Pletené dámske vesty

Zimný zima je hneď za rohom, takže je načase zásobiť krásnymi pletenými vestami a bundami bez rukávov. Odporúčame, aby ste si kravatu populárnych ženských modelov s pletacími ihlicami - nielenže vám poskytnú pohodlie a teplo, ale aj štýlový akcent na obrázku. Ručné pletenie dnes v trende, a naši čitatelia needlewomen je po ruke!

Módne obrazy s pletenými vestami

Zaujímavé : Kožušinové vesty - nové položky sezóny

Farebná paleta

Samozrejme, môžete si vybrať svoju obľúbenú farbu pre pletenie, ktoré vám vyhovuje. Ale bude to dvojnásobne príjemné, ak sa tento odtieň ukáže v množstve módnych trendov.

Máte pletenú vestu alebo tielko?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

 • Jemná paleta pastelových odtieňov nezanechá ľahostajnú romantickú povahu. Tlmené mäkké farby v kombinácii s pletenou textúrou vyzerajú jednoducho skvele. Dnes v trende ružové, práškové, béžové a svetložlté farby. Dievča vo vesta ktorejkoľvek z týchto farieb bude vyzerať žensky a sofistikovane.

Dámske vesty nude shades

 • Milovníci jasných farieb budú spokojní so skutočnosťou, že mnoho bohatých farieb zaujíma dôležité miesto aj na módnom Olympus. Istý spôsob, ako pritiahnuť pozornosť je dať na červenú položku. A na základekošele bez rukávov tohto tieňa, môžete vytvoriť mnoho veľkolepé a štýlové obrazy. Môžete si vybrať akúkoľvek paletu červenej - od provokatívnej svetlej šarlátovej až po ušľachtilú bordó.

Červené vesty

 • Sezóna 2019-2019 vyhlásila módne odtiene fialovej, žltej, zelenej a modrej. Pletené veci z týchto farieb určite obsadí dôstojné miesto vo vašom šatníku.

Módna modrá vesta

Zaujímavé : Módne vesty na jeseň 2019: nové položky

 • Nezabudnite na univerzálne čierno-hnedé farby. Tieto modely sa stali klasikou praktického a diskrétneho štýlu.

Vesty z tmavých klasických farieb

\ t

Hlavné trendy

Pripravili sme pre vás niekoľko tajomstiev toho, čo by mala byť štýlová vesta alebo bez rukávov.

Štýlové vesty z módnych farieb

 • Nezabudnite na krásne akcenty, ktoré dokážu premeniť aj nezvyčajnú pletenú vec na módnu a veľkolepú. Jednoduchá brošňa, náhrdelník, šatka sú schopné urobiť obyčajný obrázok exkluzívnym.
 • Pre letnú sezónu sú relevantné lemované prelamované modely. Vyzerajú veľkolepé, nielen v plážových lukoch, ale aj v ležérnych obrazoch.
 • Dnes sú populárne modely hrubej priadze, reliéfne vzory, ako aj motív reťazovej pošty, háčkované. Ak chce dievča vyzerať štíhlejšie a vizuálne skryť nejaké chyby, sú to určite jej veci.
 • Tento trend má aj predĺžené vesty s dĺžkou kolien. Môžete ho otravovať pásom avytvoriť originálne vrstvené obrázky.

Módne dámske vesty

Čo treba skombinovať

Nestačí vytvoriť krásnu vec podľa našich schém a opisov. Skutočné módy by mali vedieť, ako kombinovať pletené dámske vesty alebo bez rukávov bunda.

Štýlové dámske bundy bez rukávov

 • Dámske pletené rukávy sú dnes dôležitým atribútom podnikateľského štýlu. Obchodné ženy zručne kombinovať s rolákmi, košele a pletené šaty. Zvyčajne je taký luk udržiavaný v upokojujúcich odtieňoch, ale stále vyzerá atraktívne.
 • Tesná vesta vytvorí štýlovú kombináciu v kombinácii s džínsy alebo klasickými nohavicami.
 • Pre ľahší a bežnejší vzhľad pripravte voľné džínsy pre chlapcov, chinos alebo buggy modely. Sveter, top alebo módne tričko bude vyzerať skvele ako top.
 • Ak dávate prednosť košeli bez rukávov s jasným odtieňom, pridajte do tejto sezóny módne záhyby skladané sukne Midi, tvídové šortky a neutrálnu sukňu na ceruzky.

Pletená vesta - módny obraz

\ t

Zaujímavé : Čiapka čiapky: ako viazať pletenie - schémy

Najzákladnejšie bez rukávov

Páči sa vám krásny a módny vzhľad na fotografii pletených dámskych vest a bez rukávov, ale myslíte si, že nebudete schopní zopakovať tento „výkon steháčky“? Márne! Existuje jedna jednoduchá technika pletenie pre bundu bez rukávov, že aj dievča, ktoré sa najprv vzal pletacie ihlice v ruke môže zvládnuť. Hlavnou vecou je zvládnuť slučky tváre,a zvyšok práce sa uskutoční jednoduchým a rýchlym tempom.

Jednoduchá vesta s rukami

Venujte pozornosť! V tomto modeli je smer pletenia pozdĺžny, respektíve súbor slučiek bude na strane výrobku ako na fotografii.

Vzor bez rukávov

Typ 110 slučky a pridať 2 na lemu. Plette prednú stranu látkou o výške asi 30 cm, aby ste vytvorili priehradku, plette 25 slučiek s pracovným závitom, zmeňte ju na kontrastnú, a plette ďalších 20 cm (to je okolo 44 slučiek). Potom znova použite pracovný závit a prilepte naň zvyšné slučky.

Jednoduchý vzor so slučkami na tvári

Na pletenie operadla je potrebné viazať tkaninu s výškou 37 cm, druhé rameno sa vykoná rovnakým spôsobom. Pravá polica bude v rovnakej výške ako ľavá.

Na konci musíte vytiahnuť kontrastnú niť a paralelne položiť slučky na ihly a zavrieť ich obľúbeným spôsobom.

Vytiahnite kontrastnú niť a paralelne položte slučky

Zaujímavé : Pletenie palatín: pletacie vzory, nové 2019 s fotografiami

Štýlová vesta

Pletenie tejto vesty nebude vyžadovať špeciálne pletacie zručnosti. Princíp vykonania je tak jednoduchý, že sa s ním vyrovná aj začínajúci švadlena.

Krásna vesta s pletacími ihlami

Aby sa táto pekná vec usadila vo vašom šatníku, mali by ste zásobiť pletacími ihlami 6 veľkostí a 5 pradien priadze Cisne Lolita.

 • Začnite pletením zadnej časti vesty. Za týmto účelomtyp 94 slučky a pletené 2 riadky s obruba slučky. Potom urobte prácu podľa schémy fantázie, ako je ukázané. Po 38 cm pletenia, zavrite na oboch stranách v každom druhom rade 5 slučiek, 1 krát 3 slučky a 1 čas 2 slučky. Všetky pracovné závesy zatvorte po 20 cm.
 • Ak chcete pliesť správne police, musíte vytočiť 42 slučiek a pliesť 2 rady obruba slučky. Potom postupujte podľa 5 podväzkových stehov (obruba slučky), potom 37 stehov podľa vzoru. Keď výška dosiahne 38 cm, zatvorte každý 2 rad 5 slučiek, potom 1 čas 3 slučky a 1 čas 2 slučky.
 • Potom začnite robiť krk. Vo výške 41 cm, odčítajte slučku z jej strany tým, že viaže 4 obruba a 2 obruba spolu, naďalej pliesť s efektným vzorom. Je potrebné robiť každé 4 riadky, resp. To bude 8 krát a 24 slučiek celkom.
 • Keď výška od panciera dosiahne 20 cm, zatvorte 19 slučiek z ramien. Pokračujte so vzorom šatky na 8 cm.
 • Ľavá polica je pletená rovnakým spôsobom ako technika pletenia vpravo.
 • Ak chcete prameň ramena, dal v 6 slučiek, z ktorých 5 pletené s šatkou vzor a pridať lem. Zatvorte slučku. Zopakujte tieto kroky znova.
 • Len trochu a vesta bude pripravená. Je len potrebné šiť medzi boky a ramená, šiť páskovanie k priehradke, uchopenie okraj slučky.

Vzor pletenej vesty s ozdobným vzorom

Krásna vesta s gombíkmi

Napriek jednoduchosti implementácie tento model vyzerá elegantne a žensky. Na jeho výkon môžetevečer alebo dva.

Vesta s gombíkmi

Zaujímavé : Dámske svetre, pletacie ihlice 2019: grafy s popismi, fotografiami

 • Na začiatku by ste mali zviazať zadnú stranu výrobku. Prvé štyri rady sledujú gumičku 1x1. Potom, pliesť hlavný vzor. To znamená, obruba slučky, pletené dohromady 2 slučky tváre, takže je na spoke a viazané tváre prvej slučky. Potom odstráňte slučky pomocou lúčov. Striedajte na koniec riadka. Knit kabelky riadky podľa obrázku.
 • Po 45-50 cm pletenia, blízko od 2 strán po 5 slučiek. Potom, v každom prednom rade ešte raz a tak štyrikrát.
 • Po dĺžke chrbta je 65-70 cm, zatvorte 20-25 slučiek s 2 ramenami a 30-35 pri hrdle.
 • Regály so štyrmi radmi pružín spustite.
 • Potom postupujte podľa obrázkov a pridajte 5-tlačítkovú lištu s elastickým 1x1.
 • Zatvorte priedely a rovnobežne s druhou stranou odčítajte 1 slučku v každom prednom rade na krk. Zatvorte ramenné časti.
 • Šite bočné švy, šijacie gombíky na jednu z políc a stehy na druhú.

Vzor pletenia a vzoru vesty s gombíkmi

Teraz, vďaka našim diagramom a opisom, pletenie krásnej ženskej vesty alebo bundy bez rukávov s pletením bude jednoduché. Verte mi, v záujme útulnej, teplej a štýlovej veci nie je vôbec ťažké stráviť pár hodín času. Prajeme vám veľa šťastia!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené22.10.2018Štítky: