Ako uviazať šatku okolo krku: najlepšie spôsoby!

Prišla jeseň, čo znamená, že ženy módy sa začali aktívne zaujímať o rôzne spôsoby viazania šatky okolo krku. Tento trend je tu už asi desať rokov, ale vôbec sa nestane zastaraným. Dokonca aj naše matky, sú mladé, s radosťou preplnené v komplikovane viazaných ženských šatkách, ktoré ich úspešne dopĺňajú rustikálnym sovietskym odevom.

Krásne spôsoby, ako uviazať šatku okolo krku

Samozrejme, dnešná móda, ktorá sa nazýva slabý jazyk, sa nezmení, pretože v šatníku každej ženy je mnoho sak, plášťov a kabátov rôznych farieb a štýlov. Ale to neznamená, že musíme opustiť taký užitočný doplnok ako šatku. Zvlášť, ak ho zviazate s nezvyčajným vzorom, váš obraz z neho bude mať úžitok.

Neobvyklý spôsob, ako uviazať šatku okolo krku

Zaujímavé : Módna šatka Arafatka - úspešná akvizícia pre rok 2019

7 Pôvodné spôsoby, ako uviazať šatku okolo krku

Nosíte kravaty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Krásna a praktická možnosť navíjania hodvábnej šatky okolo krku

Tu a teraz budeme vizuálne skúmať najzaujímavejšie spôsoby viazania šatky, vďaka čomu budete môcť ozdobiť svoj denný šatník. ZároveňKaždá z týchto metód bude mimoriadne jednoduchá a prístupná, takže ju musíte zopakovať. Odváž sa s nami!


Malý uzol na strane

Tento spôsob viazania šatky okolo krku je veľmi jednoduchý a je tiež ideálny pre akékoľvek ľahké šaty.

 • Začnite krútením malého hodvábu alebo saténového štvorca šikmo niekoľkokrát.
 • Výsledkom je, že by ste mali mať úzky pásik, ktorý si na krku uviazate. A nebudete to len zviazať, ale urobíte krásny dvojitý uzol, ktorý sa otočí na pravej alebo ľavej strane.
 • Výsledkom je, že „krídla“ šatky budú musieť padnúť na otvorené rameno, čo ho bude priaznivo zvýrazňovať. Vyrovnajte ich krásne a vychutnajte si ženský spôsob.

Uzol na strane

\ t

Dôležité! Šaty, s ktorými sa rozhodnete kombinovať šatku, by mali byť bez goliera a je vhodné otvoriť kľúčnu kosť tak, aby sa krk nezdal byť vizuálne skrátený.

Šál pod blúzkou alebo košeľou, ktorá pokrýva dekolt

\ t

Práve ste videli takú šatku s predajnými asistentmi, zamestnancami bánk a kancelárskymi pracovníkmi. Vyzerá veľmi krásne, upravené a prísne. A čo je najdôležitejšie, bude vám trvať dlhšie ako minútu, aby ste dosiahli rovnaký výsledok.

Šál pod blúzkou alebo košeľou

 • Tak ako v predchádzajúcom čase, vezmite malú kravatu a uhýbajte ju v niekoľkých vrstvách šikmo.
 • Ďalej sa posúvaj okolo krku tak, že jeden koniec je okoloO 10 cm dlhšia ako druhá.
 • Teraz ho viažte raz. A potom sa dlhší koniec otočí okolo uzla.
 • Roztiahnite tento prúžok. Výsledkom bude, že to bude vyzerať ako list zo stromu.
 • Okraje „listu“ sa jemne zastrčia do výstrihu blúzky. Šál by mal úplne pokrývať celý výstrih, ako na fotografii.

Šál na krku - uzol pod košeľou

Zaujímavé : Šatka je v móde!

Náhrdelníky

Ďalším najjednoduchším spôsobom, ako ozdobiť svoj každodenný odev, je skrútiť takzvaný náhrdelník z šatky. Na to budete potrebovať príliš dlhú kravatu, ktorá sa bude diagonálne zložiť obvyklým spôsobom. A potom len stočiť výsledný pásik do zväzku. Je pravda, že príliš ťažké na to nestojí za to. Teraz urobte slučku na jednom konci a vložte do nej druhý hrot. Zaistite a skryte uzol pod pásikom. Takže máte slušnú dekoráciu pre všetky príležitosti.

Náhrdelník Shawl

Dôležité! Šál vo forme náhrdelníka bude skvelým doplnkom pre teplé šaty s vysokým alebo pravidelným golierom, ako aj pre rolák.

Šál zapnutý sponou

\ t

Teraz prejdeme k dlhým kravatám. Koniec koncov, nie sú o nič menej populárne ako krátke. A manipulácia s nimi môže byť oveľa viac.


Takže, najprv sa naučme, ako si na krk uviazať šatku so sponou. Je to len elementárny! Najprv budete potrebovať vreckovku a pracku, ktoráMôžete si vybrať podľa svojho vkusu.

 • Posuňte látku cez krk a uistite sa, že konce sú úplne rovnaké.
 • Teraz prineste pracku k nim a striedavo pritlačte do každého hrotu. Umiestnite sponu na výšku, ktorú chcete.

Spôsoby zabezpečenia šatky okolo krku pomocou spony

Dôležité! Takto oblečený šatka sa musí nosiť cez oblečenie. Môže to byť napríklad oblek, šaty alebo plášť. Ale nie bunda alebo kabát.

Kovbojský štýl

A teraz sa naučme, ako správne viazať šatku tak, aby vyzerala perfektne na bunde.

 • Na tento účel potrebujete pomerne veľké štvorcové príslušenstvo. Jeho strany by mali byť od 90 cm dlhé.
 • Rolovať látku raz uhlopriečne, aby sa vytvoril trojuholník.
 • Teraz stačí hodiť vreckovku na prednú časť hrudníka a otočiť hroty za krk.
 • Roztiahnite ich medzi sebou a potiahnite ich dopredu.
 • Zviazať veľký trojuholník nad trojuholník.

Šatka kovbojského štýlu

Dôležité! Aby bol váš vzhľad štýlový a zodpovedal , postarajte sa o farebnú kombináciu. Bunda a šatka by mali vyzerať navzájom harmonicky.

Zaujímavé : Módne šatky pre dievčatá pre rok 2019 sú štýlové a romantické

Šatka nad srsťou

A teraz sa pozrieme na spôsoby viazania šatky okolo krku cez kabát.pre ženy. V skutočnosti je všetko veľmi jednoduché. A žiadna konkrétna technológia tu ani neexistuje. Stačí, ak si vezmete nejaký široký obdĺžnikový šál av chaotickom poradí ho rozprestriete okolo krku. Konce môžete narovnať a jemne položiť na plecia, ak napríklad váš šál s okrajom. A ak nie, potom skryť uzol pod vinutím. Každá z možností je vítaná. Koniec koncov, čím prirodzenejšie bude toto príslušenstvo vyzerať na vás, tým viac bude módny a ženský obraz.

Šatka je na krku pod vonkajším oblečením

Dôležité! V chladnom období, na vrchole hustého materiálu, je potrebný teplý šatku zimnú šatku. Jednoduché bude nevhodné.

Butterfly

A nakoniec chcem hovoriť o inom spôsobe, keď som si osvojil, že budete úplne neodolateľní. Má romantický názov „motýľ“ a je ideálny pre hodvábnu šatku.

Butterfly Shawl

 • Pre krásny výsledok budete potrebovať šatku s rozmermi 220/80 a nič menej!
 • Umiestnite ho na stôl a náhodne zoberte látku do harmoniky.
 • Teraz vreckovku zložte na polovicu a skĺznite okolo krku.
 • Pretiahnite konce cez slučku.
 • Keď voľne visia na hrudi, vyrovnajú ich a prekĺznu cez ramená. Výsledkom je, že konce budú naozaj vyzerať ako motýľové krídla.
 • A aby sa „krídla“ neskĺzli, zatiahnite rohy na zadnej strane s malým uzlom.

Butterfly - jeden z pôvodných spôsobov, ako uviazať šatku okolo krku

Dôležité! Pre túto metódu, musíte starostlivo vybrať textílie, pretože šatka by nemala byť pokrčený. Takže predtým, ako si kúpite, uistite sa, že urobíte malý experiment. Squeeze hmoty v päste čo najtvrdšie. Urobte to niekoľkokrát. Takže môžete zistiť, ako je to vrásčité.

Zaujímavé : Ako módne uviazať šatku okolo krku v roku 2019 (s fotografiou)

Ako vidíte, existuje mnoho spôsobov, ako uviazať šatky okolo krku. Väčšina z nich je jednoduchá, ale pre tie, ktoré sú zložitejšie, existujú fotografie a schémy. Nájsť to, čo sa vám páči a je pre vás to pravé, nie je ťažké. Koniec koncov, hlavná vec je byť schopný zdôrazniť svoj štýl a individualitu v akejkoľvek situácii. A ako inak to možno urobiť, ak nie s pomocou originálneho príslušenstva? Napríklad šál!


Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Publikované10/13/2018Štítky: