Objemné dámske čiapky veľkých párenie v roku 2019 (fotografie nových produktov)

V zámorskom štýle, ktorý získava popularitu pri formovaní dámskeho šatníka, je potrebné venovať pozornosť neobvyklému teplému oblečeniu, doplnkom a klobúkom. V minulej sezóne boli obrovské objemové šatky v móde, tento rok sa k nim pridali veľké pletené volumetrické klobúky, môžu byť s rôznymi textúrami a vzormi. Ak sa pozriete na fotografiu novely v roku 2019, objemné pletené volumetrické klobúky na prvý pohľad sa zdajú trochu neohrabané a ťažko sa zmestia do každodenného vzhľadu ulice.

Stojí však za to, aby sme sa bližšie pozreli na pevné luky a je jasné, že takýto klobúk dokonale dopĺňa klasickú nadrozmernú plošinu a demokratickú bundu. Na jar a na jeseň v roku 2019 budú takéto doplnky potrebné až do nástupu stabilného teplého počasia. Môžu byť kombinované s pláštenky a vetrovky, prešívané bundy a rôzne druhy plášťa rúško a boucle.

Predám veľké pletené ready-made klobúky alebo kravatu sami?

Táto otázka sa obáva každej modernej módy, ktorá je schopná zhromaždiť množstvo slučiek a viazať priame plátno. Predám hotové výrobky nie je ťažké, ale nájsť správny odtieň a textúru použitých priadzí je oveľa ťažšie. Bude to vyžadovať čas a úsilie. Ale pliesť hrubé pletené klobúky na vlastnú päsť nebude ťažké a nebude trvať veľa voľného času. Jeden výrobok bude vyžadovať 150 - 200 gramov hrubej priadze s dĺžkou nite 50 gramov na 100 metrov. Je tiež vhodné pripraviť sa vopredIhly 5-6 veľkosti. Najvhodnejšou priadzou je merino, tvarované, s veľkým štrukturálnym zvlákňovaním. Môžete si vziať mohair, angora, a na jar zmes hodvábu a bavlny. Uistite sa, že zloženie nití obsahuje akryl v malom percentuálnom vyjadrení. Toto vlákno dokonale drží tvar hotového výrobku a neumožňuje jeho roztiahnutie po praní a dlhodobom nosení. Pozrite sa na fotografiu veľkého pleteného klobúka pre rok 2019 - vyberte model, ktorý sa vám páči, a vyberte preň vhodný vzor farby a reliéfu:

- 19%
Aliexpress.com
2017 nové módne čiapky pre ženy zimné teplé vlny zimné pletené čiapky ...
480rub.384 rub.
Aliexpress.com
Trendy zimné teplé klobúky pletenie hrubé teplé šaty háčiky ...
\ t
781 rub.
- 48%
aliexpress.com
2016 New Hat Ženy Classic pletené umelé kožušiny Pom ...
681 .348 rub.

Pre začiatočníkov sa odporúča najjednoduchší model. Pre ňu na lúče vytočili 70-80 slučiek, v závislosti od objemu hlavy. Potom je potrebné upchať 12 cm jednoduchou gumičkou so striedaním 1 obruba a 1 prednej slučky. Potom plátno naďalej pletie predné saténové steh: jeden riadok je pletený s čisto predné slučky, druhý riadok je purlled a tak pokračovať až dopožadovanú výšku. Potom, pre zaokrúhľovanie v každom druhom rade, zúžte slučky, pričom každý z dvoch susediacich párov je viazaný v pároch. Takže v prvom rade odčítania budete mať iba 35 zo 70 počiatočných slučiek, potom plette rad peňaženiek bez odčítania.

Odčítajte ďalší riadok dvakrát. 18 slučiek sa objaví. Môžu byť zhromaždené na jednom vlákne a pevne ťahané, a môžete pliesť ďalší riadok s poklesom a zbierať už 9 slučiek na dokončenie práce. Konečným nádychom je šiť pozdĺž zadného švu. A veľké viečko veľkej väzby je pripravené na použitie. Najúžasnejšia vec je, že vlastnými rukami môžete spojiť takéto klobúky tak, ako chcete. Je to ekonomicky a dokonale dopĺňa každý ležérny vzhľad.

Aké volumetrické dámske klobúky budú v móde (s fotografiami)

A teraz je čas prejsť na smrtiacu revíziu modelov a štýlov z prezentovaných kolekcií dizajnérov. Aké volumetrické klobúky budú v móde na jar a na jeseň av zime 2019? Po prvé, stojí za zmienku, že ženské modely vyrobené z pletených kožušín nie sú horšie ako ich obvyklé pletené pozície a mali by ste im venovať pozornosť. Druhé miesto v popularite zaujal štýl s rôznymi geometrickými vzormi. Jedná sa o vrkôčiky, veľké prelamované, kosoštvorce, šité pletené väzby a mnoho ďalšieho. Najdôležitejším pravidlom pri výbere takejto čelenky je zabezpečiť, aby to naozaj vyzeralo veľmi objemne a veľké.

Pozrite sa na foto volumetrické dámske klobúky, ktoré budú populárne v2019:

Čo sa týka farieb, naturalizmus a prírodné odtiene sú v móde. Je modrá a modrá, béžová a sivá, škorica a zelená. Treba však chápať, že celá toxicita kyslých tónov zostala ďaleko v minulej sezóne módy. Dnes sa oplatí nasadiť pokojné nasýtené tóny, ktoré nespôsobujú podráždenie očí. Všetko by malo byť jemne kombinované s inými prvkami každodennej cibule. Stojí za to venovať pozornosť iným doplnkom, rukaviciam alebo palčiakom, šatkám alebo šatkám. Musia mať rovnakú farbu ako pokrývka hlavy. Ale pravidlo výberu farby vaku, aby zodpovedali topánky tejto sezóny nielen nefunguje, ale je aktívne vyvrátil.

Venujte pozornosť jednoduchým pleteným klobúkom z rôznych materiálov s umelým leskom. Môžu byť skvelým doplnkom módnej koženej bundy. Ale jednoduché bavlnené klobúky budú skvelým doplnkom jarného luku. Najmä tu vyniknúť veľké pletené barety vo francúzskom štýle.

- 19%
Aliexpress.com
2017 nové módne čiapky pre ženy zimné teplé vlnené zimné čiapky pletené ...
480trie. .
aliexpress.com
Trendy zimné teplé klobúky pletenie hrubé teplé šaty háčiky ...
\ t
781 rub.
- 48%
aliexpress.com
2016 New HatDámske klasické pletené umelé kožušiny ...
681 .348 rub.

V prípade mladých dievčat navrhujú dizajnéri výber jasnejších modelov zo zelenej a modrej priadze, kombinácia šedých a ružových odtieňov zostáva relevantná. Ale staršia dáma by sa mala pozrieť na klasické čierne a biele farby. Umožňujú vytvoriť kompletný a výstižný každodenný obraz v striktnom demokratickom štýle.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané01/26/2018Štítky: