Módne účesy v roku 2019: pre mládež, chlapcov a mužov

Pre tínedžerov ponúkajú kaderníci-stylisti mnoho originálnych foriem účesov, ktoré pomôžu moderným mladým mužom nielen dodržiavať módne trendy z roku 2019, ale aj ukázať svoju mužskosť a osobnosť. Preto by sa v tejto sezóne mali chlapci vzdať štandardných možností v prospech zložitejších a nezvyčajných zrážok, o ktorých budeme diskutovať neskôr v článku.


Nové trendy v zastrihovaní dospievajúcich v roku 2019

Módne trendy súčasnej sezóny ponúkajú mladým mužom už plnohodnotné mužské účesy. Môžu to byť úplne odlišné formy a dokonca úplne radikálne riešenia, pretože v tomto prípade neexistujú žiadne obmedzenia.

Pri pohľade na fotografie s obrázkami športovcov a špičkových bloggerov je však možné rozoznať niekoľko hlavných trendov medzi účesmi mužov, ktoré sa už stali hitmi v roku 2019. Patrí medzi ne:

 • Prirodzenosť. Absolútne prírodné pramene, ktoré nie sú prilepené k sebe z pokládky a ktoré sú položené v mierne neopatrnej neporiadku, sú módnou novinkou súčasnej sezóny, ktorá sa v krátkom čase podarilo stať trendom.

Prírodnosť a jasné línie rezu sú v móde

.
Dôležité! Stylisti odporúčajú tento rok zabudnúť na gély a laky na vlasy a používať ako matné výrobky vosk alebo penu.

Zaujímavé: Aký módny parfum v roku 2019: dámske a pánske vône

 • Bangs. Dnes je nepostrádateľným módnym prvkom účesov mužov, z ktorých sa sťahovaliminulých ročných obdobiach. Jediný rozdiel je v tom, že sa zmenila forma samotného tresku, ako aj jeho štýl. Hladké alebo mierne rozložené šnúry s bočným delením nahradili závesné vlasy.

Moderná verzia účesov s dlhou ranou

 • Oholené chrámy. Táto verzia účesu v móde nie je prvým rokom. Zvlášť dôležité je ponechať vlasy na parietálnej zóne dlhé tak, aby mohli byť hladko vyčesané dozadu alebo zozbierané do malého chumáča, zatiaľ čo časová zóna zostáva otvorená.

Klasický účes pre dospievajúcich

 • Dĺžka. Napriek tomu, že dnes pri výbere dĺžky prameňov pre tínedžerov neexistujú žiadne obmedzenia, stylisti odporúčajú zvoliť si krátke verzie účesov alebo prameňov strednej dĺžky.

Módne dospievajúce účesy 2019

V závislosti od tvaru a dĺžky prameňov možno mužské účesy vhodné pre tínedžerov rozdeliť do troch skupín. Najkrajšie a relevantné možnosti pre dnešok budú diskutované neskôr v článku.

Pre krátke vlasy

Pánske účesy s krátkymi prameňmi sú teraz aj na módnom podstavci a sú najuniverzálnejšou možnosťou pre dospievajúcich. Je to spôsobené tým, že mladí muži sa nemusia obťažovať so stylingom a účinok je závratný. Patrí medzi ne:

 • Polica. Je to upravená verzia klasického strihu. Jediný rozdiel je v tomjeho tvar je vytvorený podľa individuálnych proporcií tváre tínedžera a dĺžka prameňov nepresahuje 5 centimetrov.

Možnosti stylingu pre pol boxy na strihanie vlasov

Dôležité! Vzhľadom k vrstveniu ostrihania samotného, ​​pol box umožňuje mladým mužom experimentovať s partíciami a všetkými druhmi stylingu, čím mení svoj obraz každý deň.

Zaujímavé: Hlavné trendy v mužskej móde: jar-leto 2019

 • Briti. Svieži a objemný vrchol v spoločnosti s oholenou šijou a chrámy je hitom medzi mladými ľuďmi. Táto verzia účesu vám umožní hrať s obrázkami, vytvárať tak pokojný a ľahkomyseľný a dokonca aj kričiaci luk.

Štýlový britský

 • High Canadian. Štýlový prízvuk v tomto prípade je rany. Mala by byť o niekoľko centimetrov dlhšia ako hlavné vetvy. V tomto prípade môžu byť vlasy položené na boku, rovnako ako vo forme malého mohawk.

Kanadský česaný chrbát

Priemerná dĺžka

Stredne dlhé vlasy medzi mužskou polovicou spoločnosti nie sú o nič menej relevantné. Hlavným krédom takýchto účesov - ľahká neopatrnosť a nedostatok jasných línií. Preto, aby sa dosiahol požadovaný účinok, mladí muži v tejto sezóne by mali venovať pozornosť nasledujúcim formám zrážok:

 • Anderkat. Zvláštnosťou tohto účesu je, že pramene na parietálnej zóne zostávajú dosť dlhé a časová časť je odrezaná pod „ježkom“. Ukázalo sa teda, že je to bezohľadné oblečenie, ktoré sa dnes zvažujenajobľúbenejšie medzi mladými ľuďmi.

Zrážka pri strihaní

 • Dvojitá mriežka. Je ideálny pre mladých mužov s poslušnými vlasmi. Vďaka prameňom rôznych dĺžok a viacvrstvovej forme ostrihania vlasov vlasy prirodzene padajú. Výhodou dvojitých štvorkoliek je schopnosť experimentovať so všetkými druhmi možností stylingu.

Pánska strešná krytina pre stredné vlasy

 • Grunge. Tento účes umožňuje teenagerom ukázať svoju individualitu a spurný duch. Dlhé rany, niekoľko chaoticky položených prameňov na zadnej strane hlavy a oholené chrámy túto úlohu len podtrhnú a doplnia.

Grunge

 • Gavrosh. Orezané pramene na chrámoch, ako aj pretiahnuté na zadnej strane hlavy a predná časť v jednej kompozícii vytvárajú obraz romantickej osobnosti.

Moderný štýlový účes Gavrosh

Dôležité! Gavrosh na rovných prameňoch bude vyzerať smiešne a vytvorí vzhľad špinavých vlasov. Preto zastavte svoj výber na tejto forme účesov, buďte pripravení na to, že sa musíte obťažovať so stylingom denne.

Zaujímavé: módne pánske účesy pre krátke vlasy 2019

Dlhé vlasy

V dospievajúcej móde sú dnes prítomné aj účesy s dlhými vlasmi. V podstate majú tvar podlhovastých štyroch druhov s rovnomerným rezom alebo rebrík s kaskádou. S náležitou starostlivosťou, takéto možnosti vyzerajú rovnako dobre, ako voľné a zmontované v lúč tak módne dnes.

Skutočné mužské účesy pre dlhé vlasy

\ t
Dôležité! Stojí za zmienku, že dlhé účesy sú považované za výsadu romantických a tvorivých osobností, takže ak teenager chce pestovať dlhé pramene, je pre neho lepšie, aby si to neodporoval.

Na fotografii sme v roku 2019 priniesli najvýznamnejšie modely účesov pre mládež pre mládež, vďaka ktorým si každý mladý muž dokáže vytvoriť svoj vlastný, jedinečný módny obraz, čím sa prejaví individuálny zmysel pre štýl.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané17.7.2018Štítky: