Módne pláštenky na jeseň 2019: novinky

Dámska móda je veľmi cyklická, takže nie je prekvapujúce, že v roku 2019 sa pláštenky opäť stali módnym trendom, ktorý sa teraz nachádza takmer vo všetkých fotografiách s obrázkami najštýlovejších lukov. Okrem skutočnosti, že tento prvok šatníka jaro-jeseň chráni pred chladným počasím, je to tiež originálny doplnok k obrazu. V tejto súvislosti sa neskôr v článku budeme podrobnejšie zaoberať modernými trendmi v segmente plášťov, ako aj hlavnými trendmi tejto sezóny.

Štýlové pláštenky na jeseň

Zaujímavé : Top 10: Módne kabáty 2019-2019

A čo budete spĺňať jesenné počasie?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne trendy

V roku 2019 nám módne trendy predstavujú úplne nové dizajnérske riešenia, z ktorých niektoré sú veľmi nezvyčajné a extravagantné. Medzi hlavné patria:

  • Zámorské modely.Hlavným bodom módnych prehliadok sa čoraz viac stávajú výrobky objemového strihu. Takúto popularitu si zaslúžia vďaka svojej praktickosti. Okrem toho, okrem toho, že prekrytia v štýle prekrytia nedržia pohyby a nevytvárajú nepohodlie, dokonale zapadajú do akéhokoľvek štýlu, vrátane športu. Preto návrhári tejto sezóny navrhli širokú škálu týchto modelov, odktoré nielen tenké, ale aj plné ženy si budú môcť vybrať pre seba voľnú pláštenku.

Dohľad nad pláštencami

  • Asymetrický rez . Zvlášť dôležité sú dnes pláštenky s predĺženým lemom alebo rôzne geometrické variácie. Okrem toho, okrem toho, že vykonávajú svoj priamy funkčný účel, prinášajú obrazu aj dotyk kreativity a individuality.

Neobvyklý strih, asymetria, vrstvenie

Zaujímavé : Módne vrchné oblečenie na jeseň-zima

Asymetria je teraz tak populárna, že dizajnéri vo svojich zbierkach na jeseň navrhli štýly plášťov, v ktorých sú rukávy vyrobené aj v asymetrickom strihu.


  • Dĺžka maxi . Je to ideálna možnosť, ktorá stručne zapadne do akéhokoľvek obrazu: či už je to večer alebo príležitostná. Okrem toho, dlhé pláštenky štíhle a ťahať postavu, takže pomôžu nádherné ženy vizuálne opraviť svoje tvary.

Plášť k podlahe

V prípade dievčat krátkeho vzrastu je lepšie opustiť plášte maxi dĺžky v prospech krátkeho alebo midi. To je spôsobené tým, že dlhé veci deformujú postavu a ešte viac skracujú siluetu.

  • Rukáv ¾.Ide o módny trend, najmä medzi mladými ľuďmi, ktorí roky strácajú pôdu. Ruky v tomto prípade môžu byť ponechané nahé, ak počasie dovolí, alebo kombinovať s farebným skokanom, golfom. Ďalšou možnosťou je velúr alebo kožené rukavice, ktoré sa nielen stávajú svetlými.prízvuk obrazu, ale aj teplé ruky v nepriaznivom počasí.

Ľahká pláštenka s 3/4 rukávmi

Pokiaľ ide o tkaniny, okrem štandardnej pláštenky s vodoodpudivou impregnáciou v móde budú aj výrobky z velúr, džínsovina, plast, koža a semiš. Pre teplejšie počasie, návrhári ponúkli možnosti jemného hodvábu a šifónu.

Štýlové plášte

Zaujímavé : Street Fashion: Autumn-Winter 2018-2019

Farebná schéma v roku 2019 však viac než kedykoľvek predtým poteší milovníkov svetlých riešení. Modrá, khaki, hnedá, zelená, ružová a béžová v jednofarebnom prevedení alebo v rôznych farebných kombináciách pomôže vytvoriť ženský a nezabudnuteľný obraz.

Vlastnosti módnych štýlov

V tejto sezóne, rôzne štýly plášte len valí. Medzi nimi sú však najmodernejšie modely, ktoré by mali byť v šatníku každej ženy módy.

Módne dámske pláštenky - príklady celebrít

Patria sem tieto možnosti:

  • Koža . V roku 2019 sa hlavnou tendenciou stala koža prírodného alebo umelého pôvodu, takže dizajnéri ponúkali ženám a plášťom z tohto materiálu, aby sa podrobnejšie zoznámili so štýlmi zobrazením fotografií v našom článku. Čo sa týka farieb, okrem klasických čiernych variantov budú v móde aj pláštenky bielej, červenej, zelenej a vínovej farby. Rez môže byť tiež veľmi rôznorodý, od štandardného modelu až po model dohľadu.

Kožený plášť

  • Trenchcoat . Klasický štýl s manžetami, golierom a širokým opaskom sa stane nepostrádateľným základným reprezentantom vrchného oblečenia v šatníku. Môžete ho nosiť s absolútne bez obuvi: či už ide o topánky na vysokom podpätku alebo športové tenisky.

plášťový plášť

  • Bez rukávov.Varianty vo forme vesty boli na vrchole popularity viac ako rok. Takýto dopyt dostali vďaka svojej všestrannosti, pretože sa dajú nosiť nielen v teplom počasí, ale aj v chladnejších obdobiach v kombinácii s farebnými svetrami
.

Plášte bez rukávov

Pôvodný hack z modernej módy má na sebe koženú bundu pod vrchným oblečením bez rukávov. Hotový outfit sa teda javí ako originálny, a čo je najdôležitejšie, teplý.


  • Pláštenka.Moderná jesenná novinka z roku 2019, ktorej sa už podarilo zakoreniť nielen medzi mladými ľuďmi, ale aj staršími ženami, čo potvrdzujú aj rôzne fotografie na sociálnych stránkach. Transparentné plastové modely s farebnými hranami nielen chránia pred poveternostnými vplyvmi, ale aj harmonicky zapadajú do celkového obrazu.

Štýlová pláštenka

  • Kimono . Voľný strih bez spojovacích materiálov je ideálny pre prvé jesenné dni, pretože tieto výrobky sú vyrobené výlučne zo saténových tkanín. Farby v tomto prípade by mali byť vyrobené v bohatých odtieňoch zelenej,modrá a vínová.

Kimono Cloak

Zaujímavé : Módne topánky na jeseň-zimnú sezónu

  • Od džínsoviny.Toto sú obľúbené medzi mladými ľuďmi, pretože okrem toho, že vyzerajú štýlovo, sú tiež veľmi praktickými výrobkami. Dnes sú v móde pláštenky z trvanlivého džínsoviny, hojne zdobené všetkými druhmi pruhov, nášiviek a výšiviek.

Denim Cloak

Ako vidíte, v roku 2019 sa dámske pláštenky opäť dostali medzi top módne trendy, takže dizajnéri vo svojich kolekciách ponúkali nielen klasické, ale aj úplne nové produkty, ktoré možno vidieť aj v našej zbierke fotografií. Preto každá žena si v tejto sezóne vyberie originálny a módny štýl bez ohľadu na veľkosť a vek tela.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07.09.2018Štítky: