Antitrandy alebo zločiny proti móde v roku 2019!

S nástupom novej sezóny si každá žena módy myslí na aktualizáciu svojho šatníka, v tomto prípade je dôležité brať do úvahy nielen módne trendy, ale venovať pozornosť aj anti-trendom v roku 2019 oblečenia. Predtým, než pôjdete nakupovať, je dôležité pochopiť, čo je lepšie vzdať sa, aby ste urobili správnu voľbu a kúpili naozaj módne veci.


Najbežnejším dôvodom, prečo sa veci, ktoré nosili všetky najmódnejšie celebrity v minulej sezóne, sa teraz stávajú anti-trendy v tom, že sa jednoducho nudia. Možno o niekoľko rokov neskôr, nepopulárne dnes oblečenie bude opäť módne a objaví sa na obaloch najmodernejších časopisov.

Zaujímavé: Najmodernejšie džínsové bundy v roku 2019

Medzi hlavné trendy v období jaro-leto 2019 by mali patriť:

  • výšivky kvetov;
  • roztrhané džínsy;
  • bombardér;
  • maxi sukňa;
  • škrtidlo;
  • hadice na nohavičky v sieti;
  • pyžamový štýl;
  • holografické;
  • obuv na platforme.

Výšivka z kvetov

\ t

Jedným z hlavných protiopatrení v odevoch na jar a leto je kvetinová výšivka. Napriek tomu, že v minulých sezónach boli etno-motívy a bohatá výšivka považované za celkom módne a boli prítomné takmer všade, teraz sa tento trend začal nudiť.

Vyšívanie kvetov zaznamenalo vrchol popularity

Vlani na jar dizajnéri použili výšivky na košele, šaty, nohavice a dokonca aj na vrchné oblečenie. V roku 2019 sa rozhodlo, že nastal čas, aby sme sa o tom už viac zaujímaliVeci nepotrebujú taký dekoratívny ornament.

Odporúča sa nahradiť takúto farebnú výšivku jednoduchými lakonickými vecami, ktoré budú dokonalým doplnkom každého obrazu.

„Roztrhané džínsy“

Akonáhle v posledných sezónach „neosmiali“ džínsy: diery v kolenách, asymetrické strihy a niekedy aj diery namiesto samotných džínsov. Zdá sa, že jeden z najodolnejších materiálov bol trhavý, ako len mohol.

Veľké diery v džínsoch sa pred pár rokmi potopili do minulosti

Návrhári sú unavení z toho, že prichádzajú s novým mučením pre džínsy. Preto, teraz viac a viac často otváranie na internete fotky anti-trendy v oblečení, môžete sledovať otrhaný denim.

Zaujímavé: Čo nám dámska športová móda 2019 diktuje

Teraz sa odporúča vybrať si obyčajné džínsy, bez akýchkoľvek odier a otvorov. Jediná vec, ktorá je povolená - otrhané dno.

Módna alternatíva k otvorom na džínsoch - Neošetrený okraj

Módne ženy v tejto sezóne si vyberajú rovné alebo mierne rozšírené džínsy. Ale čo sa týka štýlu, výber je výlučne individuálny, pretože hlavná vec je, aby sedeli dobre.

Bombardér

Pôvodne bola bombardovacia bunda vytvorená výhradne ako predmet mužského šatníka, ale časom prenikla do ženského šatníka a na niekoľko sezón to bola naozaj trendová vec.

Bombardéri by mali byť odstránení

Už na jar roku 2019 však bombardér stráca svoju popularitu, preto stojí za to ho nahradiť čiernou bundou.klasický výkop, ktorý vždy zostane relevantný. Stal sa anti-trendom roku 2019, nielen v pánskom oblečení, ale aj v ženskom šatníku.

Klasický trenčkot Najlepšie oblečenie zo sezóny

Maxi sukňa

Počas posledných letných období boli sukne maxi obzvlášť obľúbené v trendoch žien. Je to celkom opodstatnené: sú zošité z ľahkej vzdušnej tkaniny, ktorá dokonale šetrí teplo zo slnka. Avšak v jarnom lete roku 2019 sa stali anti-trendom, takže je lepšie zabudnúť na maxi-sukne a nahradiť ich strednou dĺžkou alebo modelmi tesne pod kolenom.

Maxi ženy módy nenosia niekoľko rokov v rade

Štýly sukní môžu byť rôzne: línia, plisovaná, s vôňou. V móde - modely s okrajmi, flitrami a flounces.

Nepáči sa mi mini-buy midi!

Poltopánky

Väčšina dievčat v šatníku má na platforme niekoľko párov topánok. V tejto sezóne je takéto modely opustiť. Moderné dievča by si malo vybrať ženskosť, pohodlie a eleganciu. Preto sa odporúča skryť túto anti-značku a kúpiť klasické topánky v béžovej alebo čiernej farbe - budú skvelým doplnkom k základnej šatníku.

Platforma je v žiadnom prípade neprijateľná

Podložky

Jedným z hlavných trendov minulého jari bol určite štýl 90. rokov a jeho hlavnými atribútmi boli džínsy, kombinézy a šortky.

Nie pre dlhé chokeers boli na počesť u žien módy

Na jar roku 2019Roky tohto typu náhrdelníkov patria do zoznamu anti-trendov, takže stojí za to ich nahradiť príveskami alebo reťazami. Šperky môžu byť ako honosné a veľmi jednoduché - od tenkého reťazca s malým príveskom až po zloženie viacerých vzorov niekoľkých šperkov.

Elegantný tenký reťazec - zasiahnutý tento rok v lete!

Pre tých, ktorí ešte chcú obraz doplniť o škrtidlo, by ste mali venovať pozornosť novej kolekcii od spoločnosti Kenzo.

Pančuchové nohavice s okami

\ t

Na jar av lete minulého roka, na sociálnych sieťach, možno pozorovať množstvo fotografií, kde ženy z módy nosili pančucháče pod džínsami. Pomerne pochybný trend, pretože nie každý bude mať rád tento módny trend, vyzerá to dosť náročné a nejednoznačné.

Dvojitý útok proti móde!

Na jar av lete 2019 by ste nemali kombinovať džínsy s podobnými pančuchami. Odporúča sa nosiť tieto dve veci oddelene od seba a vybrať si nohavice, ktoré nie sú v sieti, ale tmavé alebo béžové. Matné tmavé pančuchy dokonale dopĺňajú obraz v štýle ležérneho alebo biznis štýlu. Viac extravagantné ženy módy môžu nosiť farebné pančuchy.

Pajamský štýl

Na jar roku 2019 sa pyžamá vracajú tam, kam patria - do spálne. V tejto sezóne budú nahradené kockovanými oblekami.

Hodvábne pyžamá boli potešujúce ženy s ich pohodlím už jeden rok

.

To neznamená, že sa budeme musieť rozlúčiť s jednoduchým a uvoľneným spôsobom. V súčasnosti nie je oblek vôbec atribútom kancelárskeho štýlu. Je ich veľamodely voľného krajčírstva, dohľadu, svetlých farieb, ktoré možno kombinovať nielen s loďami, ale aj s teniskami alebo teniskami. Vyberte si nohavice so šípkami, ktoré môžu byť doplnené o šifónové košele alebo bundy. Obraz by mal byť jednoduchý a mierne uvoľnený, ale nie tak, ako keby ste sa práve zobudili a vyšli v pyžame.

Chcete jednoduchosť a pohodlie? Vyberte bunku

Holografické

Najnovšie bolo možné všade pozorovať holografiu: od manikúry po nechty až po topánky. Tento dúhový prepad v jednom období bol natoľko, že nastal čas ho opustiť.

A dokonca aj holografické spojky už nepodobajú obrazy

Striebro, zlato alebo jednoducho lakovaný "povlak" je stále v móde a bude obľúbený budúci jeseň. Odporúča sa ponechať nudné holografické doplnky vo forme tašiek a batohov. Môžete ich nahradiť tkanými vrecami. Vrchný odev s holografickým náterom by mal byť nahradený plášťom alebo lakom na báze polyvinylchloridu. Okrem toho, že tieto plášte sú módne, sú tiež pomerne praktické vďaka vodeodolnej tkanine.

Sukne na kolená s gombíkmi na prednej strane

\ t

Takéto sukne boli veľmi populárne medzi dievčatami minulé leto. Boli prítomní všade: od masy trhu až po zbierky luxusných značiek. Preto nie je prekvapujúce, že sukne tohto typu už dokázali paliť.

Letos v lete nahradili šortky sukne na gombíky

Veľká alternatíva ku všetkým milovaným.trendom budú voľné strihy na strednom alebo vysokom pristátí. Môžu byť z rôznych materiálov, ako sú: denim, koža, oblek tkaniny a tak ďalej.

Zaujímavé: Najmodernejšie okuliare z roku 2019

Dajú sa ľahko kombinovať s pančuchovými nohavicami a obuté širokými topánkami, teniskami alebo topánkami. Môžu byť doplnené voľnou blúzkou a bundou a pre každodenné nosenie môžete kombinovať s tričkom alebo golfom.

Je veľmi dôležité venovať pozornosť nielen trendom v trendoch v oblečení v roku 2019, ale aj postupne sa vyvíjajúcim trendom. Vďaka tomuto zoznamu, všetky módy alebo módy budú vedieť, ktoré veci nestojí za nákup, a ktoré by mali byť riešené.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené05/06/2018Štítky: