Farbenie na svetlohnedé vlasy

Ak sa pozriete na fotografie hviezd show businessu, filmových herečiek, úspešných žien, potom je sfarbenie na svetlohnedých vlasoch veľmi časté. Budeme rozumieť spolu, ako si vybrať tie správne odtiene, aké typy sfarbenia sú a čo je najlepšie zvoliť pre rôzne dĺžky vlasov.


Prečo hnedé vlasy?

Rusky vlasy dievčatá majú krásnu, svetlú farbu od prírody. Je pravda, že mnohým z nich nevadí, že sa trochu zmenia:

 • nový obrázok s farebnosťou bude oveľa bohatší, zaujímavejší a jedinečnejší;
 • raznotsvete na hlave opticky zvyšuje objem, takže je vhodný pre tenké a riedke vlasy;
 • výber odtieňov blízkych prírodným - dramatická zmena farby vlasov sa nevyskytne, ale zároveň bude aktualizácia luxusná a svieža;
 • pramene farbené v rôznych farbách možno položiť rôznymi spôsobmi - a vlasy budú vždy nové.

Toto možno ľahko zaznamenať na fotografii najlepších príkladov sfarbenia na svetlohnedých vlasoch. Mimoriadne zaujímavé sú vizuálne ukážky "pred a po".

Dôležité. Najpríjemnejšie je, že pri sfarbení hnedej vlasovej hlavy nie je potrebné ju odľahčovať, takže celý postup nebude veľmi dlhý a jemný.

V závislosti od toho, čo sa maľuje, je sfarbenie:

 • zonálne - farbenie iba časti hlavy - rany, zátylku, bočných vlákien;
 • páska - iba horné pásy;
 • pozdĺžne vybraté pramene škvrny po celej dĺžke;
 • priečne kontrastné odtieneaplikované bez tienenia;
 • trojrozmerný, trojrozmerný - špeciálny typ farbenia, ktorý môžu ponúknuť len odborníci. Vlasy vyzerajú objemovo a žiarivo.

Ak dievča nechce výrazne zmeniť svoj obraz a farbu vlasov - stačí len pridať chuť na pridanie niekoľkých prameňov podobných odtieňov.

Zaujímavé:Štýlové sfarbenie na tmavých vlasoch

Druhy sfarbenia

\ t

Je možné čiastočne natrieť vlasy, to znamená pridať ďalšie odtiene do prírodných, alebo prekresliť celú hlavu vlasov vo vybraných farbách. Samozrejme, v prvom uskutočnení bude postup jemnejší pre vlasy.
Možnosti:

 • Farebné hroty.V roku 2019 sa mladé dievčatá a tínedžeri veľmi páčia na farbenie špičiek dlhých alebo stredných vlasov s jasnými, neprirodzenými farbami: fialovou, zelenou, modrou, žiarivo červenou.

Teraz sú konce červených vlasov v móde.

 • Neon.Iba mladé a odvážne dievčatá sú maľované v kyslých farbách, alebo tie, ktorých imidž je spojený s publicitou a musia byť až po značku, šokujúce a jedinečné.

 • Farebné rany.Obohať ostrihať, urobiť niečo nové a priniesť obdivné pohľady. S treskom si môžete vysnívať s kvetmi - so všeobecnou prirodzenou farbou vlasov, hocijakou nečakanou farbou. Najlepšie varianty ofina pre svetlé sfarbenie sú roztrhané, asymetrické, šikmé a podlhovasté.

 • Jednotlivé vetvymaľujú dievčatá v jasných farbách, ktoré chcú deklarovať ichjedinečnosť, ale zároveň, ktorí chcú zostať „v rámci“.

 • Ombreje luxusný gradient odtieňov od tmavých po svetlé. Najlepšie je robiť na dlhé alebo stredné vlasy, pretože potom môžete ukázať hladký prechod farby.

Ombre môže byť zafarbený.

Zaujímavé:Ombre na tmavých vlasoch strednej dĺžky

 • Pearlescentje špeciálne farbivo, ktoré vám umožní pridať nezvyčajnú žiaru do prameňov v rôznych svetelných podmienkach.

 • Šablóna alebo vzorované- vytvorenie zložitých vzorov. To je možné len v kabíne. Ako pravidlo, v každodennom živote len zriedka nájdete príklady takéhoto sfarbenia, ale na pódiu, na pódiách, je to ľahké.

Je zložité vyrábať vzorované farbivá.

 • Vplyv spálených vlasovje teraz jednou z najpopulárnejších a najkomplikovanejších techník. Dievča chce vyvolať dojem, že strávila viac ako jeden deň na luxusnej pláži. Najlepšie zo všetkého je, že toto sfarbenie vyzerá na stredne hnedých vlasoch.

. Pri výbere farieb, odtieňov a techník konzultujte s dobrým majstrom, ktorý je pripravený zveriť svoje vlasy. Doma môžete tento postup vykonávať len s pomocou profesionála. V opačnom prípade môže byť výsledok veľmi neočakávaný.

Farbenie na svetlohnedých vlasoch: zodpovedajúce farby

Farbenie svetlohnedých prameňov možno vykonať v rôznych odtieňoch:

 • svetlýneprirodzené alebo iné farby, ktoré tvoria výrazný kontrast s prirodzenou farbou vlasov - pre drzé osobnosti vyžadujúce pozornosť;

Mladé dievčatá veľmi zbožňujú fialovú farbu.

 • odtiene v blízkosti „natívnej“ farby - svetlej alebo tmavej, v závislosti od želania módy.

Teraz je to prirodzené sfarbenie, ktoré je v móde - najkrajšie a jemné. Nikto nebude ani hovoriť, že vlasy sú farebné, ak sa postup vykonáva profesionálne as opatrným výberom odtieňov. Akýkoľvek účes bude svieži, žiarivý a zaujme pozornosť.

Ako zvoliť správny odtieň

Samotná svetlohnedá farba je studený tieň. Je pravidlom, že je to charakteristické pre dievčatá so svetlou pokožkou. Hoci existujú výnimky.

. Dámy so svetlými hnedými kučeravými vlasmi a svetlými očami by mali byť opatrné pri výbere farby oblečenia - veľa tmy v obraze môže byť bez výrazu. Je lepšie použiť svetlo tmavé sfarbenie, aby ste mali voľnosť pri výbere oblečenia.

Mladé dievčatá s modrými alebo sivými očami si môžu vybrať:

 • zlatá, pšeničná, medová - všetky teplé svetlé odtiene dodajú ženskosť a ukážu veselú a optimistickú povahu hostesky vlasov;

 • studené odtiene - popolavo, oceľ, platina, biela - bude dobré pre prísne dámy, ktoré sa riadia pravidlami a presnosťou lásky vo všetkom. Človek sa len pozerá na obrázky pred a po ocenení pravdystudenej krásy.

Harmonická kombinácia teplých a studených farieb.

Dôležité. Je to dobre stojí za to premýšľať pred popol farbenie pre 40 žien, takže elegantné sfarbenie sa nepodobá sivé vlasy.

Teraz je najmódnejšie sfarbenie pridaním tmavých alebo červených odtieňov k prírode. Takéto farby sú vhodné pre svetlé a tmavo hnedé.

Pre ženy so zelenými očami môžete bezpečne pridať načervenalý, medený, svetlý gaštanový odtieň - bude to veľmi príjemné ozveny s teplými zelenými očami.

Pre dievčatá s hnedými očami sú svetlohnedé vlasy pomerne zriedkavé, ale potom sa musíte stále pozrieť na farbu pleti:

 • tmavovlasé dámy môžu používať sfarbenie v tmavých odtieňoch - takže obraz bude živší a výraznejší;
 • Svetlovlasé dievčatá s tmavými očami môžu používať studené aj tmavé odtiene.

Tmavo blond farba je vhodná pre rôzne techniky - ako pre všeobecné objasnenie vlasov (popáleniny, ombr), tak aj pre farbenie v ešte tmavších odtieňoch. Mnoho žien módy súčasne pridať červenkastý alebo fialový odtieň (červená, meď, oranžová, čerešňa, fialová). Vyzerá skvele na vlasoch, dáva im jedinečnosť a výraznosť.


Aké sfarbenie na hnedých vlasoch by ste si vybrali?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pre krátke vlasy

Ak chcete vidieť, ako luxusný účes bude po sfarbení na svetlohnedých krátkych vlasoch, môžete sa pozrieť na fotografiu.

Najlepšie možnosti farbenia:

 • ľahké perie na horných prameňoch - je možné dokonca aj na bod, nie je potrebné úplne zafarbiť celý prameň. Sú vyrobené ľahšie ako prírodné. Takáto maľba osvieži účes, omladí a urobí obraz dámy jasnejším;
 • prirodzené sfarbenie vyzerá skvele na dlhých vlasoch - Caret, rozšírená Caret, asymetrické účesy, kde časť vlasov zostáva strednej dĺžky, bude s ním hrať novým spôsobom;
 • pre dievčatá naladené na povstanie a neformálnosť, môžete farbiť rany, urobiť svetlé sfarbenie na vlasy. Ich farby sú červené, fialové, modré, zelené, jedovaté svetlo zelené alebo teplé ružové. Krátke originálne účesy ako Pixie, Bob, Caprice, asymetrické, s oholeným zátylkom alebo chrámy s takýmto sfarbením budú vyzerať neuveriteľne úžasne.

Zaujímavé:Účes na krátke vlasy

Rada. Tak, aby sfarbenie trochu dlhšie zostalo jasné a svieže, musíte sa po zákroku riadne starať o svoje vlasy.

V roku 2019 je farbenie na svetlohnedých vlasoch veľmi obľúbené a mnohí ho milujú. Na fotografiiUkázať najluxusnejšie možnosti, ktoré určite inšpirujú módne ženy, aby sa nádherné zmeny na ich obvyklý účes.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02.22.2019Štítky: