Manikúra s vetvičkami

Manikúra s vetvičkami je stelesnením nehy, elegancie a ženskosti. Ak si tieto kvality ceníte v sebe a vo svojom obraze, odporúčame vám, aby ste sa inšpirovali výberom fotografií z najsofistikovanejšieho a najromantickejšieho dizajnu nechtov. Po inšpirácii určite bude nasledovať nová manikúra - je ťažké odolať našim myšlienkam!


Nástroje

 • Hlavným asistentom pri vytváraní manikúry s vetvičkami je tenký štetec. Je to s pomocou nej, že je ľahké kresliť elegantné rafinované vzory. Ak nemáte špeciálny nástroj, môžete si vziať jednoduchú kefu a nakrájať ju nožnicami, aby ste hrot zostrihli.
 • S určitým obratom môže krásny dizajn prísť s bodkami, guľôčkovým perom, oranžovou paličkou alebo špáradlom.

 • Ak kreslenie na nechtoch nie je vašou guľou, môžete použiť hotové posuvníky. Prilepené na dosky, vyzerajú elegantne a prirodzene - rovnako ako kresby od ruky.
 • Novinka vo svete umenia nail - lisovanie. To umožňuje používať známky použiť skutočné majstrovské diela na nechtíka.

Výhody

 • S takou manikúrou nemusíte hádať: čo sa nosí na kompatibilitu s dizajnom nechtov. Je to harmonicky zapadá do obrazu akéhokoľvek štýlu a farebnej palety.
 • Manikúra s vetvičkami a listami zdôrazní krásnu krásu majiteľa a krásu jej rúk.

Venujte pozornosť! Ale je tu nevýhoda: ak sa vaše nechty nemôžu pochváliť dokonalýmstav mysle, takýto dizajn sa určite zameria na to.

 • Vzory smerované zvisle sú schopné vizuálne predĺžiť nechtovú dosku, zužovať ju a zužovať.
 • Takáto manikúra je dokonalým obrazom modernej dámy. Ak sa usilujete o eleganciu a ženskosť, môžete začať s takýmto nechtovým umením.

Akú farbu zvoliť

Sezóna 2019 je bohatá na paletu farieb na nechty. Identifikovali sme hodnotenie aktuálnych odtieňov, ktoré budú vyzerať perfektne v manikúre s vetvičkami. Čestné miesta prešli na:

 • biela;
 • mlieko;
 • pistácie;

 • olivy;
 • modrá;
 • modrá;

 • víno;

 • hnedá;
 • červená;
 • ružová.

Idea č. 1

V dnešnej dobe lakonický dizajn s minimálnym dekorom nahrádza chytľavé a jasné umenie nechtov. Ak sa k vám priblíži úhľadné motívy, jednoduchá nenápadná manikúra a obmedzená elegancia, určite oceníte tento trend vo svete nechtového umenia. Ako vidíte, krásna vôbec neznamená jasnú a domýšľavú.

Jemná manikúra na každý deň

Idea č. 2

Botanický minimalizmus s použitím červenej palety je najznámejšou kombináciou stručnosti a zmyselného jasu. Ak sa vám páči zaujímavá hra kontrastov v manikúre, je to určite vaša voľba!

Zaujímavé: Červená manikúra s dizajnom: foto

Idea č. 3

Manikúra s vetvičkami sakury je dokonalým stelesnením ženskosti a nehy, ktorá v jarnom období vyzerá najviac harmonicky.

Idea č. 4

Kombinácia béžovej a zelenej je dokonalým tandemom na vytvorenie manikúry so vetvičkami. Dizajn v takejto palete vyzerá neuveriteľne štýlovo a elegantne.

Idea č. 5

Brilantné akcenty a elegantné vetvičky - čo by mohlo byť lepšie pre ženskú manikúru pre špeciálne príležitosti? Fólie, trblietky, brilantný lak alebo voľné trblietky môžu urobiť taký elegantný vzhľad. Pri ich používaní sa obmedzujete len na svoju vlastnú predstavivosť, pretože módne trendy pre lesk a lesk na nechtoch v akomkoľvek prejave.

Situácia win-win je dekorácia listov s leskmi. Môžete tiež vybrať vetvu, základňu alebo hranu klinca. Jedným slovom, v takejto manikúre je všetko možné, že duša si želá!

Zaujímavé: Monochromatické manikúry 2019: novinky

Idea č. 6

Ohromujúce nechtové umenie sa získa ako výsledok použitia kamienkov na navrhovanie listov. Ak nenájdete dekor charakteristického podlhovastého tvaru, nezúfajte, ale požičajte si nápad z tejto fotografie. Malé kamienky na bokoch a jeden veľký v strede dokonale zopakujú tvar listov.

Idea č. 7

Hra textúr je absolútnym trendom posledných sezón, ktorý rýchlo získal lásku všetkých módy. Jej podstata spočíva v kombinácii matnej,lesklý alebo lesklý povlak v jednej manikúre. Výsledok takýchto experimentov sa vždy teší štýlovému vzhľadu a kreativite.

Idea č. 8

Umenie nechtov s vŕbovými vetvičkami je skvelý nápad nielen na veľkonočný týždeň, ale na celé jarné obdobie ako celok.

Idea č. 9

Výber kontrastných odtieňov je zárukou účinnosti manikúry, ktorá je vhodná na pracovné dni aj na prázdniny. Čiernobiela paleta je akousi klasikou žánru a vždy vyzerá ako „5+“. Ak chcete zmäkčiť kontrast a výraznosť takéhoto dizajnu, vyberte si svetlé odtiene, ktoré sú blízko bielej - mliečna, slonovinová alebo béžová.

Zaujímavé: Manikúra je čierna s červenou

Idea č. 10

Elegantná manikúra s vetvičkami je možná nielen s použitím monochromatického základu. Nemenej krásny výsledok sa získa na základe efektu ombra ako na fotografii. Takéto kresby sú krásne na mäkkom prechode pastelových odtieňov, ktoré zdôrazňujú jemnosť a ženskosť dizajnu.

Idea č. 11

Umelé nechty so vzorom vetvičiek predstavujú obrovský priestor pre tvorivé podnety. Nikto vás neobmedzuje len na pastelové spektrum tónov. Pozrite sa, ako štýlovo vyzerá manikúra s použitím fialovej a bielej farby. Matná textúra mu dodáva viac luxusu a štýlu.

Aký dizajn sa vám páčil?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Idea č. 12

Zaujala vás klasika a zdržanlivosť v manikúre? Potom Vám odporúčame zastaviť výber na bunde, ktorá je zdobená vetvičkami kvetov. Kvetinové motívy budú vyzerať ako akcenty na dvojici nechtíka lekárskeho.

Idea č. 13

Trendy trendov na nechtoch v novej sezóne môžu byť buď stručné alebo umelecké. A ak myšlienky minimalizmu nie sú blízko vám, urobte výber v prospech druhého smeru, ktorý zahŕňa vytvorenie skutočných majstrovských diel na nechtoch. Podrobnosti o kresbe a kreatívny prístup v takejto manikúre sú vítané!

Idea č. 14

Dizajn s vetvičkami stromu alebo kvetu vyzerá obzvlášť luxusne na tmavom podklade s leskmi.

Myšlienka číslo 15

Mäkká modrá alebo kráľovská modrá je najvhodnejšia na kreslenie motívov kvetov na nechtoch. Ozdobte tento dizajn dekoratívnymi kameňmi, aby ste získali čo najpôsobivejší výsledok.

Nápady na krátke nechty

Naši čitatelia sa často zaujímajú o: aký dizajn sa dá realizovať na krátku dĺžku, aby vyzeral módne a zdržanlivo? Aktuálne trendy naznačujú: musíte sa zamerať na vynikajúci minimalizmus.Umenie nechtov v najlepších tradíciách stručnosti a zdržanlivosti ideálne zdôrazňuje krásu a eleganciu dámskych pier.

Chcete sa naučiť, ako neprekračovať moderný minimalizmus v umení nechtov? Dodržiavajte základné princípy tohto štýlu a budete úspešní:

 • základná vrstva by mala byť jednofarebná;

 • ideálna paleta minimalizmu - pastelové farby;

 • počet výkresov na jednej strane je zvyčajne obmedzený na dve kompozície;
 • je vítaný elegantný a skromný dizajn;

 • oko-lov dekor a jeho excesy sú tabu.

Aj pôvabná a romantická sakura by bola vhodná na to, aby sa pozerala na krátku dĺžku. Nie je však potrebné umiestniť tieto japonské kvety na každý nechtík - stačí 2 krásne akcenty.

Krátka dĺžka nechtu neznamená zákaz používania dekoru, ale len požiadavku na jeho umiernenosť a presnosť. Napríklad, malé korálky a kamienky zvýrazniť listy - to je to, čo potrebujete!

Nezakazujte používanie jasných farieb. S prístupom z jari a leta viac ako inokedy chcem pridať farbu okolo a každý deň, aby som bol vo skvelej nálade. Recept je veľmi jednoduchý - urobiť manikúru s použitím pozitívnych a bohatých tónov, a budete šťastní!

Ak chcete zdôrazniť svoju ženskosť, vynikajúcu chuť a starostlivosť, vyberte si v prospech manikúry s vetvičkami a kvetmi. Tento dizajn vyzerá štýlovo a moderne.To znamená, že je presne hodné predviesť sa na nechtoch.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované03.02.2019Štítky: