Džíny milenci: čo nosiť a fotografie z najlepších ženských obrázkov

Priatelia džínsov sa pevne usadili v ženských šatníkoch. Sú praktické a univerzálne, takže módy nemajú takmer žiadne problémy s tým, čo ich nosiť. Tieto nohavice dokonale dopĺňajú ležérny štýl ležérne, stávajú sa základom pri vytváraní romantického a dokonca obchodného imidžu. V tomto voľnom strihu milenci vám umožní skryť nedostatky a zdôrazniť dôstojnosť postavy.


Charakteristické vlastnosti džínsov priateľov

Módne trendy sezóny 2019 priniesli ženskému šatníku ďalšiu novinku v pánskom štýle. Módne ženy mali málo voľných kockovaných košiel a nadrozmerných kabátov (nadrozmerných), „ukradnutých“ od chlapcov. Dnes sa rozhodli požičať si viac džínsov.

Priateľov + Topánky

Podľa tejto fotografie sa džínsy priateľiek pre ženy vyznačujú nízkym pásom a širokými nohavicami nohavíc, ktoré sú presným opakom populárnej kože. Klasická verzia milencov nemala žiadnu výzdobu, nohavice nohavíc boli dopĺňané len odieraním alebo strihaním. Dizajnéri však nemohli odolať a priniesli do módnych džínsov trochu ženskosti, ozdobili ich farebnou výšivkou, rôznymi pruhmi a korálkami.

Zaujímavé: Najmodernejšie džínsové bundy v roku 2019

Tieto džínsy majú na spodku vrecká a ich dĺžka by nemala klesnúť pod úroveň členka.

Poznačte si dĺžku džínsov. Takto ich nosia ženy módy.

Výhody priateľských džínsov

Tento štýl džínsov má množstvo výhod oproti iným modelom, takže milenciby mal byť určite v šatníku akejkoľvek modernej dievčatá, ktorá chce vyzerať štýlovo a sexy. Medzi nesporné výhody priateľských džínsov:

  • komfort - takéto modely sú šité z mäkších a elastickejších tkanín a vďaka širokej línii bokov a priestranných nôh aktívne dievčatá dostávajú slobodu konania;
  • perfektne sa hodí - napriek tomu, že máme do činenia s "starými džínsy", dnes sú priatelia šití, berúc do úvahy vlastnosti ženských postáv;
  • skrytej chyby - s týmto modelom džínsov, dievčatá môžu ľahko nastaviť vlastnosti ich postavy.

Bundy + priateľské džínsy

Ak módy nechcú obetovať pohodlie v záujme vytvorenia zaujímavého a atraktívneho obrazu, potom milenci sú ideálnou voľbou.

S tým, čo nosiť milencov

Napriek tomu, že „priateľské džínsy“ na prvý pohľad vyzerajú skôr ako „chlapčenské oblečenie“, vhodne vybraný top, topánky a doplnky zmäkčia obraz a vytvoria moderný luk, v ktorom môžete ísť na skvelú párty alebo na pracovný obed.

Prísne snímky s milencami

Optimálne možnosti obuvi

V závislosti na výsledku, ktorý chce dievča dostať, tento model džínsov ide dobre s nízko rýchlostnými topánkami, klasickými loďami, sandálmi a vysokými podpätkami.

Priateľov dobre chodia so zahraničnými svetre

  • Najlepšie dámske ležérne luky sú symbiózou športovej obuvi s milencami. Džíny možno nosiť na jar a na jeseňs ľahkými teniskami, farebnými teniskami, originálnymi oxfordmi, mokasínami, členkovými topánkami, topánkami s hrubými podrážkami.
  • Elegantné obrazy pomôžu vytvoriť elegantné ženské topánky a topánky na vysokom podpätku. Problémy s tým, čo nosiť dámske priateľky džínsy v lete nevzniká, pretože budú vyzerať skvele s farebnými loďami s podpätkami, sandále, sandále na platforme, sklznice a birkenstocks. V zime by ste sa mali pozrieť na topánky ugg a hrubé podpätky.

Športová obuv a priatelia

Idea! V závislosti od ročného obdobia a vybraných topánok sa dajú rovnaké džínsy použiť na vytvorenie radikálne opačných obrazov, každý deň vyzerajú sviežo a originálne.

Zaujímavé: Džínsové šaty 2019: módne trendy a fotografie nových výrobkov

Najlepšie možnosti pre začiatok

Najlepšie zo všetkých drsných milencov sú kombinované s jemnými čipkovými blúzkami a košele. Športy Streetwear dokonale dopĺňajú alkoholické tričká, tričká, topy, mikiny a svetre. Na chladných letných večeroch, na jar a na jeseň, môžu byť milenci bezpečne kombinovaní s rezervovanými krátkymi bundami, pleteným sveterom, koženou koženou bundou.

Kombinácia milencov a vrchného ošatenia

Idea! Podľa fotografie celebrity je skutočným trendom roku 2019 milenci v kombinácii s monochromatickým bavlneným tričkom alebo tenkým vrchom, na vrchu ktorého môžete nosiť sako v obmedzených farbách, ľahký úplet alebo pletený sveter.

Pravidlá výberu

Napriek modernej móde, nesprávne zvolené nohavice môžu zničiť aj tie najodolnejšie postavy. Preto, pred odchodom do obchodu, ženy módy musia pochopiť vlastnosti výberu milencov a ako ich nosiť správne.

Tričko a svetlá džínsová bunda sú skvelým pohľadom na prechádzku

  1. Nízke dievčatá sa najlepšie pozerajú na modely s mierne zúženými nohami, pretože široké modely môžu vizuálne „skrátiť nohy“, čím sa móda stáva svetskejšia. Odborníci odporúčajú nosiť tento model s sandálmi na pätách.
  2. Na vysoké, štíhle dámy sú k dispozícii všetky variácie džínsov - vrecovité tkaniny, odieranie, nízky pás - všetko to bude dobre sedieť na obrázku, čím sa vytvorí atraktívny luk. Takéto dievčatá by sa nemali báť skrátených modelov a nohavíc.
  3. Je lepšie, ak sa majitelia nádherných foriem rozhodnú pre modely tmavých odtieňov s mierne zúženým dnom a rovnou líniou stehien, ktorá ich kombinuje s jednoduchou blúzkou alebo košeľou na zips. Dievčatá s takou postavou by si mali starostlivo vybrať milencov a doplnky k nim, aby sa nezdali ešte viac.
  4. Ženy so širokými boky by mali dávať pozor na rovné modely, ktoré sa nehodia do bokov. Hlavná vec je vybrať nohavice vo veľkosti. V tomto prípade by ideálnym doplnkom k obrázku boli topánky so stabilným vysokým podpätkom.

Príklady štýlových obrazov s milencami

Dôležité! Vyváženie obrazu s masívnymmilenci, všetky ostatné komponenty by mali byť elegantné, zdržanlivé a ženské.

Zaujímavé: S tým, čo nosiť biele džínsy: nápady a fotografie ženských obrazov

Štýloví milenci sú v tejto sezóne mimoriadne dôležití. Tieto džínsy sú univerzálne, takže ich možno skombinovať s takmer akoukoľvek vecou zo skrine a vytvoriť tak rôzne obrázky pre každú príležitosť.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07/02/2018Štítky: