Štýlové a módne štrbinové sukne

Sukňa so štrbinou vpredu je jedným z najmódnejších trendov v roku 2019, ktorý by malo každé dievča získať. Vďaka tomuto produktu môžete zároveň vytvoriť elegantný a sexy obraz, ktorý zvýrazní hladké obrysy postavy a štíhle nohy jej majiteľa.

Sukňa so štrbinou

Následne v článku sa budeme zaoberať práve týmto prvkom ženského šatníka, ako aj najdôležitejšími modelmi aktuálnej sezóny.

Zaujímavé : Kožená sukňa - vytvoriť jasný obraz!

Funkcie štýlu

Hlavnou výhodou sukne so štrbinou je jej všestrannosť, pretože ju môže nosiť žena akéhokoľvek veku a veľkosti tela. Okrem toho sukne so štrbinou vpredu, najmä rovný strih, môžu harmonicky zapadnúť do oficiálneho obchodného imidžu, preto môžu byť ľahko nosené na prácu v kancelárii.

Kancelárska verzia sukne so štrbinou

Koľko strihov vo vašej obľúbenej sukni?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pokiaľ ide o dĺžku týchto sukní, v roku 2019 odporúčajú stylisti obrátiť svoju pozornosť na produkty midi alebo maxi length na podlahu. Zníženie v tomto prípade by tiež nemalo byť príliš úprimné a hlboké, pretože okrem toho, že obraz je veľmi náročný, môžespôsobovať určité ťažkosti pri chôdzi a sedení.

Módna sukňa s dvoma strihmi

Dizajnéri tejto sezóny prezentovali štýly sukní, v ktorých je rezná línia zdobená bleskom alebo tlačidlami, takže je možné nastaviť jej hĺbku.

Gombíkový rez

Aktuálne modely

\ t

Sukne so štrbinou vpredu boli hlavnými favoritmi najnovších módnych prehliadok. Eminent couturiers predstavili klasické modely a veľmi kreatívne produkty komplexného strihu. Z nich sme identifikovali najmodernejšie štýly, ktoré sa dajú právom nazvať základným šatníkom.

Obrazy pódií

Zaujímavé : Sukňa ceruzky - módne obrazy: foto

lamoda.ru
Sukňa, ty a
lamoda.ru
Sukňa, Massimiliano Bini
lamoda.ru
Sukňa, Mango
laredoute.ru
Suknicová sukňa s deleným predným dielom
\ t
1 259 rub.
kupivip.ru
Sukňa Moe
1 950 rub.
kupivip.ru
Priama sukňa s LO rezom
2 990 rub.

Sukne s dĺžkou podlahy

V tejto sezóne sú obzvlášť dôležité dlhé sukne s jedným alebo niekoľkými štrbinami vpredu. Rez v tomto prípade môže byť, ako svetlo prízvuk nie viac ako 10 centimetrov, a plný, siaha až po stehennú líniu.

Dlhé sukne so štrbinou

Aby sa obraz nevyskytoval vulgárne a vulgárne, stylisti odporúčajú nosiť dlhé sukne s hlbokou štrbinou v kombinácii s pokojnejším a uzavretejším vrchom, ako je napríklad obyčajné tričko alebo sveter.

Ďalším módnym štýlom takejto sukne je dnes vôňa, ktorá vďaka vlastnostiam strihu vytvára vpredu malú štrbinu. Pokiaľ ide o farebnú schému, osobitná pozornosť by sa mala venovať béžovej farbe, ktorá harmonicky zapadne do letného aj jesenného oblečenia v kombinácii s mikinou alebo pleteným sveter.

Dlhé dlhé sukne

Sukňa na ceruzky

Penové sukne s deleným predným dielom sú považované za jeden z najpraktickejších a najuniverzálnejších modelov. Okrem toho, okrem toho, že nevytvára nepohodlie pri chôdzi, okrem toho je to tiež skvelý doplnok k obchodnému štýlu. Luk je možné len doplniť o diskrétny vrch v podobe klasickej bavlnenej košele, svetre alebo sako. Hlavná vec je, že rez nie je príliš hlboký.

Sukňa so zárezom

Pokiaľ ide o každodenné voľby, v tomto prípade ide o príležitosť „hrať“ s týmto prvkom štýlu. Amber Heard, ktorý v jej luku spájalceruzka sukňa s veľmi hlbokou štrbinou, obyčajné biele tričko a klasické topánky.

Sukňa so zárezom

Pre chladnejšie počasie dizajnéri ponúkli módne džínsy a semišové sukne so štrbinou vpredu. Medzi nimi by sa v tomto období mala venovať osobitná pozornosť modelom, bohato zdobeným výšivkou lurexovej nite.

Džínová sukňa

Koža

Kožené sukne so štrbinou vpredu - jedna z najmodernejších a najpredávanejších súčasných štýlov. V podstate takéto modely sú už hlavným prvkom celého obrazu, v ktorom rez iba zvyšuje efekt.

Kožená sukňa so štrbinou

Zaujímavé : Sukňa, skladané: čo nosiť, módne nápady, foto

Najdôležitejšie sú sukne vyrobené z kože s lichobežníkovým rezom strednej alebo minimálnej dĺžky s malou štrbinou. Pokiaľ ide o farebnú paletu, v tomto prípade, okrem klasickej čiernej farby, je potrebné venovať pozornosť aj farebným výrobkom. Dnes najobľúbenejšie sú kožené sukne v takých farbách ako:

 • burgundský;
 • zelená;
 • jasne modrá;
 • modrá;
 • Khaki;
 • béžová;
 • červená.

Farebné kožené sukne so štrbinou

Príklady farebných kožených sukní so štrbinou môžete vidieť na fotografii v našom výbere.


Denim

Džínsové sukne so štrbinou relevantnou ako vždy. Okrem klasických midi sú veľmi populárne aj sukne tejto sezóny.Denim dĺžka podlahy. Ako dekor pre takéto výrobky používajú dizajnéri:

 • náplasťové vrecká;
 • bohaté kovové gombíky alebo nity pozdĺž rezu;
 • strapce;
 • košíky a volánky;
 • ozdobné vložky z iných tkanín.

Sukňa z džínsoviny na podlahu

Farba džínsových sukní je tiež plná kontrastov. Popri štandardnej modrej a modrej, vrcholy módnych trendov dnes zaberajú aj farebné čiernobiele alebo výtlačky zdobené výtlačkami.

Módne verzie džínsových sukní so štrbinou

Pletené

Pletené farebné pletené sukne sú dnes na vrchole popularity, najmä v období jesene a zimy. V podstate sú reprezentované klasickým rovným modelom strojového viazania s rezom, ktorý dosahuje čiaru kolien. Stylisti odporúčajú nosiť také sukne s kontrastnými prepojkami alebo tenkým pleteným golfom.

Sukňa so štrbinou pre jesennú zimnú sezónu

Orezané háčkované sukne sa dnes považujú za obzvlášť dôležité. Vďaka tenkému prelamovanému vzoru je výsledkom luxusný produkt, ktorý dokonale zapadne do absolútne akéhokoľvek luku.

Štýlové pletené sukne

S dvoma rezmi

Sukňa s dvoma strihmi - nová sezóna, ktorá sa rýchlo získava na popularite. Je ideálny pre každodenné nosenie a pre pohodlie v kancelárii alebo večernom štýle. Preto tento štýl sukne môže byť bezpečnekombinovať s topy alebo blúzkami, vyrobené v ľanovom štýle.

Sukňa s dvomi strihmi

Sukňa s dvoma strihmi sa považuje za ideálnu pre obézne ženy, pretože vizuálne ťahá postavu, čím skrýva svoje chyby.


Ako vidíte, rozsah sukní so štrbinou v prednej časti sa len prevráti. Môžu to byť klasické „ceruzky“ a viac kreatívnych produktov, ktoré možno vidieť na fotografiách v časopisoch ako Vogue a Cosmopolitan. Hlavná vec v tomto prípade nie je preháňať s hĺbkou rezu, takže namiesto elegantného a ženského luku, ako výsledok, nebudete mať vulgárny a vzdorný obraz.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené v09/25/2018Štítky: