Ako splietať prameň na zvrhnutie

Bežný pigtail dnes nikoho neprekvapuje, takže odporúčame, aby ste sa naučili, ako splietať úžasný prámik, aby ste sa mohli vyvrátiť. Nielenže vyzerá krásne, ale má aj schopnosť premeniť skôr tenkú hlavu vlasov, čím jej dodáva atraktívny objem. Nebudeme vám len rozprávať o technike tkania takého vrkoča, ale tiež vás naučí, ako robiť štýlové účesy s ňou na základni. Bude to zaujímavé a informatívne!


Sú všetci pripravení na lekciu?

Princíp tkania takého vrkoča sa môže na prvý pohľad zdať zložitý, ale v skutočnosti je príliš elementárny na to, aby zlyhal. Tento účes bude určite možné pre každého, kto je oboznámený s tkaním štandardného pigtail. Ale aj keď nie sú oboznámení, nikdy nie je neskoro na to, aby sa učili.

 • Prvým krokom je česanie vlasov. To by sa nemalo nechať ujsť, aby sa pramene ľahko rozprestierali a pri tkaní neboli zranené.
 • Zvýraznite 3 vetvy. Ak začnete splietať z hornej časti hlavy, potom oddeliť kučery od hornej časti hlavy.
 • Umiestnite ľavú vetvu pod strednú, potom nasmerujte pravú vetvu na strednú a potom ľavú časť smerom nahor.
 • Pri tkaní je dosť tesné utiahnuť prameň tak, aby bol povraz spoľahlivejší.
 • Teraz je potrebné urobiť ľavú časť v strede. Ak to chcete urobiť, posuňte všetky pramene v pravej ruke a otočte 2 extrémne časti vlasov.
 • Crawl pod ľavým prameňom od okraja, zdvihnite nejaké voľné vlasy a pripojte ich k stredovej vetve.
 • Levou rukou držte základňu pigtail, otočte 2 extrémne pramene nahor.
 • Umiestnite najvzdialenejší prameň na stredový prameň a pripojte k nemu časť voľných vlasov.
 • To je celý princíp tkania francúzskeho vrkoča.

Zaujímavé : Spit Fishtail: ako splietať, schémy a fotografie

2 roztomilé copánky

Týmto spôsobom môžete tiež priliehať 2 copánky. Táto foto-lekcia vám povie, ako to urobiť správne.

Prámik s kanokónom

2019 sezóna ponúka módnym ženám, aby pridali nové farby do svojho obrazu a zdôraznili ich individualitu. Ak nie ste pripravení na jasné farbenie vlasov, môžete použiť Kanekalon - syntetické pramene rôznych odtieňov.

Princíp tkania takého vrkoča má len jednu vlastnosť: vytvoriť niekoľko väzieb a potom pripevniť prameň kanekalonu na každú z troch častí vlasov.

Zaujímavé : Trendy účesy s Kanekalon

Kosabok

Francúzsky vrkoč zapletený do strany vyzerá neuveriteľne žensky a romanticky. Rozdiel oproti klasickej technike spočíva v tom, že sa začnete tkať z chrámu a ísť na opačné ucho.

Takáto technika sa ľahko zmení na elegantný večerný účes, ak zvlníte pár prameňov na tvár a oddelíte časti prameňov v opačných smeroch pre objemnosť. Je to tiež skvelý nápad ozdobiť vlasy kvetmi, ozdobnými kolíkmi, krásnymi sponami na vlasy alebo tkaním stuh.

Výplň na strane

Vyzerá to úžasný účes,francúzsky vrkoč zaujíma bočnú polohu.

Keď ste sa naučili splietať uhlopriečku, môžete túto možnosť ľahko zopakovať. Ak chcete vytvoriť, mali by ste vybrať 3 pramene a splietať francúzsky prámik, najprv pozdĺž čela, a potom nadol na boku.

Inverzný chvost vrkoča

Výprask v rybárskej technike bude vyzerať úžasne pre zvracanie. Je to skvelý výber účesu pre každodenné i slávnostné akcie.

 • Zhromaždite vrch srsti v chvoste tesne pod korunou.
 • Prstami si vytvorte otvor pre gumu a pretiahnite cez ňu celý chvost.
 • Z dvoch strán uchopte paralelné pramene vlasov, opäť ich zviažte spolu s predchádzajúcim chvostom a natiahnite cez elastický pás už známou technikou.
 • Po tomto začatí tkanie prevrátenej rybacie špice. Aby ste to urobili, oddelte extrémne pramene a vycentrujte jeden nad druhým.
 • Na konci upevnite opletenie a natiahnite jednotlivé články.

Fishtail pomocou gumových kolien

Zaujímavé : Účesy s copánkami: foto

Pigtail na odvrátenie 4 vetiev

Toto je ešte zaujímavejšia možnosť na tému zadných vrkočov. Tkanie zo 4 prameňov vyzerá objemnejšie a kreatívnejšie - tento účes vás nenechá bez pozornosti.

 • V oblasti korunky oddeľte časť vlasov a rozdelte ju na 4 rovnaké časti.
 • Proces začína ľavou vetvou. Mala by byť umiestnená pod nasledovným2 pramene, potom držať vpravo.
 • Potom prichádza odbočka pravej vetvy, ktorá prechádza pod dvomi susediacimi a vykonáva sa na ľavej strane.
 • Uvoľnené vlasy sú zapnuté pod 2 ľavými časťami a zobrazené vpravo hore.
 • Tie isté manipulácie by sa mali vykonávať so správnou časťou.
 • To je vlastne celá zásada tkania takéhoto originálneho pigtabu.

Páči sa vám účesov s vrkočmi, ktoré sú pletené pre evolúciu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ražňa so stuhou

Splietať prameň na zvracanie s páskou nie je také ťažké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Po zvládnutí jednoduchej techniky môžete túto myšlienku ľahko opakovať pre akúkoľvek slávnostnú udalosť.

Na tomto systéme sa zakladá celý princíp tkania.

Tieto fotografie krok za krokom v tíme s naším popisom vám pomôžu rýchlo pochopiť zložitosť tohto veľkolepého tkania.

 • Vyberte prameň v chráme a upevnite pod ňu stuhu.
 • Vybranú vlnovku rozdeľte na 3 časti. V tomto prípade bude páska prevziať úlohu 4 prameňov, čo je tretia v rade.
 • Umiestnite prvú vetvu pod druhú a potom ju umiestnite pod ňu.
 • Prídavnú časť voľných vlasov pripojte k vonkajším prameňom a umiestnite ju pod dno.
 • Podľa tohto princípu vytvorte celý vrkoč a hrotJemne dokončite.

Myšlienky na vlasy

Myšlienky # 1

Reverzné tkanie môže zmeniť akýkoľvek účes a urobiť ho zaujímavejším. Napríklad, 2 lúče výherného vzhľadu s vrkôčiky zo zadnej časti hlavy. Vyskúšajte si to sami!

 • Po prvé, rozdeľte vlasy na dve polovice vertikálnym delením v strede.
 • Upevnite jednu polovicu do vysokého zväzku tak, aby nezasahovala.
 • Z druhej časti srsti splietajte chrbát od šiji smerom nahor. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je nakloniť hlavu nadol.
 • Keď sa dostanete na vrchol, vezmite si vlasy do culíka.
 • Robte tie isté manipulácie s pletením a robte vysoký chvost s druhou polovicou vlasov.
 • Výsledné zvyšky sa zmiešajú a vytvoria sa do zväzkov.

Zaujímavé! Lúče budú väčšie a viac texturálne, ak rozdelíte chvost do 2 širokých prameňov, zamiešate, prekrútite sa okolo seba a potom otočíte do buchty.

Číslo myšlienky 2

Chcete vytvoriť úžasný obraz s malým úsilím? Potom je pre vás veľkolepý francúzsky vrkoč perfektnou voľbou. Začať väzať taký pigtail zo zadnej časti hlavy a potom ho nechať prejsť cez hlavu vo forme ráfika. Ak dĺžka tejto srsti nestačí na túto možnosť, prámik 2 vrkôčiky, z ktorých každá bude hrať úlohu polovice improvizovaného ráfika.

Zaujímavé : Jednoduché účesy na každý deň

Myšlienka č. 3

Je dlhá srsť tvojou pýchou? Ale vidíte, že vždy chôdza s voľnými vlasmi je neuveriteľne nudná. Úplne iný výsledok vyjde, ak budete pletiť 2 vrkôčiky okrem kvapiek.

Idea č. 4

Kombinácia chvosta a vrkôčika je módnou verziou účesu, ktorú vám odporúčame venovať pozornosť všetkým módnym ženám. S týmto prístupom dokonca aj banálny chvost získava kreatívnejší výraz. Technika tohto účesu je elementárna - stačí vybrať široký prameň a splietať prameň k základni chvosta. Po vytvorení chvosta vyberte jeden prameň a otočte ho okolo elastického pásu.

Myšlienka číslo 5

Trendy účesy sa tiež spoliehajú na ľahkú nedbanlivosť. Môžete napríklad prikryť 2 reverzné pigtaily a vytvoriť ich guľôčku v spodnej časti hlavy. Ak chcete dosiahnuť módny efekt zmätku, môžete narovnať jednotlivé pramene z vlasov, alebo ísť do postele s ňou - v dopoludňajších hodinách trend obrázok bude dopadať sám.

Číslo myšlienky 6

Táto majstrovská trieda krok za krokom s fotografiou rozpráva, ako splietať prameň na zvrhnutie a zmeniť ho na štýlovú buchtu.

Číslo myšlienky 7

Tento účes je v zásade podobný predchádzajúcej verzii, ale v konečnom dôsledku je v zadnej časti hlavy vytvorený jeden nedbalý trs.

Idea č. 8

Ak nedokončíme tkanie nie strapcami, ale s nízkymi chvostmi, dostaneme taký originálúčes pre každý deň. Táto možnosť môže byť pletená na dieťa, ale to bude vyzerať skvele na dospelej dievčine.

Ak sa chcete dozvedieť, ako splietať kosu pre evolúciu, fotografie, videá a popisy z nášho článku môžu byť pre vás najlepšími pomocníkmi. Stráviť na tejto lekcii len 10 minút svojho času a potom môžete často vytvárať veľkolepé účesy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/30/2019Štítky: