Módne účesy s Kanekalon

Bright a originálne účesy s Kanekalon - štýlový nový produkt v roku 2019, ktorý dobyl milióny módy a stal sa skutočným krásu trend. Stále neviete, čo je to Kanekalon a ako s ním zapletať štýlové copánky? Potom je tento materiál vyrobený pre vás!

Farebné pramene canekalone

Zaujímavé : Rýchle účesy za 5 minút pre seba!

Trocha histórie pozadia

Kanekalon je umelé, vysoko kvalitné vlákno pripomínajúce prírodné vlasy. S ním môžete vytvoriť štýlové dredy, africké alebo francúzske copánky, ktoré umožnia módnej žene vyniknúť z davu, vytvoriť jasný a originálny obraz.

Dredy pomocou kanekalonu

Kanekalon začal získavať popularitu v lete 2017, zdobiť hlavy modelov počas módnej prehliadky Marc Jacobs. Stylista Guido Palau vytvoril na vlasoch Irinu Shayk, Gigi Hadid a ďalšie modely s farebnými motívmi. Je čas skúsiť nás a my!

Modely s Marc Jacobs s cannacalo

Máte radi účesy s cancanalone?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Do obleku

Po prvé, Kanekalon je nevyhnutný pre tých, ktorí sa neboja experimentovať a pozitívne vnímať život. Pre účesy sa používajú pramene úplne odlišných farieb a odtieňov.Vďaka svetlému a výnimočnému štýlu je možné vytvoriť nezvyčajný, zaujímavý, nezabudnuteľný obraz.

Kanekalon pre statočných a originálnych

Mimoriadne zaujímavý je Kanekalon pri vytváraní detských účesov, čo vám umožňuje vytvárať zábavné a hravé obrazy, ktoré idú tak málo. Ponúknite dievčatku, aby si vrkali copánky s použitím farebných prameňov, určite už nebude tvrdohlavá a nebude sa hýbať pri česaní.

Detské účesy s Kanekalon

Zaujímavé : Krásne účesy pre dlhé vlasy

Druhy Kanekalon

Napriek tomu, že módny trend používania Kanekalonu v účesoch sa objavil pomerne nedávno, existuje už niekoľko typov tohto materiálu.

Krásne vrkôčiky s cancalone

 • Fluor - tento typ farebných prameňov sa vyznačuje schopnosťou žiariť účinkami ultrafialového žiarenia, ktoré je nevyhnutné pre nočné diskotéky a štýlové párty.
 • Chameleon - tento Kanekalon môže zmeniť svoj tieň pod vplyvom slnečného svetla.

Žiarivka Kanekalon

Ale aj keď sa vám nepodarilo nájsť nezvyčajné druhy umelých prameňov, nezúfajte, pretože tkanie s použitím obyčajného materiálu vyzerá mimoriadne cool a štýlové!


Zaujímavé : Účesy s tečúcimi vlasmi: 10 módnych volieb

Výhody a nevýhody

\ t

O cnosti kanekalonu sa dá hovoriť veľmi dlho. Stačí sa pozrieť na fotografiu.účesy vyrobené z tohto materiálu. Farebné kučery robia štýl nielen svetlým a nezvyčajným, ale majú aj množstvo nepopierateľných výhod.

Živé obrázky s Kanekalon

Výhody :

 • s Kanekalon môže pridať dĺžku na krátke vlasy, rozšírenie možností módy pri výbere účesov;
 • ďalšie vlákna môžu významne zvýšiť objem;
 • materiál nie je elektrifikovaný a pri nosení nie je chmýří;
 • vlákna sú úplne bezpečné a hypoalergénne.

Jasný a originálny Kanekalon

Najdôležitejšou výhodou Kanekalonu pre módy je možnosť odvážnych svetlých experimentov bez kardinálnych zmien vo vlasoch.

Nevýhody :

 • pri styku s vodou sa syntetické vlákna stávajú ťažkými, čo môže poškodiť prírodné kučery;
 • Kanekalon rýchlo stráca svoj jas;
 • aj keď si vyberiete vlákna, ktoré majú farbu blízku prírodnému odtieňu, tkané pramene budú viditeľné aj bez dôkladného preskúmania;
 • Aby sa Kanekalon upevnil, je potrebné ho veľmi pevne splietať do prameňa, ktorý môže tiež poškodiť prirodzené vlasy.

Štýlové kanekalonové vrkôčiky

Napriek týmto nedostatkom sú ženy módy pripravené experimentovať a ozdobiť si vrkôčiky pomocou módneho a krásneho Kanekalonu.

Vlastnosti účesov s Kanekalon

Kanekalon môže byť použitý na vytvorenie štýlových účesov, ako aj voľnýchvlasy. Avšak, to sú copánky s farebnými prameňmi, ktoré sú najobľúbenejšie u módy z celého sveta, ktorí sú zaplavení sociálnymi sieťami fotografií s jasnými dredy. Dokonca aj celebrity si nenechali ujsť príležitosť predviesť na verejnosti originálne copánky.

Živé obrazy celebrít s Kanekalon

Nezávislé vytváranie takýchto účesov je pomerne zložitá a starostlivá úloha, avšak malá prax, túžba a trpezlivosť umožnia dosiahnuť požadovaný účinok.

Kanekalon - účesy

Podľa niekoľkých odporúčaní vám umožní získať atraktívny účes a nepoškodí vaše vlastné vlasy:

 • Odporúča sa používať syntetické vlákna v účesoch s dĺžkou vlastných vlasov najmenej 10-15 cm.
 • Začatie tkania na čistých vlasoch by malo byť, pretože často módne ženy niekoľko dní nerozpúšťajú šnúrky.
 • Aby nedošlo k roztrhnutiu vlasov, odporúča sa použiť lak na vlasy alebo gél.

Tkanie Kanekalon do účesu

Kanekalon sa často nevyvoláva do 3 - 7 dní. Ak máte viac ako štyri copánky, môžete si umývať vlasy a nosiť si vlasy dlhšie.

Nápady na účes s Kanekalone

Ako je uvedené vyššie, účesy s Kanekalonom sa môžu vyrábať ručne. Ponúkame niekoľko jednoduchých a jednoduchých možností, ktoré sú ideálne pre vytvorenie kreatívneho luku pre každý deň a pre neformálnu párty.

Možnostivrkôčiky s kanekalonom

Gradient s Kanekalonou

V tomto variante tkania sa nepoužíva monochromatický Kanekalon, ale oblúky farbené pomocou ombre techniky. V tomto prípade je dôležité zvoliť správne odtiene tak, aby boli v súlade nielen medzi sebou, ale s celým obrazom ako celkom.

Vlasový štýl s Ombre Canacalon

Postupný gradient môže byť hladký alebo ostrý. Prvý z nich je vhodnejší pre tých, ktorí chcú tkané pramene na začiatku prechodu harmonizovať s prirodzenou farbou vlasov. Druhá možnosť je vhodnejšia pre odvážnych jednotlivcov, ktorí sa nebojí jasných a kontrastných farieb.

Kanekalon s hladkým gradientom

Viacfarebné vrkôčiky

Dlhé farebné copánky s vláknami rôznych farieb sú ďalším módnym použitím Kanekalonu.

Malé viacfarebné vrkôčiky

Francúzske vrkôčiky

Tento typ tkania by sa mal zvoliť pre ženy módy, ktoré vedú aktívny životný štýl, najmä pre malé krásy. V tomto prípade priliehajú vrkôčiky tesne k hlave, účes nezasahuje do každodenných záležitostí a svetlé prúžky pridávajú k obrazu chuť.

Štyri francúzske vrkôčiky s Kanekalon

Box

Tento účes sa vykonáva na vlasoch akejkoľvek dĺžky, takže každý predstaviteľ krásnej polovice ľudstva sa môže potešiť takýmto štýlom, ozdobiť sivé dni.

Charakteristickou črtou účesu boxu sú dva vrkôčiky, ktoré sú vo francúzskom štýle lemované,začína od čela a končí pri krku.

Boxerské copánky s kanekalonom

Zaujímavé : Účesy na námestí: 10 štýlových vzhľadu

Afroraps

Chcete byť jedineční? Potom vaša voľba nie je len copánky, pletené s Kanekalon, a mnoho malých copánky, vytvorené pomocou farebných väzieb. Táto možnosť je skutočným nálezom pre tých, ktorí nechcú strácať čas na trvalom dizajne.

Afro-vrkôčiky s Kanekalon

Triky pre majiteľov Kanekalonov

Aby bol účes atraktívny a čo najdlhší, mali by ste venovať pozornosť nasledujúcim bodom:

 • na upevnenie prameňov používajú tenké transparentné elastické pásy;
 • pripevnite laná Kanekalonu pomocou kolíkov;
 • spať v šatke alebo šatke, čo výrazne zníži trenie vlasov na vankúši;
 • začnú sa tkať len na suchých vlasoch, ak však silno uhasia, použite špeciálny gél.

Dúfame, že prezentovaný materiál vám pomôže pri vytváraní štýlového a výnimočného obrazu. Koniec koncov, účesy s Kanekalon sú skvelou príležitosťou na vytvorenie jasného, ​​módneho, neštandardného a moderného luku, aby ste povedali ostatným o sebe!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané24.9.2018Štítky: