Žena top gang - čo to je a čo ho nosiť v roku 2019?

Slovo „gang“ znamená „pruh“ alebo „bandáž“. Je to prúžok tkaniny, ktorý pokrýva hrudník, a je podobným modelom. Takýto štýl môže byť bez ramienok, s tenkými popruhmi alebo jedným kusom cez krk. Ramenný popruh cez krk môže byť šnúrkami vychádzajúcimi zo stredu hrudníka a zviazanými v zadnej časti hlavy. Najčastejšie je ženský top gang nájdený ako prvok obleku na kúpanie v bikinách, ale návrhári aktívne podporujú tento trend v roku 2019 a ponúkajú ho ako súčasť každodenných lukov. Ak však z lesklých strán vyzerajú modely v provokatívnych modeloch veľkolepé a štýlové, potom to nie je každý, kto sa odváža ísť von v tenkom páse tkaniny namiesto trička. Áno, a nepotrebujete! Táto verzia oblečenia nie je samostatná vec, ale slúži ako doplnok k niektorým oblečeniam. Jej zámer chápeme podrobnejšie.

Po ceste sa pozrieme na otázku, čo to je a čo sa dá nosiť a štýlovo nosiť v roku 2019 v každodennom živote. Pozrite sa na fotografiu - sú prezentované najaktuálnejšie a štýlové luky:

Top gang - fotografia lukov s transparentnými svetrami

Ak nosíte polopriehľadnú šifónovú blúzku klasického štýlu, potom pod spodkom by ste mali nosiť klasickú podprsenku, ktorá zodpovedá blúzke. Ale ak je podprsenka viditeľná cez krajkové tričko alebo sieťovaný rolák, riskujete, že budete v takom vzdorujúcom a dokonca vulgárnom oblečení nepochopení. Pre open-práce položky veľkých úplet a veci z tkaniny-mesh, vziať pletené top gang - takékombinácia bude najviac harmonická a úspešná.

Neskúšajte s farbami - nechajte model byť v rovnakom odtieni ako plášť. Ak máte malú hrudník, vyberte model s kameňmi alebo tenkou penovou vložkou pre rok 2019 - tieto štýly budú modelovať prsia pridaním objemu a dodaním krásneho tvaru. Ale majitelia príliš svieži poprsie sa neodporúča nosiť, rovnako ako transparentné vrcholy. Veľké prsia priťahujú pozornosť, bez ohľadu na to, čo nosíte, takže by ste to nemali príliš naháňať - príliš úprimne.

- 24%
aliexpress.com
Týždeň leta 2017. Nové ženy Sexy bez ramienok trubice Top s gangom ...
506rub.380 rub.
Aliexpress.com
HOT Ženy Sexy šaty bez ramienok topánky Bandeau ...
120 rub.
Aliexpress.com
2017 Nový Sexy Bandeau Top Push Up Geometrická Tlač Bikini ...
343 rub.

Nižšie je niekoľko fotografických lukov s transparentnými svetrami a inými kombináciami:

Dámska vrchná gang pre rok 2019 a hlboké prierazky

Bezplatné športové tričká, ktoré sú tak pohodlné a nie sú horúce v lete, majú často dosť hlboký otvor. Neúspešne zdvihnete ruku alebo sklopíte, budete demonštrovaťokolité spodné prádlo, dobre, alebo hrudník, ak nenosíte spodnú bielizeň. Chrenová reďkovka nie je sladšia - ani jedna, ani druhá nemôže byť povolená. Záchranný ženský bandit top 2019, ktorý dokonale zapadne do športového štýlu, podporuje a chráni hrudník, ale nie je spodná bielizeň. Tu môžete urobiť trochu viac odvážne s farebnou schémou - odvážne položiť na biele tričko cez potlačené dno a pod tričko s jasným ornamentom, čierny top gang oblek.

Hlboký otvor v hornej časti odevu poskytne viacvrstvový efekt, ktorý je v súčasnej sezóne najrelevantnejší. Ďalej na fotografii je navrhnutých niekoľko ďalších variantov montáže obrázkov s touto skriňou:

Priamy výstrih a nízkoprofilová gang top

Dnes, v trende, hlboký výstrih do V na blúzky a šaty, končiace na úrovni pásu. Niektoré modely sa dajú nosiť bez spodného prádla - majú premyslený strih, ktorý zabraňuje odhaleniu prsníka, bez ohľadu na to, akú pozíciu zaujmete. Iné štýly low-cut šaty znamenajú ďalší prvok luku, ktorý je len top gang - foto nádherné snímky ukazujú možné možnosti pre štýlové kombinácie. Najvhodnejšou kombináciou budú letné šaty s rozšírenou sukňou nad kolenom a hlbokým výstrihom s bavlnenou špičkou alebo gangom tenkej pleteniny. Pod otvoreným výstrihom je lepšie zvoliť skromnú verziu jednofarebnej, kontrastnej farby. Elegantný kovbojský outfit vychádza z koženej busty.piesková a rozepínaná džínsová košeľa, ktorej okraje sú úhľadne zviazané v páse.

Bandeau Top a vrchné odevy

S tým, čo nosiť top gang v chladnom počasí? Najlepšie zo všetkého je, že to vyzerá ako súčasť trojdielneho obleku, ceruzky, sukne Midi, krátkych šortiek s vysokým pásom, pokrývajúcich pupok, tie isté vysoké nohavice, rozšírené z boku a nohavice sa môžu stať susedmi v módnom luku.

Vrchné odevy môžu byť akékoľvek: položíme rovnú bundu zhora do pása alebo mierne nižšie, mäkký sveter do stredu stehna alebo dokonca na prsty, tenkú krátku srsť. Po rozopnutí sveter alebo bundy, budete demonštrovať otvorené brucho, takže sa postarajte o dokonalý stav tlače a aspoň minimálne opálenie. Ak chcete skryť väčšinu nahého tela, stlačte spodné tlačidlá. Efektívne vyzerá s top gangom v roku 2019, sveter alebo sako, zapnuté na jednom hornom tlačidle.

Top gang a vesty

V roku 2019 je možné nosiť bando s džínsovými, bavlnenými, koženými a dokonca aj kožušinovými vestami - klasický čierny top je najlepší. Starostlivo dbajte na to, aby rozopnutá vesta nevystavovala príliš veľa tela. Pre kompaktné poprsie si vezmite nohavice a sukne s vysokým alebo dokonca vysokým pásom vo forme korzetu. Takéto oblečenie skryť extra kíl v dolnej časti brucha, ťahanie nadol, a zvodný pruh holé kože zostáva na vrchole. Pre tých, ktorí nechcú držať krok s módou, ale nemôžupochváliť štíhlou siluetou, odporúčame nosiť top gang s nohavicami. Predná časť tejto veci skrýva všetky neatraktívne záhyby na žalúdku, zatiaľ čo sami sa nezbavujete možnosti chváliť módnu košeľu.

- 24%
aliexpress.com
Týždeň leta 2017 Nový Sexy ženy bez ramienok s gangovou trubicou ...
506sa trie.380 rub.
Aliexpress.com
HOT Dámske Sexy bez ramienok orezané topánky Bandeau ...
120 rub.
aliexpress.com
2017 Nový Sexy Bandeau Top Push Up Geometrické Bikini Tlač ...
343 rubľov.

Môžete nosiť gang a ako samostatný prvok luku, ale len na plážach alebo na prechádzkach pri mori. V tomto prípade si dokonca oblečte živôtik z plaviek. Obraz môžete doplniť v roku 2019 voľnými plážovými nohavicami, širokou sukňou maxi alebo jednoduchým mini rovným strihom s koketnými líniami na bokoch - tento outfit je v stredisku viac než vhodný.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané06/10/2018