ktorý v klasickej verzii poskytuje polkruhové rany, krátke vlasy na bokoch a dlhšie v okcipitálnych a parietálnych oblastiach. Počas tvorby účesu musia majstri použiť postup odstupňovania na zvlnenie mierne zvlneného vnútra. Charakteristickým znakom takejto módnej ženskej účesy je zaoblená hrana.

Foto: účes Cesson

Cesson nevyžaduje zložitý štýl, dodáva prameňom prirodzený objem, vracia sa po intenzívnom vetre alebo prudkých pohyboch.

Vhodné pre dievčatá s pravidelným tvarom tváre a elegantnými prvkami. Avšak v prípade potreby si môže kapitán vybrať úspešnú úpravu účesu pre mladé dámy s rôznymi vlastnosťami vzhľadu:

Krátke skrátené trendyvlasy

 • krásky s podlhovastou tvárou budú vyhovovať možnosti s hrubými rany a vlasmi na brade, ktoré vizuálne vyvážia nerovnováhu tváre;
 • bacuľaté dámy by mali zastaviť výber na sessone so šikmými rany a prameňmi smerujúcimi k lícam;
 • majitelia trojuholníkovej tváre by mali po stranách ponechať predĺžený okraj;
 • zaoblený tvar účesu umožňuje hladké obrysy štvorcovej tváre.
Stojí za zmienku, že Cesson bude vyzerať priaznivo na hrubé vlasy. Majitelia tenkých a vzácnych kučier, ostrihanie nie je úplne skrášliť.

Pridajte k obrázku korenie farbením, farbením alebo tónovaním. Je veľmi dôležité maľovať, napríklad, výhradne rany vo svetlých, honosných farbách.

Rozšírené Bean

Na základe módnych trendov v roku 2019 sa stylistom odporúča, aby venovali pozornosť ženskému strihu vlasov - predĺženému fazuľu (foto nižšie). Vyznačuje sa bočným delením, predĺženými zámkami okolo tváre a mäkkými, šikmými kontúrami vzadu. V tomto prípade zakryte krčné kučery a všetka pozornosť je zameraná na rysy tváre.

Rozšírené fazule

Podlhovastý bob je všestranný účes, ktorý drží daný tvar a je ľahko štýlový. Účes má niekoľko variácií, ktoré pomáhajú skryť niektoré nedokonalosti vzhľadu:

 • rovný bob je vhodný pre mladé dámy s tenkým krkom a elegantnými prvkami;
 • guľovitý tvar, široké lícne kosti a mäkký ovál;
 • strihanie vlasovšikmé rany, vyvážia hlavné črty a dodajú obraz mäkkosti;
 • hladké línie účesu, vizuálne hladké ostré prvky;
 • klasická podlhovastá fazuľa pomôže napraviť ovál bacuľatých dám;
 • majitelia podlhovastej tváre by mali robiť bob s rovným alebo šikmým treskom;
 • účes bude ideálnym riešením pre dievčatá s oválnou tvárou. Zdôrazní krásne čelo a dokonalú líniu brady;
 • nariedené, oslabené vlasy budú vyzerať hrubé, zdravé a objemné, ak sú prameňky viac textúrované.

Rezané na stredné vlasy

\ t
Asymetrické predĺžené fazuľa bude obzvlášť populárne, čo spôsobí, že obraz bude svetlejší, odvážnejší a kreatívnejší a tiež ľahko skryje drobné nedokonalosti exteriéru.

Gavrosh

Ktoré obdobie v rade, retro štýl je považovaný za znak dobrého vkusu. Toto vyhlásenie je tiež vysledované v módnych trendoch 2019 pre dámske účesy, ktoré dali Gavroche (pozri foto nižšie) v hornej časti najobľúbenejších účesov.

Foto: Haircut Gavroche

Strih otvára tvár a zdôrazňuje jeho črty, pričom kladie dôraz na výhody a zároveň pochodujúce nedostatky. To je dôvod, prečo to možno urobiť len pre dievčatá s harmonickým vzhľadom, správnu líniu lícnych kostí a brady.

Gavrosh sa vyznačuje predĺženou, špicatou whisky a dodatočným objemom v korunke. Súčasne zostáva výstrih otvorený. Toto je viacúrovňová zostrih s povinnýmriedenie všetkých vrstiev.

V klasickej verzii má tresk trojuholníkový tvar, vďaka čomu sú prvky jemnejšie a špicatejšie.

účes 2019 na krátke vlasy

Tvar tváre a štruktúry vlasov nezáleží, pretože neexistuje jasná technika na vytváranie účesov. Majster individuálne vytvára najvhodnejšiu variáciu ostrihania a dopĺňa ju vhodnými ranu. To môže byť dobre odstupňované asymetrické, roztrhnuté alebo šikmé predné vlákno.

Cascade

V zozname módnych trendov pre účesy pre ženy v roku 2019 nie je kaskáda, ktorú milujú všetci, posledná. Technika je celkom jednoduchá: v hornej časti hlavy sa vyberie kontrolný prameň, ktorý nastavuje siluetu účesu a všetky ďalšie kučery sú odrezané rebríkom. Hĺbka a dĺžka krokov závisí od typu vlasov. Špičky môžu zostať úplne ploché alebo spracované technikou odstupňovania alebo riedenia. Okrem toho môže majster použiť holiaci strojček, ktorý vám umožní vytvárať trendy, roztrhané pramene.

Kaskáda je schopná pridať extra objem ľahkým a nadýchaným kučerám, aby „zosvetlila“ vzhľad ťažkých vlasov, ale nevyhovuje vlastníkom tvrdých a kučeravých zámok.

Technika rezania umožňuje vytvárať elegantné siluety na dlhých, stredných a krátkych vlasoch. Modelovanie kontúr tváre vykonávaných pomocou rán:

 • dlhé tresky upozorňujú na oči aobočie, vyvažuje proporcie podlhovastej a uhlovej tváre, vizuálne redukuje nos;
 • klenuté rany zmäkčujú a vyhladzujú špicaté lícne kosti, vytvárajú črty tváre a rafinovanosť;
 • skrátené (do stredu čela), rovné a hladké francúzske rany vracajú rovnováhu proporcií do podlhovastej tváre, skrývajú široké čelo, sústreďujú pozornosť na orezané oči a ohyb obočia.

Dlhá kareta

Kaskáda bez rán, ktorá vytvára elegantnú siluetu, robí obraz ženským a romantickým, nie je o nič menej populárny.

Pánske účesy

Časy, keď muž, ktorý vstúpil do holičstva, ho požiadali, aby ho upravil pod písací stroj, sú už dávno preč. Silnejšie sex, rovnako ako starostlivosť o ich vlastný vzhľad, rovnako ako krásne dámy, takže väčšina mužov pozorne sledovať trendy v roku 2019 na módne pánske účesy.

Štýlové pánske účesy 2019

Briti

Populárna britská účes sa vyznačuje hladkým prechodom dĺžky vlasov od spánkov po zadnú časť hlavy, pomerne dlhé kučery v predných a parietálnych oblastiach, rany a profilované špičky prameňov.

Účes je univerzálny a vhodný pre mužov s akýmkoľvek typom vzhľadu a štruktúry kučier. Jediná nuancia, ktorá závisí od vlastností tváre je absencia alebo prítomnosť rozlúčky.

Štýlový strih s oholenými chrámy

Pre majiteľov rovných vlasov zapadajú hladké britské ženy s rany, česané nabok. Pridať obraz odvahy aKreatívne, počas stylingu aplikujte špeciálne nástroje na lesk.

Chlapci s kučeravými vlasmi, vhodný s objemnými rany.

Stojí za zmienku, že účes je vhodný pre mužov, ktorí sú zvyknutí na každodennú starostlivosť o svoj vlastný vzhľad. Vzhľadom k tomu, vlasy zostávajú pomerne dlhé, budete musieť umyť vlasy denne. Po zákroku je potrebné okamžite dať účesu požadovaný tvar, ktorý bude pokračovať aj po vysušení. Pri špeciálnych príležitostiach by sa pri tvarovaní mala použiť pena, pena alebo vosk.

Anderkat

Kreatívni, cieľavedomí a sebavedomí chlapci budú milovať podrezaný účes. Hlavnými charakteristickými znakmi účesu sú oholené okcipitálne a temporálne oblasti, skôr dlhé vlasy v oblasti koruny, ktoré tečú do rany, ktorá končí na čele. Prechody medzi krátkymi a dlhými reťazcami sú zároveň ostré, jasne ohraničené.

Podľa módnych trendov z roku 2019 sa Underkat (foto nižšie) stane jedným z najobľúbenejších účesov mladých mužov.

Haircut je vhodný pre majiteľov hrubých a rovných vlasov, ale chlapci s tvrdými kučeravými prameňmi budú musieť tvrdo pracovať, aby vytvorili slušný štýl. Anderkat je v súlade s akoukoľvek šatníkovou skriňou, vyžaduje minimálnu starostlivosť a umožňuje meniť obrázky v závislosti od typu inštalácie.

Módny pánsky strih v roku 2019 s farebnými vláknami

Ak chcete vytvoriť príležitostný vzhľad, jednoducho si vlasy čistite a sprej s trochou laku. Prilákaťpozornosť ostatných, môžete vytvoriť populárny kreatívny neporiadok na hlave. Je len potrebné mierne spracovať vlhké pramene penou, poraziť prstami a vyfúknuť, neustále miešať vlasy a smerovať prúd horúceho vzduchu v rôznych smeroch. Akcenty na tipy pomôže kozmetický vosk.

Pompadour

Táto zrážka sa vzťahuje na vintage modely. Vylepšený obrys siluety sa dosahuje vďaka objemnej parietálnej zóne a super krátkym vlasom na bokoch hlavy. Hra kontrastov prispieva k mužskému obrazu šarmu, sily a mužskosti.

Objem vytvorený pánom v hornej časti hlavy je rozhodujúci pre účes. Textúrne riešenia môžu byť veľmi rôznorodé: od hladko rozčesaných kučier, po mäkké vlny alebo kučery.

Treba poznamenať, že tento model nezahŕňa vytvorenie populárneho kreatívneho neporiadku. Účes je navrhnutý tak, aby vytvoril obraz sebaistého, vážneho a principiálneho človeka.

Haircut Pampadur

Aby ste si Pompadour správne umyli, po umytí vlasov musíte vlasy osušiť uterákom a potom ich vysušte sušičom na vlasy, nasmerovať prúdy horúceho vzduchu proti rastu vlasov, mierne ich zdvihnúť prstami. Keď sú pramene takmer suché, musíte zmeniť smer prúdenia. Ako konečný nádych, kadere môže byť mierne voskovaný pre styling.

Polubox

Krátky klasický pánsky ostrih do polovice nestráca svoju pozíciu. Poskytujehladký prechod z dlhých vlasov, umiestnených v oblasti koruny, na kratšie pramene v časovej a týlnej oblasti. Maximálna dĺžka kučier je spravidla do ôsmich centimetrov a minimum od troch milimetrov do piatich centimetrov.

Účes je vhodný pre mužov s hustými a rovnými vlasmi, ale skúsený majster môže ľahko vytvoriť krásnu siluetu na riedených a dokonca aj vzácnych prameňoch. Držiaky vlnitých vlasov, tiež nevzdávajú polo-box.

Viacúrovňový ostrih bude oválne rozťahovať ovce na bacuľaté mužov a zmäkčovať rysy u mužov s štvorcovou tvárou. Chlapci, ktorých tvár sa podobá podlhovastému oválu, by sa mali poradiť so stylistom predtým, ako sa dohodnú na polici.

Účes je harmonicky kombinovaný s akoukoľvek šatníkovou skriňou, ktorá sa ľahko ošetruje a nevyžaduje komplikovaný štýl.

Farby trendu

Po výbere módneho účesu by ste mali venovať pozornosť aj populárnym farbám a technikám farbenia. V novej sezóne sú nespornými vodcami platinové, jaseňové, perlové a jahodové blond, karamelové a škoricové farby, víno, modrá a fialová gama.

Mladé dámy, ktoré uprednostňujú viacúrovňový strih vlasov (rebrík, kaskáda, fazuľa), by mali venovať pozornosť farbeniu technikou balayazh alebo shatush. To umožní hrať s kučery nové farby a modulácie, rovnako ako vytvoriť ďalší objem.

Trendy farby vždy

Pre milovníkovGavrosh účesy by mali konzultovať s majstrom a vybrať veľkolepé zvýraznenie, jemné, hlboké sfarbenie alebo brondirovanie.

Dievčatá, ktoré si pri výbere monochromatického sfarbenia vyberajú účes Cesson, by mali uprednostňovať prirodzené farby. Odvážne a kreatívne krásy sa môžu zamerať na rany, maľovať ich vo svetlej fialovej, čokoládovej, ružovej alebo karmínovej farbe.

Bez ohľadu na výber účesu je hlavným módnym trendom čisté, zdravé a dobre upravené vlasy. Je potrebné mať na pamäti, že kučery vyžadujú neustálu starostlivosť. Je potrebné správne vybrať šampón podľa typu prameňov, aby sa minimalizovalo používanie sušiča vlasov, žehliacich a stylingových výrobkov, častejšie sa používali ošetrujúce balzamy, oleje a masky.Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené26.11.2018Štítky: