Aké farby budú v móde, jar-leto 2019

Tu a tam je chladná zima: teraz sa nemusíte zabaliť do vrecúšok a „špicatých“ klobúkov, ale môžete venovať viac pozornosti svojmu štýlu a jarným lukom. Ale nenechajte sa ponáhľať k behu na nákupy, poďme zistiť, aké farby sú v móde na jar-leto 2019? Čo pre nás táto sezóna pripravila?


Cosmos, vitajte!

Všetci experti a módni kritici tento rok súhlasili a určili farbu roka - ultrafialové. Tento odvážny a zároveň „svetlý“ fialový odtieň sa ocitol v šatách aj v topánkach, doplnkoch a dokonca aj v interiéroch!

Ultrafialové žiarenie je zmesou retro a modernej, je to ako Twiggy, ale v roku 2019! Disco štýl, jas, iskry - s ultrafialovým sa zdajú ponoriť v 60. rokoch!

Súčasne je ultrafialové žiarenie ako dych vzduchu z budúcnosti: tento odtieň si zachováva tajomstvo samo o sebe a prináša do obrazu niečo nové, čerstvé.

Čo sa týka oblečenia, ultrafialové vyzerá skvele na vrchoch, blúzkach a doplnkoch. Tiež štýlové a vyzerajúce topánky podobnej farby.

Hlavným pravidlom ultrafialového žiarenia nie je preháňať ho. Takýto jasný akcent by mal byť len doplnkom k všeobecnému, „pokojnejšiemu“ obrazu.

Ultrafialové žiarenie v odevoch

Jasné ako slnko!

Ak máte záujem o to, aké farby sú v trende na jar-leto 2019, potom by ste mali venovať pozornosť takémuto odtieňu ako kanárka. Tento svetlý odtieň žltej farby urobí váš vzhľad originálnym a odlíšeným od davu.

Šaty, topy, tričká, nohavice, topánky - áno, všetko bude vyzerať krásne v kanárskej farbe! obzvlášťTento odtieň je dôležitý v horúcom období, okamžite dáva obraz tepla a nehy.

Jasne žltý

Zaujímavé: Zbierky jaro-leto 2019 na Parížskom týždni módy

„Studená“ modrá - nová čierna?

Malý chlapec modrý - to je presne to, čo je odtieň modrej teraz nazývaný trendy. Jedná sa o mäkkú nenasýtenú farbu, ktorá môže urobiť obraz svetlejším, vzdušnejším. Napríklad:

  • tmavé šaty môžu byť krásne nariedené modrou čeľusťou;
  • Môžete nosiť skutočné mama džínsy, pridávať k nim modrý nadrozmerný sveter;
  • Letné letné šaty vo farbe Malý chlapec modrý sa môže stať nezávislým detailom v obraze a tak ďalej.

Na druhej strane však takáto modrá dáva obrazom a poznámkam stručnosti, jednoduchosti, do určitej miery dokonca závažnosti. Takže Little Boy blue môže byť tiež použitý ako farba oblečenia na obchodné účely (nohavice, sukne na ceruzky a pod.).

Modrá farba je univerzálna farba ako čierna. Je vhodný ako laková farba a ako odtieň na večerný make-up a ako hlavný odtieň módneho vzhľadu.

Hlavný odtieň módneho vzhľadu “

Hue of love

Vzhľadom na to, aké farby sú v móde na jar 2019, je ťažké zabudnúť na fialový odtieň.

Fialová je láska! Ak s tým nesúhlasíte, znamená to, že ste si ešte „tú“ vec nezakúpili. Kombinácia fialová a ružová bude váš obraz tak jemný a jemný, že nikto nemôže prejsť okolo!

Fialové šaty, svetre, fialové saká a bundy - tento odtieň vyzerá skvelena takmer akékoľvek oblečenie! Mimochodom, dnes aj rúž na daný tón je v trende!

Letné šaty v jemnej fialovej farbe

Zaujímavé: Nové trendy na jar-leto 2019 móda: fotky, nové položky

Jedovatý vápno

Farba s pôvodným názvom Lime Punch je tiež populárna v tejto sezóne. Táto „jedovatá“ kombinácia žltej a zelenej farby robí váš vzhľad čo najjasnejším!

Súhlasím s tým, že len tie najodvážnejšie dievčatá budú súhlasiť s tým, že budú nosiť oblek, sako alebo nohavice takého komplikovaného tieňa. Ale pretože raz žijeme? Takže odvážnejší, odvážnejší!

Mimochodom, "vápno punč" vyzerá skvele na topánky a doplnky. Takže môžete jednoducho zriediť svoj každodenný vzhľad s takými štýlovými detailmi a obraz bude oveľa jasnejší.

Lime Punch v šatách

Nová mincovňa

Pamätajte si minulé leto, keď všetci šli do farby mincovne? Dnes sa mení s jasnejšou variáciou - odtieň s názvom „Arcadia“.

Toto je zmes zelenej a modrej, ktorá dáva obrazu určitý druh kozmicity, umelosti, ako keby bol z budúcnosti. Na fotografii tento odtieň vyzerá dobre, len neodolateľne!

Oblečenie tejto farby je zároveň napriek svojej jasnosti veľmi prísne a vhodné pre obchodný štýl. Predstavte si: originálny nohavicový oblek v tejto farbe s nohavicami s vysokou priľnavosťou a baskičkou na bunde ... nikto s vami odmietne spolupracovať!

Neodolateľná svetlá farba mincovne v odevoch

Ropa, chilli a móda?

Chili olej. Počuli ste to?Možno nie, ale s takýmto dotykom ste sa určite stretli. Koniec koncov, toto je jedna z najpopulárnejších farieb v tejto sezóne!

Zmes marockého štýlu a vinobrania, kombinácia zdržanlivosti, prísnosti a zároveň elegancie a elegancie - to je to, čo je chili olejový odtieň.

Táto farba je vhodná ako pre vrecko, tak aj pre akékoľvek iné príslušenstvo. Okrem toho, tieň bude vyzerať skvele a ako hlavný "hosť" vášho obrazu: šaty, nohavice, blúzky, bundy a ďalšie oblečenie v tejto farbe vyzerajú štýlovo a stručne.

Olej z odtieňa chili

Zaujímavé: Dámske bundy pre rok 2019, módne trendy (foto)

Nyud

Mäkké, príjemné na oko a vždy relevantné. To je o móde tejto sezóny, farbe Almost Mauve.

Tento hybrid lila, lila a ružová vyzerá skvele na blondínach aj brunetkách. Odtieň je neodmysliteľne univerzálny pre akýkoľvek štýl oblečenia, od športu až po kanceláriu a biznis.

Aby sa však predišlo bledosti obrazu, je lepšie ho rozriediť živými detailmi: bordó-farebná taška a rovnaká rúž, alebo čierna klasická bunda /sveter.

Nud je univerzálny pre akýkoľvek štýl oblečenia

Nenosia uniformu

Okrem odtieňov oblečenia sa módne trendy dotkli aj make-upu, účesu a manikúry. Pri farbení vlasov získava čoraz viac popularity jasných farieb. Namiesto postupného „hladkého“ ombra, „odvážne“ pramene ružovej, ultrafialovej a dokonca modrej farby sa dostanú do módy!Nebojte sa experimentovať!

Ak sa stratíte pri výbere farby manikúry, potom v tejto sezóne na vrchole popularity sú odtiene ako fialová a kanárska farba - takéto svetlé nechty okamžite upútajú oko a vytvárajú náladu!

Nevynechaná móda a make-up: módne odtiene sa používajú v tieni a farebných očných viečkach: svetlé šípky z 60-tych rokov, vždy módne „Smokey Eyes“ v ultrafialovej farbe a tak ďalej - nebojte sa experimentov aj tu!

Fialový odtieň laku na nechty

Krásne oblečenie a doplnky vytvárajú náladu a dôveru. Ak chcete byť v trende a vyzerať čo najštýlovejšie, potom by ste sa mali najprv zoznámiť s tým, aké farby sú v móde na jar-leto 2019. Takže vaše obrázky budú vždy relevantné!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané17.4.2018Štítky: