Modré nohavice: lekcie štýlu a kompatibility

Čo môžem nosiť s modrými nohavicami, aby vyzerali módne a štýlovo? Poznáme odpoveď na túto otázku a ochotne sa s vami podelíme o predstavy o obrazoch. Ak máte taký model, máte neuveriteľné šťastie! A ak náhle nie, potom okamžite ísť nakupovať pre túto módnu novinku. Zostavenie štýlových lukov sa zaväzujeme!


Pravidlá zlučiteľnosti odtieňov

Otvorme strašne módne tajomstvo - modrá farba je dokonale kombinovaná s takmer všetkými odtieňmi, či už ide o čiernobiele, pastelové alebo svetlé farby. Navyše, v závislosti na jeho farebné okolie, vytvára radikálne odlišné obrazy s akoukoľvek náladou.

  • V strede klasického luku je zvyčajne kombinácia s čiernym alebo bielym oblečením. Alternatívnou a o niečo menej triviálnou verziou je kombinácia so sivými alebo béžovými tónmi.

  • Skutočne romantický a svieži vzhľad je jednoduché vytvoriť prepojením ružovej, fialovej a práškovej farby s modrou paletou.

  • Klasika štýlového lukového žánru je kombináciou so svetlomodrou. Takéto combo vždy vyzerá ako 5+!
  • Ak sa nebojí odvážnych kombinácií a obdivných pohľadov druhých, experimentujte s najviac šťavnatými odtieňmi žltej, červenej alebo oranžovej.

  • Pastel top vyzerá menej atraktívne - broskyňa, svetloružová alebo mäta.

  • Šedá, okrem modrej, dokáže zdôrazniť svoju bohatosť a hĺbku.
  • Tandem s fuchsiou vyzerá koketne a odvážne.

  • Modré dno sa v tlačiarni cíti skvele. Môže to byť módna zebra, leopard, kvety alebo geometria.

Venujte pozornosť! Obraz je vystavený riziku chuti, ak sa rozhodnete kombinovať s vyjadrenou farbou viac ako tri odtiene tretej strany.

Sezónne kombinácie

  • Na jeseň alebo v zime budú modré nohavice dobre vyzerať so sivým alebo béžovým plášťom. Pre vrchné oblečenie je lepšie zvoliť predĺžený štýl midi dĺžka alebo mid-stehno. Dobrou voľbou by boli aj béžové kožené bundy. Všestranný obraz pre chladné obdobie je nohavice, golf alebo sveter a vysoké topánky pre chudé alebo topánky pre klasické nohavice.

Skutočne živý obraz

  • V lete alebo na teplom prameňoch je ťažké odolať jasným a veselým obrazom. S modrým dnom je ľahké vytvoriť taký luk spárovaný s nasýtenou blúzkou alebo košeľou.

Nápady pre kancelárie každý deň

Idea č. 1

Kombinovať 2 základné veci a vyzerať štýlovo? Jednoduché! V tomto prípade doplňte obraz zaujímavou spojkou, doplnkami a topánkami.

Idea č. 2

Hitom sezóny sú skrátené nohavice. V tmavomodrej verzii sú ideálne pre prácu. Tento model kombinujte s bielou blúzkou alebo košeľou, modrou bundou so vzorom a grafitovými loďkami.

Idea číslo 3

Kombinácia modrých nohavíc a bielej košele spĺňa všetky požiadavky prísneho oblečenia. Ale tak máloaby sme tento luk diverzifikovali, odporúčame pridať do neho zaujímavú bundu s abstrakciou a náhrdelníkom. Mimochodom, košele a nohavice nemusia byť najznámejšie štýly - ich monotónnosť a stručnosť stále nezbavuje obraz prísnosti.

Štýlový obrázok

Myšlienka číslo 4

Takmer všetky modré nohavice zapadajú do vytlačenej košele. Ide o kombináciu win-win pre každú príležitosť, vrátane práce.

Idea č. 5

Nákup culottes dostanete "automatické" v štýle a dôveru. Je to štýlová novinka pre dievčatá, ktoré nevidia kód oblečenia ako bariéru módneho vzhľadu. Nezabudnite kombinovať tento štýl s topánkami s podpätkami (béžové topánky dokonale zapadajú), aby ste si nohy neskratili. Pre úlohu vrchu navrhujeme vziať bielu košeľu a béžový sveter.

Idea č. 6

Keď sa rozhodnete, čo budete nosiť na zajtra, môžete použiť túto fotografiu. Moderné obchodné žena určite ocenia také praktické a štýlové kombinácie, ktoré zodpovedajú obliekaniu a jej stavu.

Idea č. 7

Pre ženy, ktoré vyskúšali všetky možnosti nosenia modrých nohavíc do kancelárie, odporúčame, aby ste sa inšpirovali farebnými kombináciami. Ako sa vám páči štýlová kombinácia s najmodernejšou farbou sezóny 2019 - koralové? Podľa nášho názoru ide o harmonické a čerstvé riešenie.

Idea č. 8

Chcete prísť s novou farebnou kombináciou, ktorá sa rozjasnípracovných dní? Urobili sme všetko pre vás! Stačí len vyskúšať toto štýlové combo modré, béžové a aqua.

Myšlienka číslo 9

Bunda je nepostrádateľnou vecou pre prácu, ale viete si predstaviť, že v kombinácii s modrými nohavicami by mohol vytvoriť taký štýlový a dokonca sexy obraz v duchu minimalizmu? Jeho hlavným trikom je, že bunda pôsobí ako samostatná jednotka a nie je doplnená o tričká - táto technika vždy upúta pozornosť.

Obrázky za každý deň

Idea č. 1

Chcete dobiť všetky vaše bezchybné pocity chuti? Potom nosiť rozšírené nohavice s podvazky, klasické tričko a klobúk so širokým okrajom. Tento luk vyzerá tak štýlovo a extravagantne, že si zaslúži len tie najbezpečnejšie ženy módy.

Idea č. 2

Uvoľnený luk pre váš štýlový každodenný život vychádza zo širokých nohavíc v tmavomodrej farbe s kabátom alebo kabátikom v nadrozmernom formáte a bielych teniskách.

Zaujímavé: Módne kabáty 2019: nové položky

Idea č. 3

Vysoký pás v kombinácii so šípkami je zaujímavým retro odrazom, ktorý sa s istotou vracia do modernej módy ako samostatný zástupca. Vzhľadom k jedinečnosti farby a štýlu dna by mal byť vrch takého luku zvolený neutrálnejšie. Ako sa o elegantný rolák v čiernej alebo bielej?

Idea č. 4

Dokonca ani nevieme, čo má tento luk viac - pohodliealebo štýl. V každom prípade, ak sú pre vás obe kritériá dôležité, prijmite túto módnu kombináciu, ktorá vám nedovolí zmraziť.

Idea č. 5

Ak chcete vyzerať štýlovo v sezóne 2019, môžete nosiť modré nohavice v duete s horčicovými odtieňmi ako v týchto fotografických obrázkoch. Ako vidíte, svetlé aj tmavé odtiene tejto farby vyzerajú rovnako dobre. Sezóna s "horčicou" obrazy pre každú príležitosť, a určite nebudete bez pozornosti.

Idea č. 6

Táto fotografia je živým príkladom toho, že množstvo jasných farieb je chladné a štýlové. Nebojte sa spojiť, zdá sa, nekompatibilné odtiene v jednom luku - takže si vytvoríte svoj vlastný štýl a zároveň zdvihnete náladu pre seba a pre iných.

Idea č. 7

Ďalší príbeh o nečakanom priateľstve modrej farby s jasnou farbou. Tentokrát sa ukázalo, že je zelená.

Idea č. 8

Hravý a mierne drzý dotyk na obrázku môže pridať mikinu so zaujímavou potlačou, nápisom a logom. Nemyslel si, že vyzerá tak zaujímavo s nohavicami? A teraz si to môžete vyskúšať v praxi!

Číslo myšlienky 9

Úplne opakujte tento chladný luk bude fungovať len vtedy, ak máte pulóver a spojku rovnakej farby. Ale môžete si požičať len zaujímavú myšlienku kombinácií vecí a odtieňov a prísť s vlastnou interpretáciou.

Myšlienka # 10

Vedeli ste, že plsť alebo manšestrVyzerajú klobúky skvele s modrými nohavicami, lakonickým rolákom a plášťom? Vezmite na vedomie!

Je naplánovaná dôležitá udalosť?

Číslo myšlienky 1

Modré dno je veľmi priateľské k rôznym možnostiam svetlého vrcholu. Napríklad si môžete všimnúť pozoruhodnú a šťavnatú kombináciu s červenou, ktorá je skvelá pre odchod. V tomto prípade je optimálnym modelom nohavíc luxusná erupcia a najlepší výber doplnkov je masívny náhrdelník a spojka vo farbe dna.

Myšlienka číslo 2

Mierne striktný obraz so zákrutom sa získa od súboru ženských modrých nohavíc, voľnej béžovej košele z priesvitnej tkaniny a bieleho topu, ktorý svieti cez vrchol. Konečným nádychom je elegantný náhrdelník a tu ste, krásna a štýlová, pripravená ísť kamkoľvek.

Zaujímavé: Flaled pants - módny trend 2019

Idea č. 3

Veľkolepé modré nohavice môžu súťažiť s večernými šatami, ak si pre nich vyberiete ten správny. A tu je niekoľko príkladov úspešného riešenia!

Myšlienka №4

Mimochodom o úspešnom vrchole. Biela blúzka s basque len jednou z nich!

Máte vo svojom šatníku modré nohavice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Myšlienka číslo 5

Modré nohavice s pruhmi krásne ladia s elegantnými vrchmi, ako je hodvábna košeľa alebo košeľa, a vytvárajú osobitný vzhľad pre dôležitú príležitosť.

Umenie spájania výtlačkov

Novým trendom sezóny 2019 je kombinácia viacerých výtlačkov v jednom luku naraz. Takýto štýlový pohyb vždy vyzerá sviežo a odvážne, ale vyžaduje si kompetentný prístup. Univerzálnym pravidlom je výber harmonických výtlačkov pre odtieň alebo veľkosť vzoru.

Zaujímavé: Béžové nohavice: s tým, čo sa nosí v roku 2019

Módne trendy naznačujú kombináciu geometrických motívov so živočíšnou alebo vegetatívnou. To znamená, že môžete bezpečne kombinovať modré pruhované nohavice alebo kocku s kvetinovou blúzkou. Snažte sa tiež urobiť luk zhora a zdola s jednou potlačou, ale inou veľkosťou.

Inšpirovaný touto fotografickou zbierkou, nebojte sa experimentovať s modrými nohavicami a prísť s najočakávanejšími možnosťami, ako ich nosiť. Vyskúšajte si všetky obrázky, vytvorte si vlastný jedinečný štýl a buďte najmódnejší!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované13. február 201Štítky: