Kaskáda s rany - dobrá kombinácia

Kaskáda pre stredné vlasy, a to aj s ofinou, môže byť právom považovaná za najobľúbenejší účes, okrem iného. Pramene položené prirodzeným spôsobom dodajú každému obraz ľahkosť a jedinečné čaro. Na hlave každej ženy módy, bude tento účes vyzerať unikátne svojím vlastným spôsobom, pretože aký druh vlasov sa nakoniec tvar, niekedy aj najskúsenejší majster nemôže predvídať. Preto sa odporúča vykonávať kaskádu len na rovných alebo sotva kučeravých zámkoch strednej a dlhšej dĺžky.


Páči sa vám Cascade haircuts?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Výhody a nevýhody kaskády

Rovnako ako každý iný účes má kaskáda niekoľko nepopierateľných výhod, ale aj niektoré nevýhody. Tu a teraz uvedieme každú z nich.

Zaujímavé : Štýlová kaskáda pre dlhé vlasy - foto

Plusy:

 • Kaskáda dokonale koriguje nedokonalosti tváre. Napríklad s ním môžete dobre skryť masívne lícne kosti alebo veľké tváre;
 • kaskáda odhaľuje a zdôrazňuje krásnu líniu krku a kľúčku;
 • pre majiteľov zriedkavých vlasových kaskád skvelou príležitosťou na zvýšenie objemu vlasov;
 • pre ženy po štyridsiatke vám tento účes pomôže vyzerať mladšie;
 • Kaskádová zostrih ide dobre s akoukoľvekrany;
 • a nakoniec je kaskáda ideálna pre takmer akýkoľvek typ osoby.

Dodatočný objem

Dôležité! Najlepšie zo všetkého je, že kaskádová úprava je vhodná pre okrúhlu, obdĺžnikovú a oválnu. Ale majitelia iných typov, tiež, nemôže sa báť. Len sa poraďte so svojím pánom a overte si s ním všetky nuansy týkajúce sa tohto účesu.

Kaskáda na trojuholníkovej strane

Zaujímavé : Štýlové kaskády účesov - foto

Nevýhody

Našťastie v tejto inštalácii nie je veľa nedostatkov, takže vás nebude trvať dlho, kým ich budete študovať.

 • Kaskáda nebude vyhovovať vlastníkom veľmi hrubých a ťažkých vlasov vôbec. Jednoducho nebude môcť kúpiť požadovaný objem, takže tipy budú vyzerať úplne beztvaré;
 • Kaskáda nie je vhodná ani na kučeravé vlasy. Je nepravdepodobné, že aj najskúsenejší majster v tomto prípade bude schopný dať vlasom požadovaný tvar.

Kaskáda na vlnitých vlasoch

Dôležité! Ale na vlnité vlasy kaskády - skvelá voľba. Ľahké, mierne zakrivené zámky spolu s viacstupňovým účesom budú vyzerať veľmi ženské, nežné a výrazné.

Kaskáda s rôznymi druhmi rán

Poďme sa porozprávať o tom, ako bude kaskáda strihania vlasov na stredných vlasoch kombinovaná s rany. Koniec koncov, ako viete, ich odrody sú tiež dosť veľa, takže je lepšie vedieť vopred, čo očakávať.

 • Kaskáda s rovnýmrany . Po prvé, začnime s tým, že taký tresk je najvhodnejší pre majiteľov pretiahnutej a oválnej tváre. Uzavrie čelo na oboch stranách, akoby tvorilo kruh, ktorý je už dobrý. Po druhé, je potrebné mať na pamäti, že rovné rany spôsobujú, že obraz je ťažší, takže sa odporúča len pre kaskádové zostrihy krátkej alebo strednej dĺžky. Je potrebné uchýliť sa k priamemu ranu s kaskádou len v najvzácnejších prípadoch, pretože existuje príliš veľa funkcií, ktoré vám môžu zabrániť vytvoriť harmonický obraz.

Dôležité! Rovné rany sú úplne kontraindikované v okrúhlom tvári, pretože sa zdá, že je odrezaný, čo ho robí neprimeraným.

Zaujímavé : Dámsky vlasový rebrík

 • Kaskáda so šikmými rany . Šikmé rany samy o sebe sú veľmi populárne módny trend, ktorý vám umožní, aby sa obraz neobvyklé. Spolu so strednou kaskádou bude vyzerať ešte atraktívnejšie a štýlovejšie. Navyše, ak sa ponoríte do techniky, ukáže sa, že šikmé rany, ako sa vlieva do vlasov, sa úspešne kombinujú s prechodmi a vrstvami.

Kaskáda s rovnými a šikmými rany

Dôležité! Pre dievčatá s malými rysmi tváre je najvhodnejší roztrhaný šikmý tresk. A pre majiteľov hrubých rovných kučier, je dokonca prísne ukázané, pretože s pomocou nej môžete zmierniť svoj obraz, čo je viac estetické a vzdušné.
 • Kaskáda na strednej srsti s asymetrickými rany.Prírodný štýl, ktorým jekaskáda, dokonale harmonizuje nielen so šikmým treskom, ale aj s asymetrickým. Tento obrázok bude vyzerať veľmi originálne a zmäkčí aj rysy tváre. Dokonalý a kreatívny vzhľad šikmých rán s šikmým kaskádovým strihom na jednej strane. Samozrejme, malo by to byť otrhaná kaskáda a vo všeobecnosti bude celý váš účes podobný „chybe“, ale verte mi, keď ste sa o tom rozhodli, nebudete ľutovať, pretože je to veľmi mladistvé, štýlové a odvážne.

 • Absolvent kaskáda s dlhým treskom.A táto možnosť je skvelou príležitosťou na zvýraznenie očí a vyváženie funkcií. Dlhé tresky sú trendom, že móda všetkých vekových kategórií rád používa. Ide dobre s každým typom tváre a vyhovuje ženám akejkoľvek veľkosti tela. V skutočnosti sú dlhé rany súčasťou štýlu, čo znamená, že vyzerá veľmi prirodzene. Strúhali ho spravidla s priemernou a dlhou kaskádou.

 • Kaskáda pre stredné vlasy s okrúhlymi rany.Okrúhle rany sú takmer novinkou vo svete kaderníctva. Samozrejme, vedeli o nej predtým, ale aktívne sa k nemu uchýlili, ako sa teraz stali pomerne nedávno. Arcuate rany sa používajú v kombinácii s kaskádou, ale s niektorými výhradami. Samotný účes by mal byť čo najhladší. To znamená, že tu nie sú povolené žiadne frivolné kučery a prirodzený objem.

Dôležité! Okrúhle rany v kombinácii s kaskádou strednej dĺžky, možno jedinou príležitosťou pre majiteľov ťažkýchvlasy nosia tento účes. Ďalšie pomppy sa tu nevyžadujú, čo znamená, že rovné kučery budú vyzerať primerane
.

Zaujímavé : Bangs v polkruhu: strih alebo nie rez?

 • Odstupné rany.Samozrejme, že áno! Vyzerá tiež skvele so strednou kaskádovou dĺžkou. V ideálnom prípade, ak bude hodnotený. Pozrite sa na fotografiu, aký je štýlový a farebný obraz. Pridajte tu ombra alebo inú odvážnu farbu a užite si novú transformáciu.

Zaujímavé : Módne dámske účesy v roku 2019

 • Francúzske treskya stredné vlasy sú úžasným módnym trendom 2018. Dievčatá sa tak veľmi páčia, ako sú tieto druhy rán a kaskády navzájom kombinované, že v roku 2019 bude tento tandem veľmi obľúbený. Aký je rozdiel medzi francúzskymi rany od zvyčajného? A skutočnosť, že začína na vrchole. Môžete položiť francúzske rany rôznymi spôsobmi: uhlopriečne, rozdeliť na dve časti alebo narovnať so železom, pamätajte, že hlavná vec je, že musí byť hladká.

Ako môžete vidieť, kaskáda na stredne dlhých vlasoch a dokonca aj v kombinácii s rany má vynikajúci výhľad zozadu, dokonca aj spredu. Rozhodovať o takomto účese, určite nebudete ľutovať nič, pretože je ľahké sa o neho starať a je veľmi krásna. A ak budete pri výbere účesu dodržiavať aj niekoľko pravidiel, určite budete môcť vytvoriť jedinečný obraz.


Najpopulárnejšie odrody kaskády zafarbenia

 • Zvýraznenie . Toto zobrazenieFarbenie je skvelé pre všetky typy účesov žien a kaskáda nie je výnimkou. V jeho prípade sa pozornosť sústreďuje na ostré farebné prechody. Niekedy ženy v móde radšej nechcú farbiť svoje vlasy úplne, ale podliehajú farbeniu len pár prameňov alebo len tipy.

 • Ombre . Ďalšia megapopulárna technika, v ktorej kaskáda na stredných vlasoch bude vyzerať skvele. Tu sa najčastejšie kombinujú tmavé a svetlé odtiene, čím sa vytvára hladký prechod medzi nimi.

 • Farbenie . Farbenie niekoľkých prameňov alebo zón v jasných farbách.

 • Farbenie 3 D.V tomto prípade sa vyberú 4 alebo 5 odtieňov farby, ktoré sa navzájom kombinujú a ktoré sa náhodne aplikujú na kučery.

Dôležité! Kaskáda vyzerá najlepšie s nasledujúcimi odtieňmi vlasov: med, gaštan, tmavá blondínka, popol a pšenica.

Zaujímavé : Štýlové sfarbenie tmavých vlasov

Strih s ranou, ako napríklad kaskáda, vyzerá obzvlášť pôsobivo na stredne dlhé vlasy. A naše početné fotografie to potvrdzujú. Existuje mnoho možností pre manévrovanie a transformáciu, takže je ideálny pre moderný rytmus života.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené11/14/2018Štítky: