12 najlepších pravidiel od luxusných žien

Predstavujeme vám 12 hlavných pravidiel od luxusných žien, ktoré dokážu radikálne zmeniť váš život. Samozrejme, takýto zázrak sa nevyskytuje len pri čítaní tohto článku. Obraz nádhernej ženy je tvrdá práca na sebe. Perzistentné, ale veľmi príjemné a efektívne. Postupujte podľa týchto 12 pravidiel a budete úspešní!


Zoznámte sa s oblečením

Či sa vám to páči alebo nie, žijeme vo svete, v ktorom je prvý dojem postavený na základe vzhľadu. Verdikt je preto jednoduchý: nádherná žena by mala vždy vyzerať bezchybne. Dokonca aj doma!

Singer Alsou miluje pohodlné oblečenie, ktoré nosí doma

Madonna preferuje pohodlné domáce kostýmy a pyžamá

.

Zodpovedne pristupovať k vytváraniu základnej skrine vynikajúcej kvality a vždy budete mať niečo na sebe. Tiež majte vo svojom šatníku náramky, ktoré dokonale zapadajú na vás. Pre takú zodpovednú úlohu perfektné čierne šaty.

Malé čierne šaty sú všestranným a luxusným odevom

.

Odporúčame tiež študovať psychológiu farby v oblečení a používať ju v denných modeloch. Napríklad, ak potrebujete zapôsobiť na jemnú mladú dámu, používajte ružové odtiene. A ak chcete vytvoriť pocit, spoliehajte sa na červené šaty - to vám tiež dá dôveru a vnútornú silu.

Farba oblečenia pomôže vytvoriť správne stanovisko

.

Krása je starostlivosť

Brigitte Bardotová raz povedala:že najťažšia práca je vyzerať krásne a dobre od rána do večera. Je ťažké nesúhlasiť. Ale s našou radou, úloha „byť dobre upravená“ už nie je tak ťažká.

Pretty Woman Brigitte Bardot

 • Kľúčom k úspešnej samoobsluhe je pravidelnosť. Kozmetické výrobky vám nedajú účinok prvej aplikácie. Preto sa postupy domácej starostlivosti stávajú pravidelným príjemným rituálom seba-lásky.

Anita Tsoi

Vera Brežnev

Regina Todorenko

 • Čistota v obraze dámy je prvoradá. Pred odchodom z domu s starostlivým okom, zhodnotiť svoj odraz: regrown korene, špinavé vlasy, peeling lak, neupravené oblečenie sú jednoznačné tabu.
 • Nájdite si svoju vôňu, vďaka ktorej sa budete cítiť dobre a používať tento parfum vždy, keď pôjdete von.

Emma Watson a jej obľúbená vôňa Lancome Midnight Tresor

Venujte pozornosť! Chyba, ktorú mnohé ženy robia, je miešanie vôní kozmetiky, ktoré prerušujú vôňu parfumu.

​​
 • Ošklbané obočie a ich správny tvar môžu zázraky pôsobiť očami ženy.

Dokonalé celebrity obočie

 • Vyzerať dobre upravený je vyzerať skromne a vkusne. A to vám pomôže stručné oblečenie vhodných farieb.

Základná skriňa - povinná súčasť obrazu akejkoľvek skutočnej ženy

Zaujímavé : Pozrite sa dobremožné bez nákladov!

Denná rutina

Mnohé každodenné činnosti priamo ovplyvňujú váš vzhľad a dojem.

 • Je mi ľúto za banalitu, ale nemôžeme vám to pripomenúť. Základom krásy je kvalitný osemhodinový spánok. Že vám pomôže vyzerať sviežo, uvoľnene a mlado.

Halley Berry na prvom mieste dáva plný spánok

 • Prakticky akékoľvek problémy s pokožkou a postavou spojenou so stravou. Nezabudnite, že sme to, čo jeme. Preto nechajte vo vašej chladničke veľmi užitočné produkty. Osobitná pozornosť by sa mala venovať výdatným raňajkami.

Správna výživa je tajomstvom večnej mládeže Sandry Bullockovej

.
 • Kontrastná sprcha v dopoludňajších hodinách je zázračným postupom, ktorý vás okamžite po celý deň posilní. Najlepšie dokončenie tejto akcie je naliatie studenej vody.

Kim Cattrall nezanedbáva kontrastnú sprchu

 • Denný make-up je účinná zbraň pre každú nádhernú ženu. Vyberte si ľahký a prirodzený make-up, s ktorým budete vyzerať sviežo a elegantne.

Cate Blanchett uprednostňuje diskrétny make-up

 • Zabudnite na zlé návyky, ak máte nejaké.
 • Manikúra, pedikúra a pravidelný strih vlasov sú rovnako dôležité pre nádhernú ženu ako každodenné čistenie zubov.

Julia Roberts má svoj vlastný recept na bielenie zubov

.

Myslíte sisi nádherná žena?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Čo nosiť džínsovú sukňu: Tipy

Zoznámenie sa so sebou

Poznanie typu pokožky, vlasov a postavy vám poskytne neoceniteľnú pomoc pri výbere kozmetiky a oblečenia. Nádherná žena nekopíruje niekoho obraz. Je si dobre vedomá svojich silných a slabých stránok a vie, ako to prvé priaznivo zdôrazniť a skryť. Ona tiež vie, ako vytvoriť zvýraznenie a jedinečné kúzlo v jej obraze. To všetko je možné len vtedy, keď je žena „vy“ so sebou a so svojím telom.

Výber oblečenia v závislosti od typu obrázku

Ak neviete, kde začať, môžete ísť na kozmetičku. Iba jedna návšteva a všetky informácie o vašej pokožke a potrebnej starostlivosti o ňu budú na policiach. Uisťujeme, že nákup "smotany ako v reklame" bez zohľadnenia jednotlivých funkcií - plytvanie peniazmi.

Krásne spodné prádlo

Toto je niekedy ešte dôležitejšie ako samotné oblečenie. Vyberte si svoje obľúbené pohodlné a luxusné spodné prádlo - aby zodpovedalo vášmu sebavedomiu.

Rihanna uprednostňuje jednoduché čierne spodné prádlo, ktoré zostáva neviditeľné pod akýmkoľvek oblečením.

Zaujímavé : Módne trendy jari 2019

Dobrá nálada

Áno, áno, je to rovnako dôležité ako bezchybný vzhľad. Pozitívna žena má vždy k dispozícii. tedaJediné, čo musíte urobiť, je byť šťastný. A lenivosť, skľúčenosť a neistota!

Emilia Clark verí, že dobrá nálada je kľúčom k príťažlivosti

Vzdelávanie

Vychovávať si viac pozornosti ako minisukňa. Ak máte pocit, že vám chýbajú vedomosti o etikete a komunikačných zručnostiach, nabudúce si namiesto novej blúzky kúpte vhodnú literatúru. Dobré spôsoby sú základom moderného správania sa dámy.

Zaujímavá osobnosť

Luxusná žena je vždy viac než len krásna postava a tvár. Je to zaujímavá hovorkyňa, dobre prečítaná a vzdelaná. Verte mi, že na tom nikdy nie je neskoro.

Čítanie kníh vám umožňuje rozšíriť obzory a zvýšiť inteligenciu

.

Účasť na rôznych podujatiach, dopĺňanie slovnej zásoby, čítanie pedagogickej literatúry a sledovanie filmov s významom. Ak ste uzemnení v rôznych oblastiach, budete vždy záujem druhej osoby. A aby som sa k nemu dostal, pozerajte sa do očí a zrkajte jeho pózu - to podvedome spôsobuje dôveru.

Výstavy - ideálne miesto na učenie sa niečo nové

Buďte sami sebou

V niektorých zdrojoch sa môžete stretnúť s tipmi, ktoré by mala inteligentná žena vždy ovládať svoje emócie, byť chladná a tvrdá. V skutočnosti to nie je úplne pravda.

Nasaďte si masku a sledujte vynaliezavú úlohu veľmiťažké. Je to oveľa jednoduchšie byť skutočný a nebáť sa vyjadriť svoje pocity. Žena je taká krásna, ako je uvoľnená.

Lara Fabian: „Vybral som si slobodu byť sám sebou“

Zaujímavé : Ako vyzerajú hviezdy v reálnom živote

Drby nie sú vaším osudom

Pravidlá úspešných žien tiež naznačujú, že neskĺznete na úroveň klebiet. Nie je nutné diskutovať o niekom za jeho chrbtom, je to aspoň hrubé.

Budete však musieť prijať skutočnosť, že s najväčšou pravdepodobnosťou niektorí budú o vás klebetiť. Je to veľa luxusných žien - často sú sprevádzané vlakom závisti. Odporúčame vám, aby ste takéto prejavy na vašej adrese ignorovali a nešli na úroveň klebiet. To je to, čo vás urobí lepšími ako oni.

Hviezdny pár nemá rád drby, takže nie sú priateľmi so sociálnymi sieťami

Láska k sebe samému

Možno nie je dôležitejšie žiadne pravidlo. Aj keď sa nachádzate v tých najúžasnejších šatách, neuveriteľných pätách a krásnom dizajne, ale bez toho, že by v očiach bola táto iskra, všetko sa stratí. V skutočnosti je to elementárne - láska seba, a až potom iní ťa budú milovať. Úsmev a svet sa usmejú.

Zaujímavé! Láska jeho vlastnej osoby neumožňuje porovnanie s ostatnými. Buďte lepší ako včera než iní.

Vieme, že ste krásni! Doplňte svoju krásu o kráľovskú pozíciu, páliace oči, sladký úsmev a dôveru vo svoju vlastnú dokonalosť. Potom sa budete cítiť 100%sami seba ako nádherná žena, a iní určite nebudú mať najmenšie pochybnosti, že je to tento prípad.

Anna Sedokova - nádherná žena

Reakcia na komplimenty

Luxusná žena si zaslúži tisíce komplimentov a obdivov. Nemali by ste sa hanbiť ani vyvrátiť príjemné slová, ktoré ste im hovorili. Bolo by vhodnejšie odpovedať a poďakovať sa.

To je všetko 12 hlavných pravidiel od nádherných žien, o ktorých ste asi nevedeli. Sledujte ich a veľké zmeny nebudú trvať dlho čakať!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované01/14/2019Štítky: